GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 Bekers voor deze klasse aangeboden door Pol Motoren Harkema.









Plts rijnr naam woonplaats                     Schrap- Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9   res. 10 pnt.
1 6 Lukas van Burgel Loppersum 30 30 30 30 30 30 30 30 29   29 30 270
2 108 Duncan Hoevens Witmarsum 29 29 29 29 28 28 23 29 30   23 29 260
3 71 Jarno Terpstra Wergea 21 22 27 28 29 29 29 28 28   21 27 247
4 95 Maik Stegeman Rouveen 26 26 28 26 24 26 28 27 27   24 28 242
5 10 Kyra Wassenaar Opende 27 25 26 23 26 27 27 25 23   23 24 230
6 4 Jurgen Kramer Haulerwijk 23 28 25 25 25 23 26 26 25   23 25 228
7 97 Patrick Stegeman Rouveen 25 24 23 27 22 25 25 24 26   22 26 225
8 22 ilian v/d Linde Boelenslaan 0 20 20 22 23 24 24 23 24   0 22 202
9 42 Chris Andreas Hoogkerk 20 18 21 21 27 22 22 20 22   18 23 198
10 16 Nynke Sijbesma Waskemeer 22 23 13 19 20 19 20 21 21   13 20 185
11 11 Joyce Elsinga St.Johannesga 14 21 18 18 18 17 19 22 20   14 21 174
12 51 Leon  Meijerink De Krim 18 12 16 16 19 20 16 13 13   12 18 149
13 115 Simon van Burgel Loppersum 15 17 19 20 12 13 12 15 18   12 19 148
14 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 13 19 0 9 13 15 17 16 19   0 12 133
15 9 Elroy Vlietstra Franeker 24 27 22 24 21 0 0 0 0   0 0 118
16 46 Bridget Portijk Tuk 19 0 12 12 14 14 18 0 15   0 11 115
17 14 Delina Kruit Emmer compascum 16 15 14 13 8 11 9 11 9   8 10 108
18 15 Sem Ensing Peize 12 14 10 0 15 9 15 19 14   0 0 108
19 24 Fabian Dootjes Tolbert 10 13 15 15 5 3 14 14 5   3 15 106
20 222 Johannes v/d Heide Surhuizum 0 0 0 0 17 18 21 17 12   0 16 101
21 33 Justine Wagemans Waskemeer 8 11 8 8 0 0 13 12 17   0 13 90
22 12 Loris Drijfhout Ezinge 0 0 5 10 9 5 11 9 16   0 17 82
23 7 Remco Koopman Noordwolde 11 0 9 17 16 12 1 0 8   0 8 82
24 111 Randy Drijfhout Ezinge 0 0 11 14 10 6 10 5 10   0 14 80
25 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 9 9 7 6 7 10 8 4 4   4 6 66
26 31 Angela Lageman Zuidbroek 7 7 4 7 0 4 6 10 11   0 9 65
27 5 Sebastian Reitsma Westhoek 0 0 0 3 11 7 7 18 7   0 7 60
28 13 Kimberly Buis Steenwijkerwold 5 10 6 4 0 8 5 7 1   0 4 50
29 32 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 17 16 17 0 0 0 0 0 0   0 0 50
30 35 Celine Voorenholt Roden 0 8 3 5 6 2 0 6 3   0 5 38
31 17 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 0 2 0 4 0 3 3 1   0 2 21
32 4 Patrick Kramer Haulerwijk 0 0 0 0 0 0 4 2 2   0 3 11
33 64 Gina de Haan Harkema 0 0 0 0 0 0 2 1 0   0 0 3
34 50 Sven v/d Laan Appingedam 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0 0 0