GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« oktober 2018 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 9 9 26      
2 16 Quinten Kin Staphorst 9 8 8 25      
3 14 Roan Nauta St. Annaparochie 7 7 6 20      
4 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 3 5 7 15      
5 9 Gabryëla Horenga Marum 6 4 5 15      
6 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 5 6 4 15      
7 12 Sven Zuur Yde 4 3 3 10      
                     
8   Toppers                
9 22 Kaylee Schoo Sneek 9 9 9 27      
10 29 Sem Bos Mechelen(ZL) 7 8 8 23      
11 5 Sanne Meijerink De Krim 6 7 7 20      
12 7 Levi Slot Noordwolde 8 6 5 19      
13 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 5 5 6 16      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 95 Niek Meijerink De Krim 8 8 8 24      
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 7 7 21      
4 46 Ywan Groeneveld Folsgare 6 6 6 18      
5 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 5 5 15      
6 10 Britt Boezerooij Emmeloord 4 4 3 11      
7 81 Rienk Bakker Minnertsga x 3 4 7      
8 11 Danique Schoo Sneek 3 2 2 7      
                     
    65cc B                
9 2 Valentino Luider Groningen 8 9 9 26      
10 12 Imke v/d West Twijzelerheide 9 8 8 25      
11 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 7 7 7 21      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 1    
2 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 8   17 2    
3 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum 5 6   11 3    
4 15 Johan Veenstra Ureterp 8 6   14 4    
5 24 Gert Homans Wouterswoude 8 7   15 5    
6 84 Bern Monkel Oudehorne 6 4   10 6 1  
7 25 Melanie Leerling Noordwolde 6 5   11 7 2  
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 8   15 8    
9 37 Jesse Lamerus Westhoek 4 7   11 9    
10 74 Ward Monkel Oudehorne 7 9   16 10    
11 66 Rens Spanjer Bitgummole 3 4   7   3  
12 46 Quinten Holt Roden 5 2   7   4  
13 8 Hidde Bakker Minnertsga 4 3   7   5  
14 77 Sem de Roode Menaam 3 5   8   6  
15 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 2 3   5   7  
16 10 Jarno Slot Noordwolde 2 2   4   8  
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 8 9 9 26      
2 66 Wiebren de Vries Langezwaag 9 8 6 23      
3 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag 7 7 7 21      
4 6 Klaas Kin Staphorst 6 6 8 20      
5 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 5 5 15      
6 94 Jirina de Vries Langezwaag 4 4 4 12      
7 11 Sander Tameris Scherpenzeel 3 x x 3      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 96 Tonny Blok Noordwolde 8 9   17 1    
2 66 Dylan Ottens Hoogkerk 6 7   13 2    
3 29 Bonne v/d Kooi Noordbergum 5 7   12 3    
4 90 Niels Broekema Hoogkerk 6 9   15 4    
5 2 Mike Klein Klazienaveen 9 6   15 5    
6 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 3 8   11 6    
7 61 Willem Bekkema Rijs 3 3   6 7 2  
8 46 Wessel de Jong Wier 7 4   11 8    
9 7 Stefan Bakker Langelille 2 4   6 9 1  
10 99 Tommy Kruis Steenwijk 8 5 afm, 13 10    
11 74 Lieuwe Baarda Wier 4 5   9   3  
12 19 Leon Meijerink De Krim 2 2   4   4  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 9 8 26      
2 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 7 7 9 23      
3 7 Nina Ferwerda de Blesse 8 8 7 23      
4 14 Jessica Dijkstra De Westereen 6 5 6 17      
5 45 Ineke Renkema Ureterp 5 6 5 16      
6 26 Romy Hamminga Anloo 4 4 4 12      
7 98 Evelien Koopmans De Hoeve 3 3 3 9      
                     
    Dames B                
8 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 8 8 8 24      
9 17 Dyonne van 't Hul Kuinre 7 7 7 21      
10 20 Nikita Postma St. Annaparochie 9 2 9 20      
11 37 Sjoukje van der Veen Kollumerzwaag 6 9 2 17      
12 35 Astrid de Jong Moddergat 5 4 5 14      
13 69 Celine Vorenholt Roden 4 5 4 13      
14 31 Michelle Dijkman Kuinre x 6 6 12      
15 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 3 3 3 9      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27      
2 69 Brugt Vorenholt Roden 8 8 7 23      
3 24 Andries de Vries St.Annaparochie 6 6 6 18      
4 28 Haye Dijkstra IJlst 2 7 8 17      
5 62 Reinder van Dellen Anjum 7 5 5 17      
6 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 4 4 4 12      
7 15 Willem Mellens Zuidlaren 3 3 3 9      
8 55 Marco de Lang De Westereen 5 2 2 9      
9 33 Wico Rooske Peize afm.     0      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 2 Marcel Vlig Lemmer 9 6   15 1    
2 32 Bart Borg Paaslo 8 7   15 2    
3 20 Bas Homans Wouterswoude 5 9   14 3    
4 48 Johan Kuiken Dongjum 6 8   14 4    
5 31 Marcel ter Braake Nijeveen 7 7   14 5    
6 72 Robin de Haan Tzummarum 8 5   13 6    
7 6 Richard Dol Oldeholtpade 6 3   9 7    
8 1 Rindert Boonstra Rijperkerk 4 5   9 8 1  
9 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 3 4   7 9 2  
10 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 9 4   13 10    
11 26 Arjan de Jong Steggerda 3 2   5 11 3  
                     
    ST250 B                
12 27 Dennis Strikwerda Exmorra 9 8   17 1    
13 81 Rowdy Stevens Geesbrug 8 7   15 2    
14 91 Joris Guikema Groningen 6 8   14 3    
15 9 Kevin Kramer Sondel 3 6   9 4    
16 25 Mike Klein Klazienaveen 7 9   16 5    
17 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 5 7   12 6    
18 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 5   9 7 2  
19 29 Marco Dijkstra Sneek x 3   3 8 1  
20 41 Rick Wagt Willemsoord 6 4   10 9    
21 88 Sven Venema Sappemeer 9 0   9 10    
22 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 2 5   7   3  
23 5 Jessie Veenstra Lippenhuizen 1 4   5   4  
24 36 Gerbrand Visser Makkum 3 1   4   5  
25 28 Ben v/d Laan Munnekeburen 0 2   2   6  
26 12 Douwe Haverdil Steenwijk 1 2   3   7  
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 61 Stefan v/d Velde Boijl 9 9   18 1    
2 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 9 7   16 2    
3 21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 6 8   14 3    
4 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 8 5   13 4    
5 2 Bram Visser De Falom 8 3   11 5    
6 44 Jan Cloo Wolvega 7 4   11 6    
7 71 Dave Riemersma St. Annaparochie 5 5   10 7    
8 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 6 3   9 8    
9 86 Harm Kroes Aldeboarn x 7   7 9 1  
10 12 Danny Cahais Dokkum x 6   6 10 2  
11 85 Gerco Cloo Kuinre x 2   2 11 4  
12 31 Mike Dijkeman Kuinre x x   0 12 5  
13 70 Django Otten Kuinre 4 0   4 13 6  
14 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 2 1   3 14 3  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 8 9 26      
2 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 4 9 8 21      
3 61 Oege de Haan Oldemarkt 8 6 7 21      
4 96 Tonny Blok Noordwolde 7 7 6 20      
5 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 6 5 x 11      
6 16 Oege de Jong Steggerda 5 x 5 10      
7 18 Aron Schokker Steggerda x 4 4 8      
8 6 Marten Dragtsma Wolvega 2 3 3 8      
9 42 Wilco Elzinga Opende 3 2 x 5