GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 










    Kampioensbekers aangeboden door                            
    Rens Roth auto's Apeldoorn                            
    50cc                              
Plts rijnr naam woonplaats                       Schrap- Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   res. 11 pnt.
1 2 Duncan Hoevens Witmarsum 30 30 30 27 28 30 30 30 0 29   0 30 294
2 14 Sem Ensing Peize 27 28 29 25 30 29 28 29 29 27   25 29 285
3 46 Bridget Portijk Tuk 28 29 27 29 26 28 27 27 30 30   26 28 283
4 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 29 27 26 28 27 27 29 26 27 26   26 26 272
5 99 Youri de Jong Steggerda 24 24 25 26 24 26 0 25 26 25   0 25 250
6 6 Angela Lageman Zuidbroek 25 26 28 0 25 0 26 0 25 28   0 27 210
7 24 Gert Homans Wouterswoude 21 23 23 22 22 24 25 0 22 0   0 21 203
8 89 Jarno Dijkstra Noardburgum 19 22 17 23 20 23 0 24 24 0   0 24 196
9 20 Jeffrey Turksema Tolbert 22 19 22 24 21 25 0 0 23 0   0 23 179
10 222 Quinten Holt Roden 20 20 0 21 19 0 24 23 21 0   0 22 170
11 4 Simon Van Burgel Zeerijp 0 0 0 30 29 0 0 28 28 0   0 0 115
12 18 Nynke Sybesma Waskemeer 26 25 0 0 0 0 0 0 0 0   0 0 51
                                   
                                   
    toppers in de dop                            
                                   
Plts rijnr naam woonplaats                       Schrap- Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   res. 11 pnt.
1 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 18 18 18 20 16 21 22 21 17 22   16 18 195
2 95 Niek Meijerink De Krim 17 17 15 17 15 19 21 20 18 21   15 14 179
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 16 0 16 18 14 20 19 19 16 19   0 15 172
4 9 Demi Lageman Zuidbroek 23 21 21 0 17 0 23 0 19 24   0 20 168
5 42 Nick Versluis Noordwolde 0 0 0 0 0 0 20 22 0 20   0 13 75
6 21 Kimberly Buis Steenwijkerwold 0 0 19 0 0 0 0 0 20 0   0 19 58
7 22 Kay Baas Harkema 0 0 0 0 18 22 0 0 0 0   0 17 57
8 4 Ronan Pera Opende 0 0 0 19 0 0 18 0 0 0   0 12 49
9 50 Lindsey ijbema Opende 0 0 0 0 0 0 0 18 15 0   0 11 44
10 24 Jelmar Naessens Tytsjerk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 23   0 16 39
                                   
    Kampioensbekers aangeboden door                            
    Vakgarage Oosterwolde                            
    65 CC                              
                                   
Plts rijnr naam woonplaats                       Schrap- Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   res. 11 pnt.
1 5 Sybe Grouwstra Suwald 29 28 28 30 29 30 29 30 30 23   23 30 293
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 30 29 30 29 28 29 30 29 29 24   24 29 292
3 95 Maik Stegeman Rouveen 25 26 27 26 26 27 28 28 27 30   25 27 272
4 18 Jarno Terpstra Wergea 26 27 26 27 24 28 27 25 28 29   24 28 271
5 97 Patrick Stegeman Rouveen 27 25 23 28 27 25 24 27 24 28   23 22 257
6 2 Duncan Hoevens Witmarsum 23 21 25 25 14 24 26 24 0 26   0 26 234
7 14 Sem Ensing Peize 20 20 20 21 25 20 20 26 23 27   20 25 227
8 12 Lars Hoeksma Jistrum 17 22 22 22 18 22 21 21 26 22   17 24 220
9 26 Loris Drijfhout Ezinge 18 17 17 17 21 23 25 16 22 21   16 21 202
10 19 Leon Meijerink De Krim 24 23 21 24 16 19 16 19 20 19   16 16 201
11 7 Remco Koopman Noordwolde 19 19 19 16 17 17 18 18 21 25   16 20 193
12 99 Randy Drijfhout Ezinge 21 12 18 15 19 18 17 20 19 20   12 17 184
13 46 Dylan Ottens Hoogkerk 22 0 0 20 20 21 19 23 25 0   0 15 165
14 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 0 15 10 14 13 14 15 17 18 18   0 19 153
15 35 Celine Vorenholt Roden 14 14 13 13 11 0 12 14 15 16   0 11 133
16 71 Delina Kruit Emmer compascum 16 16 16 11 0 0 14 12 14 15   0 12 126
17 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 15 13 0 12 9 0 8 13 13 14   0 13 110
18 112 Johannes v/d Heide Surhuizum 0 0 0 0 15 26 23 0 0 0   0 18 82
19 23 Elroy Vlietstra Franeker 0 0 12 0 12 15 13 15 0 0   0   67
20 21 Jeffrey Buis Steenwijkerwold 0 0 24 0 0 0 0 0 17 0   0 23 64
21 6 Jelke Baarda St.Nicolaasga 0 30 29 0 0 0 0 0 0 0   0   59
22 4 Simon van Burgel Zeerijp 0 0 0 0 30 0 0 22 0 0   0   52
23 90 Danielle Kuipers Ruinen 0 18 15 19 0 0 0 0 0 0   0   52
24 58 Tonny Blok Noordwolde 28 24 0 0 0 0 0 0 0 0   0   52
25 25 Chris Andreas Hoogkerk 0 0 0 23 22 0 0 0 0 0   0   45
26 18 Nynke Sybesma Waskemeer 0 0 11 0 10 0 9 0 0 0   0 10 40
27 78 Jurgen Kramer Erm 0 0 0 0 0 0 22 0 0 0   0   22
28 16 Nuri Heskes Nijensleek 0 0 0 0 0 0 10 11 0 0   0   21
29 49 Teunis Talsma Warten 0 0 0 18 0 0 0 0 0 0   0   18
                                   
    Kampioensbekers aangeboden door                            
    Gebben motoren                              
    Bromfiets                              
                                   
Plts rijnr naam woonplaats                       Schrap-   Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   res. 11 pnt.
1 85 Egbert Schaap Jubbega 19 20 20 19 19 20 18 0 20 19   0 20 194
2 7 Thijs de Vries Jubbega 18 19 18 18 20 16 19 18 18 18   16 19 185
3 16 Wiebe de Wit Jubbega 14 0 14 16 18 17 15 17 19 15   0 18 163
4 41 Stefan Bakker Langelille 0 16 17 14 17 15 0 19 17 16   0 15 146
5 52 Wietse Henstra Kootstertille 17 17 0 17 15 19 16 0 15 0   0   116
6 9 Sjouke Age Bouma Tjergaast 0 14 16 13 0 0 0 20 16 17   0 17 113
7 17 Elmer de Boer Schraard 20 18 19 20 16 0 17 0 0 0   0   110
8 88 Pascal Wouters Heerenveen 13 0 15 15 0 0 0 0 0 0   0 16 59
9 11 Gert v/d Heide Harkema 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0   0   30
10 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 0 0 13 0 0 0 0 0 0 0   0   13
                                   
    Kampioensbekers aangeboden door                            
    De Vos auto's Hoogkerk                            
    Dames                              
                                   
Plts rijnr naam woonplaats                       Schrap- Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9     res. 10 pnt.
1 52 Anderea de Vries De Westereen 16 19 17 17 19 19 18 0 17     0 18 160
2 61 Ineke Renkema Ureterp 18 18 15 16 18 18 16 20 16     15 17 157
3 6 Sylvana Postma Rijs 19 20 20 19 20 20 0 0 20     0   138
4 32 Annelies Veensma Stiens 20 0 16 0 0 0 19 18 18     0 19 110
5 90 Siske Benedictus Noardburgum 15 17 0 18 0 17 17 0 0     0 16 100
6 1 Harriet Zwiers Koekanga 0 0 19 20 0 0 20 0 19     0 20 98
7 20 Harriet Wemmenhove Boijl 17 16 14 0 0 0 0 0 0     0   47
8 11 Jessica Elsinga Wolvega 0 0 18 0 0 0 0 0 0     0   18
                                   
    Kampioensbekers aangeboden door                            
    Pol motoren Harkema                            
    85 CC                              
                                   
Plts rijnr naam woonplaats                       Schrap- Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   res. 11 pnt.
1 2 Lazar de Vries Opende 20 20 19 19 20 19 19 19 18 19   18 20 194
2 3 Jelmer de Ree Tjergaast 0 19 20 17 17 20 20 18 19 20   0 19 189
3 5 Rick Grasdijk Froombosch 15 17 15 18 19 17 17 20 20 16   15 14 173
4 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 17 16 11 20 15 18 14 15 16 18   11 12 161
5 58 Tonny Blok Noordwolde 0 0 18 13 18 16 16 16 17 17   0 18 149
6 12 Robin de Haan Tzummarum 16 15 14 15 16 14 13 14 15 15   13 15 149
7 52 Willem Henstra Kootstertille 18 13 13 7 14 15 15 0 13 14   0 16 138
8 88 Thijs van Hyum Ferwerd 13 14 9 16 8 12 18 13 8 0   0 13 124
9 11 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 12 12 10 11 13 13 12 12 0 0   0 9 104
10 22 Rowan Swama Sappemeer 11 11 7 8 7 9 9 11 7 9   7 8 90
11 99 Jan Peet Krol Tytsjerk 14 10 8 12 0 11 11 0 9 0   0 7 82
12 26 Elmar Talsma Sondel 0 0 0 10 9 10 8 10 11 12   0 10 80
13 48 Johan Kuiken Dongjum 10 0 5 0 0 8 0 0 12 11   0 11 57
14 35 Jasper van Strik Rouveen 19 18 17 0 0 0 0 0 0 0   0   54
15 90 Danielle Kuipers Ruinen 0 0 0 0 10 0 7 9 10 10   0 6 52
16 15 Lukas van Burgel Zeerijp 0 0 0 9 11 0 0 17 4 0   0   41
17 25 Jim Andreas Hoogkerk 0 0 0 14 12 0 0 0 0 0   0   26
                                   
    Kampioensbekers aangeboden door                            
    Made it Up                              
    125 Jeugd                              
                                   
Plts. rijnr naam woonplaats                       Schrap- Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   res. 11 pnt
1 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 17 20 17 16   19 18 20 19 20   16 20 170
2 95 Gert Poolman Rouveen 20 18 19 19   20 17 18 18 19   17 18 169
3 14 Joey v. Kammen Opende 18 13 18 17   17 16 19 0 17   0 17 152
4 5 Michel Bakker Langelille 13 16 16 15   15 19 17 16 18   13 14 146
5 42 Sthan Visser Woudsend 14 12 12 14   14 13 16 17 15   12 16 131
6 186 Melvin Stegeman Menaldum 10 15 13 0   18 15 15 14 14   0 13 127
7 7 Marcel Vlig Lemmer 0 0 0 18   16 20 14 0 16   0 15 99
8 38 Robin Hamminga Tynaarlo 0 9 11 11   13 14 13 15 0   0 12 98
9 3 Arnee Elsinga St johnnesga 19 19 0 0   0 0 0 20 0   0 19 77
10 9 Rick Douma Opende 15 14 20 20   0 0 0 0 0   0   69
11 20 Bas Homans Wouterwoude 16 17 15 12   0 0 0 0 0   0   60
12 26 Eric Nammensma Menaldum 11 10 14 13   0 0 0 0 0   0   48
13 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 12 11 0 10   0 0 0 0 0   0   33
                                   
    Veteranen                              
Plts rijnr naam woonplaats                       Schrap- Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   res. 11 pnt.
1 35 Henk Haantjes Woudsend 18 15 20 17 20 20 19 19 19 18   15 17 187
2 4 Harry van Dijk Hoogkerk 19 20 18 18 19 0 20 20 20 0   0 15 169
3 5 Rudie Agricola Luinjeberd 16 18 16 16 18 19 17 0 18 17   0 13 168
4 313 Wico Rooske Peize 15 0 14 15 17 16 16 18 0 0   0 14 125
5 14 Jappie Pijpker Opende 0 0 0 20 0 17 15 0 0 19   0 19 90
6 10 Jelle Booi Boelenslaan 20 19 0 0 0 18 0 0 0 0   0 18 75
7 94 Berend v/d Velde Opende 0 16 0 19 0 0 18 0 0 0   0 16 69
8 28 Haye Dijkstra ijlst 0 0 19 0 0 0 0 0 0 20   0 20 59
9 11 Jille Pultrum Harkema 17 17 17 0 0 0 0 0 0 0   0   51
10 146 Roelof Jan Veldhuis Ruinerwold 0 14 15 0 16 0 0 0 0 0   0   45
11 27 Dikkie Wobbes Opende 0 0 0 0 0 0 14 0 0 0   0   14
                                   
    Kampioensbekers aangeboden door                            
    Mans Engel                              
    ST 2                              
                                   
Plts rijnr naam woonplaats                       Schrap- Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   res. 11 pnt.
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 0 39 40 40 39 40 40 40 40 40   0 40 398
2 89 Rindert Boonstra Noardburgum 40 36 39 39 40 39 19 39 0 38   0 38 367
3 99 Ruben Guikema Groningen 24 37 36 37 37 37 37 35 37 0   0 36 353
4 9 Wilko Bruining Opende 35 35 33 30 25 34 27 38 34 34   25 27 327
5 7 Anne Bos Harkema 17 25 0 34 33 31 33 34 36 36   0 32 311
6 3 Henk Kramer Sondel 38 33 30 0 35 38 34 36 32 24   0   300
7 96 Nicky Blok Noordwolde 37 18 27 29 24 24 35 31 15 35   15 35 295
8 19 Evert van Til Harkema 33 28 35 33 38 33 0 0 19 33   0 37 289
9 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 0 31 34 0 32 30 25 33 29 29   0 26 269
10 27 Ynte van Hyum Ferwerd 31 29 26 17 31 25 24 30 28 0   0 13 254
11 64 Willem Fennema St.Annaparochie 27 21 24 21 23 29 23 29 23 30   21 21 250
12 20 Stef Hamstra Harkema 26 40 38 32 0 36 38 0 38 0   0   248
13 115 Jille Hamstra ut é Tille 30 11 23 24 30 21 30 0 22 31   0 25 247
14 1 Gerben Hamstra Kootstertille 39 32 37 25 36 32 0 0 33 0   0   234
15 83 Johan v/d Meulen Suawoude 32 30 0 27 28 26 0 0 31 26   0   200
16 6 Sylvana Postma Rijs 22 24 0 35 34 35 0 0 27 14   0   191
17 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 28 15 18 16 0 28 20 28 18 18   0   189
18 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 20 22 0 15 21 27 15 26 17 0   0 24 187
19 358 Tjeerd Postma Kootstertille 23 9 17 13 16 19 12 0 21 23   0 20 173
20 118 Dennie Hollema Kootstertille 25 17 29 22 19 0 18 0 13 0   0 29 172
21 52 Anderea de Vries De Westereen 15 14 22 14 20 23 14 0 12 21   0   155
22 31 Johan V/d Meij Ferwert 0 0 31 36 0 0 36 0 16 0   0 33 152
23 42 Richard Dol Oldeholtpade 0 0 32 0 0 0 0 0 35 37   0 39 143
24 62 Jappie Renkema Ureterp 21 19 20 0 18 0 13 0 0 20   0 17 128
25 90 Siske Benedictus Noardburgum 14 20 0 28 0 20 11 0 0 19   0 14 126
26 111 Harriet Zwiers Koekange 0 0 0 38 0 0 26 0 25 0   0 34 123
27 181 Aron Schokker de Blesse 0 0 0 0 0 0 0 37 30 25   0 31 123
28 11 Gert v/d Heide Harkema 0 0 0 11 0 22 0 27 14 22   0 16 112
29 14 Joey v Kammen Opende 12 27 0 23 27 0 17 0 0 0   0   106
30 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 29 10 16 0 0 0 0 0 24 0   0 23 102
31 94 Jorn v/d Velde Opende 0 23 0 18 0 0 28 0 0 0   0 30 99
32 50 Richard Ijbema Opende 34 34 28 0 0 0 0 0 0 0   0   96
33 186 Kevin Stegeman Menaldum 13 0 0 20 17 0 16 25 0 0   0   91
34 26 Arjan de Jong Steggerda 36 12 0 0 0 0 0 0 20 0   0 22 90
35 98 Sander Cramer Tynaarlo 0 13 21 12 0 0 0 0 0 15   0 15 76
36 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 19 16 0 19 22 0 0 0 0 0   0   76
37 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 0 0 25 0 0 0 0 0 26 0   0 19 70
38 4 Remon Meeters Hoogkerk 0 38 0 31 0 0 0 0 0 0   0   69
39 51 Michel Bakker Langelille 0 0 0 0 0 0 0 0 0 32   0 28 60
40 18 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 0 26 0 0 0 0 29 0 0 0   0   55
41 10 Stefan v/d Velde Boijl 0 0 0 26 29 0 0 0 0 0   0   55
42 32 Annelies Veensma Stiens 16 0 15 0 0 0 21 0 0 0   0   52
43 15 Mark Helmhout De Westereen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 39   0   39
44 199 Ruurd van Roozendaal Steggerda 0 0 0 0 0 0 0 0 39 0   0   39
45 24 Bert Franssens Saaksum 0 0 0 0 0 0 31 0 0 0   0   31
46 58 Benno van Halen Assen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28   0   28
47 211 Mark Sikkema Assen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 27   0   27
48 28 Feike Velting Aduard 0 0 0 0 0 0 22 0 0 0   0   22
49 137 Danny Joe Feenstra Kootstertille 0 0 19 0 0 0 0 0 0 0   0   19
50 45 Klaas jan Terpstra De kiel 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   18
51 3 Jeffrey Kramer Sondel 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0   0   10
                                   
    Kampioensbekers aangeboden door                            
    Pultrum auto's en motoren                            
    VT                              
                                   
Plts rijnr naam woonplaats                       Schrap- Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   res. 11 pnt.
1 14 Kevin de Jong Koudum 40 18 39 38 36 39 33 36 40 38   18 37 376
2 84 Marco Nijenhuis Musselkanaal 38 35 38 39 38 40 37 39 27 37   27 31 372
3 7 Erwin Bethlehem Opende 34 37 40 36 32 36 40 38 35 34   32 39 369
4 93 Arjen Osinga Marrum 36 34 36 32 37 35 38 0 39 40   0 36 363
5 67 Jan de Vries Jubbega 33 33 25 26 39 37 34 35 33 0   0   295
6 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 27 22 24 29 31 29 24 0 26 29   0 29 270
7 96 Wilco Osinga Marrum 29 28 30 30 28 0 36 0 0 36   0 33 250
8 320 Cor Zeilinga Moddergat 0 0 0 35 33 0 31 37 38 35   0 40 249
9 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 30 38 35 0 35 32 30 0 36 0   0   236
10 238 Jesse v/d Zee Gorredijk 18 40 33 0 30 30 32 0 0 0   0 34 217
11 15 Lambert Veltman Oldemarkt 24 27 23 0 24 28 23 0 32 31   0   212
12 158 Daan Akkerman Boijl 25 39 0 34 0 0 39 40 34 0   0   211
13 65 Dennis ten Hoeve Heerenveen 20 21 0 24 0 0 22 31 29 27   0 26 200
14 18 Wolter de Wit Boyl 37 31 34 33 0 0 0 30 0 0   0 31 196
15 27 René Spiekhout Gorredijk 35 30 0 27 34 27 27 0 0 0   0   180
16 19 Jeffrey Smit Drachten 0 0 0 25 22 0 25 0 31 30   0 27 160
17 318 Meindert de Vries Driesum 0 0 0 37 0 38 35 0 0 33   0   143
18 319 Rienk de Vries Driesum 0 0 0 40 0 33 29 0 0 39   0   141
19 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 22 23 21 0 25 0 17 0 0 0   0 32 140
20 30 Koen Post Opende 0 0 0 0 0 0 21 32 30 28   0 24 135
21 10 Thies Henstra Oudwoude 0 0 0 0 21 0 20 0 28 0   0 25 94
22 11 Henk Timmerman Staphorst 31 32 26 0 0 0 0 0 0 0   0   89
23 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 0 29 27 31 0 0 0 0 0 0   0   87
24 9 Theun Postma Kollumerzwaag 21 20 22 0 0 0 0 0 0 0   0 23 86
25 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 0 24 31 0 29 0 0 0 0 0   0   84
26 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 28 0 32 0 23 0 0 0 0 0   0   83
27 46 Rene v. Nieuwenhoven Noordwolde 0 19 0 0 0 0 26 33 0 0   0   78
28 119 Arie van Til Harkema 0 0 0 0 0 0 0 0 37 0   0 38 75
29 57 Liekele de Bruin Buitenpost 0 0 20 0 0 31 18 0 0 0   0   69
30 25 Hendrik de Vries Jubbega 32 36 0 0 0 0 0 0 0 0   0   68
31 307 Sander Wiechers Roden 0 0 0 0 0 0 0 0 0 32   0 35 67
32 4 Jan Bron Harkema 0 0 0 0 0 34 28 0 0 0   0   62
33 321 Nutte Buurmans Moddergat 0 0 0 28 26 0 0 0 0 0   0   54
34 47 Allard Sijtsinga Marsum 23 0 29 0 0 0 0 0 0 0   0   52
35 83 Halbe v/d Meulen Suawoude 0 0 0 0 40 0 0 0 0 0   0   40
36 99 Bert van Roozendaal Steggerda 39 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   39
37 111 John Bosman Dalfsen 0 0 37 0 0 0 0 0 0 0   0   37
38 77 Erwin Brakke Staphorst 0 0 28 0 0 0 0 0 0 0   0   28
39 85 Egbert Schaap Jubbega 26 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   26
40 126 Jarno de Jong Oldeberkoop 0 0 0 0 0 0 0 0 25 0   0   25
41 16 Wiebe de Wit Jubbega 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0   0   19
                                   
    Kampioensbekers aangeboden door                            
    Outlaw Racing                              
    ST 1/ST 3                              
                                   
Plts rijnr naam woonplaats                       Schrap- Club-
        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   res. 11 pnt
1 7 Frank Hamming De Groeve 28 29 28 29 30 30 30 28 29 0   0 29 290
2 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 29 30 29 0 28 0 29 27 30 30   0 24 256
3 37 Olav den Engelsman De Westereen 25 26 26 24 26 26 23 25 24 25   23 26 253
4 50 Richard Ijbema Opende 23 25 0 27 24 27 27 26 23 27   0 20 249
5 69 Brugt Vorenholt Roden 20 20 20 26 25 0 21 23 26 16   0 21 218
6 10 Bertus de Wit Gorredijk 19 18 18 25 22 22 19 0 25 0   0   168
7 36 Roelof Postma Kollumerzwaag 0 0 0 22 21 24 20 21 22 17   0 13 160
8 70 Klaas v/d Wal Assen 0 0 0 28 29 0 28 0 18 26   0 23 152
9 18 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 27 23 0 0 0 0 24 29 0 23   0   126
10 79 Rene Brandsma Marsum 18 21 18 0 27 25 0 0 0 0   0 15 124
11 9 Joery de Vries Drachten 16 28 27 0 0 21 0 0 28 0   0   120
12 89 Rindert Boonstra Noardburgum 0 0 0 0 0 0 26 30 0 29   0 30 115
13 14 Ruben de Jong Koudum 30 27 30 20 0 0 0 0 0 0   0   107
14 145 Johan Wissema Gorredijk 0 16 23 30 0 29 0 0 0 0   0   98
15 121 Jan de Jong Surhuisterveen 0 0 0 0 0 28 25 0 0 28   0 12 93
16 31 Fokke jan de Haan Drogeham 21 24 0 0 0 23 0 0 0 0   0 19 87
17 90 Mark Dijkstra Boer 24 17 25 0 20 0 0 0 0 0   0   86
18 29 Marco Dijkstra Ijlst 12 0 16 21 0 0 0 0 0 18   0 17 84
19 24 Annelies Veensma Stiens 0 0 0 0 0 0 0 24 19 19   0 18 80
20 48 Rienk Roersma Schingen 26 0 22 0 0 0 0 0 0 0   0 25 73
21 5 Erik Tjarks Wijster 15 22 24 0 0 0 0 0 0 0   0   61
22 82 Hielke Boorsma Nijland 14 0 0 23 23 0 0 0 0 0   0   60
23 88 Dave Bos Oudehorne 17 0 0 0 19 0 17 0 0 0   0   53
24 32 Marco Veensma Stiens 0 0 21 0 0 0 2 0 0 20   0   43
25 84 Sven van Geffen Drachten 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15   0 27 42
26 42 Wilco Elzinga Opende 0 0 0 0 0 0 18 0 21 0   0   39
27 2 Stef Hamstra Harkema 0 0 0 0 0 0 0 0 0 22   0 16 38
28 181 Aron Schokker De Blesse 0 0 0 0 0 0 0 0 0 21   0 14 35
29 11 Christiaan Schoo Sneek 22 0 11 0 0 0 0 0 0 0   0   33
30 33 Jeroen Huiskes Joure 13 19 0 0 0 0 0 0 0 0   0   32
31 30 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 0 0 0 0 0 0 0 0 27 0   0   27
32 42 Richard Dol Oldeholtpade 0 0 0 0 0 0 0 0 0 24   0   24
33 161 Arjan de Jong Steggerda 0 0 0 0 0 0 0 22 0 0   0   22
34 22 Karim Boezerooy Scherpenzeel 0 0 0 0 0 0 0 0 20 0   0   20
35 16 Jessica Elsinga Wolvega 0 0 19 0 0 0 0 0 0 0   0   19
                                   
    1=Oudehorne 7-4-'13                            
    2=Jubbega 21-4-'13                            
    3=Rouveen 9-5-'13                            
    4=Westeremden 1-6-'13                            
    5=Vledderveen 16-6-'13                            
    6=Houtigehage  29-6-'13                            
    7=Lutjegast 13-7-'13                            
    8=Vledderveen  21-7-'13                            
    9=Willemsoord 25-8-'13                            
    10=Nunspeet 21-9-'13                            
    11=Opende 29-9-'13