GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 

Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 9 9   18    
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 8   16    
3 16 Quinten Kin Staphorst 7 7   14    
4 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 5 6   11    
5 9 Gabryëla Horenga Marum 6 5   11    
                   
                   
    Toppers              
6 14 Roan Nauta St. Annaparochie 8 9   17    
7 22 Kaylee Schoo Sneek 9 8   17    
8 5 Sanne Meijerink De Krim 7 7   14    
9 12 Sven Zuur Yde 6 6   12    
10 3 Sem Oegema Eastermar 4 5   9    
11 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 5 4   9    
12 7 Levi Slot Noordwolde 3 3   6    
13 17 Qwendoline Griekspoor Elsloo afg          
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9   18    
2 95 Niek Meijerink De Krim 8 8   16    
3 72 Jafaro Hazeveld Assen 7 7   14    
4 46 Ywan Groeneveld Folsgare 6 4   10    
5 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 5 5   10    
6 11 Danique Schoo Sneek 4 3   7    
7 66 Rens Spanjer Bitgummole x 6   6    
                   
                   
    65 B              
8 81 Rienk Bakker Minnertsga 9 9   18    
9 34 Jelrik de Boer Engwierum 8 8   16    
10 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 6 7   13    
11 12 Imke v/d West Twijzelerheide 7 6   13    
12 71 Jordy Slot Noordwolde x 5   5    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Gert Homans Wouterswoude 9 9   18    
2 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum 9 8   17    
3 8 Hidde Bakker Minnertsga 8 9   17    
4 45 Pieter Tolsma Tzum 8 9   17    
5 84 Bern Monkel Oudehorne 6 8   14    
6 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 7   14    
7 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 6   13    
8 37 Jesse Lamerus Westhoek 3 8   11    
9 14 Jelle de Haan Donkerbroek 6 5   11    
10 77 Sem de Roode Menaam 5 6   11    
11 15 Johan Veenstra Ureterp 3 7   10    
12 42 Nick Versluis Noordwolde 3 6   9    
13 4 Ronan Pera Opende 4 5   9    
14 25 Melanie Leerling Noordwolde 4 5   9    
15 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 5 4   9    
16 28 Jelte Zandberg Drogeham x 7   7    
17 46 Quinten Holt Roden 4 3   7    
18 10 Jarno Slot Noordwolde 2 4   6    
19 34 Wendy Oldenzeel Peize 2 2   4    
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9   18    
2 6 Klaas Kin Staphorst 7 8   15    
3 66 Wiebren de Vries Langezwaag 8 7   15    
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 6   12    
5 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 5   10    
6 4 Pascal Wouters Oudeschoot 4 4   8    
7 94 Jirina de Vries Langezwaag 3 3   6    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 2 Mike Klein Klazienaveen 8 9   17    
2 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 8   17    
3 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 8   17    
4 54 Joran Marra Opeinde 7 9   16    
5 46 Wessel de Jong Wier 8 6   14    
6 99 Tommy Kruis Steenwijk 7 7   14    
7 74 Lieuwe Baarda Wier 6 7   13    
8 7 Stefan Bakker Langelille 6 6   12    
9 19 Leon Meijerink De Krim 5 4   9    
10 14 Jessica Dijkstra De Westereen 4 3   7    
11 12 Bram Zandberg Drogeham 3 4   7    
12 69 Robin Koornstra Makkum x 5   5    
13 61 Willem Bekkema Rijs 5 x   5    
14 77 Martijn Wardenier Marijenkampen x 5   5    
15 36 Nick v/d Heide Niawier x 1   1    
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 81 Sylvana Postma Balk 9 9   18    
2 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 9 8   17    
3 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 8   16    
4 94 Anderea de Vries De Westereen 7 7   14    
5 45 Ineke Renkema Ureterp 5 7   12    
6 19 Manouk Boer Noordwolde 6 6   12    
7 14 Jessica Dijkstra De Westereen 6 4   10    
8 16 Geke Elzinga Harkema 4 5   9    
9 26 Romy Hamminga Anloo 5 4   9    
10 98 Evelien Koopmans De Hoeve 3 3   6    
                   
    Dames B              
11 20 Nikita Postma St. Annaparochie 8 8   16    
12 35 Astrid de Jong Moddergat 5 9   14    
13 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 7 7   14    
14 69 Celine Vorenholt Roden 6 6   12    
15 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 9 x   9    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9   18    
2 69 Brugt Vorenholt Roden 8 9   17    
3 15 Willem Mellens Zuidlaren 9 7   16    
4 24 Andries de Vries St.Annaparochie 8 8   16    
5 44 Hendrik Boltjes Dokkum 7 8   15    
6 55 Marco de Lang De Westereen 6 7   13    
7 62 Reinder van Dellen Anjum 7 6   13    
8 28 Haye Dijkstra IJlst 5 6   11    
9 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 6 5   11    
10 34 Richard Oldenzeel Peize 5 5   10    
11 36 Foppe Rinkema Twello 4 4   8    
12 27 Andre Pera Opende 3 4   7    
13 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch afg          
14 33 Wico Rooske Peize afg          
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 20 Bas Homans Wouterswoude 8 9   17    
2 31 Marcel ter Braake Nijeveen 9 7   16    
3 32 Bart Borg Paaslo 8 7   15    
4 4 Rick Grasdijk Froombosch 7 8   15    
5 2 Marcel Vlig Lemmer 9 3   12    
6 48 Johan Kuiken Dongjum 6 6   12    
7 52 Willem Henstra Kootstertille 5 6   11    
8 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 5 4   9    
9 72 Robin de Haan Tzummarum 2 4   6    
10 75 Richard IJbema Harkema 4 2   6    
11 34 Mark v/d Heide Niawier x 5   5    
12 16 Gert v/d Heide Harkema x 3   3    
                   
                   
    ST 250 B              
13 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 9   18    
14 93 Jesse v/d Zee Rijs 9 9   18    
15 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 9 9   18    
16 27 Dennis Strikwerda Exmorra 8 8   16    
17 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 8 7   15    
18 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 8   15    
19 94 Joran Marra Opeinde 8 6   14    
20 88 Sven Venema Sappemeer 7 7   14    
21 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 7   14    
22 9 Kevin Kramer Sondel 5 8   13    
23 54 Jornie de Boer Engwierum 6 6   12    
24 98 Richard Nammensma Menaam 6 5   11    
25 21 Rowan Swama Sappemeer 4 6   10    
26 29 Marco Dijkstra Sneek 6 4   10    
27 36 Gerbrand Visser Makkum 5 5   10    
28 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 3 5   8    
29 56 Thijs Schaap Makkum 4 4   8    
30 44 Maurik Sijtsma Dokkum 4 4   8    
31 62 Jappie Renkema Ureterp 3 3   6    
32 76 Gerard Faber Anjum 5 x   5    
33 28 Ben v/d Laan Munnekeburen 2 3   5    
34 85 Lars Pepping Abcoude 2 3   5    
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 9 9   18    
2 55 Chris Werkman Kommerzijl 8 9   17    
3 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 9 8   17    
4 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 8 6   14    
5 21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 8 6   14    
6 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 7   14    
7 12 Danny Cahais Dokkum 7 7   14    
8 15 Kevin v/d Heide Niawier 6 4   10    
9 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 4 5   9    
10 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 4 5   9    
11 2 Bram Visser De Falom 5 4   9    
12 71 Dave Riemersma St. Annaparochie x 6   6    
13 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 3 3   6    
14 85 Gerco Cloo Kuinre 5 x   5    
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 81 Ruben de Jong Balk 8 9   17    
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 8   17    
3 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 7 6   13    
4 6 Marten Dragtsma Wolvega 5 7   12    
5 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 6 5   11    
6 26 Elmar Talsma Sondel 4 3   7    
7 10 Gerard Bijlsma Drogeham x 4   4