GRASBAANRACES

Volg ons op

 








    Toppers                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in        
        1e 2e totaal A B C D
1 97 Patrick Stegenman Rouveen 8 9 17 1  
2 15 Meghan Bijl Oudehaske 9 9 18 2  
3 27 Demi Valkema Joure 8 9 17 3  
4 1 Maik Stegenman Rouveen 8 9 17 4  
5 108 Duncan Hoevens Witmarsum 9 7 16   5  
6 16 Lucas Van Burgel Loppersum 9 7 16   6  
7 12 Remco Koopman Noordwolde 8 8 16   7  
8 52 Kyra Wassenaar Opende 9 8 17   8  
9 101 Dave  Kooiker Staphorst 7 8 15     9  
10 46 Bridget Portijk Tuk 6 8 14     10  
11 6 Delina Kruit Emmer compascum 7 7 14     11  
12 11 Joyce Elsinga Wolvega 6 7 13     12  
13 14 Nynke Sijbesma Waskemeer 7 6 13     13
14 33 Justine Wagemans Waskemeer 7 6 13     14
15 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 6 6 12     15
16 28 Rosalie Knap Leek x afgem 0     16
  50cc  
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in    
        1e 2e 3e totaal  
1 14 Oege de Haan Ureterp 9 9 9 27  
2 13 Jeffrey Buis Styeenwijkerwold 8 7 8 23  
3 3 Christian Wagemans Waskemeer 7 6 7 20  
4 11 Robin de Haan Tzummarum 6 4 6 16  
5 4 Sybe Grouwstra Suwald 5 5 5 15  
6 7 Jurgen Kramer Haulerwijk 4 3 4 11  
7 6 Margriet Diever Wolvega 3 2 3 8  
8 2 Jeffrey Sijbesma Waskemeer x 8 x 8  
  65cc  
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e totaal A B  
1 9 Bonne v/d Kooi Noardburgum 8 9 17 1    
2 1 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 9 18 2    
3 3 Michel Knap Leek 8 8 16 3    
4 5 Jordy Vermanen Naarden 7 7 14 4    
5 8 Jarno de Vries Lippenhuizen 6 6 12 5    
6 6 Lazar de Vries Opende 5 5 10 6 1  
7 7 William Kruit Emmer compascum 6 7 13 7    
8 41 Jelke Baarda st nicolaasga 4 4 8 8 2  
9 72 Jimmy Tuinstra Tzummarum 5 3 8   3  
10 12 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 4 3 7   4  
11 35 Jasper van Strik Rouveen 3 2 5   5  
  85cc  
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub Finale  
          2e totaal A B  
1 4 Rick Douma Opende 9 9 18 1    
2 5 Joey v. Kammen Opende 9 9 18 2    
3 1 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 8 14 3    
4 3 Sjon Ellens Veenwouden 8 7 15 4    
5 14 Anne Bos Harkema 8 8 16 5    
6 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 7 5 12 6 1  
7 77 Arnee Elsinga St Johannesga 5 6 11 7 2  
8 88 Ynte Van Hyum Ferwert 5 7 12 8    
9 18 Arie Zandee Noordwolde 4 6 10   3  
10 12 Benno Kies Drachten 7 5 12   4  
11 11 Anderea de Vries Zwaagwesteinde 3 4 7   5  
12 52 Leon Land Kootstertille 6 3 9   6  
13 16 Marcel Vlig Lemmer 4 4 8   7  
14 26 Eric Nammensma Menaldum 2 3 5   8  
15 35 Jeffry Mellens Zuidlaren x 2 2      
16 25 Lieuwe Jan Wouda Surhuisterveen afgem   0    
  bromfiets  
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e   a  
1 15 Lambert Veltman Paasloo 9 9 9 27  
2 199 Ele Sietse Kingma Wons 8 8 8 24  
3 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 7   7 afg  
4 23 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag x   0 afg  
  125 jeugd  
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 10 Stef Hamstra Harkema 9 8 17 1    
2 4 Ruben Guikema Groningen 7 8 15 2    
3 8 Mike Philips Veendam 6 6 12 3    
4 21 Richard Ijbema Opende 6 7 13 4    
5 83 Jan Jacob van der Meulen Suwald x 5 5 5 1  
6 46 Jorn v/d Velde Opende x 4 4 6 2  
7 50 Sylvana Postma Rijs 8 7 15 7    
8 11 Siebe van Dekken Oldeberkoop 9 9 18 8    
9 31 Wytze Koonstra Noardburgum 4 5 9   3  
10 194 Timo Koopmans Berlikum 5 3 8   4  
  125 sr  
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B  
1 7 Rindert Boonstra Noardburgum 7 9 16 1    
2 2 Frank Hamming De Groeve 8 9 17 2    
3 41 Ruben Guikema Groningen 6 7 13 3 1  
4 4 Johan van der Meij Hegebeintum 8 8 16 4    
5 33 Sebastiaan Mulder Norg 7 8 15 5    
6 14 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 18 6    
7 83 Johan v/d Meulen Suawoude 9 6 15 7    
8 5 Tony Spa Opende 3 7 10 8 2  
9 15 Gerben Hamstra Kootstertille 5 6 11   3  
10 11 Jessica Elsinga Wolvega 6 5 11   4  
11 8 Jeroen Huiskes Haskerhorne 5 4 9   5  
12 40 Marco Dijkstra Ijlst 7 4 11   6  
13 62 Jappie Renkema Ureterp 5 4 9   7  
14 30 Freddy Haantjes Oudemirdum 8 5 13   8  
15 80 Roel de Vries Wolvega 6 3 9      
16 45 Sven v. Geffen Drachten 4 3 7    
17 61 Ineke Renkema Ureterp 4 3 7    
18 29 Benny v/d kooi Noardburgum x x 0      
19 42 Henk Haantjes Woudsend afgem   0    
20 146 Roelof Jan Veldhuis Ruinerwold afgem 0      
  vt  
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 154 Johnny Groen Finkum 9 9 18 1    
2 8 Peter van Dekken Harkema 9 x 9 2 1  
3 88 Dave Bos Oudehorne 7 8 15 3    
4 28 Mark Dijkstra Boer 9 9 18 4    
5 54 Rienk Roersma Schingen 8 8 16 5    
6 97 Luuk Hoeve Rouveen 7 7 14 6    
7 9 Sietse Boek Wolvega 6 7 13 7    
8 41 Jan Beukema Dr.Compagnie 4 8 12 8 2  
9 203 Reinder Paulusma Marrum 6 5 11   3  
10 79 Rene Brandsma Marssum 5 7 12   4  
11 11 henk timmerman staphorst 3 6 9   5  
12 150 Jan Tippe Staphorst 4 4 8   6  
13 5 Rudie Agricola Luinjeberd 3 5 8   7  
14 99 Lykele ter Schuur oudehorne 5 6 11   8  
15 33 Wally Wolda nietap 8 afgem 8      
16 29 Jesper van Rosmalen Ruinerwold 6 x 6    
17 34 Jan Anton de Haan Drogeham x afgem 0      
  shorttrack  
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 5 Ruben de Jong Koudum 8 9 17 1    
2 11 Klaas Poppinga Surhuisterveen 8 7 15 2    
3 8 Dirk Werkman Hemelum 7 8 15 3    
4 9 Henk Kramer Sondel 6 7 13 4    
5 14 Erik Tjarks Wijster 5 6 11 5    
6 44 Fokke Jan de Haan Drogeham 5 4 9 6 1  
7 36 Marco Veensma Stiens 6 5 11 7 2  
8 16 Berry de Vos Hoogkerk 9 9 18 8    
9 46 Wilco Elzinga Surhuizum 4 x 4   3  
10 54 Tjeerd Bron Bedum 4 3 7   5  
11 27 Jille Pultrum Harkema afgem   0