GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27      
2 16 Quinten Kin Staphorst 8 8 8 24      
3 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 7 7 7 21      
4 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 6 6 6 18      
5 9 Gabryëla Horenga Marum 5 5 5 15      
6 12 Sven Zuur Yde 4 4 4 12      
                     
    Toppers                
7 22 Kaylee Schoo Sneek 8 8 9 25      
8 5 Sanne Meijerink De Krim 7 9 9 25      
9 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 6 6 7 19      
10 29 Sem Bos Mechelen(ZL) 9 7 x 16      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 95 Niek Meijerink De Krim 8 8 8 24      
3 66 Rens Spanjer Bitgummermolen 7 7 7 21      
4 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 6 6 17      
5 46 Ywan Groeneveld Folsgare 6 4 5 15      
6 81 Rienk Bakker Minnertsga 4 5 3 12      
7 10 Britt Boezerooij Emmeloord 3 3 4 10      
8 11 Danique Schoo Sneek 2 2 2 6      
                     
    65cc B                
9 2 Valentino Luider Groningen 8 9 9 26      
10 12 Imke v/d West Twijzelerheide 9 8 8 25      
11 37 Damien Dupon Twijzel 7 6 7 20      
12 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 6 7 6 19      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Ward Monkel Oudehorne 9 8   17 1    
2 15 Johan Veenstra Ureterp 6 6   12 2    
3 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 8 9   17 3    
4 84 Bern Monkel Oudehorne 6 4   10 4 1  
5 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 5   12 5 2  
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 8   13 6    
7 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 7    
8 24 Gert Homans Wouterswoude 7 7   14 8    
9 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum 8 3   11   3  
10 37 Jesse Lamerus Westhoek 4 7   11   4  
11 77 Sem de Roode Menaam 5 2   7   5  
12 8 Hidde Bakker Minnertsga 4 5   9   6  
13 4 Ronan Pera Opende 2 6   8   7  
14 46 Quinten Holt Roden 3 4   7   8  
15 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde x 2   2   9  
16 66 Rens Spanjer Bitgummole 3 3   6   10  
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 8 9 9 26      
2 6 Klaas Kin Staphorst 9 7 8 24      
3 66 Wiebren de Vries Langezwaag 7 8 6 21      
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 6 7 19      
5 94 Jirina de Vries Langezwaag 5 3 3 11      
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek x 5 5 10      
7 11 Sander Tameris Scherpenzeel x 4 4 8      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 90 Niels Broekema Hoogkerk 8 7   15 1    
2 2 Mike Klein Klazienaveen 7 9   16 2    
3 46 Wessel de Jong Wier 9 8   17 3    
4 74 Lieuwe Baarda Wier 6 x   6 4 1  
5 7 Stefan Bakker Langelille 8 4   12 5    
6 19 Leon Meijerink De Krim 4 5   9 6 2  
7 61 Willem Bekkema Rijs 9 6   15 7    
8 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 6   13 8    
9 99 Tommy Kruis Steenwijk 4 x   4   3  
10 36 Nick v/d Heide Niawier x x   0      
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 9 9 27      
2 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 8 8 24      
3 14 Jessica Dijkstra De Westereen 6 7 7 20      
4 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 7 6 6 19      
5 26 Romy Hamminga Anloo 5 5 5 15      
6 16 Geke Elzinga Harkema 4 afm.   4      
                     
    Dames B                
7 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 9 9 9 27      
8 69 Celine Vorenholt Roden 8 8 8 24      
9 37 Sjoukje van der Veen Kollumerzwaag 7 7 7 21      
10 35 Astrid de Jong Moddergat 6 6 6 18      
11 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 5 15      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27      
2 69 Brugt Vorenholt Roden 7 7 8 22      
3 24 Andries de Vries St.Annaparochie 8 8 6 22      
4 33 Wico Rooske Peize 6 4 7 17      
5 55 Marco de Lang De Westereen 5 5 5 15      
6 62 Reinder van Dellen Anjum 3 6 3 12      
7 27 Andre Pera Opende 4 3 4 11      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 72 Robin de Haan Tzummarum 7 7 9 23      
2 20 Bas Homans Wouterswoude 8 8 7 23      
3 31 Marcel ter Braake Nijeveen 3 9 8 20      
4 32 Bart Borg Paaslo 6 5 6 17      
5 2 Marcel Vlig Lemmer 9 3 4 16      
6 16 Gert v/d Heide Harkema 5 6 x 11      
7 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 4 x 5 9      
8 75 Richard IJbema Harkema 2 4 x 6      
                     
    ST 250 B                
9 76 Gerard Faber Anjum 9 9   18 1    
10 88 Sven Venema Sappemeer 8 5   13 2    
11 81 Rowdy Stevens Geesbrug 9 8   17 3    
12 25 Mike Klein Klazienaveen 4 5   9 4 2  
13 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 7   14 5    
14 54 Jornie de Boer Engwierum 6 8   14 6    
15 9 Kevin Kramer Sondel 6 6   12 7    
16 36 Gerbrand Visser Makkum 5 4   9 8 1  
17 15 Willem Kingma Rijperkerk 3 4   7   3  
18 5 Jessie Veenstra Lippenhuizen x 7   7   4  
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 86 Harm Kroes Aldeboarn 9 9   18 1    
2 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 9 8   17 2    
3 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 7 4   11 3    
4 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 6 5   11 4 1  
5 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 7 8   15 5    
6 15 Kevin v/d Heide Niawier 5 7   12 6    
7 12 Danny Cahais Dokkum 8 6   14 7    
8 71 Dave Riemersma St. Annaparochie x x   0 8 2  
9 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 6 5   11   3  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 9 27      
2 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 7 8 8 23      
3 26 Elmar Talsma Sondel 8 6 7 21      
4 6 Marten Dragtsma Wolvega 6 7 6 19