GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2018 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27      
2 16 Quinten Kin Staphorst 8 8 8 24      
3 14 Roan Nauta St. Annaparochie 5 7 7 19      
4 12 Sven Zuur Yde 6 5 5 16      
5 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 7 2 6 15      
6 9 Gabryëla Horenga Marum 4 6 4 14      
7 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 3 3 3 9      
8 22 Kaylee Schoo Sneek 2 4 2 8      
9 19 Rafael v.d Weerd Geesbrug 1 1 1 3      
                     
    Toppers                
10 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 9 9 9 27      
11 5 Sanne Meijerink De Krim 8 8 8 24      
12 7 Levi Slot Noordwolde 7 x 7 14      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 46 Ywan Groeneveld Folsgare 8 8 7 23      
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 6 8 21      
4 95 Niek Meijerink De Krim 6 7 6 19      
5 81 Rienk Bakker Minnertsga 5 5 5 15      
6 72 Jafaro Hazeveld Assen 4 2 4 10      
7 10 Britt Boezerooij Emmeloord 3 4 3 10      
8 11 Danique Schoo Sneek 2 3 1 6      
9 12 Imke v/d West Twijzelerheide 1 1 2 4      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Pieter Tolsma Tzum 8 9   17 1    
2 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum 7\ 8   15 2    
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek 4 8   12 3    
4 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 6 7   13 4    
5 8 Hidde Bakker Minnertsga 9 6   15 5    
6 77 Sem de Roode Menaam 8 5   13 6    
7 84 Bern Monkel Oudehorne 5 7   12 7 1  
8 58 Stijn Ensing Kuinre 7 6   13 8    
9 66 Rens Spanjer Bitgummole 4 4   8 9 2  
10 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9   18 10    
11 37 Jesse Lamerus Westhoek 5 4   9   3  
12 4 Ronan Pera Opende 5 6   11   4  
13 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 3 3   6   5  
14 10 Jarno Slot Noordwolde 3 3   6   6  
15 13 Amber Boezerooij Bant 2 2   4   7  
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9 9 27      
2 66 Wiebren de Vries Langezwaag 7 8 8 23      
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 8 7 7 22      
4 6 Klaas Kin Staphorst 6 6 6 18      
5 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 5 5 15      
6 94 Jirina de Vries Langezwaag 3 3 4 10      
7 4 Pascal Wouters Oudeschoot 4 4 x 8      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 3 Jarno Terpstra Wergea 8 9   17 1    
2 96 Tonny Blok Noordwolde 9 8   17 2    
3 23 Koen van Schoot Wolvega 7 7   14 3    
4 2 Mike Klein Klazienaveen 8 9   17 4    
5 90 Niels Broekema Hoogkerk 6 5   11 5    
6 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 7   14 6    
7 22 Jacco de Jong Langezwaag 4 6   10 7 2  
8 77 Martijn Gardenier Marijenkampen 5 4   9 8 1  
9 46 Wessel de Jong Wier 6 6   12 9    
10 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 8   17 10    
11 14 Jessica Dijkstra De Westereen 5 5   10   3  
12 7 Stefan Bakker Langelille 3 4   7   4  
13 74 Lieuwe Baarda Wier 4 3   7   5  
14 15 Johan Veenstra Ureterp 2 1   3   6  
15 19 Leon Meijerink De Krim 3 3   6   7  
16 69 Robin Koornstra Makkum 2 2   4   8  
17 36 Nick v/d Heide Niawier 1 0   1   9  
18 4 Sjors Gemmink Alphen a/d Rijn 1 2   3   10  
19 99 Tommy Kruis Steenwijk afg     0      
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Nina Ferwerda de Blesse 9 9 9 27      
2 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 8 8 24      
3 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 7 7 7 21      
4 14 Jessica Dijkstra De Westereen 6 6 6 18      
5 45 Ineke Renkema Ureterp 3 5 5 13      
6 26 Romy Hamminga Anloo 5 4 3 12      
7 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 4 2 2 8      
8 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 2 1 4 7      
9 98 Evelien Koopmans De Hoeve 1 3 1 5      
10 16 Geke Elzinga Harkema 0 0 0 0      
                     
    Dames B                
11 36 Margriet Diever Wolvega 9 6 9 24      
12 31 Michelle Dijkman Kuinre 7 7 7 21      
13 21 Kim Ensing Spanga 8 8 5 21      
14 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 2 9 8 19      
15 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 5 5 6 16      
16 20 Nikita Postma St. Annaparochie 6 3 4 13      
17 35 Astrid de Jong Moddergat 4 2 2 8      
18 69 Celine Vorenholt Roden x 4 3 7      
19 13 Amber Boezerooij Bant 3 1 0 4      
20 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 1 0 1 2      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 8 9 26      
2 45 Durk Bloem De Westereen 8 9 8 25      
3 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 7 7 21      
4 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 6 4 6 16      
5 24 Andries de Vries St.Annaparochie 3 5 4 12      
6 28 Haye Dijkstra IJlst x 6 5 11      
7 55 Marco de Lang De Westereen 5 2 3 10      
8 33 Wico Rooske Peize 4 3 x 7      
9 27 Andre Pera Opende 2 1 2 5      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 14 Bert Dijkstra Westereen 8 7   15 1    
2 2 Marcel Vlig Lemmer 9 9   18 2    
3 32 Bart Borg Paaslo 6 7   13 3    
4 8 Ruben de Jong Balk 7 x   7 4 1  
5 72 Robin de Haan Tzummarum 5 6   11 5    
6 46 Lazar de Vries Opende x 8   8 6    
7 34 Mark v/d Heide Niawier 2 4   6 7 2  
8 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 5 3   8 8    
9 x Karim Boezerooy Scherpenzeel 4 5   9 9    
10 48 Johan Kuiken Dongjum 8 9   17 10    
11 33 Ron Zandbergen   2 4   6   3  
12 1 Rindert Boonstra Rijperkerk 6 x   6   4  
13 52 Willem Henstra Kootstertille 3 3   6   5  
                     
    ST 250 B                
14 25 Mike Klein Klazienaveen x 9   9 1 1  
15 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 8 7   15 2    
16 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 6 6   12 3 2  
17 7 Nina Ferwerda de Blesse 8 5   13 4    
18 5 Jessie Veenstra Lippenhuizen 7 7   14 5    
19 88 Sven Venema Sappemeer 6 9   15 6    
20 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 9 6   15 7    
21 81 Rowdy Stevens Geesbrug 7 8   15 8    
22 76 Gerard Faber Anjum 8 8   16 9    
23 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 9   18 10    
24 41 Rick Wagt Willemsoord 4 7   11   3  
25 40 Wesley Sijtsma Dokkum 5 5   10   4  
26 12 Douwe Haverdil Steenwijk x 6   6   5  
27 9 Kevin Kramer Sondel 4 5   9   6  
28 62 Jappie Renkema Ureterp 2 4   6   7  
29 28 Ben v/d Laan Munnekeburen 3 4   7   8  
30 95 Sander Tameris Scherpenzeel 5 x   5   9  
31 11 Marco Nijenhuis Musselkanaal 3 2   5   10  
32 3 Jeffrey Kramer Sondel 2 2   4     1
33 13 Richard Tuintjer Zuidlaren x 3   3     2
34 36 Gerbrand Visser Makkum 3 2   5     3
35 29 Marco Dijkstra Sneek 4 x   4     4
36 85 Lars Pepping Abcoude x 3   3     5
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 9 9   18 1    
2 15 Kevin v/d Heide Niawier 8 8   16 2    
3 4 Bert Franssens Saaksum 8 6   14 3    
4 55 Chris Werkman Kommerzijl 7 7   14 4    
5 71 Dave Riemersma St. Annaparochie 7 5   12 5    
6 12 Danny Cahais Dokkum 9 9   18 6    
7 28 Feike Velting Aduard 4 7   11 7    
8 2 Bram Visser De Falom 6 1   7 8 1  
9 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 3 8   11 9    
10 44 Jan Cloo Wolvega 5 6   11 10 2  
11 21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 5 4   9   3  
12 85 Gerco Cloo Kuinre 4 5   9   4  
13 49 Tjeerd Postma Drogeham 1 x   1   5  
14 93 Frank Withaar Spanga 2 0   2   6  
15 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 3 2   5   7  
16 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 2 4   6   8  
17 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 1 3   4   9  
18 64 Willem Huizinga Midwolde 0 2   2   10  
19 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 6 3   9   11  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 9 9 26      
2 96 Tonny Blok Noordwolde 9 8 7 24      
3 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 7 6 6 19      
4 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 4 5 8 17      
5 6 Marten Dragtsma Wolvega 5 7 5 17      
6 18 Aron Schokker Steggerda 6 4 4 14      
7 4 Michel Bakker Langelille 2 3 3 8      
8 42 Wilco Elzinga Opende 3 2 1 6      
9 26 Elmar Talsma Sondel 1 1 2 4      
                     
Klasse:  Kuunderklasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 70 Django Ottens Kuinre 9 9 8 26      
2 31 Mike Dijkman Kuinre 7 8 9 24      
3 58 Stijn Ensing Kuinre 6 6 7 19      
4 28 Dyonne van 't Hul Kuinre 5 5 6 16      
5 95 Nick van Ens Kuinre 8 7 x 15      
6 3 Michelle Dijkman Kuinre 4 4 5 13      
7 93 Gerard Lageweg Kuinre 3 3 4 10      
8 98 Kelly Lageweg Kuinre 0 0 0 0