GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2018 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 16 Quinten Kin Staphorst 9 9 9 27      
2 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 8 6 6 20      
3 14 Roan Nauta St. Annaparochie 7 5 5 17      
4 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag x 8 8 16      
5 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk x 7 7 14      
6 12 Sven Zuur Yde 6 4 4 14      
7 9 Gabryëla Horenga Marum x afm. x 0      
                     
    Toppers                
8 5 Sanne Meijerink De Krim 8 9 9 26      
9 22 Kaylee Schoo Sneek 9 8 8 25      
10 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 7 7 7 21      
11 7 Levi Slot Noordwolde 6 6 6 18      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 66 Rens Spanjer Bitgummole 8 8 7 23      
3 95 Niek Meijerink De Krim 7 6 8 21      
4 46 Ywan Groeneveld Folsgare 3 7 6 16      
5 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 5 5 16      
6 81 Rienk Bakker Minnertsga 5 4 4 13      
7 11 Danique Schoo Sneek 4 3 3 10      
                     
    65 B                
8 10 Britt Boezerooij Emmeloord 8 9 8 25      
9 12 Imke v/d West Twijzelerheide 9 8 7 24      
10 2 Valentino Luider Groningen 7 7 9 23      
11 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 6 6 6 18      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 1    
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 8   16 2    
3 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum 9 7   16 3    
4 24 Gert Homans Wouterswoude 8 8   16 4    
5 15 Johan Veenstra Ureterp 5 6   11 5 2  
6 5 Jelmar Naessens Tytsjerk x 9   9 6 1  
7 37 Jesse Lamerus Westhoek 7 5   12 7    
8 14 Jelle de Haan Donkerbroek 6 7   13 8    
9 84 Bern Monkel Oudehorne 7 5   12   3  
10 8 Hidde Bakker Minnertsga 4 6   10   4  
11 66 Rens Spanjer Bitgummole 3 4   7   5  
12 4 Ronan Pera Opende 5 3   8   6  
13 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 2 3   5   7  
14 10 Jarno Slot Noordwolde x 2   2   8  
15 42 Nick Versluis Noordwolde 6 4   10   9  
16 16 Fabian Dootjes Bakkeveen x afm.   0      
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 66 Wiebren de Vries Langezwaag 9 9 7 25      
2 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 7 7 9 23      
3 6 Klaas Kin Staphorst 6 6 8 20      
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 8 6 19      
5 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 5 5 18      
6 94 Jirina de Vries Langezwaag 4 3 4 11      
7 11 Sander Tameris Scherpenzeel x 4 3 7      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 8   17 1    
2 29 Bonne v/d Kooi Noordbergum 8 9   17 2    
3 99 Tommy Kruis Steenwijk 8 7   15 3    
4 74 Lieuwe Baarda Wier 6 5   11 4 1  
5 66 Dylan Ottens Hoogkerk 5 7   12 5    
6 7 Stefan Bakker Langelille 7 4   11 6 2  
7 2 Mike Klein Klazienaveen 6 5   11 7    
8 46 Wessel de Jong Wier 9 6   15 8    
9 19 Leon Meijerink De Krim 3 4   7   3  
10 36 Nick v/d Heide Niawier 4 3   7   4  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 9 8 26      
2 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 8 9 25      
3 14 Jessica Dijkstra De Westereen 6 7 7 20      
4 19 Manouk Boer Noordwolde 7 6 6 19      
5 98 Evelien Koopmans De Hoeve 5 5 5 15      
6 26 Romy Hamminga Anloo 3 4 4 11      
7 16 Geke Elzinga Harkema 4 3 3 10      
                     
    Dames B                
8 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 9 9 9 27      
9 35 Astrid de Jong Moddergat 7 7 8 22      
10 69 Celine Vorenholt Roden 6 6 7 19      
11 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 6 16      
12 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 8 8 x 16      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27      
2 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 7 7 21      
3 69 Brugt Vorenholt Roden 6 8 6 20      
4 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 8 6 5 19      
5 62 Reinder van Dellen Anjum 5 5 8 18      
6 55 Marco de Lang De Westereen 4 4 4 12      
7 27 Andre Pera Opende 3 3 3 9      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 72 Robin de Haan Tzummarum 8 9   17 1    
2 75 Richard IJbema Harkema 6 9   15 2    
3 32 Bart Borg Paaslo 7 8   15 3    
4 48 Johan Kuiken Dongjum 5 7   12 4 1  
5 46 Lazar de Vries Opende 9 4   13 5    
6 2 Marcel Vlig Lemmer 9 8   17 6    
7 20 Bas Homans Wouterswoude 5 7   12 7 2  
8 33 Benny v/d Kooi Noardburgum 8 5   13 8    
9 52 Willem Henstra Kootstertille 4 4   8   3  
10 34 Mark v/d Heide Niawier 6 6   12   4  
11 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 7 5   12   5  
12 22 Jan Fokker Nes (D) 3 6   9   6  
13 4 Rick Grasdijk Froombosch 4 3   7   7  
                     
    ST 250 B                
14 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 x   9 1 1  
15 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 8 9   17 2    
16 27 Dennis Strikwerda Exmorra 9 6   15 3    
17 76 Gerard Faber Anjum 3 9   12 4    
18 11 Marco Nijenhuis Musselkanaal 7 7   14 5    
19 88 Sven Venema Sappemeer 8 8   16 6    
20 81 Rowdy Stevens Geesbrug 5 8   13 7    
21 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 6 6   12 8 2  
22 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 5 7   12   3  
23 40 Wesley Sijtsma Dokkum 4 5   9   4  
24 91 Joris Guikema Groningen 6 3   9   5  
25 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 x   7   6  
26 36 Gerbrand Visser Makkum 4 4   8   7  
27 9 Kevin Kramer Sondel 2 4   6   8  
28 54 Jornie de Boer Engwierum x 5   5     1
29 73 Jerome v/d Woude Zwagerbosch 3 3   6     2
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 61 Stefan v/d Velde Boijl 9 8   17 1    
2 4 Bert Franssens Saaksum 8 9   17 2    
3 28 Feike Velting Aduard 3 9   12 3    
4 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 6 6   12 4 1  
5 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 7 7   14 5    
6 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 8 8   16 6    
7 15 Kevin v/d Heide Niawier 4 x   4 7 2  
8 55 Chris Werkman Kommerzijl 9 7   16 8    
9 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 6 6   12   3  
10 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 5 5   10   4  
11 12 Danny Cahais Dokkum 7 5   12   5  
12 81 Kevin de Jong Drachten 4 3   7   6  
13 2 Bram Visser De Falom 5 4   9   7  
14 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 2 4   6   8  
15 29 Mark Stoelwinder Jonkersland x 3   3     1
16 64 Willem Huizenga Midwolde x 2   2     2
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 9 27      
2 6 Marten Dragtsma Wolvega 7 7 6 20      
3 42 Wilco Elzinga Opende 6 6 7 19      
4 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal x 8 8 16      
5 26 Elmar Talsma Sondel 8 3 5 16      
6 30 Klaas v/d Wal Assen x 5 4 9      
7 4 Rick Grasdijk Froombosch 4 4 x 8