GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27      
2 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 8 8 7 23      
3 16 Quinten Kin Staphorst 7 7 8 22      
4 14 Roan Nauta St. Annaparochie 6 5 4 15      
5 9 Gabryëla Horenga Marum 5 4 5 14      
6 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel x 6 6 12      
7 12 Sven Zuur Yde 4 3 3 10      
                     
    Toppers                
8 22 Kaylee Schoo Sneek 8 9 8 25      
9 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 6 8 7 21      
10 5 Sanne Meijerink De Krim 9 x 9 18      
11 29 Sem Bos Mechelen(ZL) 7 4 6 17      
12 61 Tiemen de Jong Westergeest 5 7 5 17      
13 7 Levi Slot Noordwolde 4 6 4 14      
14 3 Sem Oegema Eastermar 3 5 3 11      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 66 Rens Spanjer Bitgummole 8 7 8 23      
3 95 Niek Meijerink De Krim 7 8 7 22      
4 46 Ywan Groeneveld Folsgare 6 6 6 18      
5 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 5 5 15      
6 81 Rienk Bakker Minnertsga 4 4 4 12      
                     
    65 cc B                
7 10 Britt Boezerooij Emmeloord 8 9 9 26      
8 2 Valentino Luider Groningen 9 8 8 25      
9 12 Imke v/d West Twijzelerheide 7 7 7 21      
10 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 6 6 6 18      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 7   14 1    
2 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 2    
3 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum 8 8   16 3    
4 24 Gert Homans Wouterswoude 8 8   16 4    
5 74 Ward Monkel Oudehorne 6 9   15 5    
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 6   15 6    
7 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 7   12 7 1  
8 25 Melanie Leerling Noordwolde 4 8   12 8 2  
9 8 Hidde Bakker Minnertsga 7 6   13 9    
10 84 Bern Monkel Oudehorne 3 9   12 10    
11 15 Johan Veenstra Ureterp x 6   6   3  
12 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 2 5   7   4  
13 37 Jesse Lamerus Westhoek 7 x   7   5  
14 77 Sem de Roode Menaam 4 5   9   6  
15 42 Nick Versluis Noordwolde 4 6   10   7  
16 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 3   8   8  
17 22 Aron de Haan Harkema 2 4   6   9  
18 4 Ronan Pera Opende 4 5   9   10  
19 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 3 1   4     1
20 46 Quinten Holt Roden x 2   2     2
21 10 Jarno Slot Noordwolde 1 3   4     3
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 8 8 9 25      
2 70 Oebele Hoekstra Driezum 9 9 7 25      
3 66 Wiebren de Vries Langezwaag 6 6 8 20      
4 6 Klaas Kin Staphorst 7 7 5 19      
5 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 5 6 16      
6 22 Egbert Schaap Jubbega 4 4 x 8      
7 94 Jirina de Vries Langezwaag 2 1 4 7      
8 4 Pascal Wouters Oudeschoot 3 3 x 6      
9 2 Wiebe de wit Jubbega 1 2 x 3      
10 14 Jelle de Haan Donkerbroek x afg   0      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 8   17 1    
2 96 Tonny Blok Noordwolde 8 9   17 2    
3 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 7   14 3    
4 99 Tommy Kruis Steenwijk 9 5   14 4    
5 2 Mike Klein Klazienaveen 6 4   10 5    
6 46 Wessel de Jong Wier 5 4   9 6    
7 74 Lieuwe Baarda Wier 8 3   11 7    
8 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 4 3   7 8 2  
9 7 Stefan Bakker Langelille 5 1   6 9 1  
10 23 Koen van Schoot Wolvega 6 6   12 10    
11 61 Willem Bekkema Rijs 3 2   5   3  
12 36 Nick v/d Heide Niawier 1 1   2   4  
13 19 Leon Meijerink De Krim 2 2   4   5  
14 55 Gerard van Lingen Twijzelerheide 7     7   6  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 27 Maaike de Ree Sint Nicolaasga 9 9 9 27      
2 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 8 8 24      
3 7 Nina Ferwerda de Blesse 7 7 7 21      
4 99 Mariëlle Kuiper Oosternijkerk 6 6 6 18      
5 45 Ineke Renkema Ureterp 3 5 4 12      
6 94 Anderea de Vries De Westereen 5 4 3 12      
7 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen x 3 5 8      
8 14 Jessica Dijkstra De Westereen 4 2 2 8      
9 98 Evelien Koopmans De Hoeve 2 1 1 4      
                     
    Dames B                
10 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 9 9 9 27      
11 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 8 8 8 24      
12 35 Astrid de Jong Moddergat 7 7 7 21      
13 69 Celine Vorenholt Roden 6 6 6 18      
14 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 5 15      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 10 10 29      
2 69 Brugt Vorenholt Roden 10 9 9 28      
3 44 Hendrik Boltjes Dokkum 8 7 8 23      
4 62 Reinder van Dellen Anjum 6 8 7 21      
5 15 Willem Mellens Zuidlaren 5 6 6 17      
6 24 Andries de Vries St.Annaparochie 7 5 5 17      
7 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 3 3 4 10      
8 28 Haye Dijkstra IJlst 4 4 x 8      
9 55 Marco de Lang De Westereen 2 2 3 7      
10 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 1 1 2 4      
11 27 Andre Pera Opende 0 0 1 1      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 20 Bas Homans Wouterswoude 8 9   17 1    
2 7 Anne Bos Harkema 6 7   13 2    
3 72 Robin de Haan Tzummarum 8 8   16 3    
4 32 Bart Borg Paaslo 9 5   14 4    
5 34 Mark v/d Heide Niawier x 6   6 5 2  
6 2 Marcel Vlig Lemmer 7 8   15 6    
7 93 Jesse v/d Zee Rijs 9 6   15 7    
8 96 Tonny Blok Noordwolde 7 9   16 8    
9 30 Richard Dol Oldeholtpade 4 4   8 9 1  
10 16 Gert v/d Heide Harkema 3 7   10 10    
11 31 Marcel ter Braake Nijeveen 5 5   10   3  
12 4 Rick Grasdijk Froombosch 5 2   7   4  
13 52 Willem Henstra Kootstertille 3 3   6   5  
14 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 4 4   8   6  
15 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 2 3   5   7  
16 23 Ruben Guikema De Wijk 6 x   6   8  
                     
    ST 250 B                
17 27 Dennis Strikwerda Exmorra 9 8   17 1    
18 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 8 8   16 2    
19 88 Sven Venema Sappemeer 5 7   12 3    
20 91 Joris Guikema Groningen 8 7   15 4    
21 54 Jornie de Boer Engwierum 4 x   4 5 2  
22 40 Wesley Sijtsma Dokkum 9 6   15 6    
23 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 6 6   12 7    
24 62 Jappie Renkema Ureterp 5 5   10 8 1  
25 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 6 9   15 9    
26 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 7 9   16 10    
27 29 Marco Dijkstra Sneek 4 x   4   3  
28 66 Patrick Miedema Peins 3 5   8   4  
29 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 2 4   6   5  
30 9 Kevin Kramer Sondel 7 x   7   6  
31 3 Jeffrey Kramer Sondel x 4   4   7  
32 57 Jordy Kempenaar Driezum 1 2   3   8  
33 36 Gerbrand Visser Makkum 3 3   6   9  
34 73 Jerome v/d Woude Zwagerbosch 2 3   5   10  
35 15 Willem Kingma Rijperkerk 1 2   3   11  
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 86 Harm Kroes Aldeboarn 9 9   18 1    
2 94 Kay Boon Noordwolde 8 7   15 2    
3 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 9 9   18 3    
4 12 Danny Cahais Dokkum x 8   8 4 1  
5 85 Gerco Cloo Kuinre 6 7   13 5    
6 16 Roy Schaap Wolvega 4 6   10 6    
7 71 Dave Riemersma St. Annaparochie 7 6   13 7    
8 21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 6 4   10 8    
9 15 Kevin v/d Heide Niawier 1 4   5 9 2  
10 61 Stefan v/d Velde Boijl 8 8   16 10    
11 90 Kevin Haisma Menaam 3 5   8   3  
12 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 7 1   8   4  
13 2 Bram Visser De Falom 4 5   9   5  
14 81 Kevin de Jong Leeuwarden ? 2 2   4   6  
15 49 Tjeerd Postma Drogeham 5 x   5   7  
16 42 Ronnie v/d Voort Wolvega x 3   3   8  
17 77 Steven van Zanten Wolvega 5 3   8   10  
                     
Klasse:  ST Open                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 8 26      
2 81 Ruben de Jong Balk 8 7 9 24      
3 20 Bas Homans Wouterswoude 7 8 7 22      
4 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 6 6 6 18      
5 90 Mark Dijkstra Oosterbierum 5 5 5 15      
6 26 Elmar Talsma Sondel 3 3 4 10      
7 16 Gert v/d Heide Harkema 4 4 x 8      
8 9 Joris Guikema Groningen 2 2 2 6      
9 6 Marten Dragtsma Wolvega 1 1 3 5      
10 23 Ruben Guikema De Wijk x x x 0      
                     
Klasse:  Regio klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 32 Benny v/d Kooi Noordburgum 7 9 9 25      
2 27 Bert Dijkstra De Westereen 8 8 7 23      
3 55 Bonne v/d Kooi Noordburgum 6 6 8 20      
4 7 Anne Bos Harkema 9 7 x 16      
5 70 Oebele Hoekstra Driezum 5 5 5 15      
6 16 Danny Cahais Dokkum 4 4 4 12      
7 54 Johan Postma Twijzel x 2 6 8      
8 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 3 3 x 6