GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2018 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27      
2 16 Quinten Kin Staphorst 8 7 6 21      
3 12 Sven Zuur Yde 7 6 7 20      
4 9 Gabryëla Horenga Marum 6 5 8 19      
5 29 Sem Bos Mechelen(ZL) 5 8 x 13      
6 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 4 4 4 12      
7 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 3 3 3 9      
8 14 Roan Nauta St. Annaparochie 1 2 5 8      
9 22 Kaylee Schoo Sneek 2 1 2 5      
                     
    Toppers                
10 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 9 9 9 27      
11 5 Sanne Meijerink De Krim 8 8 8 24      
12 7 Levi Slot Noordwolde 7 7 7 21      
13 21 Izzy Bos Mechelen(ZL) 6 6 6 18      
                     
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 95 Niek Meijerink De Krim 8 8 8 24      
3 46 Ywan Groeneveld Folsgare 6 7 7 20      
4 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 6 6 19      
5 10 Britt Boezerooij Emmeloord 5 3 3 11      
6 72 Jafaro Hazeveld Assen x 5 5 10      
7 11 Danique Schoo Sneek 3 2 4 9      
8 81 Rienk Bakker Minnertsga 4 4 x 8      
                     
    65cc B                
9 12 Imke v/d West Twijzelerheide 9 9 8 26      
10 2 Valentino Luider Groningen 8 8 9 25      
11 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 7 7 7 21      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Pieter Tolsma Tzum 8 9   17 1    
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 9   16 2    
3 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum 9 7   16 3    
4 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 8   17 4    
5 74 Ward Monkel Oudehorne 7 6   13 5    
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 8   16 6    
7 8 Hidde Bakker Minnertsga 5 5   10 7    
8 84 Bern Monkel Oudehorne 6 7   13 8    
9 77 Sem de Roode Menaam 5 5   10 9 2  
10 66 Rens Spanjer Bitgummole 3 4   7 10 1  
11 37 Jesse Lamerus Westhoek 6 2   8   3  
12 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 4 x   4   4  
13 46 Quinten Holt Roden 4 4   8   5  
14 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 2 1   3   6  
15 42 Nick Versluis Noordwolde 3 3   6   7  
16 10 Jarno Slot Noordwolde 2 3   5   8  
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9 9 27      
2 15 Lambert Veltman Oldemarkt 8 7 8 23      
3 66 Wiebren de Vries Langezwaag 7 8 7 22      
4 6 Klaas Kin Staphorst 5 6 6 17      
5 14 Jelle de Haan Donkerbroek 6 5 x 11      
6 94 Jirina de Vries Langezwaag 3 4 5 12      
7 2 Wiebe de wit Jubbega 4 afm. x 4      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 3 Jarno Terpstra Wergea 9 9   18 1    
2 90 Niels Broekema Hoogkerk 8 8   16 2    
3 68 Johan Kuiken Dongjum 7 9   16 3    
4 66 Dylan Ottens Hoogkerk 8 8   16 4    
5 2 Mike Klein Klazienaveen 7 6   13 5    
6 29 Bonne v/d Kooi Noordbergum 6 7   13 6    
7 23 Koen van Schoot Wolvega 9 7   16 7    
8 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 5 6   11 8    
9 99 Tommy Kruis Steenwijk x 5   5 9 1  
10 46 Wessel de Jong Wier 6 x   6 10 2  
11 71 Pascal Jongbloed Frederiksoord 3 3   6   3  
12 7 Stefan Bakker Langelille 5 4   9   4  
13 74 Lieuwe Baarda Wier 4 5   9   5  
14 69 Robin Koornstra Makkum 2 4   6   6  
15 19 Leon Meijerink De Krim 4 2   6   7  
16 15 Johan Veenstra Ureterp 3 3   6   8  
                     
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Nina Ferwerda de Blesse 9 9 9 27      
2 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 8 8 24      
3 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 7 7 7 21      
4 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 6 6 5 17      
5 14 Jessica Dijkstra De Westereen 5 5 6 16      
6 16 Geke Elzinga Harkema 3 3 2 8      
7 26 Romy Hamminga Anloo 1 2 4 7      
8 45 Ineke Renkema Ureterp 2 1 3 6      
9 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 0 4 x 4      
10 19 Manouk Boer Noordwolde 4 0 x 4      
                     
    Dames B                
11 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 9 9 9 27      
12 20 Nikita Postma St. Annaparochie 8 8 8 24      
13 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 7 7 5 19      
14 69 Celine Vorenholt Roden 6 5 6 17      
15 31 Michelle Dijkman Kuinre x 6 7 13      
16 35 Astrid de Jong Moddergat 5 4 4 13      
17 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 4 3 3 10      
                     
                     
                     
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 8 9 9 26      
2 96 Jochem de Vries Jubbega 9 8 8 25      
3 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 7 6 20      
4 28 Haye Dijkstra IJlst 4 6 7 17      
5 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 5 4 5 14      
6 55 Marco de Lang De Westereen 2 5 4 11      
7 24 Andries de Vries St.Annaparochie 6 x 2 8      
8 84 Steward Hoogerhuis Nij Altoenae 1 3 3 7      
9 33 Wico Rooske Peize 3 x afm. 3      
10 69 Brugt Vorenholt Roden x x x 0      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9   18 1    
2 81 Ruben de Jong Balk 8 8   16 2    
3 96 Tonny Blok Noordwolde 7 6   13 3    
4 72 Robin de Haan Tzummarum 9 7   16 4    
5 2 Marcel Vlig Lemmer 6 5   11 5    
6 16 Gert v/d Heide Harkema 6 3   9 6    
7 32 Bart Borg Paaslo 7 8   15 7    
8 4 Rick Grasdijk Froombosch 5 4   9 8    
9 26 Arjan de Jong Steggerda 4 2   6 9    
10 27 Dennis Strikwerda Exmorra 5 4   9 10    
11 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 3 afm.   3 11    
12 61 Marcel Kloetstra   x afm.   0 12    
                     
    ST2 B                
13 25 Mike Klein Klazienaveen 6 4   10 1 1  
14 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 8 7   15 2    
15 76 Gerard Faber Anjum 9 9   18 3    
16 88 Sven Venema Sappemeer 9 8   17 4    
17 81 Rowdy Stevens Geesbrug 5 8   13 5    
18 12 Douwe Haverdil Steenwijk 9 7   16 6    
19 40 Wesley Sijtsma Dokkum 8 9   17 7    
20 7 Nina Ferwerda de Blesse 7 6   13 8    
21 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 7 6   13 9    
22 41 Rick Wagt Willemsoord 8 5   13 10 2  
23 19 Richard Nammensma Menaam 4 3   7   3  
24 9 Kevin Kramer Sondel 2 3   5   4  
25 54 Jornie de Boer Engwierum 5 7   12   5  
26 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 5 6   11   6  
27 3 Jeffrey Kramer Sondel 6 5   11   7  
28 29 Marco Dijkstra Sneek 3 2   5   8  
29 62 Jappie Renkema Ureterp 4 4   8   9  
30 20 Gerrit v/d Horn Raard  4 3   7   10  
31 36 Gerbrand Visser Makkum 3 2   5     1
32 95 Sander Tameris Scherpenzeel 1 2   3     2
33 30 Dave Bos Oudehorne 1 1   2     3
34 21 Rowan Swama Sappemeer 2 afm.   2     4
                     
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 15 Kevin v/d Heide Niawier 6 9   15 1    
2 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 5 7   12 2    
3 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 8 9   17 3    
4 61 Stefan v/d Velde Boijl 8 6   14 4    
5 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 7 8   15 5    
6 55 Chris Werkman Kommerzijl 3 8   11 6    
7 2 Bram Visser De Falom 9 5   14 7    
8 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 4 3   7 8 2  
9 86 Harm Kroes Aldeboarn 9 6   15 9    
10 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 6 x   6 10 1  
11 12 Danny Cahais Dokkum 7 4   11   3  
12 71 Dave Riemersma St. Annaparochie 5 5   10   4  
13 31 Mike Dijkman Kuinre 4 7   11   5  
14 23 Arjen de Boer Lippenhuizen 2 2   4   6  
15 64 Willem Huizinga Midwolde 1 2   3   7  
16 70 Django Otten Kuinre 2 4   6   8  
17 93 Frank Withaar Spanga 1 1   2   9  
18 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 3 3   6   10  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 9 7 24      
2 1 Stef Hamstra Surhuisterveen 7 8 8 23      
3 96 Tonny Blok Noordwolde 6 7 6 19      
4 7 Richard Dol Oldeholtpade 9 x 9 18      
5 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 4 6 5 15      
6 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 5 5 4 14      
7 6 Marten Dragtsma Wolvega 3 4 3 10      
8 18 Aron Schokker Steggerda 5 x x 5      
                     
Nicky Blok Bokaal                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1            
1 1 Stef Hamstra                
2 37 Olav den Engelsman              
3 96 Tonny Blok                
4 3 Jarno Terpstra                
5 81 Ruben de Jong                
6 15 Kevin v/d Heide                
7 24 Wiebe Bakker