GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« oktober 2018 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27        
2 16 Quinten Kin Staphorst 8 8 8 24        
3 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 7 6 7 20        
4 9 Gabryëla Horenga Marum 5 7 6 18        
5 12 Sven Zuur Yde 6 5 5 16        
6 29 Sem Bos Mechelen(ZL) 4 4 4 12        
7 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 1 3 3 7        
8 14 Roan Nauta St. Annaparochie 3 2 2 7        
9 22 Kaylee Schoo Sneek 2 1 1 4        
                       
    Toppers                  
10 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 9 9 9 27        
11 5 Sanne Meijerink De Krim 8 8 8 24        
12 7 Levi Slot Noordwolde 7 7 7 21        
13 21 Izzy Bos Mechelen 6 6 6 18        
                       
Klasse:  65cc                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27        
2 95 Niek Meijerink De Krim 8 8 8 24        
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 6 7 20        
4 46 Ywan Groeneveld Folsgare 6 7 5 18        
5 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 5 6 16        
6 81 Rienk Bakker Minnertsga 4 4 4 12        
7 10 Britt Boezerooij Emmeloord 2 3 3 8        
8 11 Danique Schoo Sneek 3 2 2 7        
                       
    65cc B                  
9 12 Imke v/d West Twijzelerheide 8 9 9 26        
10 2 Valentino Luider Groningen 9 8 8 25        
11 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 7 7 7 21        
                       
Klasse:  85cc                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 9   18 1      
2 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum x 6   6 2 1    
3 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 8 7   15 3      
4 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 4      
5 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 8   16 5      
6 8 Hidde Bakker Minnertsga 7 8   15 6      
7 14 Jelle de Haan Donkerbroek 6 6   12 7 2    
8 37 Jesse Lamerus Westhoek 5 7   12 8      
9 77 Sem de Roode Menaam 6 4   10   3    
10 66 Rens Spanjer Bitgummole 4 5   9   4    
11 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 5 5   10   5    
12 10 Jarno Slot Noordwolde 4 3   7   6    
13 4 Ronan Pera Opende 7 4   11   7    
14 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 3 3   6   8    
                       
Klasse:  Bromfiets                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9 8 26        
2 6 Klaas Kin Staphorst 6 6 7 19        
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 x 9 16        
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt x 7 6 13        
5 66 Wiebren de Vries Langezwaag 8 x 5 13        
6 94 Jirina de Vries Langezwaag 5 5 3 13        
7 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag x 8 4 12        
                       
Klasse:  125 jeugd                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 66 Dylan Ottens Hoogkerk 8 9   17 1      
2 3 Jarno Terpstra Wergea 9 9   18 2      
3 29 Bonne v/d Kooi Noordbergum 7 8   15 3      
4 2 Mike Klein Klazienaveen 6 8   14 4      
5 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum x 6   6 5 1    
6 46 Wessel de Jong Wier 5 7   12 6      
7 69 Robin Koornstra Makkum 5 5   10 7 2    
8 23 Koen van Schoot Wolvega 3 7   10 8      
9 74 Lieuwe Baarda Wier x 4   4   3    
10 7 Stefan Bakker Langelille 4 6   10   4    
11 19 Leon Meijerink De Krim x 3   3   5    
12 15 Johan Veenstra Ureterp 4 2   6   6    
                       
                       
                       
Klasse:  Dames                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 9 9 26        
2 5 Jessie Veenstra Lippenhuizen 9 8 8 25        
3 45 Ineke Renkema Ureterp 5 7 6 18        
4 26 Romy Hamminga Anloo 6 6 5 17        
5 14 Jessica Dijkstra De Westereen 7 x 7 14        
6 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 4 5 4 13        
7 16 Geke Elzinga Harkema 3 4 3 10        
                       
    Dames B                  
8 37 Sjoukje v/d Veen Kollumerzwaag 9 9 9 27        
9 20 Nikita Postma St. Annaparochie 7 8 8 23        
10 69 Celine Vorenholt Roden 8 6 7 21        
11 35 Astrid de Jong Moddergat 5 7 5 17        
12 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 4 5 4 13        
13 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 6 x 6 12        
                       
Klasse:  Veteranen                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27        
2 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 8 8 8 24        
3 15 Willem Mellens Zuidlaren 6 7 7 20        
4 55 Marco de Lang De Westereen 7 6 6 19        
5 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 5 5 5 15        
                       
Klasse:  ST2                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B Run off
1 2 Marcel Vlig Lemmer 8 7   15 1   1  
3 72 Robin de Haan Tzummarum 6 x   6 3 1 2  
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9   18 2      
4 32 Bart Borg Paaslo 7 8   15 4      
5 4 Rick Grasdijk Froombosch 5 5   10 5      
6 75 Richard IJbema Harkema x 8   8 6 2    
7 46 Lazar de Vries Opende 9 7   16 7      
8 52 Willem Henstra Kootstertille 4 6   10 8      
9 16 Gert v/d Heide Harkema 5 x   5   3    
10 24 Ronald ter Braake Nijeveen 6 x   6   4    
                       
    ST 250 B                  
11 88 Sven Venema Sappemeer 9 8   17 1      
12 25 Mike Klein Klazienaveen 9 7   16 2      
13 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 6 x   6 3 2    
14 76 Gerard Faber Anjum 8 9   17 4      
15 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 5 6   11 5 1    
16 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 5   12 6      
17 5 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 9   17 7      
18 36 Gerbrand Visser Makkum 6 7   13 8      
19 9 Kevin Kramer Sondel 7 x   7   3    
20 73 Jerome v/d Wouden Zwagerbosch 4 5   9   4    
21 95 Sander Tameris Scherpenzeel x 4   4   5    
22 54 Jornie de Boer Engwierum x 8   8   6    
23 20 Gerrit v/d Horn Raard  5 6   11   7    
                       
Klasse:  VT Klasse                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 8 9 9 26        
2 86 Harm Kroes Aldeboarn 9 8 2 19        
3 12 Danny Cahais Dokkum 6 5 7 18        
4 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 5 3 8 16        
5 15 Kevin v/d Heide Niawier 4 6 6 16        
6 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 7 4 5 16        
7 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 3 7 x 10        
8 29 Mark Stoelwinder Jonkersland 2 2 3 7        
9 23 Arjen de Boer Lippenhuizen 1 1 4 6        
                       
Klasse:  ST1 / ST 3                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B    
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 8 26        
2 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 8 8 9 25        
3 6 Marten Dragtsma Wolvega 7 7 7 21        
4 42 Wilco Elzinga Opende 6 x 6 12        
                       
Peenderklasse                  
                       
Plts rijnr Naam Woonplaats                
        1e 2e 3e totaal        
1 4 Hein Jan Bouter   9 9 9 27        
2 36 Peter van Dekken   8 8 8 24        
3 13 Johannes v/d Heide 6 6 6 18        
4 78 Hero Boetje   5 5 7 17        
5 46 Frank Veenstra   7 7 x 14        
6 7 Erwin Bethlehem   4 4 5 13        
7 3 Jan Geert Horinga   3 3 4 10        
8 27 Andre Pera   2 1 3 6        
9 12 Roelof v/d Wal   1 2 2 5