GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2017 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.

 





    65 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in         
        1e 2e totaal A B    
1 2 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 1      
2 6 Jelke Baarda st Nicolaasga 7 8 15 2      
3 5 Sybe Grouwstra Suwald x 8 8 3 2    
4 15 Lukas van Burgel Loppersum 8 9 17 4      
5 18 Rick Grasdijk Froombosch 6 7 13 5 1    
6 7 Robin de Haan Tzummarum 9 6 15 6      
7 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 8 6 14 7      
8 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 7 7 14 8      
9 10 William Kruit Emmer compascum x x 0   3    
10 11 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 4 4 8   4    
11 25 Jim Andreas Hoogkerk 6 5 11   5    
12 46 Dylan Arends Hoogkerk 5 5 10   6    
13 97 Patrick Stegeman  Rouveen 2 2 4   7    
14 58 Tonny Blok Noordwolde 5 3 8   8    
15 22 Meghan Bijl Steggerda 3 4 7   9    
16 95 Maik Stegeman Rouveen x x 0   10    
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e 3e        
1 85 Egbert Schaap Jubbega 9 9 9 27      
2 67 Jan de Vries Jubbega 8 8 7 23      
3 17 Elmer de Boer Schraard 7 7 8 22      
4 16 Wiebe de Wit Jubbega 6 5 6 17      
5 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 6 x 11      
6 7 Thijs de Vries Jubbega 4 x 5 9      
7 10 Roelof Postma Kollumerzwaag x     0      
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub      
        1e 2e 3e totaal      
1 2 Jessica Elsinga Wolvega 9 9 9 27      
2 15 Siske Benedictus Noardburgum 7 6 7 20      
3 52 Anderea de Vries De Westereen 6 7 5 18      
4 61 Ineke Renkema Ureterp 5 4 8 17      
5 4 Sylvana Postma Rijs 8 8 x 16      
6 32 Annelies Veensma Stiens 3 5 6 14      
7 17 Anja de Bruin Buitenpost 4 3 4 11      
8 26 Deborah de Jong Oude Pekela x afg   0      
                     
    85CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub Finale    
        1e 2e totaal A B    
1 4 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 9 18 1      
2 11 Lazar de Vries Opende 8 8 16 2      
3 21 Jordy Vermanen Naarden 9 9 18 3      
4 95 Gert Poolman Rouveen 7 6 13 4 1    
5 35 Jasper van Strik Rouveen 7 7 14 5      
6 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 6 14 6      
7 17 Sjoerd Hoekstra Sexbierum 6 8 14 7      
8 18 Melvin Stegeman Menaldum 6 5 11 8 2    
9 26 Eric Nammensma Menaldum x 4 4   3    
10 38 Robin Hamminga Tynaarlo 5 7 12   4    
11 9 Wesley Wierema Aduard 5 x 5   5    
12 98 Sander Cramer Tynaarlo x 3 3   6    
13 10 Marcel Vlig Lemmer 4 5 9   7    
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B    
1 4 Ruben Guikema Groningen 9 8 17 1      
2 1 Mark Helmhout De Westereen 9 9 18 2      
3 22 Anne Bos Harkema 5 7 12 3      
4 180 Stef Hamstra Harkema 7 9 16 4      
5 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 8 7 15 5      
6 27 Ynte van Hyum ferwerd 6 x 6 6 2    
7 202 Rick Douma Opende 7 8 15 7      
8 30 Richard Ijbema Opende 8 x 8 8 1    
9 115 Jille Hamstra ut é Tille 5 6 11   3    
10 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 6 x 6   4    
11 14 Joey v. Kammen Opende x 6 6   5    
12 101 Timo Koopmans Bitgummolen 4 5 9   6    
13 20 Bas Homans Wouterwoude x 5 5   7    
14 96 Wilco Osinga Marrum 4 4 8   8    
15 6 Kevin Stegeman Menaldum 3 x 3   9    
                     
    ST 2                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e totaal A B C  
1 7 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9 18 1      
2 88 Jan  Kooistra Ried 9 8 17 2      
3 4 Ruben Guikema Groningen 6 7 13 3 1    
4 30 Richard Ijbema Opende 8 8 16 4      
5 3 Frank Hamming De Groeve 8 9 17 5      
6 1 Mark Helmhout De Westereen 9 9 18 6      
7 38 Joery de Vries Drachten 8 8 16 7      
8 36 Peter van Dekken Harkema 6 6 12 8 2    
9 83 Johan v/d Meulen Suawoude 7 5 12   3    
10 180 Stef Hamstra Harkema 7 6 13   4    
11 9 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 6 7 13   5    
12 118 Dennie Hollema Kootstertille 5 7 12   6    
13 64 Willem Fennema St.Annaparochie 5 6 11   7    
14 358 Tjeerd Postma Kootstertille 5 5 10   8    
15 115 Gerben Hamstra Kootstertille 4 5 9     1  
16 19 Evert van Til Harkema 7 x 7     2  
17 117 Bert jan Middel Kootstertille x 4 4     3  
18 94 Jörn v/d Velde Opende 4 4 8     4  
19 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 3 3 6     5  
20 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 4 4 8     6  
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B C D
1 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 9 8 17 1      
2 48 Rienk Roersma Schingen 9 9 18 2      
3 19 Wilko Bruining Opende 8 7 15 3      
4 5 Erik Hermsen Hoogkerk 7 8 15 4      
5 121 Bertus de Wit Gorredijk 6 8 14 5 1    
6 x Rene Brandsma Marsum 9 9 18 6      
7 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 7 7 14 7 2    
8 99 Johan de Haan Oudehorne 8 9 17 8      
9 11 Henk Timmerman Staphorst 9 6 15   3    
10 86 Hendrik de Vries Jubbega 8 7 15   4    
11 93 Arjen Osinga Marrum 7 6 13   5    
12 42 Albert v/d Meer Hoornsterzwaag 6 6 12   6    
13 46 Siebren Hoekstra Ureterp 5 7 12   7    
14 31 Paul Heida Jubbega 6 5 11   8    
15 14 Kevin de Jong  Koudum 4 6 10     1  
16 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 8 3 11     2  
17 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 4 4 8     3  
18 27 René Spiekhout Gorrdeijk 5 5 10     4  
19 34 Jan Anton de Haan Drogeham 3 5 8     5  
20 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 2 4 6     6  
21 96 Nicky Blok Noordwolde 2 4 6     7  
22 2 Bram Visser De Falom 3 3 6     8  
23 9 Theun Postma Kollumerzwaag x 3 3       1
24 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag x 4 4       2
25 47 Allard Sijtsinga Marsum x 5 5       3
26 85 Egbert Schaap Jubbega 5 afg 5        
27 16 Wiebe de Wit Jubbega 4 afg 4        
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B C  
1 14 Ruben de Jong Koudum 9 7 16 1      
2 8 Dirk Werkman Hemelum 8 9 17 2      
3 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 9 9 18 3      
4 24 Joery de Vries Drachten 9 8 17 4      
5 48 Mark Dijkstra Boer 6 8 14 5      
6 90 Jan Sijbesma Ruinen 7 7 14 6 2    
7 19 Olav den Engelsman De Westereen 8 6 14 7 1    
8 17 Richard Dol Oldeholtpade 7 9 16 8      
9 23 Wilco Elzinga Opende 5 6 11   3    
10 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 6 5 11   4    
11 92 Dirk Jan Mollema Roden 7 5 12   5    
12 32 Marco Veensma Stiens 5 6 11   6    
13 82 Hielke Boorsma Nijland 6 7 13   7    
14 2 Erik Tjarks Wijster 8 4 12   8    
15 29 Marco Dijkstra Ijlst 5 4 9     1  
16 120 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 4 5 9     2  
17 30 Siebe van Dekken Oldeberkoop x 8 8     3