GRASBAANRACES

Volg ons op

 








                 
                 
    Toppers            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in    
        1e 2e totaal A B
1 52 Kyra Wassenaar Opende 8 9 17 1  
2 108 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 18 2  
3 27 Demi Valkema Joure 7 8 15 3  
4 10 Elroy Vlietstra Franeker 8 7 15 4  
5 46 Bridget Portijk Tuk 4 6 10 5  
6 11 Joyce Elsinga Wolvega 5 5 10 6  
7 6 Delina Kruit Emmer comp. 2 4 6 7 1
8 14 Nynke Sijbesma Waskemeer 6 6 12 8  
9 35 Celine Voorenholt Roden 2 4 6 9 2
10 33 Justine Wagemans Waskemeer 3 5 8 10  
11 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 1 2 3   3
12 28 Rosalie Knap Leek 3 3 6   4
13 16 Lucas Van Burgel Loppersum 7   7    
                 
    50CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in    
        1e 2e 3e totaal  
1 2 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 9 9 9 27  
2 14 Oege de Haan Ureterp 8 8 8 24  
3 3 Christian Wagemans Waskemeer 7 6 7 20  
4 4 Sybe Grouwstra Suwald 6 7 6 19  
5 11 Robin de Haan Tzummarum 5 5 5 15  
6 7 Jurgen Kramer Haulerwijk 4 4 4 12  
7 6 Margriet Diever Wolvega 3 3 3 9  
                 
    65CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in    
        1e 2e 3e totaal  
1 9 Bonne v/d Kooi Noardburgum 9 8 9 26  
2 1 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 9 8 25  
3 5 Jordy Vermanen Naarden 6 7 7 20  
4 7 William Kruit Emmer compascum 5 4 5 14  
5 3 Michel Knap Leek 4 6 4 14  
6 8 Jarno de Vries Lippenhuizen 7 x 6 13  
7 6 Lazar de Vries Opende 3 5 3 11  
8 12 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 2 3 1 6  
9 41 Jelke Baarda st nicolaasga 1 2 2 5  
                 
    bromfiets            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches    
        1e 2e 3e tot.  
1 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 9 9 9 27  
2 15 Lambert Veltman Paasloo 8 7 8 23  
3 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 8 7 22  
4 23 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag     0  
                 
    Dames            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series  
        1e 2e 3e tot.  
1 11 Jessica Elsinga Wolvega 9 8 9 26  
2 18 Harriet zwiers Koekange 8 9 8 25  
3 10 Priscilla Wolgen ter Apel 7 7 7 21  
4 3 Siske Benedictus Noardburgum 6 5 6 17  
5 4 Gerda de Haan Houtigehage 5 4 4 13  
6 50 Sylvana Postma Rijs x 6 5 11  
                 
    85CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub Finale
          2e totaal A B
1 5 Joey v. Kammen Opende 9 9 18 1  
2 4 Rick Douma Opende 9 8 17 2  
3 14 Anne Bos Harkema 6 7 13 3  
4 3 Sjon Ellens Veenwouden 8   8 4  
5 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 7 8 15 5  
6 9 Jille Hamstra Kootstertille 4 6 10 6  
7 12 Benno Kies Drachten x 5 5 7 1
8 52 Leon Land Kootstertille 3 4 7 8 2
9 77 Arnee Elsinga St Johannesga 5 7 12 9  
10 11 Anderea de Vries Zwaagwesteinde 6 5 11 10  
11 29 Johannes Smit Eenrum 3 3 6   3
12 35 Jeffry Mellens Zuidlaren 4 x 4   4
13 26 Eric Nammensma Menaldum 2 2 4   5
14 6 Kevin Stegeman Menaldum 2 1 3   6
                 
    125Jeugd            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series    
        1e 2e 3 totaal  
1 4 Ruben Guikema Groningen 8 9 9 26  
2 10 Stef Hamstra Harkema 9 8 8 25  
3 12 Remon Meeters Hoogkerk 6 7 7 20  
4 11 Siebe van Dekken Oldeberkoop 7 6 6 19  
5 8 Mike Philips Veendam 5 5 5 15  
6 50 Sylvana Postma Rijs 4 4 4 12  
7 83 Jan Jacob van der Meulen Suwald 3 x 3 6  
8 194 Timo Koopmans Berlikum 2 x 2 4  
                 
    125 Senioren            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e totaal A B
1 14 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 18 1  
2 41 Ruben Guikema Groningen 7 8 15 2  
3 2 Frank Hamming De Groeve 9 x 9 3 1
4 15 Gerben Hamstra Kootstertille 6 7 13 4  
5 7 Rindert Boonstra Noardburgum 8 8 16 5  
6 18 Harriet zwiers Koekange 6 6 12 6  
7 80 Roel de Vries Wolvega 4 7 11 7  
8 83 Johan v/d Meulen Suawoude 5 4 9 8  
9 42 Henk Haantjes Woudsend 5 5 10 9  
10 8 Jeroen Huiskes Haskerhorne 3 3 6 10 2
11 62 Jappie Renkema Ureterp 1 4 5   3
12 40 Marco Dijkstra Ijlst 2 2 4   4
13 61 Ineke Renkema Ureterp 1 2 3   5
14 5 Tony Spa Opende 3 afgem 3   6
                 
    vt            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale
        1e 2e totaal A B
1 2 Liekele de Bruin Buitenpost 8 7 15 1  
2 8 Peter van Dekken Harkema 8 9 17 2  
3 79 Rene Brandsma Marssum 9 x 9 3  
4 28 Mark Dijkstra Boer 7 9 16 4  
5 88 Dave Bos Oudehorne 6 6 12 5  
6 111 Klaas Slofstra Houtigehage x 5 5 6 1
7 9 Sietse Boek Wolvega 4 4 8 7 2
8 10 Jelle Booi Houtigehage 7 6 13 8  
9 5 Rudie Agricola Luinjeberd 4 5 9 9  
10 29 Jesper van Rosmalen Ruinerwold 5 8 13 10  
11 99 Lykele ter Schuur oudehorne 3 3 6   3
                 
    Shortrack            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A  
1 16 Berry de Vos Hoogkerk 9 9 18 1  
2 5 Ruben de Jong Koudum 7 9 16 2  
3 83 Halbe v/d Meulen Suawoude 5 5 10 3  
4 14 Erik Tjarks Wijster 8 7 15 4  
5 8 Dirk Werkman Hemelum 6 7 13 5  
6 30 Christiaan Schoo Sneek 6 6 12 6  
7 44 Fokke Jan de Haan Drogeham 5 4 9 7  
8 46 Wilco Elzinga Surhuizum 3 x 3 8  
9 11 Klaas Poppinga Surhuisterveen 8 8 16 9  
10 22 Ruurd de Vries Opende 4   4 10  
11 9 Henk Kramer Sondel afgem   0