GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2017 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 





    Toppers                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in         
        1e 2e totaal A B C  
1 222 Johannes v/d Heide Surhuzum 9 7 16 1      
2 16 Nynke Sijbesma Waskemeer 9 9 18 2      
3 11 Joyce Elsinga St.Johannesga 7 8 15 3      
4 46 Bridget Portijk Tuk 7 8 15 4      
5 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 8 6 14 5 2    
6 51 Leon  Meijerink De Krim 8 8 16 6      
7 15 Sem Ensing Peize 6 9 15 7      
8 24 Fabian Dootjes Tolbert 5 9 14 8 1    
9 33 Justine Wagemans Waskemeer 6 5 11   3    
10 115 Simon van Burgel Loppersum 5 6 11   4    
11 12 Loris Drijfhout Ezinge 6 4 10   5    
12 111 Randy Drijfhout Ezinge 4 7 11   6    
13 14 Delina Kruit Emmer compascum 3 7 10   7    
14 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 5 8   8    
15 5 Sebastiaan Reitsma Westhoek 5 3 8     1  
16 31 Angela Lageman Zuidbroek 4 2 6     2  
17 13 Kimberly Buis  Steenwijkerwold 2 4 6     3  
18 4 patrick kramer haulerwijk 3 1 4     4  
19 17 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 1 3 4     6  
20 64 Gina de Haan Harkema 2 2 4     7  
21 7 Remco Koopman Noordwolde 2 4 6 afg      
                     
    50 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in         
        1e 2e 3e totaal      
1 6 Lukas van Burgel Loppersum 8 9 9 26      
2 71 Jarno Terpstra Wergea 9 7 7 23      
3 95 Maik Stegeman Rouveen 7 6 6 19      
4 10 Kyra Wassenaar Opende 6 8 4 18      
5 4 Jurgen Kramer Haulerwijk 5 5 5 15      
6 97 Patrick Stegeman  Rouveen 3 3 3 9      
7 22 Ilian v/d Linde Boelenslaan 4 4 1 9      
8 19 Duncan Hoevens Witmarsum x x 8 8      
9 42 Chris Andreas Hoogkerk x 2 2 4      
                     
    65 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in         
        1e 2e totaal A B C  
1 2 Bonne v/d Kooi Noardburgum 8 9 17 1      
2 6 Lazar de Vries Opende 9 9 18 2      
3 15 Robin de Haan Tzummarum 7 6 13 3      
4 16 Sybe Grouwstra Suwald 7 8 15 4      
5 21 Jeffrey Buis Steenwijkerwold 6 5 11 5 1    
6 20 Jelke Baarda st Nicolaasga 4 3 7 6 2    
7 23 Oege de Haan Ureterp 8 7 15 7      
8 18 Jimmy Tuinstra Tzummarum 6 8 14 8      
9 111 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 3 7 10   3    
10 44 Devin Althof Opende 5 4 9   4    
11 19 Christian Wagemans Waskemeer 4 5 9   5    
12 62 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 3 6 9   6    
13 12 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 1 4 5   7    
14 5 Jordy Vermanen Naarden 9 3 12   8    
15 55 Rick Grasdijk Froombosch 2 2 4     1  
16 8 Piet Hogendorp Eastermar 2 1 3     2  
17 7 William Kruit Emmer compascum 5 x 5     3  
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e 3e        
1 15 Lambert Veltman Paasloo 8 9 9 26      
2 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 9 8 8 25      
3 85 Egbert Schaap Jubbega 7 7 5 19      
4 61 marcel kloetstra noardburgum 6 4 6 16      
5 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 5 5 4 14      
6 67 jan de vries jubbega x 6 7 13      
7 6 Wiebe de Wit Jubbega 4 3 2 9      
8 17 Elmer de Boer Schraard 3 x 3 6      
9 199 Ele Sietse Kingma Wons x x   0      
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub      
        1e 2e 3e totaal      
1 16 Sylvana Postma Rijs 8 9 9 26      
2 14 Geke Dijkstra Ferwerd 7 8 7 22      
3 10 Anderea de Vries De Westereen 6 7 6 19      
4 7 Pricilla Wolgen Ter Apel 5 5 5 15      
5 5 Annelies Veensma Stiens x 6 8 14      
6 61 Ineke Renkema Ureterp 4 4 4 12      
7 338 rianne de vries hoornsterzwaag 3 3 3 9      
8 11 Jessica Elsinga Wolvega 9 x   9      
                     
    85CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub Finale    
        1e 2e totaal A B    
1 12 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 9 16 1      
2 2 Joey v. Kammen Opende 9 8 17 2      
3 5 Jordy Vermanen Naarden 8 7 15 3      
4 6 Anne Bos Harkema 8 9 17 4      
5 88 Ynte van Hyum ferwerd 6 7 13 5      
6 38 Robin Hamminga Tynaarloo 5 5 10 6 1    
7 19 Arnee Elsinga St Johannesga 5 6 11 7      
8 18 Melvin Stegeman Menaldum 4 6 10 8 2    
9 26 Eric Nammensma Menaldum 3 4 7   3    
10 9 Marcel Vlig Lemmer 4 x 4   4    
11 17 Sjoerd Hoekstra Sexbierum 3 3 6   5    
                     
    125 jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B    
1 29 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 1      
2 1 Mark Helmhout De Westereen 9 8 17 2      
3 20 Rick Douma Opende 7 8 15 3      
4 10 Stef Hamstra Harkema 7 7 14 4      
5 90 tim houtsma marum 6 6 12 5 1    
6 15 Mike Philips Veendam 6 6 12 6 2    
7 24 Jorn v/d Velde Opende 8 9 17 7      
8 12 Richard Ijbema Opende 8 7 15 8      
9 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 5 5 10   3    
10 115 Jille Hamstra ut é Tille 4 4 8   4    
11 35 Jefffry Mellens Zuidlaren x 4 4   5    
12 105 Rudmer v/d Galien Dokkum 5 5 10   6    
13 6 Kevin Stegeman Menaldum 4 3 7   7    
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B    
1 26 Juuk Veenstra Weener  4 8 12 1      
2 80 Roel de Vries Wolvega 7 x 7 2 1    
3 21 Haye Dijkstra Ijlst 5 8 13 3      
4 11 Jille Pultrum Harkema 9 9 18 4      
5 42 Henk Haantjes Woudsend 7 7 14 5      
6 5 Rudie Agricola Luinjeberd 6 6 12 6      
7 31 Simon Reitsma Westhoek 8 9 17 7      
8 34 Jan Hendrikus Wijngaard Utrecht 3 3 6 8 2    
9 102 Weier Stienstra Boelenslaan 3 4 7   3    
10 23 Johan v/d Woude Boelenslaan 5 5 10   4    
11 36 Klaas Veensma Stiens x x 0   5    
12 46 Berend v/d Velde Opende 6 4 10   6    
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B C  
1 76 Yde Verhaag Damwoude 7 8 15 1      
2 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 8 5 13 2 1    
3 21-X Olav den Engelsman De Westereen 9 7 16 3      
4 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 9 8 17 4      
5 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 9 6 15 5 2    
6 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 8 9 17 6      
7 121 Bertus de Wit Gorredijk 7 8 15 7      
8 9 Sietse Boek Wolvega 9 9 18 8      
9 91 Meindert de Vries Driesum 4 8 12   3    
10 12 Danny Cahais  Dokkum 7 6 13   4    
11 93 arjen osinga marrum 5 7 12   5    
12 14 rinek de vries driesum 6 5 11   6    
13 22 Harry van Dijk Hoogkerk 6 7 13   7    
14 25 Gert Jan Kroodsma Hoogkerk 6 6 12   8    
15 48 Rienk Roersma Schingen x 9 9     1  
16 7 Erwin Bethlehem Opende 8 x 8     2  
17 18 Ot Huiting Nijkerk 5 4 9     3  
18 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 3 5 8     4  
19 46 Siebren Hoekstra Ureterp 7 4 11     5  
20 81 Kevin de Jong  Koudum 6 4 10     6  
21 34 Jan Anton de Haan Drogeham 5 5 10     7  
22 2 Bram Visser De Falom 4 3 7     8  
23 1 harm boonstra jubbega 4 afg 4     9  
                     
    St 2                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e totaal A B C D
1 29 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 1      
2 1 Mark Helmhout De Westereen 8 8 16 2      
3 6 Rindert Boonstra Noardburgum 8 8 16 3      
4 11 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 6 8 14 4 1    
5 16 Siebe van Dekken Oldeberkoop 7 5 12 5 2    
6 47 Dirk Fabriek Zorgvliet 7 9 16 6      
7 338 Andries Fabriek jubbega 9 9 18 7      
8 12 Richard Ijbema Opende 8 8 16 8      
9 115 Gerben Hamstra Kootstertille 5 7 12   3    
10 108 Niels Hoevens Witmarsum 4 6 10   4    
11 119 Arjan de Jong Steggerda 6 6 12   5    
12 45 Johannes Dupon Twijzel 5 6 11   6    
13 24 jorn v/d velde opende 3 7 10   7    
14 21 Gerard Bijlsma Drogeham 9 6 15   8    
15 2 Frank Hamming De Groeve 9 x 9     1  
16 30 Joery de Vries Drachten x 7 7     2  
17 117 bertjan middel Kootstertille 5 5 10     3  
18 31 Sven v. Geffen Drachten 6 4 10     4  
19 690 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 3 6 9     5  
20 83 Johan v/d Meulen Suawoude 4 5 9     6  
21 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 4 4 8     7  
22 15 tjeerd postma kootstertille 3 4 7     8  
23 42 Richard Dol Oldeholtpade 7 x 7       1
24 27 Evert van Til Harkema 7 x 7       2
25 3 Richard Nammensma Menaldum 4 2 6       3
26 64 Willem Fennema St.Annaparochie 3 4 7       4
27 102 Rene bijlsma drogeham afg   0        
                     
    ST 1+ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B C  
1 7 Richard Dol Oldeholtpade 9 7 16 1      
2 16 Siebe van Dekken Oldeberkoop 8 8 16 2      
3 66 Hans Veenstra Tzwijzelerheide 7 5 12 3 2    
4 8 Ruben de Jong Koudum 8 8 16 4      
5 10 Dirk Werkman Hemelum 8 7 15 5      
6 45 Bert Dijkstra De Westereen 9 9 18 6      
7 30 Joery de Vries Drachten 6 9 15 7      
8 40 Leroy v/d Weerd Wolvega 9 6 15 8 1    
9 23 Peter van Dekken Harkema 4 7 11   3    
10 5 Erik Tjarks Wijster 5 6 11   4    
11 26 Jeroen Huiskes Joure 4 5 9   5    
12 119 Arjan de Jong Steggerda 4 3 7   6    
13 20 Marco Dijkstra Ijlst 6 5 11   7    
14 28 wouter de jong buitenpost 6 3 9   8    
15 9 Henk Kramer Sondel x 4 4     1  
16 29 Marco Veensma Stiens 5   5     2  
17 39 Wilco Elzinga Surhuizum 7 x 7     3  
18 27 Fokke Jan de Haan Drogeham x 4 4     4  
                     
    Enduro                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale      
        1e 2e totaal        
1 x Leroy v-d Weerd Wolvega 8 9 17 1      
2 21 Gerard Bijlsma Drogeham 9 9 18 2      
3 3 Freddy Haantjes Oudemirdum 7 6 13 3      
4 27 Fokke Jan de Haan Drogeham 7 7 14 4      
5 4 Meent de Haan Houtigehage 5 6 11 5      
6 46 Mark Venmans Rottevalle 6 4 10 6      
7 10 Jelle Booi Houtigehage 5 x 5 7      
8 1 Jilles Ettema Houtigehage 4 5 9 8      
9 99 Joery de Vries Drachten 8 8 16 9      
                     
    Superfinale                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
1 x Leroy v-d Weerd wolvega              
2 1 Mark Helmhout De Westereen              
3 21 Gerard Bijlsma drogeham              
4 29 Ruben Guikema Groningen              
5 6 Rindert Boonstra Noardburgum              
6 7 Richard Dol Oldeholtpade              
7 76 Yde Verhaag Damwoude              
8 66 Hans Veenstra Tzwijzelerheide              
9 21-X Olav den Engelsman De Westereen              
10 3 Freddy Haantjes Oudemirdum