GRASBAANRACES

Evenementen

« mei 2018 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.










    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 75 Sem Jonker Oosterwolde 9 7   16 1  
2 2 Bertus de Wit Jubbega 6 9   15 2  
3 3 Jafaro Hazeveld assen 7 6   13 3  
4 8 Rudmer Koopmans Arum 8 5   13 4  
5 1 Amanda v/d Ploeg Berltsum 8 7   15 5  
6 11 Danique Schoo Sneek 4 4   8 6 1
7 6 Elroy Hoeksma Jistrum 9 8   17 7  
8 222 Devin vd Meer drachten 6 5   11 8 2
9 10 Britt Boezerooy Bant 4 3   7   3
10 18 Danielle Dijkstra Zwaagwesteinde 3 2   5   4
11 5 Sanne Meijerink de krim 2 1   3   5
12 12 Iris Bosch Bergum 5 3   8   6
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 9 9 25    
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 8 8 25    
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 7 7 22    
4 84 Bern Monkel Oudehorne 4 6 6 16    
5 4 Ronan Pera Opende 6 5 4 15    
6 95 Niek Meijerink De Krim 5 3 5 13    
7 33 Jelmer de Boer Menaam 3 2 3 8    
8 66 Rens Spanjer Bitgummole 2 4 x 6    
9 7 Sem de Roode Menaldum 1 1 2 4    
                   
    65 CC              
    b groep beginners   1e 2e 3e tot.    
1 36 Mitchell de Vries Naarden 9 9 9 27    
2 24 Gert Homans Wouterswoude 8 8 8 24    
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7 7 21    
4 454 Pieter Tolsma Tzum 5 6 6 17    
5 3 Jelmar Naessens Tytsjerk 6 4 5 15    
6 42 Nick Versluis Noordwolde 4 5 4 13    
7 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 1 3 3 7    
8 8 Hidde Bakker Minnertsga 3 2 2 7    
9 222 Quinten Holt Roden 2 1 1 4    
10 13 Amber Boezerooij Bant 0 0 0 0    
                   
    65 CC              
    A groep   1e 2e   tot A B
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 9   18 1  
2 74 Ward Monkel Oudehorne 7 8   15 2  
3 48 Sake Johannes de Boer Menaam 9 7   16 3  
4 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 8 5   13 4  
5 33 Rik Jan de Boer Menaam 5 5   10 5 1
6 9 Demi Lageman Zuidbroek 4 4   8 6 2
7 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 8 6   14 7  
8 27 Youri de Jong Steggerda 7 6   13 8  
9 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 6 4   10   3
10 480 Mike Koolhaas Rottevalle x 3   3   4
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 7 Roberto Slot Noordwolde 9 9 5 23    
2 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 7 5 9 21    
3 15 Lambert Veldman Oldemarkt 6 6 8 20    
4 1 Egbert Schaap Jubbega 5 8 7 20    
5 6 Klaas Kin Staphorst 4 7 6 17    
6 84 Stefan Bakker Langelille 8 4 x 12    
7 2 Wiebe de Wit Jubbega 3 2 x 5    
8 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag x 3 x 3    
9 88 Pascal Wouters Heerenveen 2 x x 2    
10 11 Willem Henstra Kootstertille x x x 0    
                   
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot. A B
1 81 Sylvana Postma Rijs 9 9   18 1  
2 99 Marielle Kuiper Oosternijkerk 7 7   14 2  
3 142 Melanie Cloo Wolvega 5 8   13 3  
4 98 Evelien Koopmans Steggerda 6 5   11 4  
5 2 Iris Meindertsma Driezum 5 9   14 5  
6 7 Lia Schokker de Blesse 3 7   10 7 1
7 24 Joyce v Dellen Raard 8 8   16 8  
8 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 4 x   4   2
9 911 Nina Ferwerda de Blesse x 3   3   3
10 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen x 2   2   4
11 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 6 4   10   5
12 88 Kristie van Steden Witte Paarden 4 6   10   6
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 3 Jarno Terpstra Wergea 8 7   15 1  
2 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 7   14 2  
3 54 Joran Marra Opeinde 9 8   17 3  
4 19 Leon Meijerink De Krim 6 5   11 4  
5 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 5  
6 84 Mike Klein klazinaveen 8 6   14 6  
7 12 Lars Hoeksma Jistrum x 6   6 7 1
8 73 Sake Johannes de Boer Menaam 4 x   4 8 2
9 99 Tommy Kruis Steenwijk x 4   4   3
10 18 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde x 3   3   4
11 35 Celine Vorenholt Roden 4 3   7   5
12 16 Nuri Heskes Nijensleek 5 5   10   6
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 9   18 1  
2 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 7   16 2  
3 96 Tonny Blok Noordwolde 4 8   12 3 1
4 111 Marten Dragtsma Wolvega 7 7   14 4  
5 5 Rick Grasdijk Froombosch 8 6   14 5  
6 52 Willem Henstra Kootstertille 7 5   12 6 2
7 12 Robin de Haan Tzummarum 6 8   14 7  
8 46 Lazar de Vries Opende 8 9   17 8  
9 23 Koen van Schoot Wolvega 4 4   8   3
10 22 Rowan Swama Sappemeer 6 6   12   4
11 99 Marielle Kuiper Oosternijkerk 5 3   8   5
12 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 3 4   7   6
13 16 Joey Oosterveld Basse 3 5   8   7
14 3 Nick Oost Wolvega 5 3   8   8
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot tot    
1 35 Henk Haantjes Woudsend 9 9 8 26 1  
2 69 Brugt Vorenholt Roden 7 7 9 23 2  
3 28 Haye Dijkstra Ijlst 6 5 7 18 3  
4 80 Roel de Vries Wolvega 8 8 x 16 4  
5 5 Rudie Agricola Luinjeberd 3 6 6 15 5  
6 15 Willem Mellens Zuidlaren 5 x x 5 6  
7 16 Steward Hoogerhuis Nij Altoenae 4 x x 4 7  
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 75 Aart Terpstra Menaldum 9 9   18 1  
2 66 Jan Cloo Wolvega 8 9   17 2  
3 19 Jeffrey Smit Drachten 8 8   16 3  
4 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 6 7   13 4  
5 92 Stef van der Wiel Vledderveen 7 5   12 5 2
6 10 Thies Henstra Oudwoude 6 7   13 6  
7 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 5 5   10 7 1
8 319 Rienk de Vries Driesum 9 8   17 8  
9 86 Pieter van Dellen Raard x 4   4   3
10 12 Danny Cahais Dokkum 7 6   13   4
11 317 Jan Willem de Vries Driesum x 6   6   5
12 81 jeroen aukema nijemirdum 3 4   7   6
13 127 Sebastiaan Nijenhuis Steggerda 4 x   4   7
                   
    ST 2 A Groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 8   17 1  
2 55 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 5 9   14 2  
3 7 Anne Bos Harkema 7 5   12 3  
4 81 Jan de Jong Surhuisterveen 8 6   14 4  
5 98 Lorenzo Punter Wolvega x 8   8 5 1
6 124 Hein Jan Bouter Harkema x 7   7 6 2
7 18 Aron Schokker de Blesse 9 6   15 7  
8 102 Gerard Bijlsma Drogeham 7 5   12 8  
9 26 Arjan de Jong Steggerda 4 x   4   3
10 14 Michel Bakker Langelille 6 4   10   4
                   
    ST 2 B groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 12 Marcel Vlig Lemmer 9 x   9 1 1
2 67 Jan de Vries Jubbega 9 8   17 2  
3 20 Bas Homans Wouterswoude 8 7   15 3  
4 222 Jordy Hoogland Wolvega 6 9   15 4  
5 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 5 7   12 5  
6 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 8 x   8 6 2
7 115 Jille Hamstra ut é Tille 7 6   13 7  
8 11 Gert v/d Heide Harkema 4 8   12 8  
9 26 Elmar Talsma Sondel 6 6   12   3
10 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 5   12   4
11 29 Marco Dijkstra Ijlst 3 4   7   5
12 358 Tjeerd Postma Drogeham 4 5   9   6
13 2 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 5 4   9   7
14 3 Jeffrey Kramer Sondel x 3   3   8
15 22 Jan Fokker Nes x 9   9   9
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 3 Frank Hamming De Groeve 8 9 9 26    
2 17 Richard dol Oldeholtpade 7 8 8 23    
3 318 Meindert de Vries Driesum 9 6 6 21    
4 104 Jacky de Vries Hoornsterzwaag 6 7 7 20    
5 37 Olav den Engelsman De Westereen 4 5 3 12    
6 10 Jesse v/d Zee Gorredijk 5 3 4 12    
7 19 Evert van Til Harkema 1 4 5 10    
8 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 2 2 2 6    
9 90 Mark Dijkstra Boer 3 x x 3    
                   
    Enduro              
1 102 Gerard Bijlsma Drogeham 9 9 9 27    
2 104 Jacky de Vries Hoornsterzwaag 8 8 8 24    
3 3 Arjan de Jong Steggerda 7 7 6 20    
4 838 wopke hoekstra rottevalle 6 6 7 19    
5 8 anne koopmans arum 5 5 5 15    
                   
    Superfinale              
1 3 Frank Hamming De Groeve   1        
2 8 Jeffrey Oppersma Jubbega   2        
3 318 Meindert de Vries Driesum   3        
4 17 Richard dol Oldeholtpade   4        
5 104 Jacky de Vries Hoornsterzwaag   5        
6 7 Anne Bos Harkema   6        
7 102 Gerard Bijlsma Drogeham   7        
8 66 Jan Cloo Wolvega   8        
9 3 Arjan de Jong Steggerda   9        
10 55 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen   x        
11 75 Aart Terpstra Menaldum   x        
12 19 Jeffrey Smit Drachten   x