GRASBAANRACES

Evenementen

« mei 2018 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 8 Rudmer Koopmans Arum 9 9 7 25    
2 33 Jelmer de Boer Menaam 8 4 9 21    
3 4 Ronan Pera Opende 5 8 8 21    
4 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 7 5 19    
5 72 Jafaro Hazeveld Assen 4 6 3 13    
6 10 Britt Boezerooij Bant 2 3 6 11    
7 95 Niek Meijerink De Krim 6 5 x 11    
8 75 Sem Jonker Oosterwolde 3 2 4 9    
9 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 0 1 2 3    
10 37 Damien Dupon Twijzel 1 0 1 2    
                   
    Toppers              
11 12 Iris Bosch Bergum 9 9 9 27    
12 81 Rienk Bakker Minnertsga 8 8 8 24    
13 9 Gabryela Horenga Marum 6 5 6 17    
14 5 Sanne Meijerink De Krim 5 7 5 17    
15 29 Dominic Hamminga Gees 7 x 7 14    
16 16 Quinten Kin Staphorst 3 6 4 13    
17 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 4 4 3 11    
18 22 Kaylee Schoo Sneek 2 3 2 7    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 9   17 1  
2 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 8   17 2  
3 74 Ward Monkel Oudehorne 9 7   16 3  
4 454 Pieter Tolsma Tzum 5 6   11 4  
5 24 Gert Homans Wouterswoude 7 7   14 5  
6 84 Bern Monkel Oudehorne 6 4   10 6 1
7 7 Pascal Jongbloed Fredriksoord 6 5   11 7 2
8 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 8 5   13 8  
9 13 Amber Boezerooij Bant 3 3   6   3
10 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 4   8   4
                   
    65 B              
11 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 8   16 1  
12 110 Jelte Zandberg Drogeham 9 9   18 2  
13 77 Sem de Roode Menaam 8 7   15 3  
14 8 Hidde Bakker Minnertsga 9 6   15 4  
15 4 Ronan Pera Opende 7 5   12 5  
16 22 Aron de Haan Harkema 5 4   9 6  
17 42 Nick Versluis Noordwolde 6 7   13 7 1
18 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 6   11 8 2
19 117 Jarno Slot Noordwolde 3 3   6   3
20 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 4 4   8   4
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 197 Roberto Slot Noordwolde 9 9 9 27    
2 194 Kay Boon Noordwolde 7 8 7 22    
3 2 Wiebe de Wit Jubbega 8 7 6 21    
4 124 Oebele Hoekstra Driezum 6 6 5 17    
5 15 Lambert Veltman Oldemarkt x 5 8 13    
6 13 Marco de Lang De Westereen 5 x 4 g    
7 4 Pascal Wouters Heerenveen 4 4 x 8    
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 911 Nina Ferwerda de Blesse 8 9 9 26    
2 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 9 8 6 23    
3 2 Iris Meindertsma Driezum 7 6 7 20    
4 74 Kyra Wassenaar Opende 2 7 8 17    
5 45 Ineke Renkema Ureterp 5 5 4 14    
6 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 3 4 5 12    
7 7 Lia Schokker de Blesse 6 3 2 11    
8 88 Kristie van Steden Witte Paarden 4 2 3 9    
                   
    Dames B              
9 16 Geke Elzinga Harkema 9 9 8 26    
10 198 Manouk Boer Noordwolde 7 7 9 23    
11 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 8 6 6 20    
12 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 5 8 5 18    
13 26 Romy Hamminga Anloo 6 x 7 13    
14 35 Astrid de Jong Moddergat 4 5 4 13    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 117 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 9   18 1  
2 54 Joran Marra Opeinde 8 8   16 2  
3 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 9 9   18 3  
4 3 Jarno Terpstra Wergea 8 7   15 4  
5 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 7 8   15 5  
6 454 Pieter Tolsma Tzum 5 6   11 6  
7 19 Leon Meijerink De Krim 6 7   13 7 1
8 12 Bram Zandberg Drogeham 4 5   9 8 2
9 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 7 6   13   3
10 18 Jessica Dijkstra De Westereen 6 5   11   4
11 17 Willem Bekkema Rijs 3 4   7   5
12 24 Thomas de Boer Engwierum 5 4   9   6
13 21 Robin Koornstra Makkum 4 3   7   7
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 90 Niels Broekema Hoogkerk 9 8   17 1  
2 5 Rick Grasdijk Froombosch 9 9   18 2  
3 66 Dylan Ottens Hoogkerk 6 8   14 3  
4 16 Nuri Heskes Nijensleek 7 6   13 4  
5 23 Koen van Schoot Wolvega 8 7   15 5  
6 2 Mike Klein Klazienaveen 6 4   10 6  
7 27 Dennis Strikwerda Exmorra 5 x   5 7 1
8 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 7 5   12 8 2
9 7 Stefan Bakker Langelille 5 x   5   3
10 14 Jornie de Boer Engwierum 4 3   7   4
11 121 Thijs Schaap Makkum 3 4   7   5
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 313 Wico Rooske Peize 8 9 9 26    
2 5 Rudi Agricola Luinjeberd 7 8 6 21    
3 36 Foppe Rinkema Twello 6 6 5 17    
4 28 Haye Dijkstra Ijlst 9 x 7 16    
5 15 Willem Mellens Zuidlaren x 7 8 15    
                   
Klasse:  ST2 A              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 7 Anne Bos Harkema 9 7   16 1  
2 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 8   16 2  
3 5 Lorenzo Punter Wolvega 7 9   16 3  
4 18 Aron Schokker de Blesse 7 6   13 4  
5 20 Bas Homans Wouterswoude 5 6   11 5  
6 46 Lazar de Vries Opende 9 9   18 6  
7 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 4 3   7 7 1
8 86 Arnold ten Hoeve Heerenveen 6 8   14 8 2
9 8 Jeffrey Oppersma Jubbega x 7   7   3
10 77 Jordy Hoogland Wolvega 8 4   12   4
11 10 Gerard Bijlsma Drogeham 4 2   6   5
12 34 Leon Oosterloo Heerenveen 5 4   9   6
13 14 Michel Bakker Langelille 6 5   11   7
14 2 Marcel Vlig Lemmer x 5   5   8
15 4 Roy Pasveer Steggerda x x   0   9
                   
    ST2 B              
16 111 Marten Dragtsma Wolvega 7 8   15 1  
17 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 9 9   18 2  
18 72 Robin de Haan Tzummarum 6 8   14 3  
19 16 Gert v/d Heide Harkema 8 9   17 4  
20 52 Willem Henstra Kootstertille 9 7   16 5  
21 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 8 9   17 6  
22 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 8 7   15 7 1
23 3 Jeffrey Kramer Sondel 6 4   10   2
24 709 Oebele Hoekstra Driezum 4 7   11   3
25 99 Mariëlle Kuiper Oosternijkerk 5 5   10   4
26 161 Gerbrand Visser Makkum 5 6   11   5
27 62 Jappie Renkema Ureterp 6 5   11   6
28 26 Elmar Talsma Sondel 7 6   13   7
29 9 Kevin Kramer Sondel 4 4   8   8
30 65 Dennis Ten Hoeve Heerenveen 3 x   3   9
31 29 Marco Dijkstra Ijlst x x   0   10
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 10 Thies Henstra Oudwoude 9 9   18 1  
2 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 6 9   15 2  
3 237 Jurgen Klein Klazinaveen 5 8   13 3  
4 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 8 7   15 4  
5 66 Jan Cloo Wolvega 8 7   15 5  
6 39 Benno Kies Smilde 5 6   11 6  
7 142 Ronnie vd Voort Wolvega 4 5   9 7  
8 34 Mark van der Heide Niawier 7 6   13 8  
9 198 Erik Jubbega Noordwolde 4 x   4 9  
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 3 Frank Hamming De Groeve 8 9 9 26    
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 6 7 8 21    
3 20 Stef Hamstra Harkema 9 8 x 17    
4 277 Reinse de Jong Oudehaske 5 4 7 16    
5 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 4 5 6 15    
6 90 Mark Dijkstra Boer 7 6 x 13