GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.










    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
    Toppers              
1 1 Amanda v/d Ploeg Berltsum 9 9 9 27    
2 3 Jafaro Hazeveld assen 8 8 8 24    
3 55 Dewi Nicola Oranjewoud 7 7 7 21    
4 9 Gabryela Horenga Marum 6 5 5 16    
5 5 Sanne Meijerink De Krim 5 4 4 13    
6 11 Danique Schoo Sneek x 6 6 12    
8 2 Bertus de Wit Jubbega 5 6 11 8    
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 8 9   17 1  
2 4 Ronald Pera Opende 8 7   15 2  
3 84 Bern Monkel Oudehorne 9 9   18 3  
4 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 8   15 4  
5 33 Jelmer de Boer Menaam 6 5   11 5  
6 95 Niek Meijerink De Krim 5 4   9 6 1
7 184 Ryan Smit Annerveensekanaal 6 6   12 7  
8 8 Rudmer Koopmans Arum 5 2   7 8 2
9 7 Sem de Roode Menaldum 3 3   6   3
10 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 4   11   4
11 75 Sem Jonker Oosterwolde 4 3   7   5
12 6 Elroy Hoeksma Jistrum afg     0    
                   
    65 CC              
    b groep beginners   1e 2e 3e tot    
1 7 Pascal Jongbloed Fredriksoord 9 9 9 27    
2 8 Hidde Bakker Minnertsga 8 8 8 24    
3 454 Pieter Tolsma Tzum 7 7 7 21    
4 4 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 6 6 17    
5 13 Amber Boezerooij Bant 6 5 5 16    
                   
    65 CC              
    A groep   1e 2e   tot A B
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 9   18 1  
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 9 9   18 2  
3 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 8 8   16 3  
4 48 Sake Johannes de Boer Menaam 6 5   11 4 2
5 74 Ward Monkel Oudehorne 7 8   15 5  
6 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 5 7   12 6 1
7 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 8 6   14 7  
8 24 Gert Homans   7 7   14 8  
9 9 Demi Lageman Zuidbroek 6 6   12   3
10 27 Youri de Jong Steggerda 4 4   8   4
11 480 Mike Koolhaas Rottevalle 5 5   10   5
12 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 4   8   6
13 34 Jelmar Naessens Tytsjerk afg     0    
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A    
1 15 Lambert Veldman Oldemarkt 9 9 7 25    
2 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 7 8 9 24    
3 7 Roberto Slot Noordwolde 8 6 6 20    
4 6 Klaas Kin Staphorst 6 5 5 16    
5 5 Kay Boon Noordwolde 4 4 4 12    
6 84 Stefan Bakker Langelille 3 3 3 9    
7 88 Pascal Wouters Heerenveen 2 2 2 6    
8 18 Fokke de Haan Wolvega afg     0    
                   
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot. A B
1 99 Marielle Kuiper Oosternijkerk 9 9   18 1  
2 24 Joyce v Dellen Raard 9 7   16 2  
3 44 Melanie Cloo Wolvega 8 6   14 3  
4 7 Lia Schokker de Blesse 6 7   13 4  
5 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 6 8   14 5  
6 61 Iris Meindertsma Driezum 8 4   12 6 1
7 88 Kristie van Steden Witte Paarden x 4   4 7 2
8 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 7 5   12 8  
9 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 5 5   10   3
                   
    Dames in de dop              
        1e 2e 3e tot.    
1 911 Nina Ferwerda de Blesse 8 8 9 25    
2 74 Kyra Wassenaar Opende 9 9 x 18    
3 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 7 x 8 15    
4 35 Astrid de Jong Moddergat x 6 7 13    
5 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen x 7 x 7    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 48 Johan Kuiken Dongjum 6 9   15 1  
2 9 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 9   18 2  
3 14 Sem Ensing Peize 9 7   16 3  
4 66 Dylan Ottens Hoogkerk 5 8   13 4 1
5 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 6 5   11 5 2
6 54 Joran Marra Opeinde 8 7   15 6  
7 84 Mike Klein klazinaveen 5 8   13 7  
8 12 Lars Hoeksma Jistrum 8 6   14 8  
9 3 Jarno Terpstra Wergea 7 4   11   3
10 8 Jesse Meindertsma Driesum 7 6   13   4
11 19 Leon Meijerink De Krim 3 3   6   5
12 99 Tommy Kruis Steenwijk 4 5   9   6
13 7 Remco Koopman Noordwolde 4 4   8   7
14 35 Celine Vorenholt Roden x x   0   8
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 9   17 1  
2 96 Tonny Blok Noordwolde 8 8   16 2  
3 46 Lazar de Vries Opende 9 8   17 3  
4 111 Marten Dragtsma Wolvega 7 7   14 4  
5 23 Koen van Schoot Wolvega 6 7   13 5  
6 12 Robin de Haan Tzummarum 6 5   11 6 1
7 52 Willem Henstra Kootstertille 5 6   11 7 2
8 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 9   18 8  
9 116 Nuri Heskes Nijensleek 5 6   11   3
10 70 Jeroen van der BrugSt Nicolaasga   7 5   12   4
11 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 4 4   8   5
12 22 Rowan Swama Sappemeer 3 4   7   6
13 27 Dennis Strikwerda Exmorra x 3   3   7
14 16 Joey Oosterveld Basse 4 3   7   8
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 4 Harry van Dijk Hoogkerk 9 7 9 25    
2 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 8 6 21    
3 313 Wico Rooske Peize 6 6 8 20    
4 69 Brugt Vorenholt Roden 8 5 7 20    
5 80 Roel de Vries Wolvega 5 9 5 19    
6 5 Rudie Agricola Luinjeberd 4 4 4 12    
7 94 Catrinus Elsinga ST Johannesga x afg   0    
                   
    VT              
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 75 Aart Terpstra Menaldum 9 9   18 1  
2 4 Michel Ebink de Blesse 9 9   18 2  
3 174 Iwan Kok Roden 8 8   16 3  
4 152 Tjebbe Hettinga Hartwert 8 x   8 4 1
5 32 Gert Jan Potze Zuidbroek 5 6   11 5 2
6 86 Pieter van Dellen Raard 8 7   15 6  
7 19 Jeffrey Smit Drachten 7 8   15 7  
8 7 Thijs de Vries Jubbega 9 7   16 8  
9 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal x 6   6   3
10 66 Gero Cloo Wolvega 5 7   12   4
11 3 Jan Geert Horenga Marum 6 6   12   5
12 10 Thies Henstra Oudwoude 7 4   11   6
13 72 Jerome van der Wouden Zwagerbosch 6 5   11   7
14 11 Jeroen Alles Beerta 5 3   8   8
15 142 Ronnie v/d Voort Wolvega 4 5   9   9
16 92 Stef van der Wiel Vledderveen x     0    
17 74 Pieter Elzinga Zwagerbosch       0    
                   
                   
    ST 2 A Groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 8   16 1  
2 94 Arnee Elsinga St Johannesga x 9   9 2  
3 124 Hein Jan Bouter Harkema 9 5   14 3  
4 222 Jordy Hoogland Wolvega 3 7   10 4  
5 14 Michel Bakker Langelille 6 8   14 5  
6 12 Marcel Vlig Lemmer 9 x   9 6 1
7 26 Arjan de Jong Steggerda 7 6   13 7  
8 81 Jan de Jong Surhuisterveen 5 3   8 8 2
9 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 5 2   7   3
10 20 Bas Homans Wouterswoude 6     6   4
11 98 Lorenzo Punter Wolvega x 7   7   5
12 18 Aron Schokker de Blesse 4 4   8   6
                   
    ST 2 B groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e   tot A B
1 96 Tony Blok Noordwolde 9 9   18 1  
2 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 7 8   15 2  
3 111 Marten Dragtsma Wolvega x 7   7 3 1
4 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 8 8   16 4  
5 11 Gert v/d Heide Harkema 6 7   13 5  
6 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 8 9   17 6  
7 35 Roelof Postma Kollumerzwaag x 5   5 7 2
8 74 Jarno de vries Jubbega 9 6   15 8  
9 9 Kevin Kramer Sondel 4 5   9   3
10 70 Albert de Graaf Wijckel 7 6   13   4
11 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 4   9   5
12 2 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 3 3   6   6
13 17 Rienk v/d Veen De Westereen 6 x   6   7
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 9 9 26    
2 19 Evert van Til Harkema 9 7 7 23    
3 90 Mark Dijkstra Boer 7 6 8 21    
4 104 Jacky de Vries Hoornsterzwaag 6 8 6 20    
5 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 5 5 5 15