GRASBAANRACES

Evenementen

« augustus 2017 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
                     
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 81 Rienk Bakker Minnertsga 9 9 9 27      
2 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 8 8 8 24      
3 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 7 7 7 21      
                     
    Toppers                
4 16 Quinten Kin Staphorst 9 9 9 27      
5 22 Kaylee Schoo Sneek 8 8 8 24      
6 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 7 7 7 21      
7 5 Sanne Meijerink De Krim 5 6 5 16      
8 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 4 5 6 15      
9 9 Gabryëla Horenga Marum 6 afg   6      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 14 Jelle de Haan Donkerbroek 9 9 8 26      
2 95 Niek Meijerink De Krim 8 8 9 25      
3 33 Jelmer de Boer Menaam 7 5 7 19      
4 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 4 6 6 16      
5 84 Bern Monkel Oudehorne 6 7 2 15      
6 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 4 5 14      
7 77 Sem de Roode Menaam 3 3 4 10      
8 24 Jelte Zandberg Drogeham 2 2 3 7      
9 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 1 1 1 3      
                     
                     
    65cc B                
10 8 Rudmer Koopmans Arum 9 9 9 27      
11 11 Danique Schoo Sneek 7 7 8 22      
12 72 Jafaro Hazeveld Assen 8 6 5 19      
13 34 Jelrik de Boer Engwierum 6 4 7 17      
14 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 5 5 6 16      
15 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 4 8 4 16      
16 10 Jarno Slot Noordwolde 3 3 3 9      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Rik Jan de Boer Menaam 9 9   18 1    
2 45 Pieter Tolsma Tzum 9 x   9 2 1  
3 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum 8 9   17 3    
4 74 Ward Monkel Oudehorne 6 8   14 4    
5 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 8   15 5    
6 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 7 5   12 6 2  
7 24 Gert Homans Wouterswoude 8 6   14 7    
8 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 7 7   14 8    
9 25 Melanie Leerling Noordwolde 6 6   12   3  
10 46 Quinten Holt Roden 2 5   7   4  
11 17 Willem Bekkema Rijs 4 4   8   5  
12 42 Nick Versluis Noordwolde 5 2   7   6  
13 18 Jessica Dijkstra De Westereen 4 3   7   7  
14 8 Hidde Bakker Minnertsga 3 4   7   8  
15 4 Ronan Pera Opende 3 3   6     1
16 77 Martijn Wardenier Marijenkampen x 5   5     2
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 66 Wiebren de Vries Langezwaag 7 9 8 24      
2 6 Klaas Kin Staphorst 5 8 7 20      
3 7 Roberto Slot Noordwolde 8 7 4 19      
4 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 x 9 18      
5 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 4 6 16      
6 9 Kay Boon Noordwolde 4 5 3 12      
7 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag x 6 5 11      
8 3 Wiebe de Wit Jubbega 3 3   6      
9 13 Marco de Lang De Westereen x afg   0      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 1    
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 8   16 2    
3 22 Jacco de Jong Langezwaag 8 6   14 3 1  
4 27 Dennis Strikwerda Exmorra 7 8   15 4    
5 54 Joran Marra Opeinde 9 9   18 5    
6 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 9 6   15 6    
7 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 6 9   15 7    
8 46 Wessel de Jong Wier 7 4   11 8 2  
9 70 Jeroen v/d Brug St. Nicolaasga 6 5   11   3  
10 19 Leon Meijerink De Krim 8 3   11   4  
11 99 Tommy Kruis Steenwijk 5 6   11   5  
12 74 Lieuwe Baarda Wier 4 7   11   6  
13 7 Stefan Bakker Langelille 5 4   9   7  
14 3 Jarno Terpstra Wergea 7 7   14   8  
15 2 Mike Klein Klazienaveen x 7   7     1
16 24 Thomas de Boer Engwierum x 5   5     2
17 14 Jornie de Boer Engwierum x 8   8     3
18 12 Bram Zandberg Drogeham x 4   4     4
19 71 Dave Riemersma St. Annaparochie x 5   5     5
20 34 Bjorn Ringnalda Dokkum 5 3   8     6
21 21 Robin Koornstra Makkum 6 3   9     7
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Nina Ferwerda de Blesse 8 9 9 26      
2 58 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 9 6 8 23      
3 16 Geke Elzinga Harkema 6 8 7 21      
4 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 7 7 6 20      
5 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 5 5 x 10      
6 5 Kyra Wassenaar Opende 4 4 afg 8      
                     
    Dames B                
12 11 Demi Valkema Joure 9 9 9 27      
13 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 7 8 8 23      
14 26 Romy Hamminga Anloo 8 7 6 21      
15 35 Astrid de Jong Moddergat 6 6 4 16      
16 20 Nikita Postma St. Annaparochie 5 5 5 15      
17 17 Jessica Dijkstra De Westereen x 4 7 11      
18 69 Celine Vorenholt Roden 4 3 3 10      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27      
2 28 Haye Dijkstra IJlst 6 8 7 21      
3 44 Hendrik Boltjes Dokkum 8 6 4 18      
4 15 Willem Mellens Zuidlaren x 7 8 15      
5 1 Wico Rooske Peize 7 x 6 13      
6 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 4 5 3 12      
7 24 Andries de Vries St.Annaparochie 5 x 5 10      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Anne Bos Harkema 9 9   18 1    
2 20 Bas Homans Wouterswoude x 9   9 2 2  
3 48 Johan Kuiken Dongjum 6 5   11 3    
4 2 Marcel Vlig Lemmer 8 8   16 4    
5 4 Rick Grasdijk Froombosch 6 7   13 5    
6 16 Gert v/d Heide Harkema 4 6   10 6    
7 6 Marten Dragtsma Wolvega 6 8   14 7    
8 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast x 8   8 8 1  
9 84 Rick Siebren Douma Opende x x   x   3  
10 14 Michel Bakker Langelille 3 4   7   4  
11 72 Robin de Haan Tzummarum 2 3   5   5  
12 51 Jamie Elsinga Wolvega x 5   5   6  
                     
    ST2 B                
13 52 Willem Henstra Kootstertille 9 9   18 1    
14 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 9 8   17 2    
15 93 Richard Nammensma Menaam 8 8   16 3    
16 9 Kevin Kramer Sondel 6 7   13 4    
17 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 4   11 5    
18 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 5 6   11 6    
19 40 Wesley Sijtsma Dokkum x 6   6 7 1  
20 62 Jappie Renkema Ureterp 4 3   7 8 2  
21 36 Gerbrand Visser Makkum 5 5   10   3  
22 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen x 7   7   4  
23 35 Roelof Postma Kollumerzwaag x afg   0   5  
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 1    
2 4 Michel Ebink de Blesse 8 6   14 2    
3 55 Chris Werkman Kommerzijl x 3   3 3 2  
4 26 Elmar Talsma Sondel 8 8   16 4    
5 10 Thies Henstra Oudwoude 9 7   16 5    
6 49 Tjeerd Postma Drogeham x 6   6 6 1  
7 66 Jan Cloo Wolvega 7 5   12 7    
8 34 Kevin v/d Heide Niawier 6 5   11 8    
9 12 Danny Cahais Dokkum 7 4   11   3  
10 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 4 2   6   4  
11 93 Frank Withaar Spanga 5 3   8   5  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 55 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 8 9 9 26      
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 8 8 25      
3 19 Evert van Til Harkema 7 7 7 21      
4 34 Mark v/d Heide Niawier 6 6 6 18