GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2018 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.








    Toppers in de dop          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot.
1 84 Bern Monkel Oudehorne 9 9   18
2 8 Rudmer Koopmans Arum 7 8   15
3 4 Ronan Pera Opende 8 7   15
4 2 Bertus de Wit Jubbega 6 5   11
5 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 3 6   9
6 11 Danique Schoo Sneek 4 4   8
7 75 Sem Jonker Oosterwolde 5 2   7
8 18 Danielle Dijkstra Zwaagwesteinde 2 3   5
               
    50 CC          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot.
1 95 Niek Meijerink De Krim 7 9   16
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 8   16
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek 9 7   16
4 33 Jelmer de Boer Menaam 6 6   12
5 7 Sem de Roode Menaldum 5 4   9
6 66 Rens Spanjer Bitgummole x 5   5
               
    65 CC          
    b groep beginners   1e 2e 3e tot.
1 27 Youri de Jong Steggerda 9 9   18
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 8   16
3 36 Mitchell de Vries Naarden 7 7   14
4 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 6   12
5 8 Hidde Bakker Minnertsga 5 4   9
6 24 Gert Homans Wouterswoude x 5   5
               
    65 CC          
    A groep   1e 2e 3e tot
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 9   18
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 7 9   16
3 48 Sake Johannes de Boer Menaam 8 8   16
4 74 Ward Monkel Oudehorne 8 7   15
5 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 6 6   12
6 9 Demi Lageman Zuidbroek 7 5   12
7 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 6 4   10
8 7 Remco Koopman Noordwolde x 5   5
9 480 Mike Koolhaas Rottevalle 5 x   5
10 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 4 x   4
               
    Bromfiets          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot
1 1 Egbert Schaap Jubbega 9 9   18
2 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 9 8   17
3 15 Lambert Veldman Oldemarkt 7 8   15
4 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag 8 7   15
5 7 Roberto Slot Noordwolde 6 6   12
6 88 Pascal Wouters Heerenveen 4 7   11
7 84 Stefan Bakker Langelille 5 6   11
8 41 Jeffrey Jonker Jubbega 5 4   9
9 2 Wiebe de Wit Jubbega x 5   5
10 6 Klaas Kin Staphorst 4 x afg 4
               
               
    Dames          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot.
2 81 Sylvana Postma Rijs 9 9   18
1 5 Harriet Zwiers Ferwert 9 9   18
3 24 Joyce v Dellen Raard 8 8   16
4 2 Iris Meindertsma Driezum 8 7   15
5 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 7 7   14
6 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 4 8   12
7 88 Kristie van Steden Witte Paarden 6 6   12
8 99 Marielle Kuiper Oosternijkerk 7 4   11
9 911 Nina Ferwerda de Blesse 6 5   11
10 98 Evelien Koopmans Steggerda 4 6   10
11 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 5 5   10
12 7 Lia Schokker de Blesse 5 4   9
13 21 Kim Ensing Spanga x x   0
14 26 Deborah de Jong Oude Pekela afg     0
               
    85 CC          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e   tot
1 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18
2 84 Mike Klein klazinaveen 9 8   17
3 14 Sem Ensing Peize 7 9   16
4 8 Jesse Meindertsma Driesum 8 8   16
5 66 Dylan Ottens Hoogkerk 8 7   15
6 19 Leon Meijerink De Krim 7 6   13
7 3 Jarno Terpstra Wergea 6 6   12
8 54 Joran Marra Opeinde 6 5   11
9 99 Tommy Kruis Steenwijk 5 5   10
10 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 5 4   9
11 12 Lars Hoeksma Jistrum   7   7
12 23 Koen van Schoot Wolvega 4 3   7
13 18 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde x 2   2
14 35 Celine Vorenholt Roden x x   0
15 123 Arjen Wiersma Oudemirdum       0
               
    125 Jeugd          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e 3e tot
1 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 9   18
2 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 9   17
3 46 Lazar de Vries Opende 6 8   14
4 12 Robin de Haan Tzummarum 7 7   14
5 111 Marten Dragtsma Wolvega 8 6   14
6 5 Rick Grasdijk Froombosch 5 7   12
7 99 Marielle Kuiper Oosternijkerk 6 4   10
8 16 Joey Oosterveld Basse 4 5   9
9 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 3 5   8
10 52 Willem Henstra Kootstertille 4 x   4
11 22 Rowan Swama Sappemeer afg     0
               
    Veteranen          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e tot tot
1 80 Roel de Vries Wolvega 9 9   18
2 313 Wico Rooske Peize 8 8   16
3 5 Rudie Agricola Luinjeberd 7 7   14
4 24 Andries de Vries St.Annaparochie 6 6   12
5 2 Wiebe de Wit Jubbega 5 4   9
6 69 Brugt Vorenholt Roden x 5   5
7 35 Henk Haantjes Woudsend afg     0
               
    VT          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e   tot
1 75 Aart Terpstra Menaldum 9 9   18
2 92 Stef van der Wiel Vledderveen 8 9   17
3 152 Tjebbe Hettinga Hartwert 7 8   15
4 7 Thijs de Vries Jubbega 7 7   14
5 10 Thies Henstra Oudwoude 5 8   13
6 599 Wessel van Schaik Appelscha 6 6   12
7 77 Steven van Zanten Wolvega 9 3   12
8 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 3 8   11
9 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 4 7   11
10 12 Danny Cahais Dokkum 6 5   11
11 127 Sebastiaan Nijenhuis Steggerda 4 6   10
12 5 Tjisse Arjen de Vries EE 5 5   10
13 19 Jeffrey Smit Drachten 9 x   9
14 174 Iwan Kok Roden 8 x   8
15 74 Pieter Elzinga Zwagerbosch 2 6   8
16 11 Jeroen Alles Beerta 4 4   8
17 86 Pieter van Dellen Raard 7 x   7
18 99 Bert van Roozendaal Steggerda 3 x   3
19 32 Gert Jan Potze Zuidbroek       0
               
    ST 2 A Groep          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e   tot
1 46 Richard Dol Oldeholtpade 9 9   18
2 89 Rindert Boonstra Noardburgum 8 9   17
3 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 8   17
4 102 Gerard Bijlsma Drogeham 8 7   15
5 14 Michel Bakker Langelille 6 8   14
6 81 Jan de Jong Surhuisterveen 6 7   13
7 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 5 6   11
8 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 5 6   11
9 94 Arnee Elsinga St Johannesga 7 4   11
10 18 Aron Schokker de Blesse 3 5   8
11 5 Harriet zwiers Ferwert 7 x   7
12 26 Arjan de Jong Steggerda x 5   5
13 7 Anne Bos Harkema 4 x   4
14 4 Remon Meeters Hoogkerk afg     0
15 17 Hendrik de Boer Jubbega afg     0
16 51 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen afg     0
               
    ST 2 B groep          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e tot  
1 12 Marcel Vlig Lemmer 9 9   18
2 67 Jan de Vries Jubbega 8 8   16
3 11 Gert v/d Heide Harkema 6 9   15
4 41 Marco de Graaf De Blesse 7 7   14
5 64 Willem Fennema St.Annaparochie 7 7   14
6 222 Jordy Hoogland Wolvega 7 7   14
7 20 Bas Homans Wouterswoude 8 6   14
8 74 Jarno de vries Jubbega 8 6   14
9 29 Marco Dijkstra Ijlst 9 5   14
10 26 Elmar Talsma Sondel 5 6   11
11 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 4 6   10
12 2 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 5 5   10
13 99 Lorenzo Punter Wolvega x 9   9
14 22 Jan Fokker Nes 9 x   9
15 115 Jille Hamstra ut é Tille 9 x   9
16 3 Jeffrey Kramer Sondel x 8   8
17 118 Dennie Hollema Kootstertille x 8   8
18 124 Hein Jan Bouter Harkema x 8   8
19 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 7 x   7
20 161 Gerbrand Visser Makkum 6 x   6
21 358 Tjeerd Postma Drogeham 6 x   6
22 151 Marco Nijenhuis Musselkanaal x 5   5
23 9 Kevin Kramer Sondel 3 x   3
24 32 Johannes Dupon Twijzel x     0
25 34 Kevin Korte Windschoten       0
               
    ST 1/ST 3          
Plaats Rijnr Naam Woonplaats        
        1e 2e   tot
1 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 9 9   18
2 20 Stef Hamstra Harkema 8 9   17
3 37 Olav den Engelsman De Westereen 7 8   15
4 19 Evert van Til Harkema 8 6   14
5 90 Mark Dijkstra Boer 6 7   13
6 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 5 5   10
7 79 Rene Brandsma Marsum 7 x   7
8 7 Bert Dijkstra De Westereen 6 x   6
9 3 Frank Hamming De Groeve       0