GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.

 







Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                            
    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 42 Nick Versluis Noordwolde 9 9 9 27      
2 13 Amber Boezerooij Bant 7 8 7 22      
3 95 Niek Meijerink De Krim 5 7 6 18      
4 122 Kay Baas Harkema 6 6 5 17      
5 80 Damian Croiset van Uchelen Idskenhuizen 8 x 8 16      
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek 3 5 4 12      
7 4 Ronan Pera Opende 4 4 3 11      
                     
    50 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 8 8 25      
2 9 Demi Lageman Zuidbroek 8 7 6 21      
3 99 Youri de Jong Steggerda 7 5 7 19      
4 4 Simon van Burgel Zeerijp x 9 9 18      
5 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 4 4 5 13      
6 24 Gert Homans Wouterswoude 5 3 4 12      
8 89 Jarno Dijkstra Noardburgum 6 6 x 12      
9 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 0 3 7      
10 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 3 1 2 6      
7 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 2 2 1 5      
                     
    65 CC                
    b groep beginners 1e 2e 3e tot.      
1 23 Bridget Portijk Tuk 9 9 9 27      
2 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 8 8 8 24      
3 35 Celine Vorenholt Roden 7 7 7 21      
4 480 Mike Koolhaas Rottevalle 6 6 6 18      
5 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae x afg   0      
                     
    65 CC                
    A groep   1e 2e tot. A B    
1 14 Sem Ensing Peize 9 8 17 1      
2 26 Loris Drijfhout Ezinge 5 5 10 2 1    
3 12 Lars Hoeksma Jistrum 8 9 17 3      
4 3 Jarno Terpstra Wergea 3 6 9 4 2    
5 9 Duncan Hoevens Witmarsum 7 7 14 5      
6 4 Simon van Burgel Zeerijp 4 9 13 6      
7 84 mike klein klazinaveen 6 8 14 7      
8 7 Remco Koopman Noordwolde 7 6 13 8      
9 46 Dylan Ottens Hoogkerk 4 4 8   3    
10 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 3 1 4   4    
11 99 Randy Drijfhout Ezinge 5 3 8   5    
12 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 2 2 4   6    
13 48 Sake Johannes de Boer Menaam 1 0 1   7    
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot A B    
1 8 Wiebe v/d Molen Sondel 9 9 18 1      
2 11 Willem Henstra Kootstertille 8 x 8 2 1    
3 1 Egbert Schaap Jubbega 9 6 15 3      
4 14 benny de boer lippenhuizen 7 8 15 4      
5 7 Thijs de Vries Jubbega x 7 7 5 2    
6 2 Wiebe de Wit Jubbega 8 5 13 6      
7 52 Wietse Henstra Kootstertille 6 7 13 7      
8 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 5 6 11 8      
9 3 Wigger v/d meer Hoornsterzwaag 4 4 8   3    
10 84 Stefan Bakker Langelille 3 4 7   4    
11 88 Pascal Wouters Heerenveen x 5 5   5    
12 15 Lambert Veldman Oldemarkt x x 0   6    
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 711 Wendy Hemme Coevorden 9 9 9 27      
2 33 Danielle Sijbesma Ruinen 8 7 7 22      
3 98 Evelien Koopmans Steggerda 7 6 5 18      
4 88 Kristie van Steden Witte Paarden x 8 8 16      
5 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 6 x 4 10      
6 7 Lia Schokker de Blesse x x 6 6      
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot. A B    
1 444 Oege de Haan Wolvega x 7 7 1 1    
2 52 Willem Henstra Kootstertille 8 6 14 2      
3 222 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 8 17 3      
4 5 Rick Grasdijk Froombosch x 9 9 4      
5 12 Robin de Haan Tzummarum 9 9 18 5      
6 7 Jesse Jan Stelwagen Eestrum x 7 7 6 2    
7 58 Tonny Blok Noordwolde 6 5 11 7      
8 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 7 8 15 8      
9 48 Johan Kuiken Dongjum 7 6 13 9      
10 9 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 6 5 11 10      
11 15 Lukas van Burgel Zeerijp 8 x 8   3    
12 111 Marten Dragtsma Wolvega 2 4 6   4    
13 22 Rowan Swama Sappemeer 5 4 9   5    
14 19 Leon Meijerink De Krim 5 3 8   6    
15 123 Arjen Wiersma Oudemirdum 4 3 7   7    
16 23 Koen van Schoot Wolvega 3 2 5   8    
17 75 Joran Marra Opeinde 4 x 4   9    
18 199 Eelke Jan de Vries Ureterp afg   0   10    
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e 3e tot      
1 1 Arnee Elsinga St johnnesga 9 9 9 27      
2 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 8 8 24      
3 7 Marcel Vlig Lemmer 6 7 7 20      
4 11 Lazar de Vries Opende 5 6 6 17      
5 95 Gert Poolman Rouveen 7 5 5 17      
6 38 Robin Hamminga Tynaarlo 3 4 2 9      
7 186 Melvin Stegeman Menaldum x 3 4 7      
8 126 Jordy Hoogland Wolvega 4 x 3 7      
9 28 Lorenzo Punter Wolvega x 2 1 3      
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series          
        1e 2e 3e tot      
1 4 Harry van Dijk Hoogkerk 8 9 9 26      
2 10 Jelle Booi Boelenslaan 9 8 7 24      
3 35 Henk Haantjes Woudsend 6 7 5 18      
4 313 Wico Rooske Peize 5 x 8 13      
5 5 Rudie Agricola Luinjeberd 7 x 6 13      
6 36 Foppe Rinkema Twello 3 6 4 13      
7 15 Willem Mellens Zuidlaren 4 x 3 7      
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C D
1 320 Cor Zeilinga Moddergat 9 9 18 1      
2 158 Daan Akkerman Boijl 9 8 17 2      
3 98 Jesse v/d Zee Rijs 8 9 17 3      
4 99 Bert van Roozendaal Steggerda 9 8 17 4      
5 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 7 9 16 5      
6 93 Arjen Osinga Marrum 8 8 16 6      
7 208 Harm Postma St.Annaparochie 6 6 12 7 1    
8 19 Jeffrey Smit Drachten 7 7 14 8 2    
9 23 Wilson Cuperus Hantum 8 5 13   3    
10 12 Danny Cahais Dokkum 9 7 16   4    
11 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 5 8 13   5    
12 36 Steven van Zanten Wolvega 6 7 13   6    
13 307 Sander Wiechers Roden 5 6 11   7    
14 54 Tjeerd Bron Bedum 6 6 12   8    
15 96 Wilco Osinga Marrum 6 4 10     1  
16 27 René Spiekhout Gorredijk 5 5 10     2  
17 58 Douwe de Groot Kollumerzwaag 4 4 8     3  
18 65 Dennis ten Hoeve Heerenveen 4 4 8     4  
19 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 3 4 7     5  
20 66 Jan Cloo Wolvega 5 5 10     6  
21 75 Aart Terpstra Menaldum x 7 7     7  
22 67 Jan de Vries Jubbega 7 x 7     8  
23 325 Jan Fokker Nes x x 0       1
24 10 Thies Henstra Oudwoude 2 3 5       2
25 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 3 2 5       3
26 52 Wietse Henstra Kootstertille 4   4       4
27 15 Lambert Veltman Oldemarkt 2 x 2       5
28 1 Egbert Schaap Jubbega 3 afg 3       6
                     
    ST 2 A Groep                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C  
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 18 1      
2 9 Wilko Bruining Opende 9 9 18 2      
3 42 Richard Dol Oldeholtpade 8 x 8 3 1    
4 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 6 8 14 4      
5 199 Ruben Guikema Groningen 8 8 16 5      
6 24 Bert Franssens Saaksum 7 6 13 6      
7 96 Nicky Blok Noordwolde 5 7 12 7      
8 19 Evert van Til Harkema 7 4 11 8 2    
9 248 jan kooistra tzummarum 5 x 5   3    
10 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 4 5 9   4    
11 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 4 7 11   5    
12 3 Henk Kramer Sondel 2 3 5   6    
13 26 Arjan de Jong Steggerda 3 5 8   7    
14 7 Anne Bos Harkema 3 6 9   8    
15 84 Joey v Kammen Opende 6 2 8   9    
16 6 Sylvana Postma Rijs 2 afg 2   10    
                     
    ST 2 B groep                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B C  
1 42 Sthan Visser Woudsend 9 9 18 1      
2 14 Michel Bakker Langelille 9 9 18 2      
3 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 6 8 14 3      
4 115 Jille Hamstra ut é Tille 8 8 16 4      
5 74 Jarno de Vries Jubbega 7 x 7 5 1    
6 118 Dennie Hollema Kootstertille 5 9 14 6      
7 186 Kevin Stegeman Menaldum 5 8 13 7 2    
8 20 Bas Homans Wouterswoude 8 6 14 8      
9 28 Feike Velting Aduard 7 5 12   3    
10 64 Willem Fennema St.Annaparochie x 7 7   4    
11 11 Gert v/d Heide Harkema 6 6 12   5    
12 358 Tjeerd Postma Kootstertille 4 6 10   6    
13 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 7 5 12   7    
14 67 Ineke Renkema Ureterp 4 4 8   8    
15 26 Elmar Talsma Sondel 5 x 5     1  
16 3 Jeffrey Kramer Sondel 3 x 3     2  
17 85 Richard Tuintjer Zuidlaren x 7 7     3  
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches          
        1e 2e tot A B    
1 6 Ruben de Jong Koudum 9 9 18 1      
2 9 Dirk Werkman Hemelum 8 9 17 2      
3 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 8 8 16 3      
4 45 Bert Dijkstra De Westereen 7 8 15 4 1    
5 7 Frank Hamming De Groeve 9 9 18 5      
6 120 Stef Hamstra Harkema 9 7 16 6      
7 19 Wilko Bruining Opende 8 9 17 7      
8 69 Brugt Vorenholt Roden 6 5 11 8 2    
9 48 Rienk Roersma Schingen 5 7 12   3    
10 89 Rindert Boonstra Noardburgum 6 7 13   4    
11 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 6 5 11   5    
12 10 Bertus de Wit Gorredijk 5 6 11   6    
13 57 Johan Wissema Jubbega 7 8 15   7    
14 114 Kevin de Jong Koudum 8 4 12   8    
15 5 Erik Tjarks Wijster x 6 6     1  
16 32 Marco Veensma Stiens 5 6 11     2  
17 72 Erwin Bethlehem Opende 4 5 9     3  
18 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 4 5 9     4  
19 82 Fokke jan de Haan Drogeham 4 4 8     5  
20 79 Rene Brandsma Marsum 6 x 6     6  
21 24 Annelies Veensma Stiens 3 7 10     7  
22 37 Olav den Engelsman De Westereen 7 x 7     8  
23 29 Marco Dijkstra Ijlst 3 3 6       1
24 55 rowda drenth gasselternijveen x 4 4       2
25 14 Sebastiaan Mulder Peest 2 3 5       3
26 90 Mark Dijkstra Boer 3 x 3       4