GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2017 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 81 Rienk Bakker Minnertsga 9 9 7 25    
2 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 7 8 9 24    
3 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 7 8 23    
4 10 Britt Boezerooij Emmeloord 5 6 6 17    
5 16 Quinten Kin Staphorst 6 5 5 16    
6 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 2 3 4 9    
7 9 Gabryëla Horenga Marum 4 4 x 8    
8 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 1 1 3 5    
9 22 Kaylee Schoo Sneek 3 2 x 5    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27    
2 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 8 7 22    
3 84 Bern Monkel Oudehorne 6 7 8 21    
4 95 Niek Meijerink De Krim 8 6 6 20    
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 5 5 15    
6 13 Amber Boezerooij Emmeloord 4 4 4 12    
                   
    65cc B              
7 72 Jafaro Hazeveld Assen 9 9 9 27    
8 34 Jelrik de Boer Engwierum 8 8 8 24    
9 11 Danique Schoo Sneek 6 7 7 20    
10 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 7 6 6 19    
11 15 Wendy Oldenzeel Peize 4 5 5 14    
12 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 5 4 4 13    
13 10 Jarno Slot Noordwolde 3 3 3 9    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum 9 9   18 1  
2 45 Pieter Tolsma Tzum 8 9   17 2  
3 74 Ward Monkel Oudehorne 7 7   14 3  
4 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 6 5   11 4  
5 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 6 8   14 5  
6 18 Jessica Dijkstra De Westereen 5 6   11 6  
7 24 Gert Homans Wouterswoude 4 7   11 7  
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 2   10 8  
9 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 3 x   3 9 1
10 4 Ronan Pera Opende 3 2   5 10 2
11 37 Jesse Lamerus Westhoek 4 5   9   3
12 8 Hidde Bakker Minnertsga 2 4   6   4
13 17 Stef v/d Veen Spanga x 1   1   5
14 99 Stijn Ensing Bantega 1 3   4   6
15 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 1 0   1   7
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9 7 25    
2 7 Roberto Slot Noordwolde 7 8 9 24    
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 8 7 8 23    
4 6 Klaas Kin Staphorst 6 6 6 18    
5 94 Jirina de Vries Langezwaag 4 4 4 12    
6 11 Sander Tameris Scherpenzeel 5 3 3 11    
7 3 Wiebe de Wit Jubbega   5 5 10    
8 9 Kay Boon Noordwolde x x   0    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 54 Joran Marra Opeinde 8 7   15 1  
2 96 Tonny Blok Noordwolde x x   0 2 2
3 48 Johan Kuiken Dongjum 8 8   16 3  
4 2 Mike Klein Klazienaveen 9 9   18 4  
5 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 7 x   7 5 1
6 22 Jacco de Jong Langezwaag 9 7   16 6  
7 99 Tommy Kruis Steenwijk 6 6   12 7  
8 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 5 5   10 8  
9 3 Jarno Terpstra Wergea 7 8   15 9  
10 46 Wessel de Jong Wier 4 9   13 10  
11 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 5 4   9   3
12 24 Thomas de Boer Engwierum 3 5   8   4
13 27 Dennis Strikwerda Exmorra 6 3   9   5
14 7 Stefan Bakker Langelille 4 2   6   6
15 74 Lieuwe Baarda Wier 1 3   4   7
16 19 Leon Meijerink De Krim 2 4   6   8
17 77 Martijn Wardenier Marijenkampen x 2   2   9
18 41 Wiebren de Vries Langezwaag x 6   6   10
19 4 Sjors Gemmink Alphen a/d.Rijn 3 1   4   11
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 7 Nina Ferwerda de Blesse 8 9   17 1  
2 81 Sylvana Postma Rijs 9 x   9 2  
3 45 Ineke Renkema Ureterp 6 6   12 3  
4 17 Jessica Dijkstra De Westereen 8 5   13 4  
5 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 5 7   12 5  
6 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 6 7   13 6  
7 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 5 8   13 7  
8 16 Geke Elzinga Harkema 4 x   4 8 2
9 5 Kyra Wassenaar Opende 7 9   16 9  
10 18 Lia Schokker de Blesse 4 4   8 10 1
11 98 Evelien Koopmans Steggerda x 3   3   3
                   
    Dames B              
12 69 Celine Vorenholt Roden 9 9 9 27    
13 35 Astrid de Jong Moddergat 7 7 8 22    
14 21 Kim Ensing Spanga 6 8 7 21    
15 20 Nikita Postma St. Annaparochie 8 x 6 14    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 7 9 25    
2 45 Durk Bloem De Westereen 8 9 8 25    
3 44 Hendrik Boltjes Dokkum 7 8 4 19    
4 15 Willem Mellens Zuidlaren 4 6 7 17    
5 62 Reinder van Dellen Anjum 6 5 6 17    
6 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 5 x 5 10    
7 34 Richard Oldenzeel Peize 3 3 3 9    
8 25 Marco de Lang De Westereen x 4 x 4    
9 1 Wico Rooske Peize x x   0    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 20 Bas Homans Wouterswoude 8 9   17 1  
2 22 Jan Fokker Nes 5 6   11 2  
3 7 Anne Bos Harkema 9 9   18 3  
4 2 Marcel Vlig Lemmer 7 8   15 4  
5 4 Rick Grasdijk Froombosch 5 4   9 5  
6 6 Marten Dragtsma Wolvega 4 8   12 6  
7 72 Robin de Haan Tzummarum 3 5   8 7 2
8 16 Gert v/d Heide Harkema 6 x   6 8 1
9 14 Michel Bakker Langelille 6 3   9 9  
10 31 Marcel ter Braake Nijeveen 7 7   14 10  
11 36 Gerbrand Visser Makkum 2 4   6   3
12 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast x x   0   4
                   
    ST2 B              
13 11 Marco Nijenhuis Musselkanaal 8 9   17 1  
14 88 Sven Venema Sappemeer 9 9   18 2  
15 52 Willem Henstra Kootstertille 9 8   17 3  
16 32 Bart Borg Paaslo 7 x   7 4 1
17 27 Dennis Strikwerda Exmorra 8 6   14 5  
18 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 7 7   14 6  
19 94 Rowan Swama Sappemeer 3 4   7 7 2
20 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 6   11 8  
21 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 6 7   13 9  
22 40 Wesley Sijtsma Dokkum 4 8   12 10  
23 62 Jappie Renkema Ureterp 5 5   10   3
24 81 Rowdy Stevens Geesbrug 2 5   7   4
25 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 6 4   10   5
26 56 Thijs Schaap Makkum 3 3   6   6
27 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 4 2   6   7
28 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 2 1   3   8
29 17 Dave Bos Oudehorne 1 3   4   9
30 28 Ben v/d Laan Munnekeburen x 2   2   10
31 21 Mike Bakker Marum x x   0   11
32 9 Kevin Kramer Sondel x afg   0   12
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 1  
2 4 Michel Ebink de Blesse 7 8   15 2  
3 38 Arie van Til Harkema 8 8   16 3  
4 26 Elmar Talsma Sondel 4 7   11 4  
5 2 Bram Visser De Falom 5 6   11 5  
6 66 Jan Cloo Wolvega 6 7   13 6  
7 12 Danny Cahais Dokkum 5 5   10 7  
8 15 Kevin v/d Heide Niawier 6 4   10 8 2
9 55 Chris Werkman Kommerzijl 8 2   10 9 1
10 8 Feike Velting Aduard 9 6   15 10  
11 28 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 3 5   8   3
12 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht x 4   4   4
13 71 Dave Riemersma St. Annaparochie 4 1   5   5
14 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 1 3   4   6
15 95 Nick van Ens Kuinre 7 3   10   7
16 93 Frank Withaar Spanga 0 2   2   8
17 70 Django Otten Kuinre 2 x   2   9
18 31 Mike Dijkman Kuinre x 9   9   10
19 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen x     0   11
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 1 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 9 27    
2 23 Maurice Ijken Klazinaveen 7 8 8 23    
3 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 7 6 21    
4 96 Tonny Blok Noordwolde 6 5 7 18    
5 34 Mark v/d Heide Niawier 5 4 5 14    
6 19 Evert van Til Harkema x 6 4 10    
7 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel x 3 x 3    
8 89 Klaas van Dellen Anjum       0