GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« oktober 2017 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 3 gasten online.
                     
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 10 Britt Boezerooij Emmeloord 8 8 7 23      
2 81 Rienk Bakker Minnertsga 7 7 6 20      
3 46 Jason Kroeze Groningen 9 x 9 18      
4 72 Jafaro Hazeveld Assen x 9 8 17      
5 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 6 6 5 17      
6 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 5 5 4 14      
                     
    Toppers                
7 16 Quinten Kin Staphorst 9 9 9 27      
8 22 Kaylee Schoo Sneek 7 8 8 23      
9 9 Gabryëla Horenga Marum 8 7 7 22      
10 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 6 6 6 18      
11 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 5 5 4 14      
12 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 3 4 5 12      
13 5 Sanne Meijerink De Krim 4 3 3 10      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk x 9   9 1 2  
2 95 Niek Meijerink De Krim x 7   7 2 1  
3 84 Bern Monkel Oudehorne 9 8   17 3    
4 77 Sem de Roode Menaam 9 3   12 4    
5 24 Jelte Zandberg Drogeham 6 5   11 5    
6 66 Rens Spanjer Bitgummole 8 6   14 6    
7 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 7 4   11 7    
8 13 Amber Boezerooij Emmeloord 5 6   11 8    
9 14 Jelle de Haan Donkerbroek x 7   7   3  
10 4 Ronan Pera Opende x 8   8   4  
                     
    65 cc B                
11 11 Danique Schoo Sneek 9 8 7 24      
12 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 7 7 8 22      
13 34 Jelrik de Boer Engwierum 8 9 5 22      
14 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 5 9 20      
15 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 5 6 6 17      
16 15 Wendy Oldenzeel Peize 4 4 4 12      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum 9 8   17 1    
2 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 2    
3 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 7 7   14 3    
4 24 Gert Homans Wouterswoude 6 6   12 4    
5 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 7   15 5    
6 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 6   14 6    
7 46 Quinten Holt Roden x 4   4 7 2  
8 18 Jessica Dijkstra De Westereen 5 5   10 8 1  
9 8 Hidde Bakker Minnertsga 4 2   6   3  
10 42 Nick Versluis Noordwolde 3 3   6   4  
11 25 Melanie Leerling Noordwolde 5 4   9   5  
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Roberto Slot Noordwolde 9 7 9 25      
2 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 8 9 7 24      
3 6 Klaas Kin Staphorst 6 8 6 20      
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt 4 6 8 18      
5 13 Marco de Lang De Westereen 7 4 5 16      
6 9 Kay Boon Noordwolde 5 5 2 12      
7 4 Pascal Wouters Heerenveen 2 3 3 8      
8 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag 3 x 4 7      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 54 Joran Marra Opeinde 9 8   17 1    
2 48 Johan Kuiken Dongjum 7 9   16 2    
3 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 9   17 3    
4 3 Jarno Terpstra Wergea 8 7   15 4    
5 23 Koen van Schoot Wolvega 9 6   15 5    
6 27 Dennis Strikwerda Exmorra 7 7   14 6    
7 2 Mike Klein Klazienaveen 5 8   13 7 2  
8 34 Bjorn Ringnalda Dokkum 4 6   10 8 1  
9 99 Tommy Kruis Steenwijk x 8   8   3  
10 14 Jornie de Boer Engwierum 6 7   13   4  
11 7 Stefan Bakker Langelille 4 4   8   5  
12 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 6 5   11   6  
13 12 Bram Zandberg Drogeham 6 3   9   7  
14 19 Leon Meijerink De Krim 9 5   14   8  
15 22 Jacco de Jong Langezwaag x 5   5     1
16 70 Jeroen v/d Brug St. Nicolaasga 3     3     2
17 24 Thomas de Boer Engwierum 4 4   8     3
18 21 Robin Koornstra Makkum x 3   3     4
19 46 Wessel de Jong Wier 5 2   7     5
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 3 Jessica Elsinga Wolvega 9 9 8 26      
2 7 Nina Ferwerda de Blesse 8 8 9 25      
3 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 6 6 7 19      
4 5 Kyra Wassenaar Opende 7 4 6 17      
5 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 4 7 5 16      
6 45 Ineke Renkema Ureterp 5 3 3 11      
7 16 Geke Elzinga Harkema x 5 4 9      
                     
    Dames B                
8 66 Fardau de Ree St. Nicolaasga 8 9   17 1    
9 17 Jessica Dijkstra De Westereen 8 8   16 2    
10 98 Evelien Koopmans Steggerda 9 9   18 3    
11 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 5 6   11 4    
12 19 Manouk Boer Noordwolde 7 7   14 5    
13 26 Romy Hamminga Anloo 6 5   11 6 1  
14 22 Celine Lubben Klazienaveen 6 7   13 7    
15 35 Astrid de Jong Moddergat x 3   3 8 2  
16 69 Celine Vorenholt Roden 4 5   9   3  
17 20 Nikita Postma St. Annaparochie 4 4   8   4  
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9   18 1    
2 28 Haye Dijkstra IJlst 8 6   14 2    
3 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 5   12 3 1  
4 24 Andries de Vries St.Annaparochie 6 8   14 4    
5 44 Hendrik Boltjes Dokkum 5 7   12 5    
6 62 Reinder van Dellen Anjum 5 8   13 6    
7 1 Wico Rooske Peize 6 4   10 7 2  
8 69 Brugt Vorenholt Roden 7 9   16 8    
9 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 4 4   8   3  
10 34 Richard Oldenzeel Peize 3 3   6   4  
11 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 3 2   5   5  
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 4   10 1 2  
2 44 Rindert Boonstra Ryptsjerk 9 9   18 2    
3 20 Bas Homans Wouterswoude 9 8   17 3    
4 51 Jamie Elsinga Wolvega 5 6   11 4 1  
5 2 Marcel Vlig Lemmer 7 9   16 5    
6 14 Michel Bakker Langelille 7 7   14 6    
7 22 Jan Fokker Nes 8 7   15 7    
8 4 Rick Grasdijk Froombosch 6 8   14 8    
9 48 Johan Kuiken Dongjum 3 3   6   3  
10 6 Marten Dragtsma Wolvega 8 5   13   4  
11 50 Niels Broekema Hoogkerk 4 6   10   5  
12 16 Gert v/d Heide Harkema 3 4   7   6  
13 77 Jordy Hoogland Wolvega 5 5   10   7  
14 72 Robin de Haan Tzummarum 4 3   7   8  
                     
    ST2 B                
15 52 Willem Henstra Kootstertille 7 6   13 1    
16 88 Sven Venema Sappemeer 9 8   17 2    
17 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 8 6   14 3    
18 23 Koen van Schoot Wolvega 8 9   17 4    
19 81 Rowdy Stevens Geesbrug 5 x   5 5 1  
20 40 Wesley Sijtsma Dokkum x 5   5 6 2  
21 9 Kevin Kramer Sondel 9 7   16 7    
22 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 4   11 8    
23 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 4 4   8   3  
24 62 Jappie Renkema Ureterp 2 5   7   4  
25 36 Gerbrand Visser Makkum 3 3   6   5  
26 80 Andy Niestroj Duitsland 6 x   6   6  
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 7 9   16 1    
2 26 Elmar Talsma Sondel 8 9   17 2    
3 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 3    
4 55 Chris Werkman Kommerzijl 6 8   14 4    
5 10 Thies Henstra Oudwoude 8 x   8 5 1  
6 2 Bram Visser De Falom 6 7   13 6 2  
7 11 Kay Klimas Duitsland 7 8   15 7    
8 8 Feike Velting Aduard 9 6   15 8    
9 12 Danny Cahais Dokkum 6 6   12   3  
10 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 4 4   8   4  
11 49 Tjeerd Postma Drogeham 7 7   14   5  
12 15 Kevin v/d Heide Niawier 5 5   10   6  
13 66 Jan Cloo Wolvega 5 8   13   7  
14 92 Hille Postma Oostwold 3 5   8     1
15 32 Lambert Boersma Niekerk 5 x   5     2
16 43 Paul v/d Velde Leek x     0     3
17 88 Stefan Rozema Oostwolde 4 4   8     4
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 55 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 9 27      
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 8 8 24      
3 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 7 7 7 21      
4 19 Evert van Til Harkema 6 6 6 18      
5 34 Mark v/d Heide Niawier 5 5 5 15