GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2017 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 





    Toppers              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in       
        1e 2e totaal A B  
1 14 Sem Ensing Peize 9 9 18 1    
2 5 Remco Koopman Noordwolde 9 9 18 2    
3 71 Delina Kruit Emmer compascum 8 8 16 3    
4 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 8 8 16 4    
5 24 Gert Homans Wouterwoude 6 4 10 5 2  
6 10 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 10 6 1  
7 2 Youri de Jong Steggerda 7 6 13 7    
8 12 Fardau de Ree Tjerkgaast 7 7 14 8    
9 34 Kay van Dekken Zwaagwesteinde 6 6 12   3  
10 31 Demi Lageman Zuidbroek 5 7 12   4  
11 20 Jeffrey Turksema Tolbert 4 5 9   5  
12 69 Marc de Boer Surhuisterveen 4 4 8   6  
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in       
        1e 2e totaal A B  
1 18 Jarno Terpstra Wergea 8 9 17 1    
2 9 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 18 2    
3 42 Chris Andreas Hoogkerk 7 8 15 3    
4 22 Ilian v/d Linde Boelenslaan 5 7 12 4    
5 46 Bridget Portijk Tuk 6 8 14 5    
6 16 Angela Lageman Zuidbroek 6 6 12 6    
7 12 Lars Hoeksma Jistrum 3 7 10 7 1  
8 19 Leon Meijerink De Krim 5 5 10 8 2  
9 6 Randy Drijfhout Ezinge 4 4 8   3  
10 7 Loris Drijfhout Ezinge 3 3 6   4  
11 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 2 4 6   5  
12 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 2 2 4   6  
                   
    65CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in       
        1e 2e totaal A B  
1 2 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 1    
2 6 Jelke Baarda st Nicolaasga 8 9 17 2    
3 5 Sybe Grouwstra Suwald 6 8 14 3    
4 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 5 8 13 4    
5 7 Robin de Haan Tzummarum 7 5 12 5 2  
6 18 Rick Grasdijk Froombosch 4 6 10 6 1  
7 10 William Kruit Emmer compascum 6 7 13 7    
8 95 Maik Stegeman Rouveen 8 5 13 8    
9 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 5 7 12   3  
10 97 Patrick Stegeman  Rouveen 7 3 10   4  
11 25 Jim Andreas Hoogkerk x 6 6   5  
12 16 Kyra Wassenaar Opende x 3 3   6  
13 58 Tonny Blok Noordwolde 9 4 13   7  
14 12 Johannes vd Heide Surhuizum 3 4 7   8  
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e tot.    
1 67 Jan de Vries Jubbega 8 9 9 26    
2 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 9 8 8 25    
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 6 7 19    
4 7 Thijs de Vries Jubbega 7 5 x 12    
5 17 Elmer de Boer Schraard x 7 afg 7    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 15 Siske Benedictus Noardburgum 9 9 9 27    
2 52 Anderea de Vries De Westereen 8 7 8 23    
3 61 Ineke Renkema Ureterp 7 8 7 22    
                   
    85CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e totaal A B  
1 11 Lazar de Vries Opende 7 8 15 1    
2 21 Jordy Vermanen Naarden 8 8 16 2    
3 4 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 7 16 3    
4 95 Gert Poolman Rouveen 9 9 18 4    
5 10 Marcel Vlig Lemmer 7 5 12 5    
6 26 Eric Nammensma Menaldum 6 6 12 6    
7 38 Robin Hamminga Tynaarlo 5 5 10 7 2  
8 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 6 4 10 8 1  
9 98 Sander Cramer Tynaarlo 3 4 7   3  
10 88 Thijs van Hyum Ferwerd 4 3 7   4  
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series        
        1e 2e totaal A B C
1 4 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 1    
2 180 Stef Hamstra Harkema 9 9 18 2    
3 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 7 7 14 3    
4 30 Richard Ijbema Opende 7 8 15 4    
5 14 Joey v. Kammen Opende 8 6 14 5 1  
6 27 Ynte van Hyum Ferwerd 8 9 17 6    
7 22 Anne Bos Harkema 5 7 12 7 2  
8 202 Rick Douma Opende 6 8 14 8    
9 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 4 7 11   3  
10 16 Michel Bakker langelille 4 5 9   4  
11 42 Sthan Visser Woudsend 4 6 10   5  
12 26 Eric Nammensma Menaldum 6 4 10   6  
13 20 Bas Homans Wouterwoude 5 8 13   7  
14 115 Jille Hamstra ut é Tille 5 6 11   8  
15 15 Jefffry Mellens Zuidlaren 3 5 8     1
16 96 Wilco Osinga Marrum 3 4 7     2
17 23 Wilson Cuperus Hantum afg   0      
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series        
        1e 2e 3e tot.    
1 22 Ruurd de Vries Opende 9 9 8 26    
2 14 Jappie Pijpker Opende 8 8 9 25    
3 5 Rudie Agricola Luinjeberd 6 7 6 19    
4 23 Johan v/d Woude Boelenslaan 7 6 5 18    
5 94 Berend v/d Velde Opende 4 4 7 15    
6 71 Bart Uil Bierum 5 5 4 14    
7 42 Henk Haantjes Woudsend 3 3 3 9    
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B C
1 3 Frank Hamming De Groeve 9 9 18 1    
2 7 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9 18 2    
3 115 Gerben Hamstra Kootstertille x 8 8 3 1  
4 19 Evert van Til Harkema 8 9 17 4    
5 36 Peter van Dekken Harkema 8 7 15 5    
6 30 Richard Ijbema Opende 5 4 9 6 2  
7 4 Ruben Guikema Groningen 6 8 14 7    
8 45 Klaas jan Terpstra De kiel 7 8 15 8    
9 180 Stef Hamstra Harkema 7 6 13   3  
10 64 Willem Fennema St.Annaparochie 5 5 10   4  
11 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 4 5 9   5  
12 196 erwin hoogstra grootegast 3 6 9   6  
13 89 Teake Struiksma Boerakker 4 6 10   7  
14 94 Jörn v/d Velde Opende 7 5 12   8  
15 83 Johan v/d Meulen Suawoude 6 x 6     1
16 118 Dennie Hollema Kootstertille x 7 7     2
17 9 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen x x 0      
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series        
        1e 2e 3e tot.    
1 14 Ruben de Jong Koudum 9 9 9 27    
2 19 Olav den Engelsman De Westereen 8 8 7 23    
3 66 Hans Veenstra Twijzelerheide 7 7 8 22    
4 31 Fokke jan de Haan Drogeham 6 6 6 18    
5 20 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 5 5 5 15    
6 82 Hielke Boorsma Nijland 4 4 4 12    
7 29 Marco Dijkstra Ijlst 3 x   3    
8 23 Wilco Elzinga Opende afg     0