GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 





    Toppers              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in       
        1e 2e totaal A B C
1 15 Sem Ensing Peize 9 9 18 1    
2 5 Sebastiaan Reitsma Westhoek 7 6 13 2 1  
3 222 Johannes v/d Heide Surhuzum 9 9 18 3    
4 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 8 8 16 4    
5 115 Simon van Burgel Loppersum 8 9 17 5    
6 24 Fabian Dootjes Tolbert 8 7 15 6    
7 51 Leon  Meijerink De Krim 6 5 11 7 2  
8 33 Justine Wagemans Waskemeer 8 7 15 8    
9 14 Delina Kruit Emmer compascum 7 6 13   3  
10 31 Angela Lageman Zuidbroek 5 7 12   4  
11 12 Loris Drijfhout Ezinge 4 6 10   5  
12 8 Luuk de jong Westergeest 5 4 9   6  
13 13 Kimberly Buis  Steenwijkerwold 4 5 9   7  
14 35 Celine Vorenholt Roden 6 5 11   8  
15 111 Randy Drijfhout Ezinge 4 4 8     1
16 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 3 6     2
17 17 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 2 3 5     3
18 4 Patrick Kramer Haulerwijk 3 3 6     4
19 64 Gina de Haan Harkema x x 0      
                   
    50cc              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in       
        1e 2e totaal A B  
1 6 Lukas van Burgel Loppersum 9 9 18 1    
2 19 Duncan Hoevens Witmarsum 8 8 16 2    
3 71 Jarno Terpstra Wergea 8 9 17 3    
4 95 Maik Stegeman Rouveen 6 7 13 4    
5 4 Jurgen Kramer Haulerwijk 7 5 12 5    
6 10 Kyra Wassenaar Opende 7 5 12 6 1  
7 97 Patrick Stegeman  Rouveen 4 4 8 7 2  
8 2 Ilian v/d Linde Boelenslaan 6 6 12 8    
9 11 Joyce Elsinga St.Johannesga 3 4 7   3  
10 16 Nynke Sijbesma Waskemeer 3 2 5   4  
11 42 Chris Andreas Hoogkerk 5 3 8   5  
                   
    65cc              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in       
    A groep   1e 2e totaal A B C
1 23 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 1    
2 2 Bonne v/d Kooi Noardburgum 9 9 18 2    
3 5 Jordy Vermanen Naarden 8 8 16 3    
4 18 Jimmy Tuinstra Tzummarum 7 6 13 4 1  
5 16 Sybe Grouwstra Suwald 6 7 13 5 2  
6 7 William Kruit Emmer compascum 8 8 16 6    
7 35 Jasper van Strik Rouveen 7 9 16 7    
8 15 Robin de Haan Tzummarum 7 8 15 8    
9 20 Jelke Baarda st Nicolaasga 6 5 11   3  
10 55 Rick Grasdijk Froombosch 6 4 10   4  
11 21 Jeffrey Buis Steenwijkerwold 4 7 11   5  
12 44 Devin Althof Opende 4 6 10   6  
13 46 Dylan Arends Hoogkerk 2 5 7   7  
14 111 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 5 5 10   8  
15 6 Lazar de Vries Opende x 5 5     1
16 62 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 3 4 7     2
17 19 Christian Wagemans Waskemeer 4 3 7     3
18 22 Meghan Bijl Oudehaske 3 2 5     4
19 8 Piet Hogendorp Eastermar 2 3 5     5
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e tot. A B  
1 15 Lambert Veltman Paasloo x 8 8 1 1  
2 85 Egbert Schaap Jubbega 9 9 18 2    
3 67 Jan de Vries Jubbega 9 7 16 3    
4 19 Rudmer Andringa donkerbroek 6 x 6 4 2  
5 39 Tsalling Kinderman Twijzelerheide 7 3 10 5    
6 8 Lars de jong Westergeest 7 5 12 6    
7 6 Wiebe de Wit Jubbega 5 8 13 7    
8 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 8 6 14 8    
9 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 4 4 8   3  
10 16 Klaas Jan Mulder Grijpskerk x x 0   4  
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub    
        1e 2e 3e totaal    
1 11 Jessica Elsinga Wolvega 9 9 9 27    
2 7 Pricilla Wolgen Ter Apel 8 8 8 24    
3 10 Anderea de Vries De Westereen 7 7 7 21    
4 61 Ineke Renkema Ureterp 6 6 6 18    
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 29 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 1    
2 12 Richard Ijbema Opende 9 8 17 2    
3 1 Mark Helmhout De Westereen 8 8 16 3    
4 24 Jorn v/d Velde Opende 7 7 14 4    
5 20 Rick Douma Opende 8 9 17 5    
6 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 7 7 14 6    
7 10 Stef Hamstra Harkema 6 5 11 7 2  
8 15 Mike Philips Veendam 6 6 12 8 1  
9 35 Jefffry Mellens Zuidlaren x x 0   3  
10 19 Benno Kies Drachten 4 3 7   4  
11 6 Kevin Stegeman Menaldum 3 x 3   5  
12 115 Jille Hamstra ut é Tille 5 4 9   6  
13 105 Rudmer v/d Galien Dokkum 5 6 11   7  
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 26 Juuk Veenstra Weener  6 9 15 1    
2 22 Ruurd de Vries Opende 7 8 15 2    
3 11 Jille Pultrum Harkema 7 8 15 3    
4 80 Roel de Vries Wolvega 8 7 15 4    
5 31 Simon Reitsma Westhoek 9 5 14 5    
6 42 Henk Haantjes Woudsend 6 4 10 6 1  
7 21 Haye Dijkstra Ijlst 9 6 15 7    
8 5 Rudie Agricola Luinjeberd 5 5 10 8 2  
9 46 Berend v/d Velde Opende x 3 3   3  
10 102 Weier Stienstra Boelenslaan 4 2 6   4  
11 23 Johan v/d Woude Boelenslaan 3 4 7   5  
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B C
1 338 Andries Fabriek Jubbega 9 8 17 1    
2 42 Richard Dol Oldeholtpade 8 7 15 2    
3 29 Ruben Guikema Groningen 9 5 14 3    
4 6 Rindert Boonstra Noardburgum 8 9 17 4    
5 1 Mark Helmhout De Westereen 6 9 15 5    
6 27 Evert van Til Harkema 7 6 13 6 1  
7 16 Siebe van Dekken Oldeberkoop 7 9 16 7    
8 2 Frank Hamming De Groeve 5 8 13 8 2  
9 115 Gerben Hamstra Kootstertille 5 7 12   3  
10 12 Richard Ijbema Opende 6 7 13   4  
11 83 Johan v/d Meulen Suawoude 4 6 10   5  
12 8 arjen v/d heide boornburgum 5 8 13   6  
13 108 Niels Hoevens Witmarsum 4 6 10   7  
14 690 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 3 5 8   8  
15 19 Arjan de Jong Steggerda 2 4 6     1
16 48 Geert Krol Minnertsga 1 3 4     2
17 62 Jappie Renkema Ureterp 3 4 7     3
18 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 3 4 7     4
19 15 Tjeerd Postma kootstertille x x 0      
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B C
1 17 Henk Bos Oldeberkoop 9 9 18 1    
2 57 Liekele de Bruin Buitenpost x 9 9 2 1  
3 76 Yde Verhaag Damwoude 8 8 16 3    
4 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 9 7 16 4    
5 21 Olav den Engelsman De Westereen 7 7 14 5    
6 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 9 7 16 6    
7 121 Bertus de Wit Gorredijk 8 3 11 7 2  
8 9 Sietse Boek Wolvega 8 8 16 8    
9 81 Kevin de Jong  Koudum 5 6 11   3  
10 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 3 5 8   4  
11 14 Rienk de Vries Driesum 6 4 10   5  
12 102 Jappie Pijpker Opende 7 6 13   6  
13 46 Siebren Hoekstra Ureterp 4 5 9   7  
14 12 Danny Cahais  Dokkum 5 6 11   8  
15 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 6 2 8     1
16 2 Bram Visser De Falom 4 x 4     2
17 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag x 4 4     3
18 91 Meindert de Vries Driesum 5 x 5     4
19 18 Ot Huiting Nijkerk x x 0      
20 4 Dikkie Wobbes Opende x x 0