GRASBAANRACES

Evenementen

« mei 2018 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 7 9 25    
2 8 Rudmer Koopmans Arum 7 8 6 21    
3 33 Jelmer de Boer Menaam 8 4 7 19    
4 4 Ronan Pera Opende 0 9 8 17    
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 6 5 16    
6 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 5 4 15    
7 10 Britt Boezerooij Bant 4 3 3 10    
8 75 Sem Jonker Oosterwolde 3 2 2 7    
9 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 2 1 1 4    
10 11 Danique Schoo Sneek 1 0 0 1    
                   
                   
    Toppers              
11 18 Danielle Dijkstra De Westereen 9 8 9 26    
12 81 Rienk Bakker Minnertsga 8 9 8 25    
13 12 Iris Bosch Bergum 6 7 7 20    
14 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 7 6 6 19    
15 34 Yfke Naessens Tytsjerk 3 5 5 13    
16 5 Sanne Meijerink De Krim 5 3 4 12    
17 16 Quinten Kin Staphorst 4 4 3 11    
18 22 Kaylee Schoo Sneek 2 2 2 6    
                   
                   
Klasse:  65cc A              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 10 8 10 28    
2 454 Pieter Tolsma Tzum 9 10 9 28    
3 74 Ward Monkel Oudehorne 7 9 8 24    
4 24 Gert Homans Wouterswoude 6 6 5 17    
5 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 5 2 15    
6 33 Rik Jan de Boer Menaam 0 7 7 14    
7 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 3 2 6 11    
8 222 Quinten Holt Roden 5 x 3 8    
9 7 Pascal Jongbloed Fredriksoord 4 4 x 8    
10 84 Bern Monkel Oudehorne 1 1 4 6    
11 13 Amber Boezerooij Bant 2 3 1 6    
                   
    65cc B              
12 4 Ronan Pera Opende 9 9 7 25    
13 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 8 9 24    
14 8 Hidde Bakker Minnertsga 8 6 8 22    
15 110 Jelte Zandberg Drogeham 6 7 6 19    
16 77 Sem de Roode Menaam x 5 5 10    
17 42 Nick Versluis Noordwolde 4 2 4 10    
18 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 3 4 2 9    
19 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 x 3 8    
20 117 Jarno Slot Noordwolde 2 3 1 6    
                   
                   
Klasse: Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B
1 15 Lambert Veltman Oldemarkt 9 9 9 27    
2 197 Roberto Slot Noordwolde 6 6 8 20    
3 194 Kay Boon Noordwolde 5 5 6 16    
4 13 Marco de Lang De Westereen 4 4 4 12    
5 4 Pascal Wouters Heerenveen 3 x x 3    
6 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag gedisk.     0    
7 6 Klaas Kin Staphorst gedisk.     0    
                   
Klasse:  Damesklasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B
1 81 Sylvana Postma Rijs 8 9 9 26    
2 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 9 8 8 25    
3 2 Iris Meindertsma Driezum 6 7 7 20    
4 74 Kyra Wassenaar Opende 7 6 6 19    
5 911 Nina Ferwerda de Blesse 5 5 3 13    
6 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 3 3 5 11    
7 7 Lia Schokker de Blesse 4 x 4 8    
8 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 2 4 2 8    
                   
    Dames B              
9 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 7 7 8 22    
10 16 Geke Elzinga Harkema 8 6 7 21    
11 77 Mandy Sijtzema Hallum 6 8 6 20    
12 198 Manouk Boer Noordwolde x 9 9 18    
13 35 Astrid de Jong Moddergat 4 5 5 14    
14 208 Nikita Postma St. Annaparochie 3 4 3 10    
15 69 Celine Vorenholt Roden 5 afg. 4 9    
16 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 9 x x 9    
                   
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B
1 117 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 9   18 1  
2 54 Joran Marra Opeinde 8 8   16 2  
3 3 Jarno Terpstra Wergea 9 8   17 3  
4 454 Pieter Tolsma Tzum 7 7   14 4  
5 99 Tommy Kruis Steenwijk 5 6   11 5  
6 18 Jessica Dijkstra De Westereen 1 5   6 6 1
7 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 6 4   10 7  
8 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 4 6   10 8  
9 5 Wessel de Jong Wier 2 7   9 9  
10 30 Maurik Sijtsma Dokkum 2 5   7 10 2
11 24 Thomas de Boer Engwierum 3 4   7   3
12 19 Leon Meijerink De Krim 3 3   6   4
13 12 Bram Zandberg Drogeham 0 2   2   5
14 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 1 1   2   6
15 15 Tommy Dijkstra Kollum x x   0   7
                   
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B
1 5 Rick Grasdijk Froombosch 7 9   16 1  
2 48 Johan Kuiken Dongjum 9 7   16 2  
3 90 Niels Broekema Hoogkerk 6 x   6 3 1
4 8 Jesse Meindertsma Driesum 8 5   13 4  
5 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 8   17 5  
6 23 Koen van Schoot Wolvega x 5   5 6 2
7 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 5 4   9 7  
8 74 Lieuwe Baarda Wier 6 2   8 8  
9 16 Nuri Heskes Nijensleek 8 6   14 9  
10 7 Stefan Bakker Langelille 7 3   10 10  
11 2 Mike Klein Klazienaveen x 4   4   3
12 14 Jornie de Boer Engwierum 4 3   7   4
13 27 Dennis Strikwerda Exmorra 3 x   3   5
                   
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B
1 24 Andries de Vries St.Annaparochie 7 9 8 24    
2 208 Harm Postma St.Annaparochie 9 8 7 24    
3 313 Wico Rooske Peize 6 7 9 22    
4 69 Brugt Vorenholt Roden 8 afg. x 8    
                   
                   
Klasse:  ST2 A              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B
1 4 Roy Pasveer Steggerda 9 6   15 1  
2 11 Harriet Zwiers Koekange 8 9   17 2  
3 23 Maurice IJken Klazienaveen 5 8   13 3  
4 7 Anne Bos Harkema 4 9   13 4  
5 2 Marcel Vlig Lemmer 7 8   15 5  
6 181 Jan de Jong Surhuisterveen x 5   5 6 2
7 124 Hein-Jan Bouter Harkema 7 6   13 7  
8 20 Bas Homans Wouterswoude 6 7   13 8  
9 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 4 4   8 9  
10 18 Aron Schokker de Blesse 5 x   5 10 1
11 14 Michel Bakker Langelille x x   0   3
12 5 Lorenzo Punter Wolvega afg.     0   x
                   
    ST2 B              
13 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold x 8   8 1  
14 72 Robin de Haan Tzummarum 9 6   15 2  
15 111 Marten Dragtsma Wolvega 8 7   15 3  
16 90 Joyce v Dellen Raard 9 9   18 4  
17 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 0   7 5 1
18 3 Jeffrey Kramer Sondel 6 7   13 6  
19 99 Mariëlle Kuiper Oosternijkerk 8 5   13 7  
20 16 Gert v/d Heide Harkema 5 4   9 8  
21 9 Kevin Kramer Sondel 2 5   7 9 2
22 52 Willem Henstra Kootstertille 4 6   10 10  
23 26 Elmar Talsma Sondel x 3   3   3
24 40 Wesley Sijtsma Dokkum 3 2   5   4
25 28 Ben van der Laan Munnekeburen 4 1   5   5
26 29 Marco Dijkstra Ijlst x 0   0   6
                   
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e   totaal A B
1 82 Roland Halbersma Noordwolde 8 9   17 1  
2 20 Gerrit van der Horn Raard  x x   0 2 2
3 237 Jurgen Klein Klazinaveen 5 9   14 3  
4 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 9 8   17 4  
5 198 Erik Jubbega Noordwolde 7 8   15 5  
6 10 Thies Henstra Oudwoude 6 7   13 6  
7 211 Gert Baard Menaldum 4 5   9 7  
8 97 Alwin Boer Noordwolde 6 6   12 8  
9 110 Ferry de Lange Marijenkampen 9 x   9 9 1
10 34 Mark van der Heide Niawier 8 6   14 10  
11 12 Danny Cahais Dokkum x 5   5   3
12 72 Jerome vd Wouden Zwagerbosch 4 4   8   4
13 31 Mike Dijkman Kuinre 1 7   8   5
14 2 Bram Visser De Falom 5 3   8   6
15 95 Nick van Ens Kuinre x 3   3   7
16 192 Django Otten Kuinre 2 2   4   8
17 358 Tjeerd Postma Drogeham 7 2   9   9
18 39 Benno Kies Smilde 3 4   7   10
                   
                   
Klasse:  ST1 - ST3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B
1 90 Mark Dijkstra Boer 8 9 9 26    
2 3 Frank Hamming De Groeve 9 8 8 25    
3 37 Olav den Engelsman De Westereen 6 7 7 20    
4 19 Evert van Til Harkema 5 6 6 17    
5 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 4 5 5 14    
6 17 Richard Dol Oldeholtpade 7 x x 7    
7 75 Aart Terpstra Menaldum x afg.   0    
                   
                   
Klasse: SUPER FINALE              
                   
Plts rijnr Naam Woonplaats            
                totaal  
1 90 Mark Dijkstra Boer         1  
2 37 Olav den Engelsman De Westereen         2  
3 23 Maurice IJken Klazienaveen         3  
4 5 Rick Grasdijk Froombosch         4  
5 90 Niels Broekema Hoogkerk         5  
6 48 Johan Kuiken Dongjum         6