GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2018 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 7 25      
2 33 Jelmer de Boer Menaam 8 8 6 22      
3 4 Ronan Pera Opende 5 7 9 21      
4 8 Rudmer Koopmans Arum 6 6 8 20      
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 5 5 17      
6 75 Sem Jonker Oosterwolde 3 4 4 11      
7 72 Jafaro Hazeveld Assen 4 2 3 9      
8 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 1 3 2 6      
9 37 Damien Dupon Twijzel 2 1 1 4      
10 11 Danique Schoo Sneek 0 0 0 0      
                     
                     
    Toppers                
11 12 Iris Bosch Bergum 9 9 9 27      
12 81 Rienk Bakker Minnertsga 7 8 8 23      
13 18 Danielle Dijkstra De Westereen 6 7 7 20      
14 5 Sanne Meijerink De Krim 8 6 6 20      
15 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 5 5 5 15      
16 34 Yfke Naessens Tytsjerk 4 4 3 11      
17 16 Quinten Kin Staphorst 3 3 4 10      
18 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 2 2 2 6      
19 22 Kaylee Schoo Sneek 1 1 1 3      
                     
                     
Klasse:  65cc A                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 9 9 27      
2 74 Ward Monkel Oudehorne 8 8 6 22      
3 454 Pieter Tolsma Tzum 7 7 7 21      
4 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 6 6 5 17      
5 33 Rik Jan de Boer Menaam x 4 8 12      
6 24 Gert Homans Wouterswoude 4 5 3 12      
7 84 Bern Monkel Oudehorne 5 x 4 9      
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 3 3 1 7      
9 222 Quinten Holt Roden 2 2 2 6      
                     
                     
    65cc B                
10 14 Jelle de Haan Donkerbroek 9 9 7 25      
11 4 Ronan Pera Opende 5 8 9 22      
12 8 Hidde Bakker Minnertsga 7 7 8 22      
13 42 Nick Versluis Noordwolde 6 5 6 17      
14 77 Sem de Roode Menaam 8 6 3 17      
15 15 Wendy Oldenzeel Peize 4 4 5 13      
16 22 Aron de Haan Harkema 3 3 4 10      
17 117 Jarno Slot Noordwolde 2 2 2 6      
                     
                     
Klasse: Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 197 Roberto Slot Noordwolde 5 9 8 22      
2 6 Klaas Kin Staphorst 8 5 7 20      
3 2 Wiebe de Wit Jubbega 4 6 5 15      
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 7 x 13      
5 13 Marco de Lang De Westereen 2 x 6 8      
6 33 Ron Zandbergen  Steenwijkerwold 7 x x 7      
7 4 Pascal Wouters Heerenveen 3 x x 3      
8 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag x x x 0      
                     
                     
Klasse:  Damesklasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 81 Sylvana Postma Rijs 9 9 9 27      
2 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 8 8 8 24      
3 2 Iris Meindertsma Driezum 7 7 6 20      
4 911 Nina Ferwerda de Blesse 3 6 7 16      
5 45 Ineke Renkema Ureterp 5 5 5 15      
6 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 6 4 4 14      
7 7 Lia Schokker de Blesse 4 3 3 10      
                     
    B klasse                
8 16 Geke Elzinga Harkema 8 6 8 22      
9 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 7 8 7 22      
10 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 9 7 6 22      
11 198 Manouk Boer Noordwolde x 9 9 18      
12 35 Astrid de Jong Moddergat 5 5 5 15      
13 69 Celine Vorenholt Roden 6 4 4 14      
14 208 Nikita Postma St. Annaparochie x x 3 3      
                     
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 3 Jarno Terpstra Wergea 8 8   16 1    
2 117 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 9   18 2    
3 54 Joran Marra Opeinde 9 9   18 3    
4 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 8 8   16 4    
5 454 Pieter Tolsma Tzum 7 7   14 5    
6 24 Thomas de Boer Engwierum 7 6   13 6    
7 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 6 1   7 7 2  
8 30 Maurik Sijtsma Dokkum 5 5   10 8 1  
9 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 4 7   11 9    
10 10 Damian Feijen Dalfsen 4 6   10 10    
11 17 Willem Bekkema Rijs 3 5   8   3  
12 19 Leon Meijerink De Krim 5 4   9   4  
13 5 Wessel de Jong Wier 6 3   9   5  
14 18 Jessica Dijkstra De Westereen 3 4   7   6  
15 21 Robin Koornstra Makkum 2 2   4   7  
16 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae x 3   3   8  
17 15 Tommy Dijkstra Kollum x x   0   9  
                     
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 5 Rick Grasdijk Froombosch 1 8   9 1    
2 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 7   14 2    
3 90 Niels Broekema Hoogkerk 8 6   14 3    
4 23 Koen van Schoot Wolvega 5 7   12 4    
5 16 Nuri Heskes Nijensleek 5 8   13 5    
6 8 Jesse Meindertsma Driesum 6 6   12 6    
7 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 4 3   7 7 2  
8 2 Mike Klein Klazienaveen 4 5   9 8    
9 96 Tonny Blok Noordwolde 9 x   9 9 1  
10 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 10    
11 34 Bjorn Ringnalda Dokkum 3 3   6   3  
12 7 Stefan Bakker Langelille 2 4   6   4  
13 14 Jornie de Boer Engwierum 2 1   3   4  
14 74 Lieuwe Baarda Wier 1 2   3   5  
                     
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 9 9 27      
2 80 Roel de Vries Roden 8 7 8 23      
3 5 Rudi Agricola Luinjeberd 7 8 7 22      
4 24 Andries de Vries St.Annaparochie 6 6 5 17      
5 313 Wico Rooske Peize 5 5 6 16      
6 36 Foppe Rinkema Twello 4 x x 4      
7 2 Wiebe de Wit Jubbega x x x 0      
                     
                     
Klasse:  ST2 A                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 4 Roy Pasveer Steggerda 8 6   14 1    
2 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9   18 2    
3 11 Harriet Zwiers Koekange 7 7   14 3    
4 5 Lorenzo Punter Wolvega 8 8   16 4    
5 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 6 x   6 5 1  
6 2 Marcel Vlig Lemmer 4 7   11 6    
7 7 Anne Bos Harkema 7 8   15 7    
8 124 Hein-Jan Bouter Harkema 5 9   14 8    
9 20 Bas Homans Wouterswoude 9 x   9 9 2  
10 102 Gerard Bijlsma Drogeham 4 5   9 10    
11 77 Jordy Hoogland Wolvega 3 5   8   3  
12 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 5 4   9   4  
13 22 Jan Fokker Nes 2 6   8   5  
14 14 Michel Bakker Langelille 6 3   9   6  
15 18 Aron Schokker de Blesse 3 4   7   7  
16 161 Gerbrand Visser Makkum 2 3   5   8  
                     
                     
    ST2 B klasse                
17 111 Marten Dragtsma Wolvega 9 9   18 1    
18 90 Joyce v Dellen Raard 7 9   16 2    
19 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 8 8   16 3    
20 26 Elmar Talsma Sondel 4 3   7 4 2  
21 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 7   14 5    
22 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 9 8   17 6    
23 709 Oebele Hoekstra Driezum 8 5   13 7    
24 16 Gert v/d Heide Harkema 5 7   12 8    
25 72 Robin de Haan Tzummarum 3 6   9 9 1  
26 99 Mariëlle Kuiper Oosternijkerk 6 6   12 10    
27 62 Jappie Renkema Ureterp 5 2   7   3  
28 9 Kevin Kramer Sondel 3 3   6   4  
29 30 Pieter Elzinga Zwagerbosch 4 4   8   5  
30 40 Wesley Sijtsma Dokkum 2 5   7   6  
31 28 Ben van der Laan Munnekeburen 2 2   4   7  
32 52 Willem Henstra Kootstertille 6 4   10   8  
                     
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e   totaal A B C
1 110 Ferry de Lange Marijenkampen 9 9   18 1    
2 34 Mark van der Heide Niawier 9 9   18 2    
3 97 Alwin Boer Noordwolde 8 7   15 3    
4 66 Jan Cloo Wolvega 7 9   16 4    
5 237 Jurgen Klein Klazinaveen 6 8   14 5    
6 2 Bram Visser De Falom 7 5   12 6 1  
7 358 Tjeerd Postma Drogeham 7 6   13 7    
8 31 Mike Dijkman Kuinre x 5   5 8 2  
9 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 6 8   14 9    
10 10 Thies Henstra Oudwoude 8 7   15 10    
11 20 Gerrit van der Horn Raard  3 4   7   3  
12 89 Klaas van Dellen Anjum 4 5   9   4  
13 12 Danny Cahais Dokkum 6 3   9   5  
14 57 Yordy Kempenaar   8 x   8   6  
15 72 Jerome vd Wouden Zwagerbosch 5 4   9   7  
16 192 Django Otten Kuinre 5 2   7   8  
17 39 Benno Kies Smilde x 3   3     1
18 95 Nick van Ens Kuinre x 2   2     2
19 142 Ronnie v/d Voort Wolvega 3 1   4     3
20 11 Jeroen Alles  Beerta 2 6   8     4
21 116 Rudolf Offerman   4 x   4     5
                     
                     
Klasse:  ST1 - ST3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 3 Frank Hamming De Groeve 9 9 4 22      
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 6 8 7 21      
3 9 Ruben de Jong Koudum 3 7 8 18      
4 20 Stef Hamstra Harkema 8 x 9 17      
5 90 Mark Dijkstra Boer 7 5 5 17      
6 19 Evert van Til Harkema 4 6 6 16      
7 66 Hans veenstra Twijzelerheide 5 3 x 8      
8 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 1 4 x 5      
9 23 Wilson Cuperus Hantumhuizen 2 afg   2