GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2018 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.

 






Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                          
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 7 Thijs de Vries Jubbega 9 8 8 25    
2 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 5 9 9 23    
3 52 Wietse Henstra Kootstertille 6 7 7 20    
4 8 Jesse Meindertsma driesum 4 6 6 16    
5 31 Gerrit de Graaf Kollumerzwaag 8 x x 8    
6 1 Egbert Schaap Jubbega 7 x x 7    
7 2 Wiebe de Wit Jubbega x x 5 5    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 2 Iris Meindertsma Driesum 9 9 9 27    
2 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 8 7 8 23    
3 98 Evelien Koopmans Steggerda 7 8 7 22    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 52 Willem Henstra Kootstertille 9 9 9 27    
2 48 Johan Kuiken Dongjum 8 7 7 22    
3 22 Rowan Swama Sappemeer 7 6 8 21    
4 75 Joran Marra Opeinde 6 8 6 20    
5 17 Jan de Jong Drogeham 3 5 5 13    
6 84 Mike Klein klazinaveen 5 4 4 13    
7 19 Leon Meijerink De Krim 2 3 3 8    
8 16 Nuri Heskes Nijensleek 4 2 2 8    
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 52 Willem Henstra Kootstertille 9 9 9 27    
2 111 Marten Dragtsma Wolvega 8 x 8 16    
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 80 Roel de Vries Wolvega 8 9 8 25    
2 94 Berend v/d Velde Opende 7 7 9 23    
3 35 Henk Haantjes Woudsend 9 8 x 17    
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B C
1 23 Wilson Cuperus Hantum 7 8 15 1    
2 67 Jan de Vries Jubbega 8 7 15 2    
3 32 Benny v/d kooi Noardburgum 9 9 18 3    
4 19 Jeffrey Smit Drachten 6 8 14 4    
5 75 Aart Terpstra Menaldum 7 6 13 5    
6 319 Rienk de Vries Driesum 9 9 18 6    
7 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 8 8 16 7    
8 315 mient de haan zwaagwesteinde 6 6 12 8 2  
9 35 geert van der heide twijzelerheide 5 7 12 9    
10 66 Hans Veenstra Twijzelerheide 9 x 9 10 1  
11 12 Danny Cahais Dokkum 5 5 10   3  
12 2 Bram Visser De Falom x 7 7   4  
13 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 4 2 6   5  
14 10 Thies Henstra Oudwoude 4 4 8   6  
15 3 Elmar Talsma Sondel x 5 5   7  
16 9 menno Dillema broeksterwoude 3 3 6   8  
17 28 Sybren Ros Twijzerheide 3 4 7   9  
18 166 Uilke Kooistra   6 x 6   10  
19 18 Martijn moes aduard x 5 5     1
20 65 Dennis ten Hoeve Heerenveen 2 3 5     2
21 123 Chris Werkman Groningen 2 1 3     3
22 74 Pieter elzinga Zwagerbosch 4 x 4     4
23 95 Hille Postma oostwold 1 2 3     5
24 93 Arjen Osinga Marrum x x 0     6
                   
    ST 2 A Groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 17 Hendrik de Boer JUbbega 8 9 8 25    
2 7 Anne Bos Harkema 9 6 9 24    
3 111 Harriet Zwiers Koekange 7 8 6 21    
4 35 Auke de Graaf Kollumerzwaag 6 5 7 18    
5 318 Meindert de Vries Driesum 5 7 2 14    
6 1 Gerben Hamstra Kootstertille 4 4 5 13    
7 238 Jesse v/d Zee Gorredijk 3 3 4 10    
8 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 2 2 3 7    
                   
    ST 2 B groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B C
1 23 Jörn v/d Velde Opende 8 8 16 1    
2 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 5 7 12 2    
3 115 Jille Hamstra ut é Tille 9 9 18 3    
4 99 Lorenzo Punter Wolvega 9 x 9 4    
5 31 jappie de vries de westereen 5 7 12 5    
6 319 Rienk de Vries Driesum 7 8 15 6    
7 111 John Bosman Dalsen 7 9 16 7    
8 11 Gert v/d Heide Harkema 6 3 9 8 2  
9 358 Tjeerd Postma Kootstertille 6 6 12 9    
10 222 Jordy Hoogland Wolvega 8 x 8 10 1  
11 20 Bas Homans Wouterswoude 4 5 9   3  
12 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 4 8   4  
13 62 Jappie Renkema Ureterp 1 5 6   5  
14 94 Erik Pijpker Makkum 3 6 9   6  
15 26 Elmar Talsma Sondel 3 4 7   7  
16 67 Ineke Renkema Ureterp 2 3 5   8  
17 161 Gerbrand Visser Makkum 2 2 4   9  
18 123 Gerrit v/d Velde Noordwijk 0 2 2   10  
19 74 Jarno de Vries Jubbega 1 1 2     1
20 89  Richard Steinfort Burgum 0 0 0     2
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 9 27    
2 89 Rindert Boonstra Noardburgum 8 8 8 24    
3 22 Johan vd Meij Ferwert 7 7 7 21    
4 318 Meindert de Vries Driesum 6 6 6 18    
5 102 Gerard Bijlsma Drogeham 3 4 5 12    
6 66 Hans Veenstra Twijzelerheide 4 3 3 10    
7 37 Olav den Engelsman De Westereen 5 5 x 10    
8 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 2 1 4 7    
9 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 1 2 2 5    
10 82 Fokke jan de Haan Drogeham 0 0 1 1