GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« oktober 2017 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 3 gasten online.
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 46 Jason Kroeze Groningen 9 9 9 27    
2 72 Jafaro Hazeveld Assen 8 8 8 24    
3 81 Rienk Bakker Minnertsga 7 7 7 21    
4 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 6 6 6 18    
                   
    Toppers              
5 22 Kaylee Schoo Sneek 8 9 9 26    
6 16 Quinten Kin Staphorst 9 8 8 25    
7 9 Gabryëla Horenga Marum 7 7 6 20    
8 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 6 6 7 19    
9 5 Sanne Meijerink De Krim 5 5 5 15    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 14 Jelle de Haan Donkerbroek 9 8 8 25    
2 95 Niek Meijerink De Krim 6 9 9 24    
3 84 Bern Monkel Oudehorne 8 7 7 22    
4 77 Sem de Roode Menaam 5 6 6 17    
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 4 5 5 14    
6 8 Hidde Bakker Minnertsga 3 4 4 11    
7 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 x   7    
                   
    65cc B              
8 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 9 9 9 27    
9 46 Ywan Groeneveld IJlst 8 8 7 23    
10 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 7 6 8 21    
11 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 7 6 19    
12 34 Jelrik de Boer Engwierum 5 5 5 15    
13 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 4 4 3 11    
14 11 Danique Schoo Sneek 3 3 4 10    
15 10 Jarno Slot Noordwolde 2 2 2 6    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum 9 8   17 1  
2 45 Pieter Tolsma Tzum 8 9   17 2  
3 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 6 9   15 3  
4 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 4 6   10 4  
5 74 Ward Monkel Oudehorne 5 6   11 5  
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7   14 6  
7 46 Quinten Holt Roden 4 5   9 7 1
8 24 Gert Homans Wouterswoude 5 3   8 8 2
9 18 Jessica Dijkstra De Westereen 8 4   12 9  
10 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 3 7   10 10  
11 5 Tommy Dijkstra Kollum 2 2   4   3
12 25 Melanie Leerling Noordwolde 3 x   3    
13 34 Wendy Oldenzeel Peize 2     2   4
14 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord afg     0    
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 15 Lambert Veltman Oldemarkt 11 11 9 31    
2 9 Kay Boon Noordwolde 8 10 11 29    
3 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag 7 9 10 26    
4 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 8 8 25    
5 6 Klaas Kin Staphorst 6 7 7 20    
6 13 Marco de Lang De Westereen 4 6 6 16    
7 94 Jirina de Vries Langezwaag 2 4 5 11    
8 7 Roberto Slot Noordwolde 10 x   10    
9 3 Wiebe de Wit Jubbega x 5   5    
10 22 Egbert Schaap Jubbega 5     5    
11 4 Pascal Wouters Heerenveen 3     3    
12 66 Wiebren de Vries Langezwaag afg     0    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 54 Joran Marra Opeinde 8 9   17 1  
2 23 Koen van Schoot Wolvega 6 9   15 2  
3 96 Tonny Blok Noordwolde 9 6   15 3  
4 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 5 8   13 4 1
5 3 Jarno Terpstra Wergea 9 7   16 5  
6 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 7 8   15 6  
7 14 Jornie de Boer Engwierum 6 5   11 7 2
8 66 Dylan Ottens Hoogkerk 8 7   15 8  
9 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 9  
10 27 Dennis Strikwerda Exmorra 7 8   15 10  
11 46 Wessel de Jong Wier 6 6   12   3
12 24 Thomas de Boer Engwierum 5 5   10   4
13 2 Mike Klein Klazienaveen 7 7   14   5
14 7 Stefan Bakker Langelille 3 4   7   6
15 21 Robin Koornstra Makkum 5 5   10   7
16 74 Lieuwe Baarda Wier 4 6   10   8
17 71 Dave Riemersma St. Annaparochie 3 4   7   9
18 19 Leon Meijerink De Krim 8 x   8   10
19 99 Tommy Kruis Steenwijk 4 3   7   11
20 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum x 4   4   12
21 34 Bjorn Ringnalda Dokkum afg     0    
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 7 Nina Ferwerda de Blesse 10 10 10 30    
2 44 Melanie v/d Voort Wolvega 9 7 9 25    
3 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 9 8 25    
4 45 Ineke Renkema Ureterp 7 8 7 22    
5 5 Kyra Wassenaar Opende 4 6 5 15    
                   
    Dames B              
6 26 Romy Hamminga Anloo 6 5 4 15    
7 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 3 4 6 13    
8 22 Celine Lubben Klazienaveen 5 3 2 10    
9 69 Celine Vorenholt Roden 2 2 3 7    
10 35 Astrid de Jong Moddergat 0 1 1 2    
11 20 Nikita Postma St. Annaparochie 1 0 0 1    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 9 8 26    
2 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 7 9 23    
3 80 Roel de Vries Roden 8 8 7 23    
4 45 Durk Bloem De Westereen 4 6 5 15    
5 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 5 5 3 13    
6 62 Reinder van Dellen Anjum 6 4 2 12    
7 1 Wico Rooske Peize 3 3 4 10    
8 24 Andries de Vries St.Annaparochie 1 2 6 9    
9 34 Richard Oldenzeel Peize x 1 1 2    
10 44 Hendrik Boltjes Dokkum 2 afg   2    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 82 Mark Helmhout De Westereen 9 9   18 1  
2 20 Bas Homans Wouterswoude 6 7   13 2  
3 44 Rindert Boonstra Ryptsjerk 8 8   16 3  
4 72 Robin de Haan Tzummarum 9 2   11 4  
5 96 Tonny Blok Noordwolde 8 6   14 5  
6 6 Marten Dragtsma Wolvega 3 5   8 6  
7 51 Jamie Elsinga Wolvega 7 7   14 7  
8 2 Marcel Vlig Lemmer 6 2   8 8 1
9 77 Jordy Hoogland Wolvega 5 4   9 9  
10 14 Michel Bakker Langelille 4 4   8 10 2
11 4 Rick Grasdijk Froombosch 2 3   5   3
12 31 Marcel ter Braake Nijeveen 3 5   8   4
                   
    ST2 B              
16 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 1  
17 23 Koen van Schoot Wolvega 8 8   16 2  
18 90 Joyce v/d Kant Dokkum 9 7   16 3  
19 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 8 8   16 4  
20 58 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 6 9   15 5  
21 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 7 6   13 6  
22 52 Willem Henstra Kootstertille 4 7   11 7  
23 40 Wesley Sijtsma Dokkum 5 5   10 8 2
24 56 Thijs Schaap Makkum 2 4   6 9 1
25 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 4   11 10  
26 91 Alwin Fonk Burgum 4 6   10   3
27 62 Jappie Renkema Ureterp 6 2   8   4
28 15 Willem Kingma Rijperkerk 1 1   2   5
29 88 Sven Venema Sappemeer 3 3   6   6
30 3 Jeffrey Kramer Sondel 3 3   6   7
31 36 Gerbrand Visser Makkum 5 5   10   8
32 94 Rowan Swama Sappemeer 2 2   4   9
33 28 Ben v/d Laan Munnekeburen 1     1   10
34 81 Rowdy Stevens Geesbrug afg     0    
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 79 Arie van Til Harkema 9 8   17 1  
2 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 2  
3 20 Gerrit v/d Horn Raard  8 6   14 3  
4 55 Chris Werkman Kommerzijl 8 8   16 4  
5 10 Thies Henstra Oudwoude 6 7   13 5  
6 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 7 5   12 6  
7 57 Jordy Kempenaar Driezum 6 7   13 7  
8 94 Joris Guikema Groningen 7 2   9 8 2
9 49 Tjeerd Postma Drogeham 4 9   13 9  
10 31 Mike Dijkman Kuinre 0 x bl   0 10 1
11 26 Elmar Talsma Sondel 3 4   8   3
12 12 Danny Cahais Dokkum 5 3   8   4
13 2 Bram Visser De Falom x bl 1   1   5
14 70 Django Otten Kuinre 4 6   10   6
15 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 2 x   2   7
16 15 Kevin v/d Heide Niawier 3 5   8   8
17 43 Paul v/d Velde Leek 2 4   6   9
18 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 5 x   5   10
19 72 Jerome v/d Wouden Zwagerbosch 1     1   11
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 71 Anne Bos Harkema 9 9 7 25    
2 55 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 7 8 9 24    
3 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 7 8 23    
4 99 Hans Veenstra Twijzelerheide 6 5 5 16    
5 19 Evert van Til Harkema 5 6 4 15    
6 34 Mark v/d Heide Niawier 4 4 6 14    
7 11 Kenny Korten Pesse 3 3 3 9    
8 39 Benno Kies Smilde 2 x 2 4    
                   
Klasse:  Regio              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 20 Bas Homans Wouterswoude 8 8 9 25    
2 44 Rindert Boonstra Ryptsjerk 9 7 8 24    
3 71 Anne Bos Harkema 7 9 5 21    
4 7 Bert Dijkstra De Westereen 6 5 7 18    
5 37 Olav den Engelsman De Westereen 5 6 6 17    
6 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 4 4 4 12    
7 52 Willem Henstra Kootstertille 3 3 3 9    
8 16 Gert v/d Heide Harkema 2     2    
9 35 Roelof Postma Kollumerzwaag afg     0