GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.











    Toppers in de dop                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot      
1 75 Sem Jonker Oosterwolde 9 9 9 27      
2 11 Danique Schoo Sneek 8 5 7 20      
3 1 Amanda v/d Ploeg Berltsum 6 7 6 19      
4 6 Elroy Hoeksma Jistrum 2 8 8 18      
5 10 Britt Boezerooy Bant 7 4 5 16      
6 12 Iris Bosch Bergum 5 6 4 15      
7 18 Danielle Dijkstra Zwaagwesteinde 3 3 2 8      
8 222 devin vd meer drachten 4 x 3 7      
9 5 Sanne Meijerink De Krim 1 2 1 4      
10 3 Jafaro Hazeveld assen x x afg 0      
                     
    50 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 8 26      
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 6 6 9 21      
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 8 6 21      
4 95 Niek Meijerink De Krim 5 7 7 19      
5 4 Ronan Pera Opende 8 5 5 18      
6 66 Rens Spanjer Bitgummole 4 3 4 11      
7 84 Bern Monkel Oudehorne x 4 3 7      
8 33 Jelmer de Boer Menaam 2 2 2 6      
9 7 Sem de Roode Menaldum 3 1 1 5      
                     
    65 CC                
    b groep beginners   1e 2e 3e tot.      
1 36 Mitchell de Vries Naarden 9 9 9 27      
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7 8 22      
3 3 Jelmar Naessens Tytsjerk 8 6 6 20      
4 454 Pieter Tolsma Tzum 5 5 7 17      
5 24 Gert Homans Wouterswoude 2 8 5 15      
6 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 2 1 9      
7 42 Nick Versluis   4   4 8      
8 222 Quinten Holt Roden 4 1 3 8      
9 8 Hidde Bakker Minnertsga 1 3 2 6      
10 13 Amber Boezerooij Bant 3 0 0 3      
                     
    65 CC                
    A groep   1e 2e   tot A    
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 9   18 1    
2 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 6   14 2    
3 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 5 5   10 3    
4 48 Sake Johannes de Boer Menaam 7 9   16 4    
5 27 Youri de Jong Steggerda 7 7   14 5    
6 74 Ward Monkel Oudehorne 6 5   11 6    
7 33 Rik Jan de Boer Menaam 3 6   9 7    
8 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 8 8   16 8    
9 9 Demi Lageman Zuidbroek 4 4   8 9    
10 480 Mike Koolhaas Rottevalle 4 3   7 10    
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot      
1 15 Lambert Veldman Oldemarkt 9 9 9 27      
2 7 Roberto Slot Noordwolde 5 8 8 21      
3 16 Gerard van Lingen Twijzelerheide 7 7 7 21      
4 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 6 6 6 18      
5 6 Klaas Kin Staphorst 4 4 5 13      
6 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag 8 5 x 13      
7 84 Stefan Bakker Langelille 3 3 4 10      
8 11 Willem Henstra Kootstertille x x x 0      
                     
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot. A B  
1 99 Marielle Kuiper Oosternijkerk 9 8   17 1    
2 24 Joyce v Dellen Raard 8 9   17 2    
3 2 Iris Meindertsma Driezum 8 7   15 3    
4 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 7 5   12 4    
5 17 Siske Benedictus Noardburgum 9 6   15 5    
6 44 Melanie Cloo Wolvega 7 x   7 6 1  
7 98 Evelien Koopmans Steggerda 6 6   12 7    
8 67 Ineke Renkema Ureterp 5 5   10 8    
10 7 Lia Schokker de Blesse 4 2   6 9 2  
11 88 Kristie van Steden Witte Paarden 3 4   7 10    
9 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 4 3   7   3  
12 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 3 2   5   4  
13 208 Nikita Postma St Jacobiparochie 1 1   2   5  
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 14 Sem Ensing Peize 9 9   18 1    
2 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 2    
3 12 Lars Hoeksma Jistrum 7 7   14 3    
4 84 Mike Klein klazinaveen 8 8   16 4    
5 73 Sake Johannes de Boer Menaam 5 8   13 5    
6 9 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 7 4   11 6 2  
7 54 Joran Marra Opeinde x 5   5 7 1  
8 66 Dylan Ottens Hoogkerk 8 7   15 8    
9 3 Jarno Terpstra Wergea 6 6   12 9    
10 16 Nuri Heskes Nijensleek 6 5   11 10    
11 19 Leon Meijerink De Krim 5 3   8   3  
12 7 Remco Koopman Noordwolde 4 4   8   4  
13 17 Willem Bekkema Rijs 3 2   5   5  
14 18 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 2 3   5   6  
15 35 Celine Vorenholt Roden 3 1   4   7  
16 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 4 6   10   8  
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 46 Lazar de Vries Opende 7 7   14 1    
2 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 8   17 2    
3 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 9   18 3    
4 111 Marten Dragtsma Wolvega 7 3   10 4    
5 5 Rick Grasdijk Froombosch 8 6   14 5    
6 52 Willem Henstra Kootstertille 5 5   10 6    
7 23 Koen van Schoot Wolvega 6 4   10 7    
8 22 Rowan Swama Sappemeer 4 2   6 8 2  
9 12 Robin de Haan Tzummarum 4 5   9 9 1  
10 96 Tonny Blok Noordwolde 8 6   14 10    
11 16 Joey Oosterveld Basse 2 1   3   3  
12 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 1 3   4   4  
13 3 Nick Oost Wolvega 3 2   5   5  
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot tot      
1 80 Roel de Vries Wolvega 9 6 9 24      
2 35 Henk Haantjes Woudsend 8 8 8 24      
3 69 Brugt Vorenholt Roden 5 9 7 21      
4 5 Rudie Agricola Luinjeberd 7 7 6 20      
5 4 Harry van Dijk Hoogkerk 4 5 4 13      
6 313 Wico Rooske Peize 6 x 3 9      
7 15 Willem Mellens Zuidlaren x x 5 5      
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 110 Ferry de Lange Marijekampen 7 6   13 1    
2 66 Jan Cloo Wolvega 8 8   16 2    
3 75 Aart Terpstra Menaldum 9 9   18 3    
4 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 7   16 4    
5 86 Pieter van Dellen Raard 6 8   14 5    
6 12 Danny Cahais Dokkum 2 2   4 6 1  
7 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 6 3   9 7 2  
8 19 Jeffrey Smit Drachten 8 9   17 8    
9 152 Tjebbe Hettinga Hartwert 7 5   12 9    
10 92 Stef van der Wiel Vledderveen 5 6   11 10    
11 105 Martijn Dijkstra Surhuisterveen 5 4   9   3  
12 2 Bram Visser De Falom 3 7   10   4  
13 10 Thies Henstra Oudwoude 4 5   9   5  
14 4 fokko wijbenga Zwaagwesteinde 1 x   1   6  
15 72 Jerome van der Wouden Zwagerbosch 3 4   7   7  
16 74 Pieter Elzinga Zwagerbosch 2 1   3   8  
17 28 Ben v/d Laan Munnekeburen x 2   2   9  
18 208 Harm Postma St.Annaparochie 4 3   7   10  
19 11 Jeroen Alles Beerta 1 x   1   11  
                     
    ST 2 A Groep                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 89 Rindert Boonstra Noardburgum 8 9   17 1    
2 55 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 8 6   14 2    
3 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 9   18 3    
4 7 Anne Bos Harkema 7 8   15 4    
5 98 Lorenzo Punter Wolvega 7 5   12 5    
6 18 Aron Schokker de Blesse 5 6   11 6    
7 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 4 5   9 7    
8 102 Gerard Bijlsma Drogeham 3 4   7 8 1  
9 94 Arnee Elsinga St Johannesga 6 7   13 9    
10 124 Hein Jan Bouter Harkema x x   0 10 2  
11 26 Arjan de Jong Steggerda 3 2   5   3  
12 14 Michel Bakker Langelille 4 3   7   4  
                     
    ST 2 B groep                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B C
1 12 Marcel Vlig Lemmer 7 8   15 1    
2 222 Jordy Hoogland Wolvega 6 7   13 2    
3 20 Bas Homans Wouterswoude 9 9   18 3    
4 67 Jan de Vries Jubbega 8 6   14 4    
5 115 Jille Hamstra ut é Tille 6 5   11 5    
6 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 3 6   9 6 1  
7 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 7 7   14 7    
8 22 Jan Fokker Nes 8 9   17 8    
9 11 Gert v/d Heide Harkema 4 4   8 9 2  
10 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 8   17 10    
11 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 5 5   10   3  
12 62 Jappie Renkema Ureterp 3 3   6   4  
13 64 Willem Fennema St.Annaparochie 4 3   7   5  
14 17 Rienk v/d Veen De Westereen 0 2   2   6  
15 91 Alwin Fonk Burgum x 4   4   7  
16 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 x   5   8  
17 2 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 2 1   3   9  
18 358 Tjeerd Postma Drogeham 2 2   4   10  
19 29 Marco Dijkstra Ijlst 1 0   1     1
20 26 Elmar Talsma Sondel x 1   1     2
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 7 Bert Dijkstra De Westereen 8 9   17 1    
2 3 Frank Hamming De Groeve 7 7   14 2    
3 90 Mark Dijkstra Boer 6 8   14 3    
4 17 Richard Dol Oldeholtpade 9 9   18 4    
5 20 Stef Hamstra Harkema x 8   8 5 1  
6 37 Olav den Engelsman De Westereen 5 4   9 6    
7 19 Evert van Til Harkema 6 6   12 7    
8 66 Hans veenstra Twijzelerheide 4 4   8 8 2  
9 104 Jacky de Vries Hoornsterzwaag 5 5   10 9    
10 32 Marco Veensma Stiens 7 2   9 10    
11 24 Annelies Veensma Stiens 1 0   1   3  
12 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 3 3   6   4  
13 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 2 1   3   5  
14 33 Jeroen Huiskens Joure 3 2   5   6  
15 10 Jesse v/d Zee Gorredijk 1 afg   1   7