GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2018 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.









Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                
    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 9 27  
2 66 Rens Spanjer Bitgummole 8 8 8 24  
3 7 Sem de Roode Menaldum 6 7 7 20  
4 4 Ronan Pera Opende 7 6 6 19  
5 8 Rudmer Koopmans Arum 5 5 5 15  
6 33 Jelmer de Boer Menaam 4 4 4 12  
7 11 danique schoo sneek 2 3 3 8  
8 10 Britt Boezerooy Bant 3 2 2 7  
9 3 Jafaro Hazeveld Assen 1 1 1 3  
10 18 Danielle Dijkstra Zwaagwesteinde 0 0 0 0  
                 
    50 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 10 10 9 29  
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 9 9 10 28  
3 99 Youri de Jong Steggerda 8 8 7 23  
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 4 5 16  
5 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 6 1 8 15  
6 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 2 7 6 15  
7 9 Demi Lageman Zuidbroek 4 6 4 14  
8 24 Gert Homans Wouterswoude 5 5 3 13  
9 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 3 3 2 8  
10 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 1 2 1 4  
11 13 Amber Boezerooij Bant 0 0 0 0  
                 
    65 CC            
    b groep beginners   1e 2e 3e tot.  
1 9 Demi Lageman Zuidbroek 9 8 9 26  
2 480 Mike Koolhaas Rottevalle 7 7 8 22  
3 222 Quinten Holt Roden 5 6 7 18  
4 11 Dennis v.vd Ploeg Berlikum 8 9 x 17  
5 13 Amber Boezerooij Bant 4 4 5 13  
6 42 Nick Versluis Noordwolde 6 5 x 11  
7 35 Celine Vorenholt Roden 2 3 6 11  
8 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 3 2 4 9  
                 
    65 CC            
    A groep   1e 2e 3e tot  
1 14 Sem Ensing Peize 9 9 9 27  
2 46 Dylan Ottens Hoogkerk 8 7 7 22  
3 84 Mike Klein Klazinaveen 5 8 8 21  
4 12 Lars Hoeksma Jistrum 6 5 6 17  
5 3 Jarno Terpstra Wergea 7 6 3 16  
6 48 Sake Johannes de Boer Menaam 2 4 5 11  
7 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 3 3 4 10  
8 7 Remco Koopman Noordwolde 4 2 2 8  
9 23 Bridget Portijk Tuk 1 1 1 3  
10 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 0 0 0 0  
                 
    Bromfiets            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 8 Wiebe v/d Molen Sondel 9 9 9 27  
2 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 8 8 8 24  
3 7 Thijs de Vries Jubbega 7 7 6 20  
4 1 Egbert Schaap Jubbega 5 6 7 18  
5 5 Roberto slot noordwolde 2 4 5 11  
6 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 6 5 x 11  
7 88 Pascal Wouters Heerenveen 3 3 4 10  
8 2 Wiebe de Wit Jubbega 4 1 2 7  
9 84 Stefan Bakker Langelille 1 2 3 6  
10 15 Lambert Veldman Oldemarkt x x x 0  
                 
    Dames            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot.  
1 7 Lia Schokker de Blesse 8 8 8 24  
2 98 Evelien Koopmans Steggerda 6 7 9 22  
3 88 Kristie van Steden Witte Paarden 9 9 x 18  
4 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 7 x 7 14  
                 
    85 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot. A B
1 2 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 9 18 1  
2 5 Rick Grasdijk Froombosch 8 8 16 2  
3 84 Mike Klein klazinaveen 7 7 14 3  
4 52 Willem Henstra Kootstertille 9 7 16 4  
5 12 Robin de Haan Tzummarum 8 6 14 5  
6 58 Tonny Blok Noordwolde 6 5 11 6  
7 48 Johan Kuiken Dongjum 5 6 11 7  
8 23 Koen van Schoot Wolvega 4 4 8 8 1
9 22 Rowan Swama Sappemeer 4 5 9 9  
10 19 Leon Meijerink De Krim 2 3 5 10 2
11 16 Nuri Heskes Nijensleek 3 3 6   3
12 199 Eelke Jan de Vries Ureterp 1 x 1   4
                 
    125 Jeugd            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 1 Arnee Elsinga St johnnesga 8 9 9 26  
2 11 Lazar de Vries Opende 9 8 8 25  
3 95 Gert Poolman Rouveen 7 7 7 21  
4 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 6 5 6 17  
5 7 Marcel Vlig Lemmer 5 6 5 16  
6 58 Tonny Blok Noordwolde 4 4 4 12  
7 111 Marten Dragtsma Wolvega 3 x x 3  
                 
    Veteranen            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 4 Harry van Dijk Hoogkerk 9 9 9 27  
2 80 Roel de Vries Wolvega 8 8 8 24  
3 35 Henk Haantjes Woudsend 7 7 7 21  
4 28 Haye Dijkstra Ijlst 6 5 6 17  
5 313 Wico Rooske Peize 5 6 5 16  
6 24 Andries de Vries St.Anna Parochie 4 3 3 10  
7 15 Willem Mellens Zuidlaren x 4 4 8  
8 36 Foppe Rinkema Twello 3 2 2 7  
                 
    VT            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 320 Cor Zeilinga Moddergat 7 9 16 1  
2 23 Wilson Cuperus Hantum 9 9 18 2  
3 319 Rienk de Vries Driesum 8 6 14 3  
4 30 Sander Wiechers Roden 7 5 12 4  
5 27 René Spiekhout Gorredijk 9 8 17 5  
6 33 Hero Boetje Harkema 5 8 13 6  
7 67 Jan de Vries Jubbega 8 7 15 7  
8 3 Jan Geert Horenga Marum 4 5 9 8 2
9 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 4 7 11 9  
10 19 Jeffrey Smit Drachten 6 4 10 10 1
11 54 Tjeerd Bron Bedum 2 2 4   3
12 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 3 6 9   4
13 2 Bram Visser De Falom 1 3 4   5
14 12 Danny Cahais Dokkum 3 4 7   6
15 65 Dennis ten Hoeve Heerenveen 1 2 3   7
16 10 Thies Henstra Oudwoude 2 1 3   8
17 325 Jan Fokker Nes 6 3 9   9
18 36 Steven van Zanten Wolvega 5 afg 5   10
                 
    ST 2 A            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 18 1  
2 11 Wybe Valkema Joure 6 9 15 2  
3 19 Evert van Til Harkema 7 7 14 3  
4 89 Rindert Boonstra Noardburgum 5 8 13 4  
5 7 Anne Bos Harkema 8 7 15 5  
6 4 Remon Meeters Hoogkerk 7 6 13 6  
7 318 Meindert de Vries Driesum 6 5 11 7 1
8 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 3 3 6 8 2
9 17 Hendrik de Boer JUbbega 8 5 13 9  
10 42 Richard Dol Oldeholtpade 9 8 17 10  
11 96 Nicky Blok Noordwolde 5 4 9   3
12 14 Michel Bakker Langelille 4 6 10   4
13 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 4 x 4   5
14 18 Aron Schokker de Blesse 3 4 7   6
15 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 2 3 5   7
16 238 Jesse v/d Zee Gorredijk 2 x 2   8
                 
    ST 2 B groep            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 126 Arjan de Jong Steggerda 9 9 18 1  
2 99 Lorenzo Punter Wolvega 8 8 16 2  
3 20 Bas Homans Wouterswoude 8 6 14 3  
4 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 7 5 12 4 1
5 11 Gert v/d Heide Harkema 7 7 14 5  
6 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 6 8 14 6  
7 64 Willem Fennema St.Annaparochie 5 7 12 7  
8 67 Ineke Renkema Ureterp 6 6 12 8  
9 62 Jappie Renkema Ureterp 2 3 5 9 2
10 222 Jordy Hoogland Wolvega 9 9 18 10  
11 90 Siske Benedictus Noardburgum 4 3 7   3
12 3 Jeffrey Kramer Sondel 3 5 8   4
13 358 Tjeerd Postma Kootstertille 5 4 9   5
14 29 Marco Dijkstra Ijlst 4 4 8   6
15 26 Elmar Talsma Sondel 3 2 5   7
16 161 Gerbrand Visser Makkum     0    
                 
    ST 1/3            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 9 Dirk Werkman Hemelum 8 9 17 1  
2 6 Ruben de Jong Koudum 9 9 18 2  
3 7 Frank Hamming De Groeve 9 7 16 3  
4 57 Johan Wissema Jubbega 7 5 12 4  
5 45 Bert Dijkstra De Westereen 6 8 14 5  
6 161 Oege de Jong Steggerda 6 4 10 6 2
7 37 Olav den Engelsman De Westereen 5 6 11 7  
8 318 Meindert de Vries Driesum 7 8 15 8  
9 32 Marco Veensma Stiens 8 3 11 9  
10 70 Klaas v/d Wal Assen 3 7 10 10 1
11 33 Jeroen Huiskes Joure 4 6 10   3
12 120 Stef Hamstra Harkema 5 2 7   4
13 16 Jesse v/d Zee Gorredijk 1 4 5   5
14 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 2 3 5   6
15 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 1 0 1   7
16 4 Sylvana Postma Rijs 4 5 9   8
17 24 Annelies Veensma Stiens 3 1 4   9
18 27 Bertus de Wit Gorredijk 2 x 2   10
19 3 Henk Kramer Sondel     0   11