GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2017 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 






    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in       
        1e 2e totaal A B  
1 42 Chris Andreas Hoogkerk 9 9 18 1    
2 22 ilian v/d Linde Boelenslaan 8 9 17 2    
3 115 Simon van Burgel Loppersum 6 8 14 3    
4 11 Joyce Elsinga St.Johannesga 9 9 18 4    
5 32 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 7 8 15 5    
6 51 Leon  Meijerink De Krim 4 7 11 6 1  
7 24 Fabian Dootjes Tolbert 7 6 13 7    
8 14 Delina Kruit Emmer compascum 3 8 11 8 2  
9 16 Nynke Sijbesma Waskemeer 5 7 12 9    
10 46 Bridget Portijk Tuk 8 6 14 10    
11 111 Randy Drijfhout Ezinge 7 5 12   3  
12 15 Sem Ensing Peize 5 5 10   4  
13 7 Remco Koopman Noordwolde 2 6 8   5  
14 33 Justine Wagemans Waskemeer 3 4 7   6  
15 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 6 4 10   7  
16 13 Kimberly Buis  Steenwijkerwold 5 3 8   8  
17 12 Loris Drijfhout Ezinge 1 4 5   9  
18 31 Angela Lageman Zuidbroek 4 2 6   10  
19 35 Celine Vorenholt Roden 3 2 5      
20 17 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 1 3 4      
                   
    Klasse: 50 cc                                                     
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in       
        1e 2e 3e totaal    
1 6 Lucas van Burgel Loppersum 9 8 9 26    
2 108 Duncan Hoevens Witmarsum 8 9 8 25    
3 95 Maik Stegeman Rouveen 6 5 7 18    
4 71 Jarno Terpstra Wergea 7 7 x 14    
5 10 Kyra Wassenaar Opende 5 4 3 12    
6 4 Jurgen Kramer Haulerwijk 1 3 6 10    
7 111 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 4 6 x 10    
8 97 Patrick Stegeman  Rouveen 3 x 5 8    
9 9 Elroy Vlietstra Franeker 2 2 4 8    
                   
                   
                                                Klasse: 65cc                                                 
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in         
        1e 2e totaal A B  
1 23 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 1    
2 2 Bonne v/d Kooi Noardburgum 9 8 17 2    
3 5 Jordy Vermanen Naarden 8 9 17 3    
4 18 Jimmy Tuinstra Tzummarum 7 7 14 4    
5 6 Lazar de Vries Opende 8 6 14 5    
6 20 Jelke Baarda st Nicolaasga 7 8 15 6    
7 16 Sybe Grouwstra Suwald 6 6 12 7    
8 46 Dylan Arends Hoogkerk 4 5 9 8 2  
9 15 Robin de Haan Tzummarum 6 7 13 9    
10 111 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 4 5 9 10 1  
11 35 Jasper van Strik Rouveen 5 4 9   3  
12 13 Jeffrey Buis Steenwijkerwold 1 3 4   4  
13 44 Devin Althof Opende 5 2 7   5  
14 19 Christian Wagemans Waskemeer 2 4 6   6  
15 12 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 3 3 6   7  
16 22 Meghan Bijl Oudehaske 3 1 4   8  
17 55 Rick Grasdijk Froombosch 2 2 4   9  
18 8 Piet Hogendorp Eastermar 1 1 2   10  
                   
                   
                                               Klasse: Bromfiets                  
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e      
1 15 Lambert Veltman Paasloo 8 9 9 26    
2 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 9 8 8 25    
3 85 Egbert Sschaap Jubbega 7 7 6 20    
4 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag 5 6 7 18    
5 6 Wiebe de Wit Jubbega 6 5 5 16    
6 17 Elmer de Boer Schraard 4 3 3 10    
7 199 Ele Sietse Kingma Wons x 4 4 8    
                   
                   
                                                Klasse: Dames                                                     
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series    
        1e 2e 3e totaal    
1 11 Jessica Elsinga Wolvega 9 9 8 26    
2 16 Sylvana Postma Rijs 8 8 9 25    
3 7 Pricilla Wolgen Ter Apel 7 7 7 21    
4 6 Siske Benedictus Noardburgum 6 6 5 17    
5 5 Annelies Veensma Stiens 5 4 6 15    
6 61 Ineke Renkema Ureterp 4 5 3 12    
7 48 Wietske de Jong Surhuisterveen 2 3 4 9    
8 10 Anderea de Vries De Westereen 3 2 2 7    
9 27 Anja de Bruin Buitenpost 1 x afgem 1    
                   
                   
                                                Klasse: 85 cc                                                     
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 1 Romano Hummel Hoogkerk 8 9 17 1    
2 12 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 8 16 2    
3 6 Anne Bos Harkema 6 5 11 3    
4 2 Joey v. Kammen Opende 9 9 18 4    
5 3 Sjon Ellens Veenwouden 7 6 13 5    
6 19 Arnee Elsinga St Johannesga 5 4 9 6    
7 26 Eric Nammensma Menaldum 3 4 7 7 1  
8 9 Marcel Vlig Lemmer 4 2 6 8 2  
9 5 Jordy Vermanen Naarden 7 5 12 9    
10 95 Gert Poolman Rouveen 6 7 13 10    
11 18 Melvin Stegeman Menaldum 2 3 5   3  
12 38 Robin Hamminga Tynaarloo 3 2 5   afg  
                   
                   
                                                Klasse: 125 cc jeugd                                                    
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series     Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 3 Remon Meeters Hoogkerk 7 9 16 1    
2 29 Ruben Guikema Groningen 8 8 16 2    
3 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 9 9 18 3    
4 12 Richard Ijbema Opende 6 5 11 4    
5 10 Stef Hamstra Harkema 8 7 15 5    
6 15 Mike Philips Veendam 5 4 9 6 1  
7 19 Benno Kies Drachten 3 3 6 7 2  
8 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 6 8 14 8    
10 115 Jille Hamstra ut é Tille 5 7 12 9    
13 20 Rick Douma Opende 9 6 15 10    
16 151 Willem Osinga Pingjum 2 1 3   3  
17 14 Timo Koopmans Berlikum 1 x 1   4  
15 33 Dennis Stienstra Holwerd 4 x 4   5  
9 105 Rudmer v/d Galien Dokkum 3 6 9   6  
11 6 Kevin Stegeman Menaldum 2 5 7   7  
12 28 Jorn v/d Velde Opende 7 x 7   8  
14 35 Jefffry Mellens Zuidlaren 4 2 6   9  
                   
                   
                                                Klasse: ST2                                                     
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B  
1 41 Berry de Vos Hoogkerk 9 9 18 1    
2 2 Frank Hamming De Groeve 7 7 14 2    
3 27 Evert van Til Harkema 6 7 13 3 2  
4 6 Rindert Boonstra Noardburgum 9 8 17 4    
5 29 Ruben Guikema Groningen 5 8 13 5    
6 16 Siebe van Dekken Oldeberkoop 6 9 15 6    
7 61 Stefan v/d Velde Boyl 8 7 15 7    
8 42 Richard Dol Oldeholtpade 9 8 17 8    
9 30 Joery de Vries Drachten 8 6 14 9    
10 21 Gerard Bijlsma Drogeham 4 4 8 10 1  
11 18 Wybe Valkema Joure 4 5 9   3  
12 83 Johan v/d Meulen Suawoude 1 5 6   4  
13 191 Arjan de Jong Steggerda 7 6 13   5  
14 115 gerben hamstra tille 3 3 6   6  
15 3 Richard Nammensma Menaldum 5 3 8   7  
16 690 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 6 3 9   8  
17 31 Sven v. Geffen Drachten x 5 5   9  
18 12 Richard Ijbema Opende 4 4 8   10  
19 62 Jappie Renkema Ureterp 3 1 4      
20 108 Niels Hoevens Witmarsum 2 2 4      
21 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 2 1 3      
22 64 Willem Fennema St.Annaparochie x 2 2      
23 11 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 2 afg 2      
                   
                   
                                                Klasse:Veteranen                                                 
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series          
        1e 2e   totaal    
1 80 Roel de Vries Wolvega 9 9 9 27    
2 22 Ruurd de Vries Opende 7 8 6 21    
3 32 Bonne v/d Kooi Noardburgum 5 7 8 20    
4 42 Henk Haantjes Woudsend 6 6 7 19    
5 3 Steven van Dellen Hoogkerk 8 5 5 18    
6 5 Rudie Agricola Luinjeberd 4 4 4 12    
7 36 Klaas Veensma Stiens 3 3 3 9    
8 46 Berend v/d Velde Opende 2 2 2 6    
9 146 Roelof Jan Veldhuis Ruinerwold 1 1 1 3    
10 11 Jille Pultrum Harkema afg     0    
                   
                   
                                                Klasse: VT                                                   
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series     Finale  
        1e 2e totaal A B C
1 9 Sietse Boek Wolvega 9 9 18 1    
2 48 Rienk Roersma Schingen 9 8 17 2    
3 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 6 8 14 3    
4 11 Henk Timmerman Staphorst 4 6 10 4 2  
5 5 Erik Hermsen Hoogkerk 8 8 16 5    
6 79 Rene Brandsma Marssum 7 7 14 6    
7 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 6 6 12 7 1  
8 21 Olav den Engelsman De Westereen 7 7 14 8    
9 17 Henk Bos Oldeberkoop 9 9 18 9    
10 75 Carlo Sanders Wolvega 8 5 13 10    
11 22 Harry van Dijk Hoogkerk 6 3 9   3  
12 25 Gert Jan Kroodsma Hoogkerk 4 3 7   4  
13 10 Jelle Booi Houtigehage 7 5 12   5  
14 134 Marvin Koehoorn Wolvega 3 2 5   6  
15 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 4 3 7   7  
16 29 Jesper van Rosmalen Ruinerwold 5 5 10   8  
17 7 Erwin Bethlehem Opende 2 4 6   9  
18 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 3 2 5   10  
19 121 Bertus de Wit Gorredijk 5 x 5     1
20 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen x 1 1     2
21 8 Lykele ter Schuur Oudehorne x 4 4     3
22 2 Bram Visser De Falom 2 1 3     4
23 34 Jan Anton de Haan Drogeham 2 1 3     5
24 57 Liekele de Bruin buiitenpost x x 0     6
                   
                   
                                               Klasse: Shorttrack  ST1+ST3                                                
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series     Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 4 Berry de Vos Hoogkerk 9 9 18 1    
2 88 Dave Bos Oudehorne 7 7 14 2    
3 10 Dirk Werkman Hemelum 9 9 18 3    
4 7 Richard Dol Oldeholtpade 8 9 17 4    
5 123 Geert jan Buirema Groningen 5 8 13 5    
6 104 Jacky de Vries Hoornsterzwaag 7 5 12 6 2  
7 9 Henk Kramer Sondel 6 6 12 7 1  
8 66 Hans Veenstra Tzwijzelerheide 8 7 15 8    
9 18 Wybe Valkema Joure 6 7 13 9    
10 40 leroy v/d weerd wolvega 8 8 16 10    
11 23 Peter van Dekken Harkema 6 4 10   3  
12 5 Erik Tjarks Wijster 4 3 7   4  
13 191 Arjen de Jong Steggerda 5 6 11   5  
14 19 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 2 3 5   6  
15 69 Brugt Vorenholt Roden 4 5 9   7  
16 11 Fokke Jan de Haan Drogeham 5 2 7   8  
17 39 Wilco Elzinga Surhuizum 2 4 6   9  
18 26 Jeroen Huiskes Joure 3 2 5   10  
19 20 Marco Dijkstra Ijlst 1 3 4      
20 29 Marco Veensma Stiens 4 x 4      
21 37 Thomas Put Joure 3   3 afge    
22 77 Wietse Sikkes Oudehaske 1   1 afge    
23 6 Reinse de Jong Oudehaske x   0