GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2017 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 5 gasten online.

 





    Toppers              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e totaal A B  
1 51 Leon  Meijerink De Krim 8 8 16 1    
2 11 Joyce Elsinga St.Johannesga 9 9 18 2    
3 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 9 7 16 3    
4 5 Sebastiaan Reitsma Westhoek 8 6 14 4    
5 12 Loris Drijfhout Ezinge 3 4 7 5 2  
6 49 Teunis Talsma Warten 3 5 8 6 1  
7 16 Nynke Sijbesma Waskemeer 6 6 12 7    
8 115 Simon van Burgel Loppersum 5 4 9 8    
9 111 Randy Drijfhout Ezinge 4 5 9 9    
10 222 Johannes v/d Heide Surhuzum 7 7 14 10    
11 24 Fabian Dootjes Tolbert 2 2 4   3  
12 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 2 3 5   4  
13 1 Albert Kinderman Veenwouden 1 1 2   5  
14 35 Celine Vorenholt Roden 0 1 1   6  
15 17 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 0 0 0   7  
                   
                   
    50cc              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e 3e totaal    
1 108 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 9 27    
2 10 Kyra Wassenaar Opende 7 8 8 23    
3 6 Lukas van Burgel Loppersum 6 7 7 20    
4 71 Jarno Terpstra Wergea 8 6 6 20    
5 22 ilian v/d Linde Boelenslaan 5 5 5 15    
                   
    65CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
    A groep   1e 2e totaal A B  
1 2 Bonne v/d Kooi Noardburgum 9 9 18 1    
2 6 Lazar de Vries Opende 7 7 14 2    
3 20 Jelke Baarda st Nicolaasga 8 7 15 3    
4 18 Jimmy Tuinstra Tzummarum 8 8 16 4    
5 3 Dave Meijerink Schuinesloot 7 6 13 5    
6 31 Roy Sanders Schuinesloot 5 5 10 6 1  
7 15 Robin de Haan Tzummarum 6 6 12 7    
8 16 Sybe Grouwstra Suwald 6 8 14 8    
9 55 Rick Grasdijk Froombosch 5 3 8 9 2  
10 23 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 10    
11 111 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 4 2 6   3  
12 8 Piet Hogendorp Eastermar 3 4 7   4  
13 62 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 3 5 8   5  
14 22 Meghan Bijl Oudehaske 2 3 5   6  
15 17 Margriet Diever Wolvega 2 x 2   7  
16 44 Devin Althof Opende 4 4 8   8  
                   
    85CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub    
        1e 2e   totaal    
1 6 Anne Bos Harkema 9 9 8 26    
2 12 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 8 9 25    
3 3 Sjon Ellens Veenwouden 7 6 7 20    
4 19 Arnee Elsinga St Johannesga 6 7 6 19    
5 18 Melvin Stegeman Menaldum 4 5 4 13    
6 88 Ynte van Hyum ferwerd 5 x 5 10    
7 26 Eric Nammensma Menaldum 3 4 2 9    
8 7 Dylan Bergkamp Musselkanaal x 3 3 6    
9 17 Sjoerd Hoekstra Sexbierum 2 x 1 3    
10 15 Jurre Koopmans Berlikum 1 2 0 3    
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e tot    
1 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 8 9 9 26    
2 15 Lambert Veltman Paasloo 9 8 8 25    
3 61 Marcel Kloetstra Noorburgum 7 7 6 20    
4 1 Egbert Schaap Jubbega 6 6 7 19    
5 20 Arjan Ellens Twijzelerheide 5 4 5 14    
6 40 Wesley Sietsma Dokkum 3 3 4 10    
7 6 Wiebe de Wit Jubbega 4 5 x 9    
8 4 Siebren Ros Twijzelerheide 2 2 x 4    
9 5 Tjeerd Zwaagtra Twijzelerheide 1 1 x 2    
10 11 Ale jisk vd Veen Twijzelerheide 0 x x 0    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub    
        1e 2e 3e totaal    
1 1 Harriet Zwiers Koekange 9 9 9 27    
2 11 Jessica Elsinga Wolvega 8 7 8 23    
3 16 Sylvana Postma Rijs 7 8 7 22    
4 14 Geke Dijkstra Ferwerd 5 6 6 17    
5 10 Anderea de Vries De Westereen 6 5 5 16    
6 6 Siske Benedictus Noardburgum 3 4 4 11    
7 5 Annelies Veensma Stiens 4 3 3 10    
8 61 Ineke Renkema Ureterp 2 2 2 6    
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 29 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 1    
2 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 7 8 15 2    
3 12 Richard Ijbema Opende 7 8 15 3    
4 10 Stef Hamstra Harkema 6 7 13 4    
5 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 5 5 10 5    
6 28 Jorn v/d Velde Opende 6 4 10 6    
7 115 Jille Hamstra ut é Tille 5 3 8 7 1  
8 20 Rick Douma Opende 8 6 14 8    
9 19 Benno Kies Drachten 1 3 4 9 2  
10 1 Mark Helmhout De Westereen 9 x 9 10    
11 14 Timo Koopmans Berlikum 2 2 4   3  
12 6 Kevin Stegeman Menaldum 3 1 4   4  
13 33 Dennis Stienstra Holwerd 2 4 6   5  
14 105 Rudmer v/d Galien Dokkum 0 1 1   6  
15 11 Anne Bos Harkema 4 x 4   7  
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e totaal    
1 80 Roel de Vries Wolvega 9 9 8 26    
2 122 Edy Put Joure 8 6 9 23    
3 31 Simon Reitsma Westhoek 6 8 5 19    
4 5 Rudie Agricola Luinjeberd 7 5 6 18    
5 11 Jille Pultrum Harkema 3 7 7 17    
6 42 Henk Haantjes Woudsend 5 4 4 13    
7 32 Bonne v/d Kooi Noardburgum 4 3 3 10    
8 23 Johan v/d Woude Boelenslaan 2 1 2 5    
9 46 Berend v/d Velde Opende 1 2 x 3    
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B C
1 338 Andries Fabriek Jubbega 9 9 18 1    
2 11 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 8 7 15 2    
3 2 Frank Hamming De Groeve 9 6 15 3    
4 4 Johan v/d Meij Ferwerd 7 7 14 4    
5 29 Ruben Guikema Groningen 9 8 17 5    
6 1 Mark Helmhout De Westereen 7 9 16 6    
7 30 Joery de Vries Drachten 8 7 15 7    
8 66 Hans Veenstra De Westereen 5 6 11 8 2  
9 6 Rindert Boonstra Noardburgum 8 8 16 9    
10 32 benny v/d kooi noordburgum 2 6 8 10 1  
11 27 Evert van Til Harkema 4 5 9   3  
12 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 6 5 11   4  
13 83 Johan v/d Meulen Suawoude 4 3 7   5  
14 21 Gerard Bijlsma Drogeham 4 4 8   6  
15 12 Richard Ijbema Opende 6 2 8   7  
16 19 Arjan de Jong Steggerda 3 3 6   8  
17 8 Peter van Dekken Harkema 5 4 9   9  
18 28 Jorn vd Velde Opende 5 1 6   10  
19 36 Henri Schra Staphorst 2 3 5     1
20 45 Johannes Dupon Twijzel 1 2 3     2
21 690 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 3 2 5     3
23 3 Richard Nammensma Menaldum x 0 0     4
22 108 Niels Hoevens Witmarsum 1 x 1     5
23 64 Willem Fennema St.Annaparochie 0 1 1     6
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B C
1 5 Paulus Ellens Twijzelerheide x 8 8 1 1  
2 203 Reinder Paulusma Marrum x 6 6 2 2  
3 66 Jappie de vries de Westereen 8 7 15 3    
4 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 9 9 18 4    
5 75 Aart Terpstra Menaldum 8 8 16 5    
6 21 Olav den Engelsman De Westereen 7 7 14 6    
7 76 Yde Verhaag Damwoude 6 6 12 7    
8 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 6 7 13 8    
9 32 John Bosman Dalfsen 9 9 18 9    
10 57 Liekele de Bruin Buitenpost 9 8 17 10    
11 121 Bertus de Wit Gorredijk   6 6   3  
12 10 Jelle Booi Houtigehage 5 4 9   4  
13 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 4 2 6   5  
14 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 7 5 12   6  
15 117 Bertjan Middel Kootstertille 5 5 10   7  
16 119 Theun Postma Kollumerzwaag 4 x 4   8  
17 46 Siebren Hoekstra Ureterp 1 4 5   9  
18 7 Erwin Bethlehem Opende 4 5 9   10  
19 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag x 3 3     1
20 2 Bram Visser De Falom x 2 2     2
21 12 Danny Cahais Dokkum x 3 3     3
22 34 Jan Anton de Haan Drogeham 3 1 4     4
23 15 Tjeerd Postma Kootstertille 0 3 3     5
24 18 Kevin de Jong Koudum x 2 2     6
                   
    ST 1 /ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B C
1 111 Jan okke Loonstra Surhuisterveen 8 8 16 1    
2 45 Bert Dijkstra De Westereen 9 8 17 2    
3 3 Sietse Hilleger Hegebeintum 9 9 18 3    
4 7 Richard Dol Oldeholtpade 6 7 13 4    
5 40 Leroy v/d Weerd Wolvega 6 8 14 5    
6 18 Wybe Valkema Joure 8 9 17 6    
7 16 Rindert Boonstra Noordbergum 5 6 11 7 2  
8 25 Christiaan Schoo Sneek 7 9 16 8    
9 154 Johnny Groen Hallum 5 6 11 9 1  
10 66 Hans Veenstra Twijzelerheide 6 7 13 10    
11 69 Brugt Voorenholt Roden 3 4 7   3  
12 19 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 3 4 7   4  
13 26 Jeroen Huiskes Joure x 5 5   5  
14 29 Marco Veensma Stiens 4 5 9   6  
15 27 Fokke Jan de Haan Drogeham 2 3 5   7  
16 30 Joery de Vries Drachten 7 5 12   8  
17 36 Jan de Jong Surhuisterveen 7 x 7   9  
18 125 Wiemer Borger Opende 4 x 4   10  
19 137 Arjan de Jong Steggerda x 3 3     1
20 39 Wilco Elzinga Surhuizum 1 2 3     2
21 20 Marco Dijkstra Ijlst 1 x 1     3
22 211 Haye Dijkstra Ijlst 2 1 3     4
23 15 Jan Stienstra Opende 2 x 2     5
24 11 Jessica Elsinga Wolvega x x 0     6