GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2017 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.




    Toppers              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e totaal A B  
1 11 Joyce Elsinga St.Johannesga 9 9 18 1    
2 16 Nynke Sijbesma Waskemeer 8 8 16 2    
3 115 Simon van Burgel Loppersum 7 7 14 3    
4 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 9 8 17 4    
5 7 Remco Koopman Noordwolde 6 9 15 5    
6 24 Fabian Dootjes Tolbert 8 6 14 6    
7 13 Kimberly Buis Steenwijkerwold 6 7 13 7 1  
8 2 Kai van Zuilen Montvoort 5 5 10 8 2  
9 71 Tinka van Leeuwen snelrewaard 7 6 13   3  
10 17 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 4 4 8   4  
11 8 Nikita  van Zuilen Montvoort 4 4 8   5  
12 14 Ciska van Leeuwen Snelrewaard 5 5 10   6  
13 4 Patrick Kramer Haulerwijk 3 3 6   7  
                   
    50CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e 3e totaal    
1 108 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 8 26    
2 21 Jeffrey Buis Steenwijkerwold 6 8 9 23    
3 95 Maik Stegeman Rouveen 7 6 6 19    
4 6 Lukas van Burgel Loppersum 4 7 7 18    
5 10 Kyra Wassenaar Opende 8 4 5 17    
6 4 Jurgen Kramer Haulerwijk 5 5 4 14    
7 97 Patrick Stegeman Rouveen 3 3 3 9    
                   
    65 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
    A groep   1e 2e totaal A B  
1 2 Bonne v/d Kooi Noardburgum 9 9 18 1    
2 23 Oege de Haan Ureterp 8 9 17 2    
3 18 Jimmy Tuinstra Tzummarum 8 7 15 3    
4 44 Devin Althof Opende 3 7 10 4 2  
5 35 Jasper van Strik Rouveen 4 6 10 5 1  
6 5 Jordy Vermanen Naarden 7 8 15 6    
7 21 Jeffrey Buis Steenwijkerwold 6 6 12   3  
8 7 William Kruit Emmer compascum 5 5 10   4  
9 111 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 2 5 7   5  
10 19 Christian Wagemans Waskemeer 4 3 7   6  
11 62 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 4 x 4   7  
12 17 Margriet Diever Wolvega x 2 2   8  
                   
    85CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub    
        1e 2e   totaal    
1 2 Joey v. Kammen Opende 9 9 9 27    
2 5 Jordy Vermanen Naarden 5 7 8 20    
3 19 Arnee Elsinga St Johannesga 7 8 5 20    
4 88 Ynte van Hyum Fewerd 6 6 7 19    
5 6 Anne Bos Harkema 8 x 6 14    
6 7 Dylan Bergkamp Musselkanaal 4 5 3 12    
7 21 Freerk Wildschut Nijemirdum 3 4 4 11    
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e 3e totaal    
1 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 9 9 9 27    
2 15 Lambert Veltman Paasloo 8 8 8 24    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub    
        1e 2e 3e totaal    
1 16 Sylvana Postma Rijs 9 9 9 27    
2 6 Siske Benedictus Noardburgum 7 8 8 23    
3 11 Anderea de Vries De Westereen 8 7 6 21    
4 2 Froukje Helmhout de Westereen 5 5 7 17    
5 161 Wietske de Jong Surhuisterveen 6 6 5 17    
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 29 Ruben Guikema Groningen 8 8 16 1    
2 12 Richard Ijbema Opende 9 7 16 2    
3 16 Remon Meeters Hoogkerk x 9 9 3 1  
4 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 9 7 16 4    
5 10 Stef Hamstra Harkema 7 6 13 5    
6 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 8 5 13 6 2  
7 28 Jorn v/d Velde Opende 6 6 12   3  
8 4 Lucas Nugter Harmelen 4 5 9   5  
9 15 Mike Philips Veendam 5 4 9   4  
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series      
        1e 2e 3e totaal    
1 11 Jille Pultrum Harkema 9 9 9 27    
2 80 Roel de Vries Wolvega 7 8 8 23    
3 5 Rudie Agricola Luinjeberd 8 7 6 21    
4 42 Henk Haantjes Woudsend 6 6 7 19    
5 34 Jan Hendrikus Wijngaard Utrecht 4 5 5 14    
6 46 Berend v/d Velde Opende 5 x 4 9    
                   
    ST 2              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B C
1 1 Mark Helmhout De Westereen 9 9 18 1    
2 42 Richard Dol Oldeholtpade 9 8 17 2    
3 2 Frank Hamming De Groeve 9 9 18 3    
4 4 Johan v/d Meij Ferwerd 8 7 15 4 1  
5 29 Ruben Guikema Groningen 7 8 15 5 2  
6 6 Rindert Boonstra Noardburgum 8 8 16 6    
7 83 Johan v/d Meulen Suawoude 5 6 11   3  
8 21 Gerard Bijlsma Drogeham 6 7 13   4  
9 12 Richard Ijbema Opende 7 5 12   5  
10 108 Niels Hoevens Witmarsum 6 6 12   6  
11 16 Siebe van Dekken Oldeberkoop x 7 7     1
12 27 Evert van Til Harkema 5 4 9     2
13 19 Arjan de Jong Steggerda 6 3 9     3
14 690 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 4 5 9     4
15 117 Bertjan Middel Kootstertille 4 5 9     5
16 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 3 x 3     6
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series      
        1e 2e 3e totaal    
1 17 Henk Bos Oldeberkoop 9 9 9 27    
2 11 Henk Timmerman Staphorst 8 8 8 24    
3 21 Olav den Engelsman De Westereen 7 7 7 21    
4 450 Sijmen nugter harmelen 5 5 6 16    
5 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 6 6 4 16    
6 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 4 4 5 13    
                   
    ST 1/ST3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale  
        1e 2e totaal A B C
1 11 Wybe Valkema Joure 9 8 17 1    
2 10 Dirk Werkman Hemelum 8 9 17 2    
3 23 Peter van Dekken Harkema 6 7 13 3 2  
4 7 Richard Dol Oldeholtpade 7 9 16 4    
5 9 Henk Kramer Sondel 7 9 16 5    
6 45 Bert Dijkstra De Westereen 9 7 16 6 1  
7 40 Leroy v/d Weerd Wolvega 8 8 16   3  
8 28 Wouter de Jong Buitenpost 8 5 13   4  
9 26 Jeroen Huiskes Joure 7 7 14   5  
10 19 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 6 6 12   6  
11 8 Ruben de Jong Koudum 9 x 9     1
12 25 Christiaan Schoo Sneek 8 x 8     2
13 69 Brugt Vorenholt Roden 5 4 9     3
14 16 Siebe van Dekken Oldeberkoop 5 6 11     4
15 18 Ot Huyting Nijkerk 4 5 9     5
16 27 Fokke Jan de Haan Drogeham 6 6 12     6
17 20 Marco Dijkstra Ijlst 5 4 9     7
                   
    Quads              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series      
        1e 2e 3e totaal    
1 11 Jochem Faasen Kamerik 9 9 9 27    
2 9 Jeffrey Kramer Sondel 8 8 8 24    
3 7 Laurens  Janmaat Snelrewaard 7 7 7 21    
4 6 Irene Olsthorn Papekop 6 6 6 18    
5 1 Richard Vergeer Snelrewaard 5 5 5 15    
6 4 Bart van Sterkenburg Culemborg 4 4 4 12