GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  Toppers              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 4 Ronan Pera Opende 8 9 8 25    
2 95 Niek Meijerink De Krim 5 8 9 22    
3 33 Jelmer de Boer Menaam 9 7 6 22    
4 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 5 7 18    
5 8 Rudmer Koopmans Arum 7 6 5 18    
6 66 Rens Spanjer Bitgummole 4 4 4 12    
7 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 2 3 3 8    
8 81 Rienk Bakker Minnertsga 1 2 2 5    
9 46 Jason Kroeze Groningen 3 x 0 3    
10 37 Damien Dupon Twijzel 0 1 1 2    
                   
    Toppers              
11 29 Dominic Hamminga Gees 9 9 9 27    
12 12 Iris Bosch Bergum 8 8 8 24    
13 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 6 6 7 19    
14 16 Quinten Kin Staphorst 7 7 5 19    
15 11 Danique Schoo Sneek 4 5 6 15    
16 18 Danielle Dijkstra De Westereen 3 3 4 10    
17 5 Sanne Meijerink De Krim 2 4 3 9    
18 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 5 1 2 8    
19 9 Gabryela Horenga Marum 1 2 1 4    
20 22 Kaylee Schoo Sneek 0 0 0 0    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 9 9 27    
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 8 8 24    
3 74 Ward Monkel Oudehorne 7 7 7 21    
4 84 Bern Monkel Oudehorne 5 6 6 17    
5 7 Pascal Jongbloed Fredriksoord 6 4 2 12    
6 24 Gert Homans Wouterswoude 4 1 5 10    
7 14 Jelle de Haan Donkerbroek 3 3 4 10    
8 454 Pieter Tolsma Tzum 2 5 3 10    
9 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 1 2 1 4    
                   
                   
    65cc B              
10 4 Ronan Pera Opende 9 8 8 25    
11 8 Hidde Bakker Minnertsga 7 7 9 23    
12 77 Sem de Roode Menaam 8 9 5 22    
13 42 Nick Versluis Noordwolde 6 6 7 19    
14 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 5 4 14    
15 22 Aron de Haan Harkema 3 3 6 12    
16 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 4 4 2 10    
17 15 Wendy Oldenzeel Peize 2 2 3 7    
18 117 Jarno Slot Noordwolde 1 1 1 3    
19 11 Danique Schoo Sneek 0 0 0 0    
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 14 Benny de Boer Lippenhuizen 9 9   18 1  
2 15 Lambert Veltman Oldemarkt 9 7   16 2  
3 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag 5 5   10 3  
4 197 Roberto Slot Noordwolde 8 8   16 4  
5 6 Klaas Kin Staphorst 6 x   6 5  
6 35 Heerko vd Veen Wijnjewoude 3 5   8 6  
7 194 Kay Boon Noordwolde 7 7   14 7  
8 22 Egbert Schaap Jubbega 8 6   14 8  
9 2 Wiebe de Wit Jubbega 4 4   8 9  
10 4 Pascal Wouters Heerenveen 3 4   7 10  
11 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 6     6 11  
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 2 Iris Meindertsma Driezum 7 7 9 23    
2 81 Sylvana Postma Rijs 9 6 8 23    
3 911 Nina Ferwerda de Blesse 6 9 7 22    
4 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 8 8 3 19    
5 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 3 5 5 13    
6 74 Kyra Wassenaar Opende 4 2 6 12    
7 44 Melanie Cloo Wolvega 5 4 1 10    
8 7 Lia Schokker de Blesse 2 3 4 9    
9 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 1 x 2 3    
                   
    Dames B              
10 16 Geke Elzinga Harkema 9 8 9 26    
11 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 7 9 7 23    
12 26 Romy Hamminga Anloo 6 6 8 20    
13 69 Celine Vorenholt Roden 8 5 6 19    
14 35 Astrid de Jong Moddergat 5 4 5 14    
15 21 Kim Ensing Spanga 4 7 x 11    
16 109 Anne-wieke Bokma Woudsend 3 3 3 9    
17 208 Nikita Postma St. Annaparochie 2 2 4 8    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum x 9   9 1 2
2 54 Joran Marra Opeinde 9 8   17 2  
3 117 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 9   18 3  
4 3 Jarno Terpstra Wergea 8 7   15 4  
5 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 5   9 5 1
6 99 Tommy Kruis Steenwijk 7 8   15 6  
7 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 5 5   10 7  
8 5 Wessel de Jong Wier 7 6   13 8  
9 19 Leon Meijerink De Krim 8 7   15 9  
10 18 Jessica Dijkstra De Westereen 5 6   11 10  
11 454 Pieter Tolsma Tzum 6 4   10   3
12 10 Damian Feijen Dalfsen 2 3   5   4
13 24 Thomas de Boer Engwierum 6 4   10   5
14 15 Tommy Dijkstra Kollum 3 2   5   6
15 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 1 1   2   7
16 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 3 3 afg 6   8
17 48 Mike Koolhaas Rottevalle 4 x   4   9
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Rick Grasdijk Froombosch 9 9   18 1  
2 90 Niels Broekema Hoogkerk 8 8   16 2  
3 96 Tonny Blok Noordwolde 9 5   14 3  
4 27 Dennis Strikwerda Exmorra 3 7   10 4  
5 8 Jesse Meindertsma Driesum 7 6   13 5  
6 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 8   15 6  
7 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 4 6   10 7  
8 48 Johan Kuiken Dongjum 2 x   2 8 1
9 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 6 5   11 9  
10 14 Jornie de Boer Engwierum 3 3   6 10 2
11 23 Koen van Schoot Wolvega 5 4   9   3
12 2 Mike Klein Klazienaveen 4 1   5   4
13 7 Stefan Bakker Langelille 2 2   4   5
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 8   17 1  
2 208 Harm Postma St.Annaparochie 6 7   13 2  
3 5 Rudi Agricola Luinjeberd 7 7   14 3  
4 80 Roel de Vries Roden 8 8   16 4  
5 24 Andries de Vries St.Annaparochie 3 6   9 5  
6 15 Willem Mellens Zuidlaren 6 5   11 6  
7 313 Wico Rooske Peize 5 4   9 7  
8 53 Marco de Lang De Westereen 4 5   9 8  
9 36 Foppe Rinkema Twello 3 3   6 9  
10 108 Bert Vorenholt Roden 9 9   18 10  
11 17 Haye Dijkstra Ijlst 4   afg 4 11  
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 89 Rindert Boonstra Noardburgum 10 6   16 1  
2 124 Hein-Jan Bouter Harkema 6 5   11 2  
3 7 Anne Bos Harkema 3 4   7 3 2
4 11 Harriet Zwiers Koekange 9 7   16 4  
5 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 7   16 6  
6 18 Aron Schokker de Blesse 5 8   13 7  
7 2 Marcel Vlig Lemmer 4 3   7 8 1
8 22 Jan Fokker Nes 8 10   18 9  
9 46 Lazar de Vries Opende 6 10   16 10  
10 126 Arjan de Jong Steggerda 3 1   4   3
11 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 0 2   2   4
12 161 Gerbrand Visser Makkum x 1   1   5
13 77 Jordy Hoogland Wolvega 2 4   6   6
14 14 Michel Bakker Langelille x 9   9   7
15 146 Richard Dol Oldeholtpade 8 2   10   8
16 5 Lorenzo Punter Wolvega 7 5   12   disk
                   
    ST2 B              
17 111 Marten Dragtsma Wolvega 9 9   18 1  
18 90 Joyce vd Kant Dokkum 9 7   16 2  
19 6 Jamie Elsinga Wolvega 8 8   16 3  
20 16 Gert v/d Heide Harkema 6 9   15 4  
21 189 Sthan Visser Woudsend x 8   8 5 2
22 72 Robin de Haan Tzummarum 6 3   9 6 1
23 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 7 6   13 7  
24 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 6   13 8  
25 26 Elmar Talsma Sondel 5 7   12 9  
26 44 Sven Venema Sappemeer 8 3   11 10  
27 108 Rowan Swama Sappemeer 2 2   4   3
28 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 5 4   9   4
29 52 Willem Henstra Kootstertille x 5   5   5
30 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 5   9   6
31 9 Kevin Kramer Sondel 4 2   6   7
32 62 Jappie Renkema Ureterp 3 4   7   8
33 24 Andries de Vries St Annaparochie x 1   1   9
34 17 Marco Dijkstra Ijlst x x   0   10
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 237 Jurgen Klein Klazinaveen 4 8   12 1  
2 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 8 9   17 2  
3 10 Thies Henstra Oudwoude 6 7   13 3  
4 20 Gerrit van der Horn Raard  6 8   14 4  
5 66 Jan Cloo Wolvega 9 6   15 5  
6 196 Daniël Veldhuizen Noordwolde 5 3   8 6 1
7 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 9 7   16 7  
8 358 Tjeerd Postma Drogeham 1 5   6 8 2
9 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 7 6   13 9  
10 34 Mark van der Heide Niawier 7 9   16 10  
11 192 Django Otten Kuinre 3 4   7   3
12 12 Danny Cahais Dokkum 3 4   7   4
13 95 Nick van Ens Kuinre 2 1   3   5
14 99 Joris Guikema Groningen 1 3   4   6
15 72 Jerome vd Wouden Zwagerbosch 2 2   4   7
16 89 Klaas van Dellen Anjum 4 5   9   8
17 31 Mike Dijkman Kuinre 8 x afg 8   9
18 11 Jeroen Alles  Beerta 5 0 afg 5   10
19 26 Rudolf Offerman   x 2   2   11
20 28 Sybren Ros Twijzelerheide afg     0   0
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 3 Frank Hamming De Groeve 8 9 9 26    
2 20 Stef Hamstra Harkema 9 8 8 25    
3 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 5 7 7 19    
4 19 Evert van Til Harkema 7 6 6 19    
5 37 Olav den Engelsman De Westereen 6 x 5 11    
6 4 Andries Homans Wouterswoude 4 5 x 9    
                   
Klasse:  Peenderklasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 10 Gerard Bijslma   8 8 9 25    
2 9 Wilco Bruining   7 9 8 24    
3 7 Erwin Bethlehem   4 7 6 17    
4 78 Hero Boetje   6 6 5 17    
5 40 Gezinus Bron   3 5 7 15    
6 36 Peter van Dekken   9 2   11    
7 3 Jan Geert Horenga   2 4 3 9    
8 27 Andre Pera   1 3 2 6    
9 42 Wilco Elzinga   5 x x 5    
10 54 Tjeerd Bron   0 x 4 4