GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2017 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
                   
Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 9 9 8 26    
2 81 Rienk Bakker Minnertsga 8 8 9 25    
3 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 7 7 7 21    
4 16 Quinten Kin Staphorst 6 5 6 17    
5 9 Gabryëla Horenga Marum 5 6 5 16    
                   
    Toppers              
6 5 Sanne Meijerink De Krim 9 8 9 26    
7 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 8 9 8 25    
8 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 7 7 7 21    
9 22 Kaylee Schoo Sneek 6 6 6 18    
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 84 Bern Monkel Oudehorne 7 9 9 25    
2 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 8 7 24    
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 7 8 23    
4 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 5 6 16    
5 24 Jelte Zandberg Drogeham 4 4 5 13    
6 95 Niek Meijerink De Krim 6 6 x 12    
                   
    65cc B              
7 72 Jafaro Hazeveld Assen 9 9 9 27    
8 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 8 7 7 22    
9 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 5 6 8 19    
10 11 Danique Schoo Sneek 7 4 6 17    
11 10 Jarno Slot Noordwolde 6 5 5 16    
12 34 Jelrik de Boer Engwierum x 8 x 8    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 45 Pieter Tolsma Tzum 9 x   9 1 1
2 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum 8 8   16 2  
3 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 8 9   17 3  
4 74 Ward Monkel Oudehorne 7 7   14 4  
5 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 5 7   12 5  
6 24 Gert Homans Wouterswoude x 3   3 6 2
7 18 Jessica Dijkstra De Westereen 7 8   15 7  
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 9   18 8  
9 4 Ronan Pera Opende 4 5   9   3
10 25 Melanie Leerling Noordwolde 4 4   8   4
11 42 Nick Versluis Noordwolde 6 5   11   5
12 5 Tommy Dijkstra Kollum 5 2   7   6
13 34 Wendy Oldenzeel Peize 3 4   7   7
14 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 6 6   12   8
15 8 Hidde Bakker Minnertsga x 6   6   9
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 9 Kay Boon Noordwolde 8 6 9 23    
2 70 Oebele Hoekstra Driezum 7 9 7 23    
3 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 8 5 22    
4 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag 6 5 8 19    
5 66 Wiebren de Vries Langezwaag 2 7 6 15    
6 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 3 4 12    
7 6 Klaas Kin Staphorst 4 4 3 11    
8 11 Sander Tameris Scherpenzeel 1 2 2 5    
9 4 Pascal Wouters Heerenveen 3 x x 3    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 54 Joran Marra Opeinde 9 9   18 1  
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 7   15 2  
3 48 Johan Kuiken Dongjum 7 8   15 3  
4 3 Jarno Terpstra Wergea 8 x   8 4 2
5 2 Mike Klein Klazienaveen 9 5   14 5  
6 27 Dennis Strikwerda Exmorra 7 9   16 6  
7 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 8   17 7  
8 22 Jacco de Jong Langezwaag 7 6   13 8 1
9 99 Tommy Kruis Steenwijk 6 4   10   3
10 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 8 x   8   4
11 14 Jornie de Boer Engwierum 5 4   9   5
12 7 Stefan Bakker Langelille 4 7   11   6
13 46 Wessel de Jong Wier 6 5   11   7
14 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 4 6   10   8
15 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 3 5   8    
16 19 Leon Meijerink De Krim 3 3   6    
17 12 Bram Zandberg Drogeham 5 x   5    
18 96 Tonny Blok Noordwolde 2 6   8    
19 24 Thomas de Boer Engwierum x     0    
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 9 6   15 1  
2 17 Jessica Dijkstra Westereen 6 7   13 2  
3 45 Ineke Renkema Ureterp 7 5   12 3 2
4 5 Kyra Wassenaar Opende 9 8   17 4  
5 7 Nina Ferwerda de Blesse 8 8   16 5  
6 16 Geke Elzinga Harkema 8 7   15 6  
7 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 7 9   16 7  
8 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen x 9   9 8 1
9 26 Romy Hamminga Anloo 5 4   9   3
10 22 Celine Lubben Klazienaveen 4 6   10   4
11 69 Celine Vorenholt Roden 6 4   10   5
12 35 Astrid de Jong Moddergat x 5   5   6
13 14 Deborah de Jong Winschoten afg     0    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27    
2 69 Brugt Vorenholt Roden 7 8 8 23    
3 62 Reinder van Dellen Anjum 8 4 7 19    
4 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 6 6 4 16    
5 15 Willem Mellens Zuidlaren x 7 6 13    
6 1 Wico Rooske Peize x 5 5 10    
7 25 Marco de Lang De Westereen 5 3 2 10    
8 34 Richard Oldenzeel Peize 4 2 3 9    
9 44 Hendrik Boltjes Dokkum x afg   0    
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 82 Mark Helmhout De Westereen 9 8   17 1  
2 7 Anne Bos Harkema 6 7   13 2  
3 50 Niels Broekema Hoogkerk 7 4   11 3  
4 16 Gert v/d Heide Harkema 5 8   13 4  
5 6 Marten Dragtsma Wolvega 9 9   18 5  
6 4 Rick Grasdijk Froombosch 6 7   13 6  
7 20 Bas Homans Wouterswoude x 9   9 7 2
8 44 Rindert Boonstra Ryptsjerk x 6   6 8 1
9 2 Marcel Vlig Lemmer 8 x   8   3
10 77 Jordy Hoogland Wolvega 8 x   8   4
11 48 Johan Kuiken Dongjum 3 5   8   5
12 14 Michel Bakker Langelille x 6   6   6
13 22 Jan Fokker Nes x 5   5   7
14 46 Lazar de Vries Opende 7 x   7   8
15 72 Robin de Haan Tzummarum 4 x   4   9
16 19 Ruben Guikema Groningen x x   0   10
                   
    ST2 B              
17 52 Willem Henstra Kootstertille 9 9   18 1  
18 32 Bart Borg Paaslo 8 7   15 2  
19 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen x 7   7 3 2
20 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 8 8   16 4  
21 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 5   12 5  
22 88 Sven Venema Sappemeer x 9   9 6 1
23 9 Kevin Kramer Sondel 7 6   13 7  
24 62 Jappie Renkema Ureterp 6 8   14 8  
25 35 Roelof Postma Kollumerzwaag x 6   6   3
26 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 6 4   10   4
27 94 Rowan Swama Sappemeer 5 3   8   5
28 36 Gerbrand Visser Makkum 4 3   7   6
29 56 Thijs Schaap Makkum 5 5   10   7
30 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 9 x   9   8
31 40 Wesley Sijtsma Dokkum x 4   4   9
32 34 Kevin Korte Winschoten afg     0    
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 1  
2 26 Elmar Talsma Sondel 5 5   10 2 1
3 10 Thies Henstra Oudwoude 8 9   17 3  
4 12 Danny Cahais Dokkum 6 6   12 4  
5 15 Kevin v/d Heide Niawier 2     2 5 2
6 55 Chris Werkman Kommerzijl 4 8   12 6  
7 66 Jan Cloo Wolvega 8 6   14 7  
8 79 Arie van Til Harkema 7 7   14 8  
9 49 Tjeerd Postma Drogeham 7 4   11   3
10 20 Gerrit v/d Horn Raard  3     3   4
11 94 Joris Guikema Groningen 3 3   6   5
12 71 Dave Riemersma St. Annaparochie 2 4   6   6
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 3 Frank Hamming De Groeve 9 9 7 25    
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 8 8 24    
3 1 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 7 7 9 23    
4 20 Stef Hamstra Opende 6 6 6 18    
5 19 Evert van Til Harkema 5 5 4 14    
6 34 Mark v/d Heide Niawier 3 4 3 10    
7 96 Tonny Blok Noordwolde 4 x 5 9