GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2018 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C D
1 8 Rudmer Koopmans Arum 8 x   8 1 2    
2 4 Ronan Pera Opende 9 x   9 2 1    
3 33 Jelmer de Boer Menaam 9 9   18 3      
4 95 Niek Meijerink De Krim 8 8   16 4      
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 7   14 5      
6 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 6   11 6      
7 10 Britt Boezerooy Bant 5 6   11 7      
8 75 Sem Jonker Oosterwolde 6 7   13 8      
9 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 4 5   9   3    
10 11 Danique Schoo Sneek 4 4   8   4    
11 37 Damien Dupon Twijzel 7 9 9 25        
12 12 Iris Bosch Bergum 9 8 8 25        
13 5 Sanne Meijerink De Krim 8 7 7 22        
14 117 Jarno Slot Noordwolde 6 6 5 17        
15 13 Alexander Beltran Almere 4 5 6 15        
16 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 3 4 4 11        
17 16 Quinten Kin Staphorst 5 3 3 11        
18 22 Kaylee Schoo Sneek 2 2 2 6        
                       
                       
Klasse:  65cc A                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C D
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 7   16 1      
2 1 Angela Lageman Zuidbroek 9 9   18 2      
3 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 8   16 3      
4 74 Ward Monkel Oudehorne 8 6   14 4      
5 454 Pieter Tolsma Tzum 6 5   11 5      
6 24 Gert Homans Wouterswoude 7 4   11 6 1    
7 7 Pascal Jongbloed Fredriksoord 5 7   12 7      
8 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 3 5   8 8 2    
9 9 Demi Lageman Zuidbroek 6 3   9   3    
10 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 4   8   4    
11 13 Amber Boezerooij Bant 2 3   5   5    
12 84 Bern Monkel Oudehorne 9 9 9 27        
13 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 8 7 23        
14 42 Nick Versluis Noordwolde 7 6 5 18        
15 77 Sem de Roode Menaam 6 5 6 17        
16 4 Ronan Pera Opende x 7 8 15        
17 15 Wendy Oldenzeel Peize 5 4 4 13        
                       
                       
Klasse: Bromfiets                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C D
1 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 8 9 23        
2 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 8 5 8 21        
3 197 Roberto Slot Noordwolde 5 9 7 21        
4 6 Klaas Kin Staphorst 4 6 6 16        
5 194 Kay Boon Noordwolde 9 7 x 16        
6 111 Jeffrey Kits Lucaswolde 3 4 5 12        
7 13 Marco de Lang De Westereen 1 3 4 8        
8 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag 7 x afgem 7        
9 4 Pascal Wouters Heerenveen 2 x x 2        
                       
                       
Klasse:  Damesklasse                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C D
1 2 Iris Meindertsma Driezum 8 8   16 1      
2 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 8 9   17 2      
3 7 Lia Schokker de Blesse 3 5   8 3 1    
4 81 Sylvana Postma Rijs 9 7   16 4      
5 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 9 7   16 5      
6 26 Debora Korte   7 6   13 6      
7 88 Kristie van Steden Witte Paarden 4 5   9 7 2    
8 911 Nina Ferwerda de Blesse 6 6   12 8      
9 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 5 4   9   3    
10 198 Manouk Boer Noordwolde 9 9 9 27        
11 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 8 8 8 24        
12 69 Celine Vorenholt Roden 7 7 6 20        
13 21 Kim Ensing Spanga 5 6 7 18        
14 208 Nikita Postma St. Annaparochie 6 5 5 16        
15 35 Astrid de Jong Moddergat 4 4 4 12        
16 45 Ineke Renkema Ureterp afgemeld   0   0    
                       
                       
Klasse:  85cc                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C D
1 117 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 7   15 1      
2 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 8   17 2      
3 54 Joran Marra Opeinde 9 8   17 3      
4 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 8 9   17 4      
5 3 Jarno Terpstra Wergea 7 9   16 5      
6 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 7 7   14 6      
7 19 Leon Meijerink De Krim 6 6   12 7 1    
8 99 Tommy Kruis Steenwijk 5 5   10 8 2    
9 7 Remco Koopman Noordwolde 6 6   12   3    
10 17 Willem Bekkema Rijs x 5   5   4    
11 16 Fabian Dootjes Bakkeveen x 4   4   5    
12 10 Damian Feijen Dalfsen 5 4   9   6    
13 21 Robin Koornstra Makkum 4 3   7   7    
14 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 4 0   4   8    
                       
                       
Klasse:  125 jeugd                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C D
1 5 Rick Grasdijk Froombosch 8 8   16 1      
2 96 Tonny Blok Noordwolde 9 9   18 2      
3 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 3      
4 8 Jesse Meindertsma Driesum 7 7   14 4      
5 23 Koen van Schoot Wolvega 6 4   10 5 1    
6 16 Nuri Heskes Nijensleek 7 6   13 6      
7 52 Willem Henstra Kootstertille 5 5   10 7 2    
8 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 6 8   14 8      
9 74 Lieuwe Baarda Wier 3 3   6   3    
10 2 Mike Klein Klazienaveen 4 7   11   4    
11 7 Stefan Bakker Langelille 4 6   10   5    
12 90 Niels Broekema Hoogkerk 8 x   8   6    
13 70 Jeroen van der Brug St. Nicolaasga 5 x   5   7    
                       
                       
Klasse:  Veteranen                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C D
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 9 9 27        
2 15 Willem Mellens Zuidlaren 8 8 8 24        
3 313 Wico Rooske Peize 7 7 7 21        
4 5 Rudi Agricola Luinjeberd 6 6 6 18        
5 36 Foppe Jan Rinkema Twello 5 5 x 10        
                       
                       
Klasse:  ST2                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C D
1 4 Roy Pasveer Nijeholtpade 9 9   18 1      
2 46 Lazar de Vries Opende 8 8   16 2      
3 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 3 7   10 3 1    
4 23 Maurice IJken Klazienaveen 8 9   17 4      
5 5 Lorenzo Punter Wolvega 9 8   17 5      
6 7 Anne Bos Harkema 7 7   14 6      
7 18 Aron Schokker de Blesse 5 5   10 7 2    
8 2 Marcel Vlig Lemmer 6 6   12 8      
9 77 Jordy Hoogland Wolvega 2 3   5   3    
10 20 Bas Homans Wouterswoude 4 6   10   4    
11 14 Michel Bakker Langelille 7 4   11   5    
12 124 Hein-Jan Bouter Harkema 6 5   11   6    
13 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 5 4   9   7    
14 22 Jan Fokker Nes 4 2   6   8    
15 161 Gerbrand Visser Makkum 3 2   5   9    
                       
                       
Klasse:  ST2                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C D
16 86 Arnold ten Hoeve Heerenveen 9 9   18 1      
17 13 Barry Bakker Sappemeer 9 9   18 2      
18 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 9 8   17 3      
19 90 Joyce van Dellen Raard 8 8   16 4      
20 111 Marten Dragtsma Wolvega 7 7   14 5      
21 16 Gert v/d Heide Harkema 5 8   13 6 1    
22 34 Kevin Korte   6 7   13 7 2    
23 151 Marco Nijenhuis Musselkanaal 8 8   16 8      
24 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 7 6   13   3    
25 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 6 6   12   4    
26 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 4 9   13   5    
27 30 Pieter Elzinga Zwagerbosch 6 5   11   6    
28 52 Willem Henstra Kootstertille 2 7   9   7    
29 72 Robin de Haan Tzummarum 7 5   12   8    
30 188 Wesley Harmans Nieuw Buinen 3 6   9     9  
31 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 4   8     10  
32 9 Kevin Kramer Sondel 4 4   8     11  
33 65 Dennis Ten Hoeve Heerenveen 5 3   8     12  
34 28 Ben van der Laan Munnekeburen 3 5   8     13  
35 26 Elmar Talsma Sondel 5 3   8     14  
36 232 Martijn Koops Vlagtwedde x x   0     15  
37 197 Roberto Slot Noordwolde afg     0        
                       
                       
Klasse:  VT Klasse                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e   totaal A B C D
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 1      
2 34 Mark van der Heide Niawier 8 7   15 2 2    
3 4 Michel Ebink de Blesse 9 9   18 3      
4 10 Thies Henstra Oudwoude 8 7   15 4 1    
5 198 Erik Jubbega Noordwolde 6 9   15 5      
6 7 Thijs de Vries Jubbega 7 8   15 6      
7 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 8 8   16 7      
8 237 Jurgen Klein Klazinaveen 9 8   17 8      
9 66 Jan Cloo Wolvega 5 9   14   3    
10 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 6 6   12   4    
11 39 Benno Kies Smilde 7 8   15   5    
12 12 Danny Cahais Dokkum 4 7   11   6    
13 232 Martijn Koops Vlagtwedde 6 7   13   7    
14 11 Jeroen Alles  Beerta 7 5   12   8    
15 358 Tjeerd Postma Drogeham 5 6   11     9  
16 92 Stef van der Wiel Vledderveen 3 4   7     10  
17 97 Alwin Boer Noordwolde 5 6   11     11  
18 278 Kevin Zwambag De Hoeve 4 3   7     12  
19 192 Django Otten Kuinre 4 4   8     13  
20 142 Ronnie v/d Voort Wolvega 2 5   7     14  
21 194 Kay Boon Noordwolde 3 4   7     15  
22 89 Klaas van Dellen Anjum 3 5   8     16  
23 208 Harm Postma St.Annaparochie 2 4   6       17
24 96 Sjoerd Visser Hemrik 1 5   6       18
25 95 Nick van Ens Kuinre x 6   6       19
26 72 Jerome v/d Wouden Zwagerbosch 3 3   6       20
                       
                       
Klasse:  ST1 - ST3                  
                       
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C D
1 20 Stef Hamstra Harkema 9 9   18 1      
2 3 Frank Hamming De Groeve 9 8   17 2      
3 19 Evert van Til Harkema 8 8   16 3      
4 90 Mark Dijkstra Boer 7 6   13 4      
5 75 Aart Terpstra Menaldum 5 5   10 5 2    
6 9 Ruben de Jong Koudum 6 7   13 6      
7 10 Jesse van der Zee Gorredijk 7 4   11 7      
8 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 5 3   8 8 1    
9 91 Cor Zeilinga Moddergat 6 4   10   3    
10 37 Olav den Engelsman De Westereen x afgm   0   4