GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2017 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.

 





    Toppers            
Plts. Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e A B
1 16 Angela Lageman Zuidbroek 9 9 18 1  
2 46 Bridget Portijk Tuk 9 8 17 2  
3 6 Randy Drijfhout Ezinge 8 3 11 3 1
4 7 Loris Drijfhout Ezinge 8 6 14 4  
5 14 Sem Ensing Peize 7 9 16 5  
6 5 Remco Koopman Noordwolde 6 7 13 6  
7 15 Sebastiaan Reitsma Westhoek 5 8 13 7  
8 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 4 7 11 8 2
9 71 Delina Kruit Emmer compascum 6 5 11   3
10 10 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 7 5 12   4
11 42 Gert Homans Wouterwoude 4 6 10   5
12 2 Youri de Jong Steggerda 5 4 9   6
13 34 Kay van Dekken Zwaagwesteinde 3 4 7   7
14 69 Marc de Boer Surhuisterveen AFG        
                 
    50CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in    
        1e 2e 3e tot.  
1 18 Jarno Terpstra Wergea 9 9 9 27  
2 9 Duncan Hoevens Witmarsum 8 8 8 24  
3 42 Chris Andreas Hoogkerk 6 7 7 20  
4 12 Lars Hoeksma Jistrum 5 5 6 16  
5 19 Leon Meijerink De Krim 7 6 1 14  
6 22 Ilian v/d Linde Boelenslaan 4 4 5 13  
7 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 3 2 4 9  
8 3 Nynke Sybesma Waskemeer 2 3 3 8  
9 17 Fabian Dootjes Bakkeveen 1 1 2 4  
                 
    65CC            
Plts. Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e A B
1 2 Oege de Haan Ureterp 9 9 18 1  
2 6 Jelke Baarda st Nicolaasga 7 8 15 2  
3 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 7 6 13 3 1
4 5 Sybe Grouwstra Suwald 8 7 15 4  
5 10 William Kruit Emmer compascum 9 9 18 5  
6 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 6 6 12 6 2
7 7 Robin de Haan Tzummarum 6 7 13 7  
8 18 Rick Grasdijk Froombosch 8 8 16 8  
9 97 Patrick Stegeman Rouveen 4 5 9   3
10 95 Maik Stegeman Rouveen 5 x 5   4
11 25 Jim Andreas Hoogkerk 5 5 10   5
12 58 Tonny Blok Noordwolde 4 4 8   6
13 46 Dylan Arends Hoogkerk 3 4 7   7
                 
    85CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Finale
        1e 2e tot. A B
1 11 Lazar de Vries Opende 9 9 18 1  
2 4 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 9 17 2  
3 21 Jordy Vermanen Naarden 7 8 15 3  
4 95 Gert Poolman Rouveen 4 6 10 4 1
5 26 Eric Nammensma Menaldum 5 7 12 5  
6 18 Melvin Stegeman Menaldum 5 7 12 6  
7 38 Robin Hamminga Tynaarlo 6 x 6 7 2
8 35 Jasper van Strik Rouveen 9 8 17 8  
9 10 Marcel Vlig Lemmer 7 5 12   3
10 52 Willem Henstra Kootstertille 6 6 12   4
11 5 Jelmer de Ree Tjerkgaast 4 5 9   5
12 98 Sander Cramer Tynaarlo 3 3 6   6
13 17 Sjoerd Hoekstra Sexbierum 8 4 12   7
                 
    125 Jeugd            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale
        1e 2e tot. A B
1 1 Mark Helmhout De Westereen 9 9 18 1  
2 30 Richard Ijbema Opende 8 8 16 2  
3 180 Stef Hamstra Harkema 8 9 17 3  
4 4 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 4  
5 14 Joey v. Kammen Opende 7 7 14 5 1
6 22 Anne Bos Harkema 7 8 15 6  
7 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 7 8 15 7  
8 27 Ynte van Hyum Ferwerd x 7 7 8 2
9 115 Jille Hamstra ut é Tille 6 6 12   3
10 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 5 5 10   4
11 39 Benno Kies Smilde 4 5 9   5
12 6 Kevin Stegeman Menaldum 4 6 10   6
13 52 anderea de vries De Westereen 5 6 11   7
14 20 Bas Homans Wouterwoude 6 5 11   8
15 7 Dylan Bergkamp Wildekamp 3 4 7   9
16 23 Wilson Cuperus Hantum X 3 3   10
17 15 Jefffry Mellens Zuidlaren x x 0   11
                 
    Veteranen            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series    
        1e 2e 3e tot.  
1 9 Henk Kramer Sondel 9 9 9 27  
2 21 Simon Reitsma Westhoek 8 8 8 24  
3 4 Harry van Dijk Hoogkerk 5 7 6 18  
4 10 Jelle Booi Boelenslaan 6 6 5 17  
5 5 Rudie Agricola Luinjeberd 7 2 7 16  
6 23 Johan v/d Woude Boelenslaan X 4 4 8  
7 94 Berend v/d Velde Opende X 3 3 6  
8 42 Henk Haantjes Woudsend x 5 afg 5  
9 26 Deborah de Jong Oude pekela X 1 x 1  
                 
    ST 2            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e totaal A B
1 3 Frank Hamming De Groeve 8 9 17 1  
2 19 Evert van Til Harkema 9 8 17 2  
3 7 Rindert Boonstra Noardburgum 7 9 16 3  
4 4 Ruben Guikema Groningen 8 8 16 4  
5 1 Mark Helmhout De Westereen 9 9 18 5  
6 36 Peter van Dekken Harkema 5 8 13 6  
7 30 Richard Ijbema Opende 6 7 13 7 1
8 15 Andries Fabriek Jubbega 7 6 13 8 2
9 93 Richard Nammensma Menaldum 5 4 9   3
10 83 Johan v/d Meulen Suawoude 4 7 11   4
11 45 Klaas jan Terpstra De kiel 6 3 9   5
12 64 Willem Fennema St.Annaparochie 4 7 11   6
13 118 Dennie Hollema Kootstertille 6 5 11   7
14 358 Tjeerd Postma Kootstertille 4 6 10   8
15 117 Bert jan Middel Kootstertille 5 x 5    
16 94 Jörn v/d Velde Opende 3 5 8    
                 
    ST 1/ST 3            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale
        1e 2e totaal A B
1 14 Ruben de Jong Koudum 9 9 18 1  
2 21 Richard Dol Oldeholtpade X 8 8 2 1
3 31 Fokke jan de Haan Drogeham 4 9 13 3  
4 19 Olav den Engelsman De Westereen 8 7 15 4  
5 69 Brugt Vorenholt Roden 7 4 11 5 2
6 82 Hielke Boorsma Nijland 6 6 12 6  
7 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 7 5 12 7  
8 20 Klaas Poppinga Surhuisterveen 8 6 14 8  
9 120 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 5 4 9   3
10 92 Dirk Jan Mollema Roden 5 x 5   4