GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2017 »
zomadiwodovrza
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  Toppers                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 46 Jason Kroeze Groningen 9 9 9 27      
2 72 Jafaro Hazeveld Assen 8 8 8 24      
3 81 Rienk Bakker Minnertsga 7 7 7 21      
                     
    Toppers                
4 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 9 9 9 27      
5 16 Quinten Kin Staphorst 6 8 8 22      
6 22 Kaylee Schoo Sneek 7 7 5 19      
7 5 Sanne Meijerink De Krim 5 6 7 18      
8 9 Gabryëla Horenga Marum 4 5 6 15      
9 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 3 4 4 11      
10 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 afg   8      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 8 8 9 25      
2 14 Jelle de Haan Donkerbroek 6 7 8 21      
3 84 Bern Monkel Oudehorne 7 6 7 20      
4 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 x 18      
5 77 Sem de Roode Menaam 3 5 6 14      
6 4 Ronan Pera Opende 5 4 5 14      
7 42 Nick Versluis Noordwolde 4 3 3 10      
8 22 Aron de Haan Harkema 1 1 4 6      
9 8 Hidde Bakker Minnertsga 2 2 2 6      
                     
                     
    65cc B                
10 46 Ywan Groeneveld IJlst 8 8   16      
11 24 Jelte Zandberg Drogeham 9 9   18      
12 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 7 7   14      
13 72 Jafaro Hazeveld Assen 7 6   13      
14 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 6 6   12      
15 34 Jelrik de Boer Engwierum 4 4   8      
16 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 3 5   8      
17 66 Rens Spanjer Bitgummole 8 9   17      
18 11 Danique Schoo Sneek 4 5   9      
19 10 Jarno Slot Noordwolde 5 3   8      
20 9 Rafaël de Weerd Geesbrug 2 3   5      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum 8 9   17 1    
2 45 Pieter Tolsma Tzum 5 9   14 2    
3 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 8   17 3    
4 24 Gert Homans Wouterswoude 7 8   15 4    
5 74 Ward Monkel Oudehorne 6 7   13 5    
6 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 4 x   4 6 2  
7 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 3 7   10 7 1  
8 25 Melanie Leerling Noordwolde 6 5   11 8    
9 46 Quinten Holt Roden 4 4   8   3  
10 5 Tommy Dijkstra Kollum x x   0   4  
11 34 Wendy Oldenzeel Peize 5 3   8   5  
12 16 Fabian Dootjes Bakkeveen afg     0      
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9   18 1    
2 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag 9 8   17 2    
3 6 Klaas Kin Staphorst 8 6   14 3    
4 9 Kay Boon Noordwolde 5 6   11 4    
5 15 Lambert Veltman Oldemarkt 7 8   15 5    
6 13 Marco de Lang De Westereen 6 4   10 6 2  
7 66 Wiebren de Vries Langezwaag 7 x   7 7 1  
8 7 Roberto Slot Noordwolde 3 7   10 8    
9 10 Wiebe Bakker Lippenhuizen 5 5   10   3  
10 94 Jirina de Vries Langezwaag 3 3   6   4  
11 4 Pascal Wouters Heerenveen 4 4   8      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 2 Mike Klein Klazienaveen 8 5   13 1 1  
2 48 Johan Kuiken Dongjum 6 9   15 2    
3 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 8   17 3    
4 54 Joran Marra Opeinde 9 7   16 4    
5 3 Jarno Terpstra Wergea 8 9   17 5    
6 96 Tonny Blok Noordwolde 8 9   17 6    
7 22 Jacco de Jong Langezwaag 7 8   15 7 2  
8 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 7   16 8    
9 27 Dennis Strikwerda Exmorra 7 6   13   3  
10 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 7 6   13   4  
11 19 Leon Meijerink De Krim 4 8   12   5  
12 7 Stefan Bakker Langelille 6 5   11   6  
13 99 Tommy Kruis Steenwijk 3 7   10   7  
14 75 Jesper Hofstra Oudehorne 3 6   9   8  
15 24 Thomas de Boer Engwierum 6 x   6     1
16 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide x 5   5     2
17 21 Robin Koornstra Makkum 4 4   8     3
18 14 Jornie de Boer Engwierum 4 5   9     4
19 34 Bjorn Ringnalda Dokkum 5 4   9     5
20 12 Bram Zandberg Drogeham 5 4   9     6
21 46 Wessel de Jong Wier 3 3   6     7
22 70 Jeroen v/d Brug St. Nicolaasga 2     2     8
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Nina Ferwerda de Blesse 9 9 6 24      
2 5 Kyra Wassenaar Opende 6 8 9 23      
3 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 8 6 7 21      
4 14 Deborah de Jong Winschoten 5 7 8 20      
5 16 Geke Elzinga Harkema 7 5 5 17      
                     
    Dames B                
10 22 Celine Lubben Klazienaveen 8 8 9 25      
11 26 Romy Hamminga Anloo 9 9 7 25      
12 69 Celine Vorenholt Roden 5 7 6 18      
13 21 Kim Ensing Spanga 6 5 5 16      
14 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 7 x 8 15      
15 35 Astrid de Jong Moddergat 4 6 4 14      
16 20 Nikita Postma St. Annaparochie 3 4 afg 7      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 9   18 1    
2 45 Durk Bloem De Westereen 8 7   15 2    
3 80 Roel de Vries Roden 7 5   12 3    
4 15 Willem Mellens Zuidlaren 8 9   17 4    
5 1 Wico Rooske Peize 6 4   10 5 1  
6 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 6 6   12 6    
7 44 Hendrik Boltjes Dokkum 7 8   15 7    
8 62 Reinder van Dellen Anjum 4 4   8 8 2  
9 34 Richard Oldenzeel Peize 3 3   6   3  
10 11 Jille Pultrum Harkema 5 5   10   4  
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 82 Mark Helmhout De Westereen 9 9   18 1    
2 51 Jamie Elsinga Wolvega 8 8   16 2    
3 84 Rick Siebren Douma Opende x 6   6 3 1  
4 77 Jordy Hoogland Wolvega 8 9   17 4    
5 50 Niels Broekema Hoogkerk 6 7   13 5    
6 7 Anne Bos Harkema 9 7   16 6    
7 4 Rick Grasdijk Froombosch 5 8   13 7    
8 14 Michel Bakker Langelille 4 5   9 8 2  
9 6 Marten Dragtsma Wolvega 5 4   9   3  
10 96 Tonny Blok Noordwolde 6 5   11   4  
11 72 Robin de Haan Tzummarum 3 3   6   5  
12 2 Marcel Vlig Lemmer 7 6   13   6  
13 46 Lazar de Vries Opende 7     7   7  
14 86 Arnold ten Hoeve Heerenveen 4 afg   4   8  
15 16 Gert v/d Heide Harkema 2 afg   2   9  
                     
    ST2 B                
17 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 8 9   17 1    
18 31 Marcel ter Braake Nijeveen 6 8   14 2 1  
19 34 Kevin Korte Winschoten 9 9   18 3    
20 48 Johan Kuiken Dongjum 9 7   16 4    
21 40 Wesley Sijtsma Dokkum 6 6   12 5 2  
22 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 8 7   15 6    
23 52 Willem Henstra Kootstertille 7 9   16 7    
24 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 9 6   15 8    
25 90 Joyce v/d Kant Dokkum 6 8   14   3  
26 11 Marco Nijenhuis Musselkanaal 4 7   11   4  
27 81 Rowdy Stevens Geesbrug 7 5   12   5  
28 36 Gerbrand Visser Makkum 3 8   11   6  
29 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 8 6   14   7  
30 56 Thijs Schaap Makkum 7 5   12   8  
31 65 Dennis Ten Hoeve Heerenveen 4 4   8     1
32 94 Rowan Swama Sappemeer 5 x   5     2
33 9 Kevin Kramer Sondel 5 3   8     3
34 58 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 5 5   10     4
35 15 Willem Kingma Rijperkerk 4 4   8     5
36 88 Sven Venema Sappemeer afg     0      
                     
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 1    
2 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 9 9   18 2    
3 26 Elmar Talsma Sondel 7 8   15 3    
4 55 Chris Werkman Kommerzijl 8 8   16 4    
5 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 7 9   16 5    
6 20 Gerrit v/d Horn Raard  9 7   16 6    
7 10 Thies Henstra Oudwoude 7 5   12 7 1  
8 66 Jan Cloo Wolvega 7 7   14 8 2  
9 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 6 7   13   3  
10 12 Danny Cahais Dokkum 8 6   14   4  
11 77 Martijn Moes Aduard 6 6   12   5  
12 94 Joris Guikema Groningen 5 6   11   6  
13 70 Django Otten Kuinre 5 5   10   7  
14 95 Nick van Ens Kuinre 6 8   14   8  
15 17 Kenrick van 't Hul Kuinre 3 4   7     1
16 15 Kevin v/d Heide Niawier 4 5   9     2
17 57 Jordy Kempenaar Driezum 4 3   7     3
18 92 Hille Postma Oostwold 3     3     4
19 43 Paul v/d Velde Leek 4 4   8     5
20 87 Sjors Veen Noordhorn 3 3   6     6
21 11 Jeroen Alles Beerta 5 4   9     7
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 8 9 25      
2 55 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 7 9 8 24      
3 19 Evert van Til Harkema 9 7 7 23      
4 34 Mark v/d Heide Niawier 5 6 5 16      
5 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 6 3 6 15      
6 17 Gertjan Potze Zuidbroek 4 5 4 13      
7 39 Benno Kies Smilde 1 4 3 8      
8 85 Geert-Jan Ruiter Bantega 3 x   3      
9 10 Jesse v/d Zee Gorredijk 2     2