GRASBAANRACES

Evenementen

« mei 2018 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 











    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 9 27    
2 4 Ronan Pera Opende 8 8 8 24    
3 13 Amber Boezerooij Bant 7 7 7 21    
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 4 Simon van Burgel Zeerijp 9 9 18 1    
2 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 8 17 2    
3 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 7 14 3    
4 99 Youri de Jong Steggerda 8 7 15 4    
5 33 Rik Jan de Boer Menaam 4 6 10 5    
6 9 Demi Lageman Zuidbroek x 5 5 6 1  
7 24 Gert Homans Wouterswoude 4 5 9 7 2  
8 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 8 6 14 8    
9 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 6 4 10   3  
10 89 Jarno Dijkstra Noardburgum 5 3 8   4  
11 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 3 2 5   5  
                   
    65 CC              
    b groep beginners   1e 2e 3e tot.    
1 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 9 9 9 27    
2 222 Quinten Holt Roden 8 8 8 24    
3 480 Mike Koolhaas Rottevalle 6 7 7 20    
4 35 Celine Vorenholt Roden 7 6 6 19    
5 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 4 14    
6 42 Nick Versluis Noordwolde 4 4 5 13    
7 18 Danielle Dijkstra De Westereen 3 3 3 9    
                   
    65 CC              
    A groep   1e 2e tot. A B  
1 14 Sem Ensing Peize 9 9 18 1    
2 46 Dylan Ottens Hoogkerk 9 8 17 2    
3 3 Jarno Terpstra Wergea 5 5 10 3 1  
4 12 Lars Hoeksma Jistrum 7 9 16 4    
5 7 Remco Koopman Noordwolde 7 6 13 5    
6 26 Loris Drijfhout Ezinge 8 8 16 6    
7 4 Simon van Burgel Zeerijp 8 7 15 7    
8 84 Mike Klein Klazinaveen x 7 7 8 2  
9 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 6 5 11   3  
10 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 6 x 6   4  
11 48 Sake Johannes de Boer Menaam 5 6 11   5  
12 99 Randy Drijfhout Ezinge 4 4 8   6  
13 23 Bridget Portijk Tuk 4 4 8   7  
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 7 Thijs de Vries Jubbega 9 9 18 1    
2 15 Lambert Veldman Oldemarkt 6 9 15 2    
3 1 Egbert Schaap Jubbega 8 8 16 3    
4 31 Gerrit de Graaf Kollumerzwaag 4 6 10 4 1  
5 11 Willem Henstra Kootstertille 8 7 15 5    
6 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 4 5 9 6 2  
7 2 Wiebe de Wit Jubbega 7 6 13 7    
8 3 Wigger v/d meer Hoornsterzwaag 7 4 11 8    
9 52 Wietse Henstra Kootstertille 5 5 10   3  
10 88 Pascal Wouters Heerenveen 3 3 6   4  
11 84 Stefan Bakker Langelille 3 afg 3   5  
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 711 Wendy Hemme Coevorden 9 9 9 27    
3 7 Lia Schokker de Blesse 7 7 8 22    
4 88 Kristie van Steden Witte Paarden 8 8 6 22    
2 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 5 5 7 17    
5 98 Evelien Koopmans Steggerda 6 6 5 17    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B C
1 444 Oege de Haan Wolvega 9 9 9 1    
2 7 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 9 8 2    
3 5 Rick Grasdijk Froombosch 8 7 8 3    
4 4 Jimmy Tuinstra Tzummarum 6 8 6 4    
5 2 Jelmer de Ree Tjerkgaast 6 8 6 5    
6 12 Robin de Haan Tzummarum 8 6 8 6 2  
7 52 Willem Henstra Kootstertille 7 9 7 7    
8 58 Tonny Blok Noordwolde 5 7 5 8 1  
9 48 Johan Kuiken Dongjum 6 5 6   3  
10 84 Mike Klein Klazinaveen 9 5 9   4  
11 75 Joran Marra Opeinde 7 6 7   5  
12 22 Rowan Swama Sappemeer 7 4 7   6  
13 9 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 3 5 3   7  
14 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag 3 4 3   8  
15 199 Eelke Jan de Vries Ureterp x 3 0     1
16 111 Marten Dragtsma Wolvega 5 2 5     2
17 19 Leon Meijerink De Krim 4 x 4     3
18 23 Koen van Schoot Wolvega 2 4 2     4
19 16 Nuri Heskes Nijensleek 3 3 3     5
20 15 Lukas van Burgel Zeerijp 4 x 4     6
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 11 Lazar de Vries Opende 7 9 9 25    
2 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 8 8 24    
3 1 Arnee Elsinga St johnnesga 9 7 7 23    
4 95 Gert Poolman Rouveen 6 3 6 15    
5 38 Robin Hamminga Tynaarlo 3 5 4 12    
6 186 Melvin Stegeman Menaldum 2 6 3 11    
7 7 Marcel Vlig Lemmer 5 x 5 10    
8 126 Jordy Hoogland Wolvega 4 4 2 10    
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 35 Henk Haantjes Woudsend 8 7 9 24    
2 313 Wico Rooske Peize 7 9 8 24    
3 5 Rudie Agricola Luinjeberd 9 6 7 22    
4 15 Willem Mellens Zuidlaren 6 8 6 20    
5 36 Foppe Rinkema Twello 5 5 5 15    
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B C
1 320 Cor Zeilinga Moddergat 9 7 16 1    
2 158 Daan Akkerman Boijl 9 9 18 2    
3 23 Wilson Cuperus Hantum 8 9 17 3    
4 99 Bert van Roozendaal Steggerda 3 9 12 4 1  
5 67 Jan de Vries Jubbega 9 8 17 5    
6 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 7 8 15 6    
7 27 René Spiekhout Gorredijk 5 6 11 7 2  
8 36 Steven van Zanten Wolvega 8 7 15 8    
9 307 Sander Wiechers Roden 7 7 14   3  
10 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 8 6 14   4  
11 208 Harm Postma St.Annaparochie 6 5 11   5  
12 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 5 5 10   6  
13 19 Jeffrey Smit Drachten 6 6 12   7  
14 54 Tjeerd Bron Bedum 6 4 10   8  
15 55 Rowdy Drenth Gasselternijveen x 8 8     1
16 66 Jan Cloo Wolvega x 5 5     2
17 51 Peter Mulder Ter apelkanaal 4 4 8     3
18 237 Jurgen Klein Klazienaveen 7 3 10     4
19 15 Lambert Veltman Oldemarkt 4 4 8     5
20 52 Wietse Henstra Kootstertille 5   5     6
21 10 Thies Henstra Oudwoude afg   0     7
                   
    ST 2 A Groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B C
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 18 1    
2 19 Evert van Til Harkema 6 9 15 2    
3 17 Hendrik de Boer JUbbega 8 7 15 3    
4 42 Richard Dol Oldeholtpade 8 8 16 4    
5 9 Wilko Bruining Opende 7 6 13 5 1  
6 16 Roy Pasveer Steggerda 5 8 13 6    
7 199 Ruben Guikema Groningen 9 5 14 7    
8 84 Joey v Kammen Opende 3 5 8 8 2  
9 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 3 10   3  
10 96 Nicky Blok Noordwolde 6 7 13   4  
11 7 Anne Bos Harkema 4 4 8   5  
12 23 Rick Douma Opende 4 3 7   6  
13 3 Henk Kramer Sondel 5 4 9   7  
14 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 2 6 8   8  
15 1 Gerben Hamstra Kootstertille 3 2 5     1
16 26 Arjan de Jong Steggerda 2 2 4     2
                   
    ST 2 B groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 115 Jille Hamstra ut é Tille 9 9 18 1    
2 14 Michel Bakker Langelille 9 9 18 2    
3 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 8 8 16 3    
4 11 Gert v/d Heide Harkema 4 7 11 4 1  
5 186 Melvin Stegeman Menaldum 5 8 13 5    
6 20 Bas Homans Wouterswoude 8 7 15 6    
7 90 siske benedictus   7 6 13 7    
8 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 6 4 10 8 2  
9 64 Willem Fennema St.Annaparochie 7 5 12   3  
10 358 Tjeerd Postma Kootstertille 6 6 12   4  
11 3 Jeffrey Kramer Sondel 3 3 6   5  
12 26 Elmar Talsma Sondel 4 4 8   6  
13 126 Lorenzo Punter Wolvega 5 5 10   7  
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 7 Frank Hamming De Groeve 9 9 18 1    
2 45 Bert Dijkstra De Westereen 9 8 17 2    
3 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 9 18 3    
4 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 7 8 15 4    
5 120 Stef Hamstra Harkema 8 7 15 5    
6 19 Wilko Bruining Opende 6 8 14 6    
7 57 Johan Wissema Jubbega 7 7 14 7 1  
8 32 Marco Veensma Stiens 6 6 12 8 2  
9 14 Sebastiaan Mulder Peest 8 6 14   3  
10 37 Olav den Engelsman De Westereen 5 4 9   4  
11 69 Brugt Vorenholt Roden 5 5 10   5  
12 10 Bertus de Wit Gorredijk 7 5 12   6  
13 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 4 5 9   7  
14 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 4 6 10   8  
15 26 arjan de jong steggerda 3 4 7      
16 72 Erwin Bethlehem Opende 3 3 6      
17 24 Annelies Veensma Stiens 4 x 4