GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2018 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 4 Ronan Pera Opende 8 8 8 24      
2 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 4 9 19      
3 33 Jelmer de Boer Menaam 7 7 5 19      
4 8 Rudmer Koopmans Arum 9 9 0 18      
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 4 6 7 17      
6 95 Niek Meijerink De Krim 5 5 6 16      
7 10 Britt Boezerooy Bant 2 3 4 9      
8 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 3 2 3 8      
9 75 Sem Jonker Workum 1 1 2 4      
10 11 Danique Schoo Sneek 0 0 1 1      
                     
                     
Klasse:  Toppers                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
11 81 Rienk Bakker Minnertsga 9 9 9 27      
12 29 Dominic Hamminga Gees 8 8 8 24      
13 18 Danielle Dijkstra De Westereen 6 7 7 20      
14 5 Sanne Meijerink De Krim 7 6 6 19      
15 16 Quinten Kin Staphorst 5 5 4 14      
16 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 4 4 5 13      
17 22 Kaylee Schoo Sneek 3 3 3 9      
                     
                     
Klasse:  65cc A                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 1 Angela Lageman Zuidbroek 9 9   18 1    
2 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 8 9   17 2    
3 33 Rik Jan de Boer Menaam 6 7   13 3    
4 24 Gert Homans Wouterswoude 7 8   15 4    
5 74 Ward Monkel Oudehorne 7 6   13 5    
6 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 4 6   10 6 2  
7 84 Bern Monkel Oudehorne 8 5   13 7    
8 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 4   9 8 1  
9 9 Demi Lageman Zuidbroek 4 3   7   3  
10 454 Pieter Tolsma Tzum 5 2   7   4  
11 222 Quinten Holt Roden 2 2   4   5  
12 13 Amber Boezerooij Bant 3 3   6   6  
                     
                     
Klasse:  65cc B                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
13 184 Ryan Smit Annersveensekanaal 9 9 9 27      
14 14 Jelle de Haan Donkerbroek 8 8 7 23      
15 4 Ronan Pera Opende 7 7 8 22      
16 77 Sem de Roode Menaam 6 6 6 18      
17 15 Wendy Oldenzeel Peize 5 5 5 15      
18 19 Denise Sassen Onstwedde 4 4 4 12      
19 22 Aron de Haan Harkema 3 3 3 9      
20 117 Jarno Slot Noordwolde 2 2 2 6      
                     
                     
Klasse: Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 6 Klaas Kin Staphorst 7 9 7 23      
2 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag 9 7 6 22      
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 8 8 5 21      
4 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 5 6 9 20      
5 197 Roberto Slot Noordwolde 6 5 8 19      
6 2 Wiebe de Wit Jubbega 3 4 4 11      
7 4 Pascal Wouters Heerenveen 2 3 x 5      
8 22 Egbert Schaap Jubbega 4 afg   4      
                     
                     
Klasse:  Damesklasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 9 9 9 27      
2 911 Nina Ferwerda de Blesse 8 6 8 22      
3 26 Deborah de Jong Winschoten 5 8 7 20      
4 2 Iris Meindertsma Driezum 6 7 6 19      
5 7 Lia Schokker de Blesse 7 5 5 17      
                     
                     
Klasse:  Damesklasse B                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
6 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 7 9 9 25      
7 16 Geke Elzinga Harkema 9 8 8 25      
8 77 Mandy Sijtzema Hallum 8 7 7 22      
9 21 Kim Ensing Spanga 5 5 6 16      
10 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 6 6 4 16      
11 69 Celine Vorenholt Roden 4 4 5 13      
12 35 Astrid de Jong Moddergat 3 3 3 9      
                     
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 117 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 9   17 1    
2 3 Jarno Terpstra Wergea 9 9   18 2    
3 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 7 8   15 3    
4 54 Joran Marra Opeinde 9 8   17 4    
5 454 Pieter Tolsma Tzum 6 7   13 5    
6 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 6 7   13 6 1  
7 30 Maurik Sijtsma Dokkum 5 6   11 7 2  
8 24 Thomas de Boer Engwierum 8 6   14 8    
9 19 Leon Meijerink De Krim 7 5   12   3  
10 5 Wessel de Jong Wier 5 4   9   4  
11 18 Jessica Dijkstra De Westereen 4 5   9   5  
12 10 Damian Feijen Dalfsen 4 4   8   6  
13 21 Robin Koornstra Makkum 3 3   6   7  
14 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 3 afg   3   8  
                     
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 96 Tonny Blok Noordwolde 8 9   17 1    
2 5 Rick Grasdijk Froombosch 9 9   18 2    
3 90 Niels Broekema Hoogkerk 7 8   15 3    
4 23 Koen van Schoot Wolvega 6 7   13 4    
5 2 Mike Klein Klazienaveen 5 4   9 5 1  
6 16 Nuri Heskes Nijensleek 5 8   13 6    
7 66 Dylan Ottens Hoogkerk 6 7   13 7    
8 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 4 6   10 8 2  
9 7 Stefan Bakker Langelille 3 3   6   3  
10 52 Willem Henstra Kootstertille 4 5   9   4  
                     
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 108 Bert Vorenholt Roden 9 9 9 27      
2 15 Willem Mellens Zuidlaren 8 8 8 24      
3 69 Brugt Vorenholt Roden 7 7 7 21      
4 313 Wico Rooske Peize 6 6 6 18      
                     
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 4 Roy Pasveer Steggerda 9 9   18 1    
2 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 8 9   17 2    
3 5 Lorenzo Punter Wolvega 7 7   14 3    
4 77 Jordy Hoogland Wolvega 6 7   13 4    
5 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 6 5   11 5 2  
6 7 Anne Bos Harkema 9 8   17 6    
7 20 Bas Homans Wouterswoude 5 4   9 7 1  
8 2 Marcel Vlig Lemmer 8 6   14 8    
9 18 Aron Schokker de Blesse 7 5   12   3  
10 34 Kevin Korte Winschoten 5 6   11   4  
11 14 Michel Bakker Langelille x 8   8   5  
12 102 Gerard Bijlsma Drogeham 3 3   6   6  
13 86 Arnold ten Hoeve Heerenveen 4 4   8   7  
                     
                     
Klasse:  ST2 B                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
14 72 Robin de Haan Tzummarum 6 8   14 1    
15 13 Barry Bakker Sappemeer 9 4   13 2 1  
16 16 Gert v/d Heide Harkema 8 9   17 3    
17 90 Joyce van Dellen Raard 9 9   18 4    
18 111 Marten Dragtsma Wolvega 8 8   16 5    
19 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 9 6   15 6    
20 44 Sven Venema Sappemeer 6 8   14 7    
21 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 7   14 8 2  
22 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 5   12   3  
23 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 6 7   13   4  
24 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 7 5   12   5  
25 30 Pieter Elzinga Zwagerbosch 5 4   9   6  
26 99 Mariëlle Kuiper Oosternijkerk 4 5   9   7  
27 52 Willem Henstra Kootstertille 6 4   10   8  
28 26 Elmar Talsma Sondel 3 2   5     1
29 161 Gerbrand Visser Makkum 4 3   7     2
30 40 Wesley Sijtsma Dokkum 2 3   5     3
31 9 Kevin Kramer Sondel 3 2   5     4
32 81 Rowdy Stevens Geesbrug  5 3   8     5
                     
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e   totaal A B C
1 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 7 9   16 1    
2 10 Thies Henstra Oudwoude 8 6   14 2    
3 34 Mark van der Heide Niawier 9 7   16 3    
4 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 6 7   13 4    
5 97 Alwin Boer Noordwolde 9 8   17 5    
6 20 Gerrit van der Horn Raard  6 5   11 6 2  
7 66 Jan Cloo Wolvega 8 8   16 7    
8 11 Jeroen Alles  Beerta 4 3   7 8 1  
9 358 Tjeerd Postma Drogeham 5 6   11   3  
10 31 Mike Dijkman Kuinre 5 5   10   4  
11 192 Django Otten Kuinre 4 4   8   5  
12 142 Ronnie v/d Voort Wolvega 3 3   6   6  
13 237 Jurgen Klein Klazinaveen x 9   9   7  
14 95 Nick van Ens Kuinre 7 4   11   8  
                     
                     
Klasse:  ST1 - ST3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1e 2e 3e totaal A B C
1 3 Frank Hamming De Groeve 9 9 9 27      
2 19 Evert van Til Harkema 8 8 8 24      
3 37 Olav den Engelsman De Westereen 7 7 7 21      
4 23 Wilson Cuperus Hantumhuizen 5 5 6 16      
5 90 Mark Dijkstra Boer 6 6 x 12