GRASBAANRACES

Evenementen

« september 2018 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 9 27      
2 46 Jason Kroeze Groningen 8 8 8 24      
3 81 Rienk Bakker Minnertsga 5 7 7 19      
4 15 Jourik de Boer Engwierum 7 6 6 19      
5 11 Danique Schoo Sneek 6 5 5 16      
                     
    Toppers                
6 29 Dominic Hamminga Gees 9 8 9 26      
7 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 8 9 8 25      
8 66 Jarno Bosma Langezwaag 7 7 7 21      
9 18 Danielle Dijkstra De Westereen 6 6 5 17      
10 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 4 4 6 14      
11 5 Sanne Meijerink De Krim 5 5 4 14      
12 22 Kaylee Schoo Sneek 2 3 3 8      
13 9 Gabryela Horenga Marum 3 2 2 7      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 84 Bern Monkel Oudehorne 8 9 9 26      
2 74 Ward Monkel Oudehorne 9 8 8 25      
3 454 Pieter Tolsma Tzum 7 7 7 21      
4 110 Jelte Zandberg Drogeham 6 5 5 16      
5 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 4 4 6 14      
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 6 2 13      
7 8 Hidde Bakker Minnertsga 3 3 4 10      
8 4 Ronan Pera Opende 2 2 3 7      
                     
    65 B                
9 22 Aron de Haan Harkema 9 9 8 26      
10 95 Niek Meijerink De Krim 8 8 9 25      
11 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 7 7 21      
12 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 5 6 6 17      
13 99 Wendy Oldenzeel Peize 6 5 5 16      
14 11 Danique Schoo Sneek 4 4 4 12      
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 279 Oebele Hoekstra Driezum 9 9 9 27      
2 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 8 8 8 24      
3 107 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 7 7 21      
4 21 Ferre Iedema Rinsumageest 6 6 6 18      
5 15 Dave Meijerink Schuinesloot x     0      
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 26 Deborah de Jong Winschoten 9 9 8 26      
2 5 Demi Valkema Joure 8 7 7 22      
3 16 Geke Elzinga Harkema 7 8 6 21      
4 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 5 6 5 16      
5 92 Kelsey Rozenberg Nijerberkoop 6 x 9 15      
6 69 Celine Vorenholt Roden 4 5 4 13      
7 35 Astrid de Jong Moddergat 3 4 2 9      
8 2 Celine Lubben Klazinaveen 2 3 3 8      
9 109 Anne-wieke Bokma Woudsend 1 2 x 3      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 1 Lars Hoeksma Jistrum 9 9   18 1    
2 99 Angela Lageman Zuidbroek 8 9   17 2    
3 74 Ward Monkel Oudehorne 5 6   11 3 1  
4 11 Dennis vd Ploeg Berlikum 9 7   16 4    
5 94 Gert Homans Wouterswoude 8 4   12 5 2  
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 8   12 6    
7 19 Leon Meijerink De Krim 7 8   15 7    
8 12 Bram Zandberg Drogeham 6 7   13 8    
9 5 Wessel de Jong Wier 5 6   11   3  
10 454 Pieter Tolsma Tzum 6 5   11   4  
11 24 Thomas de Boer Engwierum 7 5   12   5  
12 6 Demi Lageman Zuidbroek 3 4   7   6  
13 18 Jessica Dijkstra De Westereen 2 3   5   7  
14 10 Damian Feijen Dalfsen 4 3   7   8  
15 222 Quinten Holt Roden 2 2   4   9  
16 15 Tommy Dijkstra Kollum 3 x   3   10  
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 5 Rick Grasdijk Froombosch 9 9   18 1    
2 15 Dave Meijerink Schuinesloot 9 9   18 2    
3 66 Dylan Ottens Hoogkerk 8 7   15 3    
4 8 Jesse Meindertsma Driesum 7 8   15 4    
5 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 7 8   15 5    
6 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 6 6   12 6    
7 2 Mike Klein Klazienaveen 8 4   12 7 1  
8 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 5 5   10 8 2  
9 3 Jarno Terpstra Wergea 4 6   10   3  
10 11 Jacco de Jong Langezwaag 5 5   10   4  
11 14 Jornie de Boer Engwierum 3 7   10   5  
12 98 Jesper Hofstra Oudehorne 3 3   6   6  
13 99 Tommy Kruis Steenwijk 4 4   8   7  
14 27 Dennis Strikwerda Exmorra 6 x   6   8  
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 9 9 27      
2 44 Hendrik Boltjes Dokkum 8 8 8 24      
3 11 Jille Pultrum Harkema 7 7 7 21      
4 313 Wico Rooske Peize 6 6 6 18      
5 34 Richard Oldenzeel Peize 5 5 5 15      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 46 Lazar de Vries Opende 8 7 8 23      
2 6 Jamie Elsinga Wolvega 7 9 5 21      
3 90 Niels Broekema Hoogkerk 3 8 9 20      
4 1 Remon Meeters Hoogkerk 5 5 7 17      
5 16 Gert v/d Heide Harkema 6 4 6 16      
6 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 6 x 15      
7 53 Mark Helmhout De Westereen 0 x x 0      
                     
    ST2 B                
8 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 7 6   13 1 1  
9 6 Jamie Elsinga Wolvega 9 9   18 2    
10 15 Dave Meijerink Schuinesloot 8 9   17 3    
11 5 Rick Grasdijk Froombosch 9 9   18 4    
12 3 Barry Bakker Sappemeer 8 8   16 5    
13 108 Rowan Swama Sappemeer 7 7   14 6    
14 44 Sven Venema Sappemeer 6 4   10 7 2  
15 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 7 8   15 8    
16 84 Mika Meijer Winschoten 5 7   12   3  
17 88 Retze Breedveld Daalen 5 6   11   4  
18 4 John Bosma Dalfsen 8 5   13   5  
19 52 Willem Henstra Kootstertille 6 6   12   6  
20 40 Wesley Sijtsma Dokkum 4 5   9   7  
21 17 Siske Benedictus Rijperkerk 5 4   9   8  
22 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 3 1   4     1
23 62 Jappie Renkema Ureterp 2 4   6     2
24 9 Kevin Kramer Sondel 2 x   2     3
25 161 Gerbrand Visser Makkum 3 2   5     4
26 13 Dirk Rijpkema Woudsend 3 3   6     5
27 34 Kevin Korte  Winschoten x x   x     8
28 709 Oebele Hoekstra Driezum 4 3   7     9
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 8 9   17 1    
2 10 Thies Henstra Oudwoude 9 8   17 2    
3 13 Jeffrey Kramer Sondel 7 6   13 3    
4 34 Mark van der Heide Niawier 7 9   16 4    
5 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 9 7   16 5    
6 75 Elmar Talsma Sondel 4 5   9 6 2  
7 12 Danny Cahais Dokkum 6 8   14 7    
8 237 Jurgen Klein Klazinaveen 5 7   12 8 1  
9 18 Wiebe Bakker Lippenhuizen 3 2   5   3  
10 72 Jerome vd Wouden Zwagerbosch 5 3   8   4  
11 11 Jeroen Alles  Beerta 3 4   7   5  
12 3 Jan Geert Horenga Marum 2 5   7   6  
13 99 Joris Guikema Groningen 6 6   12   7  
14 39 Benno Kies Smilde 8 x   8   8  
15 9 Kevin vd Heide Niawier x 4   4   9  
16 84 Kornee vd Linden Nieuwehorne 4 x   4   10  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 9 27      
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 8 8 24      
3 23 Maurice IJken Klazienaveen 7 7 7 21      
4 4 Andries Homans Wouterswoude 6 6 6 18      
5 237 Jurgen Klein Klazinaveen 4 5 x 9      
6 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 5 4 x 9