GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2017 »
zomadiwodovrza
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 2 gasten online.

 






    Toppers            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten     
        1e 2e totaal A B
1 31 Angela Lageman Zuidbroek 9 9 18 1  
2 24 Fabian Dootjes Tolbert 9 9 18 2  
3 222 Johannes v/d Heide Surhuzum 8 8 16 3  
4 33 Justine Wagemans Waskemeer 8 7 15 4  
5 14 Delina Kruit Emmer compascum 7 8 15 5  
6 111 Randy Drijfhout Ezinge 5 5 10 6 2
7 12 Loris Drijfhout Ezinge 7 7 14 7  
8 4 Patrick Kramer Haulerwijk 4 x 4 8 1
9 46 Bridget Portijk Tuk 6 6 12   3
10 35 Celine Vorenholt Roden 6 5 11   4
11 3 Lars Hoeksema Jistrum 3 4 7   5
12 17 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 4 4 8   6
13 51 Leon  Meijerink De Krim 5 6 11   7
                 
    50CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten    
        1e 2e 3e totaal  
1 116 Lukas van Burgel Loppersum 8 8 9 25  
2 71 Jarno Terpstra Wergea 6 6 8 20  
3 31 Jurgen Kramer Haulerwijk 5 7 7 19  
4 22 Ilian v/d Linde Boelenslaan 7 5 6 18  
5 1 Simon van Burgel Loppersum 9 9 x 18  
6 11 Joyce Elsinga St.Johannesga 4 4 x 8  
                 
    65 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten    
    A groep   1e 2e 3e totaal  
1 20 Jelke Baarda st Nicolaasga 9 9 9 27  
2 7 William Kruit Emmer compascum 7 8 8 23  
3 15 Robin de Haan Tzummarum 8 7 6 21  
4 116 Lucas van Burgel Loppersum 6 6 7 19  
5 55 Rick Grasdijk Froombosch 5 5 5 15  
                 
    85 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten Sub  
        1e 2e   totaal  
1 2 Joey v. Kammen Opende 9 8 9 26  
2 66 Lazar de Vries Opende 8 7 8 23  
3 26 Eric Nammensma Menaldum 6 9 7 22  
4 12 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 6 5 18  
5 18 Melvin Stegeman Menaldum 5 4 6 15  
6 9 Marcel Vlig Lemmer 4 5 x 9  
7 17 Sjoerd Hoekstra Sexbierum 3 3 x 6  
                 
    Bromfiets            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten    
        1e 2e 3e    
1 67 Jan de Vries Jubbega 9 9 8 26  
2 85 Egbert Schaap Jubbega 8 8 9 25  
3 61 Marcel Kloetstra Noardburgum 7 7 7 21  
                 
    125 Jeugd            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale
        1e 2e totaal A B
1 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 9 9 18 1  
2 21 Mark Beishuizen Stadskanaal 9 8 17 2  
3 11 Anne Bos Harkema 5 6 11 3  
4 19 Benno Kies Drachten 6 3 9 4 1
5 24 Jorn v/d Velde Opende 7 8 15 5  
6 112 Joey van kammen Opende 8 7 15 6  
7 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 3 7 10 6  
8 2 Ynte van Hijum Ferwert 6 4 10 7 2
9 57 Arnee Elsinga St.Johannesga 5 5 10   3
10 6 Kevin Stegeman Menaldum 4 4 8   4
                 
    Veteranen            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten    
        1e 2e 3e totaal  
1 42 Henk Haantjes Woudsend 9 9 9 27  
2 23  Johan v/d Woude Boelenslaan 8 7 7 22  
3 24 Berend v/d Velde Opende 7 8 6 21  
4 8 Bart Uil Bierum 6 6 8 20  
5 23 Deborah de Jong Oude Pekela 5 x x 5  
                 
                 
    ST 2            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e totaal A B
1 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 9 9 18 1  
2 6 Rindert Boonstra Noardburgum 8 8 16 2  
3 30 Joery de Vries Drachten 7 7 14 3  
4 83 Johan v/d Meulen Suawoude 6 5 11 4  
5 3 Richard Nammensma Menaldum 5 x 5 5 2
6 16 Sylvana postma Rijs 6 4 10 6 1
7 11 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 6 15 7  
8 27 Evert van Til Harkema 8 7 15 8  
9 1 Arie van Til Harkema 4 3 7   3
10 17 Francois Burghgraef Zuidlaren 3 5 8   4
11 61 Siske Benedictus noordbergum 4   4   5
                 
    VT            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale
        1e 2e totaal A B
1 9 Sietse Boek Wolvega 9 9 18 1  
2 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 9 9 18 2  
3 121 Bertus de Wit Gorredijk 8 8 16 3  
4 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 7 6 13 4 1
5 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 8 8 16 5  
6 84 Marco Nijenhuis Musselkanaal 7 6 13 6  
7 81 Kevin de Jong Koudum 6 4 10 7 2
8 6 Roy v. Aalst Surhuisterveen 6 7 13 8  
9 142 Albert v.d. Meer Hoornsterzwaag 5 5 10   3
10       5 7 12   4
11 34 Jan Anton de Haan Drogeham 4 5 9   5
12 10 Theun Postma Kollumerzwaag 4 4 8   6
13 32 Wiebe de Wit Jubbega 3 3 6   7
                 
    Shorttrack            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten      
        1e 2e   totaal  
1 27 Fokke Jan de Haan Drogeham 8 4 7 19  
2 69 Brugt Voorenholt Roden 6 7 6 19  
3 23 Peter van Dekken Harkema 9 x 9 18  
4 9 Henk Kramer Sondel 5 8 5 18  
5 30 Joery de Vries Drachten x 9 8 17  
6 10 Stef Hamstra Harkema 4 6 4 14  
7 83 Halbe van der Meulen Suwâld 7 x 3 10  
8 11 Jille Pultrum Harkema 3 5 2 10