GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 






    Toppers in de dop              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e tot A B  
1 16 Nynke Sijbesma Waskemeer 9 9 18 1    
2 51 Leon  Meijerink De Krim 9 9 18 2    
3 11 Joyce Elsinga St.Johannesga 8 8 16 3    
4 222 Johannes v/d Heide Surhuizum 6 7 13 4    
5 7 Remco Koopman Noordwolde 7 8 15 5    
6 15 Sem Ensing Peize 7 4 11 6 2  
7 46 Bridget Portijk Tuk 8 5 13 7    
8 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 5 6 11 8 1  
9 115 Simon van Burgel Loppersum 6 x 6   3  
10 5 Sebastiaan Reitsma Westhoek 4 5 9   4  
11 111 Randy Drijfhout Ezinge 4 6 10   5  
12 12 Lores Drijfhout Ezinge 3 3 6   6  
13 14 Delina Kruit Emmer compascum 5 7 12   7  
14 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 4 7   8  
15 35 Celine Vorenholt Roden 2 3 5      
16 24 Fabian Dootjes Tolbert 2 2 4      
17 17 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 1 2 3      
                   
    Klasse: 50 cc                                                    
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e tot A B  
1 6 Lukas van Burgel Loppersum 9 9 18 1    
2 71 Jarno Terpstra Wergea 5 9 14 2    
3 108 Duncan Hoevens Witmarsum 8 8 16 3    
4 42 Chris Andreas Hoogkerk 5 3 8 4 1  
5 10 Kyra Wassenaar Opende 4 8 12 5    
6 4 Jurgen Kramer Haulerwijk 7 7 14 6    
7 95 Maik Stegeman Rouveen 6 7 13 7    
8 22 ilian v/d Linde Boelenslaan x 5 5 8 2  
9 97 Patrick Stegeman Rouveen 3 6 9   3  
10 9 Elroy Vlietstra Franeker 6 4 10   4  
                   
                   
                   
                                               Klasse: 65cc                                                
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in        
        1e 2e totaal A B  
1 2 Bonne v/d Kooi Noardburgum 9 8 17 1    
2 18 Jimmy Tuinstra Tzummarum 7 9 16 2    
3 23 Oege de Haan Ureterp 8 9 17 3    
4 6 Lazar de Vries Opende 9 9 18 4    
5 15 Robin de Haan Tzummarum 3 6 9 5 1  
6 55 Rick Grasdijk Froombosch 8 7 15 6    
7 7 William Kruit Emmer compascum 5 4 9 7 2  
8 35 Jasper van Strik Rouveen 7 8 15 8    
9 46 Dylan Arends Hoogkerk 5 4 9   3  
10 20 Jelke Baarda st Nicolaasga 6 7 13   4  
11 16 Sybe Grouwstra Suwald 5 8 13   5  
12 21 Jeffrey Buis Steenwijkerwold 4 7 11   6  
13 111 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 6 3 9   7  
14 22 Meghan Bijl Oudehaske 2 5 7   8  
15 8 Piet Hogendorp Eastermar 4 3 7      
16 62 Jesse Jan Stelwagen Eestrum x 6 6      
17 5 Jordy Vermanen Naarden 6 x 6      
18 44 Devin Althof Opende x x afgem      
                   
                   
                                              Klasse: Bromfiets                 
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e tot    
1 15 Lambert Veltman Paasloo 9 9 8 26    
2 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 8 8 9 25    
3 16 Egbert schaap Jubbega 7 6 7 20    
4 17 Elmer de Boer Schraard 5 7 6 18    
5 6 Wiebe de Wit Jubbega 6 x 5 11    
6 23 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag x afge   0    
                   
    regio              
1 643 Rik Horst Bedum 9 9 9 27    
2 33 Klaas jan van Wijk Godlinze 8 8 8 24    
3 21 Roderick Wiersum Bedum 7 afg   7    
                   
                   
                                               Klasse: Dames                                                    
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series    
        1e 2e 3e totaal    
1 11 Jessica Elsinga Wolvega 9 8 9 26    
2 16 Sylvana Postma Rijs 8 9 7 24    
3 7 Pricilla Wolgen Ter Apel 7 7 6 20    
4 5 Annelies Veensma Stiens 5 6 8 19    
5 10 Anderea de Vries De Westereen 6 4 5 15    
6 6 Siske Benedictus Noardburgum 4 5 4 13    
7 61 Ineke Renkema Ureterp 3 3 3 9    
                   
                   
                                               Klasse: 85 cc                                                    
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 6 Anne Bos Harkema 9 9 18 1    
2 2 Joey v. Kammen Opende 8 9 17 2    
3 19 Arnee Elsinga St Johannesga 6 8 14 3    
4 12 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 7 14 4    
5 5 Jordy Vermanen Naarden 7 8 15 5    
6 18 Melvin Stegeman Menaldum 6 6 12 6    
7 9 Marcel Vlig Lemmer 5 5 10 7 1  
8 17 Sjoerd Hoekstra Sexbierum 3 4 7 8 2  
9 38 Robin Hamminga Tynaarloo 4 3 7   3  
10 26 Eric Nammensma Menaldum 5 4 9   4  
                   
                   
                                               Klasse: 125 cc jeugd                                                   
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series     Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 9 9 18 1    
2 29 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 2    
3 20 Rick Douma Opende 8 8 16 3    
4 12 Richard Ijbema Opende 8 8 16 4    
5 10 Stef Hamstra Harkema 7 6 13 5 2  
6 21 Mark Beishuizen Stadskanaal 7 7 14 6    
7 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 6 7 13 7    
8 15 Mike Philips Veendam 6 5 11 8 1  
9 28 Jorn v/d Velde Opende 5 2 7   3  
10 115 Jille Hamstra ut é Tille 5 5 10   4  
11 151 Willem Osinga Pingjum 4 4 8   5  
12 35 Jefffry Mellens Zuidlaren 3 6 9   6  
13 33 Dennis Stienstra Holwerd 4 3 7   7  
14 14 Timo Koopmans Berlikum 2 4 6   8  
15 6 Kevin Stegeman Menaldum 3 2 5      
16 105 Rudmer v/d Galien Dokkum 1 3 4      
                   
                   
                   
                   
                                               Klasse: ST2                                                    
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series     Finale  
        1e 2e tot A B C
1 2 Frank Hamming De Groeve 9 9 18 1    
2 4 Johan v/d Meij Ferwerd 8 8 16 2    
3 11 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 6 7 13 3 1  
4 6 Rindert Boonstra Noardburgum 8 8 16 4    
5 16 Siebe van Dekken Oldeberkoop 7 9 16 5    
6 30 Joery de Vries Drachten 9 8 17 6    
7 41 Berry de Vos Hoogkerk 9 9 18 7    
8 42 Richard Dol Oldeholtpade 5 7 12 8 2  
9 83 Johan v/d Meulen Suawoude 8 6 14   3  
10 27 Evert van Til Harkema 7 7 14   4  
11 119 Arjan de Jong Steggerda 4 6 10   5  
12 48 geert krol minnetrsga 5 5 10   6  
13 62 Jappie Renkema Ureterp 5 6 11   7  
14 3 Richard Nammensma Menaldum 4 6 10   8  
15 29 Ruben Guikema Groningen 7 x 7     1
16 690 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 3 4 7     2
17 12 Richard Ijbema Opende 3 5 8     3
18 108 Niels Hoevens Witmarsum 4 5 9     4
19 21 Gerard Bijlsma Drogeham 6 4 10     5
20 64 Willem Fennema St.Annaparochie 2 3 5     6
21 85 Richard Tuintjer Zuidlaren x x 0      
22 444 Marcel de Jonge Eexterzandvoort x afg 0      
                   
                   
                                               Klasse:Veteranen                                                
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series     Finale  
        1e 2e tot A B  
1 11 Jille Pultrum Harkema 4 5 9 1 1  
2 42 Henk Haantjes Woudsend 5 8 13 2    
3 3 Steven van Dellen Hoogkerk 9 9 18 3    
4 80 Roel de Vries Wolvega 8 9 17 4    
5 31 Simon Reitsma Westhoek 6 8 14 5    
6 21 Haye Dijkstra Ijlst 7 7 14 6    
7 43 Jacob Wolgen Ter apel 7 6 13 7    
8 36 Klaas Veensma Stiens 3 3 6 8 2  
9 5 Rudie Agricola Luinjeberd 6 5 11   3  
10 23 Johan v/d Woude Boelenslaan 4 4 8   4  
11 46 Berend v/d Velde Opende x 2 2   5  
                   
                                               Klasse: VT                                                  
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series     Finale  
        1e 2e tot A B C
1 17 Henk Bos Oldeberkoop 9 9 18 1    
2 9 Sietse Boek Wolvega 6 8 14 2 2  
3 79 Rene Brandsma Marssum 8 8 16 3    
4 21 Olav den Engelsman De Westereen 4 6 10 4 1  
5 76 Yde Verhaag Damwoude 8 7 15 5    
6 54 Rienk Roersma Schingen 8 9 17 6    
7 112 Hendrik de Boer Hoornsterzwaag 9 7 16 7    
8 57 Liekele de Bruin Buitenpost 7 9 16 8    
9 42 Sjoerd v/d Meer Hoornsterzwaag 5 7 12   3  
10 22 Harry van Dijk Hoogkerk 6 6 12   4  
11 20 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 4 4 8   5  
12 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 5 3 8   6  
13 12 Danny Cahais Dokkum 6 x 6   7  
14 121 Bertus de Wit Gorredijk 7 5 12   8  
15 8 Lykele ter Schuur Oudehorne 5 x 5      
16 46 Siebren Hoekstra Ureterp 3 x 3      
17 5 Erik Hermsen Hoogkerk x afgem 0      
                   
                   
                                              Klasse: Shorttrack  ST1+ST3                                               
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series     Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 10 Dirk Werkman Hemelum 6 9 15 1    
2 5 Erik Tjarks Wijster 9 8 17 2    
3 8 Ruben de Jong Koudum 8 9 17 3    
4 40 Leroy v/d Weerd Wolvega 7 7 14 4 2  
5 4 Berry de Vos Hoogkerk 9 9 18 5    
6 12 Enne Sjoerd Alta Joure 8 7 15 6    
7 69 Brugt Voorenholt Roden 8 7 15 7    
8 7 Richard Dol Oldeholtpade 5 8 13 8 1  
9 70 Klaas v/d Wal Assen 6 5 11   3  
10 123 Geert jan Buirema Groningen 5 6 11   4  
11 191 Arjen de Jong Steggerda 3 6 9   5  
12 88 Dave Bos Oudehorne 7 5 12   6  
13 31 Willian Hoeksema Westeremden 4 3 7   7  
14 27 Fokke Jan de Haan Drogeham 4 5 9   8  
15 66 Hans Veenstra Tzwijzelerheide x 6 6      
16 29 Marco Veensma Stiens x 4 4      
17 20 Marco Dijkstra Ijlst x 4 4