GRASBAANRACES

Evenementen

« mei 2018 »
zomadiwodovrza
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.











Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                    
    Toppers in de dop                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 84 Bern Monkel Oudehorne 9 9   18 1    
2 4 Ronan Pera Opende 8 9   17 2    
3 x jafaro hazeveld assen 7 7   14 3    
4 8 Rudmer Koopmans Arum 8 8   16 4    
5 75 Sem Jonker Oosterwolde 6 6   12 5    
6 6 Elroy Hoeksma Jistrum 6 7   13 6    
8 10 Britt Boezerooy Bant 4 4   8 7 2  
9 11 Danique Schoo Sneek 4 5   9 8 1  
7 12 Iris Bosch Bergum 5 5   10   3  
10 18 Danielle Dijkstra Zwaagwesteinde 3 3   6   4  
11 1 amanda v/d ploeg Berltsum 3 2   5   5  
                     
    50 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot.      
1 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 7 9 25      
2 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 8 7 23      
3 95 Niek Meijerink De Krim 4 9 8 21      
4 33 Jelmer de Boer Menaam 7 6 6 19      
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 4 5 15      
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek 3 5 4 12      
7 7 Sem de Roode Menaldum 5 3 3 11      
                     
    65 CC                
    b groep beginners   1e 2e 3e tot.      
1 24 Gert Homans Wouterswoude 9 9 9 27      
2 36 Mitchell de Vries Naarden 8 8 8 24      
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7 7 21      
4 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 5 6 17      
5 13 Amber Boezerooij Bant 5 4 4 13      
6 3 Jelmar Naessens Tytsjerk x 6 5 11      
                     
    65 CC                
    A groep   1e 2e   tot A B  
1 74 Ward Monkel Oudehorne 5 3   8 1 2  
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 6 6   12 2    
3 48 Sake Johannes de Boer Menaam 7 7   14 3    
4 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 9   18 4    
5 9 Demi Lageman Zuidbroek 8 7   15 5    
6 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 9   17 6    
7 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 4 8   12 7    
8 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 6 5   11 8 1  
9 27 Youri de Jong Steggerda 3 2   5   3  
10 7 Remco Koopman Noordwolde 3 5   8   4  
11 480 Mike Koolhaas Rottevalle 4 4   8   5  
                     
    Bromfiets                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e 3e tot      
1 7 Roberto Slot Noordwolde 9 8 9 26      
2 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 6 9 7 22      
3 11 Willem Henstra Kootstertille 7 7 8 22      
4 301 Brian de Graaf Kollumerzwaag 8 6 5 19      
5 84 Stefan Bakker Langelille 5 5 4 14      
6 15 Lambert Veldman Oldemarkt     6 6      
7 88 Pascal Wouters Heerenveen       0      
                     
                     
    Dames                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot. A B  
1 24 Joyce v Dellen Raard 7 9   16 1    
2 2 Iris Meindertsma Driezum 6 8   14 2    
3 99 Marielle Kuiper Oosternijkerk 9 7   16 3    
4 67 Ineke Renkema Ureterp 8 9   17 4    
5 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 7 8   15 5    
6 7 Lia Schokker de Blesse 6 5   11 6    
7 98 Evelien Koopmans Steggerda x 6   6 7 1  
8 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 4 4   8 8 2  
9 88 Kristie van Steden Witte Paarden 5 5   10   3  
                     
    85 CC                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 48 Johan Kuiken Dongjum 8 9   17 1    
2 73 Sake Johannes de Boer Menaam 8 7   15 2    
3 12 Lars Hoeksma Jistrum 9 9   18 3    
4 54 Joran Marra Opeinde 7 7   14 4    
5 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 8   15 5    
6 84 Mike Klein klazinaveen 6 6   12 6 1  
7 14 Sem Ensing Peize 9 8   17 7    
8 3 Jarno Terpstra Wergea 5 6   11 8 2  
9 23 Koen van Schoot Wolvega 4 5   9   3  
10 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 6 5   11   4  
11 19 Leon Meijerink De Krim 4 4   8   5  
12 123 Arjen Wiersma Oudemirdum x 3   3   6  
13 99 Tommy Kruis Steenwijk 5 4   9   7  
14 35 Celine Vorenholt Roden x x   0   8  
15 18 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde x x   0   9  
                     
    125 Jeugd                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 9   18 1    
2 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 7 8   15 2    
3 96 Tonny Blok Noordwolde 8 8   16 3    
4 46 Lazar de Vries Opende 6 9   15 4    
5 111 Marten Dragtsma Wolvega x 4   4 5 1  
6 12 Robin de Haan Tzummarum 5 6   11 6    
7 52 Willem Henstra Kootstertille 3 3   6 7 2  
8 5 Rick Grasdijk Froombosch 7 7   14 8    
9 99 Marielle Kuiper Oosternijkerk 5 6   11   3  
10 22 Rowan Swama Sappemeer 4 5   9   4  
11 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 3 2   5   5  
                     
    Veteranen                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e tot tot      
1 80 Roel de Vries Wolvega 9 9   18 1    
2 16 Steward Hoogerhuis Nij Altoenae 5 8   13 2    
3 4 Harry van Dijk Hoogkerk 7 8   15 3    
4 35 Henk Haantjes Woudsend 8 9   17 4    
5 69 Brugt Vorenholt Roden 7 6   13 5    
6 24 Andries de Vries St.Annaparochie 5 5   10 6    
7 15 Willem Mellens Zuidlaren 6 7   13 7    
8 5 Rudie Agricola Luinjeberd 4 4   8 8    
9 313 Wico Rooske Peize 6 4   10 9    
                     
    VT                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 75 Aart Terpstra Menaldum 4 8   12 1 1  
2 32 Gert Jan Potze Zuidbroek 6 x   6 2 2  
3 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 7   16 3    
4 152 Tjebbe Hettinga Hartwert 7 6   13 4    
5 7 Thijs de Vries Jubbega 6 7   13 5    
6 278 Kevin Zwambag De Hoeve 7 8   15 6    
7 86 Pieter van Dellen Raard 8 9   17 7    
8 174 Iwan Kok Roden 9 9   18 8    
9 19 Jeffrey Smit Drachten 8 5   13   3  
10 11 Jeroen Alles Beerta 5 4   9   4  
11 317 Jan Willem de Vries Driesum 5 6   11   5  
12 127 Sebastiaan Nijenhuis Steggerda x 3   3   6  
13 12 Danny Cahais Dokkum x 5   5   7  
14 92 Stef van der Wiel Vledderveen x x   0      
15 27 René Spiekhout Gorredijk x afg   0      
                     
    ST 2 A Groep                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 98 Lorenzo Punter Wolvega 8 9   17 1    
2 89 Rindert Boonstra Noardburgum 8 6   14 2    
3 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 9   18 3    
4 7 Anne Bos Harkema 6 8   14 4    
5 14 Michel Bakker Langelille 4 7   11 5 1  
6 81 Jan de Jong Surhuisterveen 6 7   13 6    
7 18 Aron Schokker de Blesse 7 5   12 7    
8 102 Gerard Bijlsma Drogeham 5 5   10 8 2  
9 26 Arjan de Jong Steggerda 3 4   7   3  
10 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 3 3   6   4  
11 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 4     4   5  
                     
    ST 2 B groep                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B C
1 74 Jarno de vries Jubbega 9 9   18 1    
2 12 Marcel Vlig Lemmer 9 9   18 2    
3 67 Jan de Vries Jubbega 6 7   13 3 1  
4 124 Hein Jan Bouter Harkema 9 8   17 4    
5 222 Jordy Hoogland Wolvega 8 6   14 5    
6 20 Bas Homans Wouterswoude 8 8   16 6    
7 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 5 5   10 7 2  
8 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 7 7   14 8    
9 151 Marco Nijenhuis Musselkanaal 6 7   13   3  
10 22 Jan Fokker Nes 6 4   10   4  
11 11 Gert v/d Heide Harkema 3 8   11   5  
12 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 7 4   11   6  
13 26 Elmar Talsma Sondel 4 6   10   7  
14 9 Kevin Kramer Sondel 4 4   8   8  
15 62 Jappie Renkema Ureterp 2 3   5     1
16 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 3   8     2
17 72 Michael Krans Meeden x 5   5     3
18 2 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 5 2   7     4
19 161 Gerbrand Visser Makkum       0      
                     
    ST 1/ST 3                
Plaats Rijnr Naam Woonplaats              
        1e 2e   tot A B  
1 318 Meindert de Vries Driesum 5 6   11 1    
2 17 Richard Dol Oldeholtpade 9 8   17 2    
3 3 Frank Hamming De Groeve 9 8   17 3    
4 26 willian hoeksema westeremden 7 7   14 4    
5 90 Mark Dijkstra Boer 4 9   13 5    
6 37 Olav den Engelsman De Westereen 7 4   11 6 2  
8 104 Jacky de Vries Hoornsterzwaag 6 6   12 7    
7 161 Oege de jong Steggerda 4 5   9 8 1  
9 19 Evert van Til Harkema 8 x   8   3  
10 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 5 3   8   4  
11 72 Michael Krans Meeden 3 3   6   5