GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« december 2017 »
zomadiwodovrza
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 81 Rienk Bakker Minnertsga 9 9 9 27      
2 16 Quinten Kin Staphorst 8 8 8 24      
3 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 7 7 7 21      
4 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 6 6 6 18      
                     
    Toppers                
7 9 Gabryëla Horenga Marum 9 9 9 27      
8 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 7 8 8 23      
9 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 8 7 7 22      
10 5 Sanne Meijerink De Krim 6 6 6 18      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 84 Bern Monkel Oudehorne 9 9 8 26      
2 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 8 7 9 24      
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 8 7 22      
4 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 6 6 17      
5 77 Sem de Roode Menaam 4 5 5 14      
6 13 Amber Boezerooij Emmeloord 3 4 4 11      
7 15 Wendy Oldenzeel Peize 2 3 3 8      
8 95 Niek Meijerink De Krim 6 x x 6      
                     
    65 cc B                
11 72 Jafaro Hazeveld Assen 9 9 9 27      
12 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 8 8 8 24      
13 34 Jelrik de Boer Engwierum 7 7 7 21      
14 11 Danique Schoo Sneek 6 6 4 16      
15 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 5 5 5 15      
16 10 Jarno Slot Noordwolde 4 4 6 14      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum 8 9   17 1    
2 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 2    
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 6   13 3 2  
4 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 6 8   14 4    
5 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 9 7   16 5    
6 18 Jessica Dijkstra De Westereen 8 8   16 6    
7 25 Melanie Leerling Noordwolde 6 7   13 7    
8 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 7     7 8 1  
9 24 Gert Homans Wouterswoude 4 6   10   3  
10 17 Willem Bekkema Rijs x x   0   4  
11 8 Hidde Bakker Minnertsga 5 5   10   5  
12 4 Ronan Pera Opende 5 4   9   6  
13 37 Jesse Lamerus Westhoek 4 3   7   7  
14 46 Quinten Holt Roden 3 x   3   8  
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 10 10 29      
2 15 Lambert Veltman Oldemarkt 10 9 9 28      
3 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag 5 8 8 21      
4 7 Roberto Slot Noordwolde 4 5 7 16      
5 6 Klaas Kin Staphorst 3 7 6 16      
6 9 Kay Boon Noordwolde 8 4 x 12      
7 22 Egbert Schaap Jubbega 6 6 afm. 12      
8 94 Jirina de Vries Langezwaag 1 3 5 9      
9 66 Wiebren de Vries Langezwaag 7 x afm, 7      
10 3 Wiebe de Wit Jubbega 2 2 afm 4      
11 2 Bertus de Wit Jubbega 0 1 afm 1      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 48 Johan Kuiken Dongjum 7 9   16 1    
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 7   16 2    
3 54 Joran Marra Opeinde 8 8   16 3    
4 2 Mike Klein Klazienaveen 9 8   17 4    
5 3 Jarno Terpstra Wergea 8 9   17 5    
6 23 Koen van Schoot Wolvega 6 6   12 6 1  
7 99 Tommy Kruis Steenwijk 5 5   10 7 2  
8 24 Thomas de Boer Engwierum 6 7   13 8    
9 70 Jeroen v/d Brug St. Nicolaasga 5 6   11   3  
10 7 Stefan Bakker Langelille 4 4   8   4  
11 19 Leon Meijerink De Krim 4 5   9   5  
12 46 Wessel de Jong Wier 3 3   6   6  
13 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 7 x afg 7   7  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 7 Nina Ferwerda de Blesse 9 8   17 1    
2 5 Kyra Wassenaar Opende 6 9   15 2    
3 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 8 8   16 3    
4 16 Geke Elzinga Harkema x 6   6 4 1  
5 45 Ineke Renkema Ureterp 5 6   11 5    
6 88 Kristie van Steden Witte Paarden 7 3   10 6 2  
7 98 Evelien Koopmans Steggerda 7 4   11 7    
8 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 9 7   16 8    
9 26 Romy Hamminga Anloo 5 5   10   3  
10 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 4 afg   4   4  
                     
    Dames B                
12 17 Jessica Dijkstra De Westereen 9 9 9 27      
13 21 Kim Ensing Spanga 8 8 6 22      
14 20 Nikita Postma St. Annaparochie 5 7 8 20      
15 69 Celine Vorenholt Roden 7 6 7 20      
16 35 Astrid de Jong Moddergat 6 5 5 16      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27      
2 69 Brugt Vorenholt Roden 7 8 8 23      
3 28 Haye Dijkstra IJlst 6 6 7 19      
4 1 Wico Rooske Peize 5 7 6 18      
5 34 Richard Oldenzeel Peize 4 5 4 13      
6 24 Andries de Vries St.Annaparochie 8 x afg 8      
7 15 Willem Mellens Zuidlaren x x 5 5      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 20 Bas Homans Wouterswoude 8 9   17 1    
2 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 5 9   14 2    
3 2 Marcel Vlig Lemmer 7 8   15 3    
4 7 Anne Bos Harkema 9 9   18 4    
5 31 Marcel ter Braake Nijeveen 6 7   13 5 2  
6 4 Rick Grasdijk Froombosch 9 7   16 6    
7 6 Marten Dragtsma Wolvega 8 8   16 7    
8 84 Rick Siebren Douma Opende 5 8   13 8 1  
9 19 Ruben Guikema Groningen 6 7   13   3  
10 14 Michel Bakker Langelille 4 6   10   4  
11 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 3 5   8   5  
12 24 Ronald ter Braake Nijeveen 5 6   11   6  
13 48 Johan Kuiken Dongjum 7 3   10   7  
14 0 Kenny Korten Pesse 5 4   9   8  
15 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 4 x   4     1
16 73 Arjan de Jong Steggerda 2 3   5     2
17 72 Robin de Haan Tzummarum x 6   6     3
18 1 Karim Boezerooy Scherpenzeel 3 4   7     4
                     
                     
    ST 2 B                
27 32 Bart Borg Paaslo 9 8   17 1    
28 52 Willem Henstra Kootstertille 9 9   18 2    
29 81 Rowdy Stevens Geesbrug 7 8   15 3    
30 88 Sven Venema Sappemeer 8 7   15 4    
31 9 Kevin Kramer Sondel 7 6   13 5 1  
32 40 Wesley Sijtsma Dokkum 4 7   11 6 2  
33 3 Jeffrey Kramer Sondel 8 8   16 7    
34 23 Koen van Schoot Wolvega 7 9   16 8    
35 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 6 6   12   3  
36 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 5 5   10   4  
37 36 Gerbrand Visser Makkum 6 4   10   5  
38 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 4 5   9   6  
39 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 5 9   14   7  
40 94 Rowan Swama Sappemeer 3 6   9   8  
41 62 Jappie Renkema Ureterp 4 3   7     1
42 17 Dave Bos    2 4   6     2
43 28 Ben v/d Laan Munnekeburen 3 3   6     3
44 56 Thijs Schaap Makkum 2 5   7     4
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 1    
2 66 Jan Cloo Wolvega 7 6   13 2 1  
3 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde x 8   8 3 2  
4 10 Thies Henstra Oudwoude 8 9   17 4    
5 55 Chris Werkman Kommerzijl 9 7   16 5    
6 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 8   15 6    
7 26 Elmar Talsma Sondel 8 6   14 7    
8 4 Michel Ebink de Blesse 9 8   17 8    
9 31 Mike Dijkman Kuinre 7 3   10   3  
10 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 6 5   11   4  
11 77 Martijn Moes Aduard 5 4   9   5  
12 94 Joris Guikema Groningen 5 6   11   6  
13 28 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 5 7   12   7  
14 70 Django Otten Kuinre 6 5   11   8  
15 15 Kevin v/d Heide Niawier x 4   4     1
16 93 Frank Withaar Spanga 4 4   8     2
17 43 Paul v/d Velde Leek 4 3   7     3
18 87 Sjors Veen Noordhorn 3 afg   3     4
19 88 Stefan Rozema Oostwolde   afg   0     5
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 4 Stef Hamstra Opende 9 9 9 27      
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 7 8 8 23      
3 2 Dirk Werkman Nieuwe Mirdum 6 7 7 20      
4 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 8 6 6 20      
                     
    Cyriel van Steeden Bokaal              
1 4 Stef Hamstra                
2 2 Dirk Werkman                
3 20 Bas Homans                
4 37 Olaf den Engelsman                
5 2 Marcel Vlig                
6 19 Daniel Veldhuizen                
7 48 Johan Kuiken                
8 17 Jesse Jan Stelwagen                
9 44 Melanie van der Voort              
10 66 Jan Cloo                
11 8 Jeffery Oppersma