GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2018 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 9   18 1  
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 6   14 2  
3 454 Pieter Tolsma Tzum 9 7   16 3  
4 74 Ward Monkel Oudehorne 7 8   15 4  
5 24 Gert Homans Wouterswoude 5 4   9 5 2
6 7 Pascal Jongbloed Fredriksoord 8 7   15 6  
7 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 3 6   9 7 1
8 72 Dave Hogerhuis Nij Altoenae 6 4   10 8  
9 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 3   8   3
10 84 Bern Monkel Oudehorne 4 5   9   4
                   
    65cc B              
12 77 Sem de Roode Menaam 8 9 9 26    
13 8 Hidde Bakker Minnertsga 9 8 8 25    
14 110 Jelte Zandberg Drogeham 7 7 7 21    
15 42 Nick Versluis Noordwolde 6 6 6 18    
16 22 Aron de Haan Harkema 5 5 5 15    
17 117 Jarno Slot Noordwolde 4 4 4 12    
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal  A B
1 15 Lambert Veltman Oldemarkt 9 9 8 26    
2 197 Roberto Slot Noordwolde 7 7 9 23    
3 6 Klaas Kin Staphorst 8 8 7 23    
4 194 Kay Boon Noordwolde 6 6 x 12    
5 4 Pascal Wouters Heerenveen 5 x x 5    
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 6 9 9 24    
2 74 Kyra Wassenaar Opende 9 8 7 24    
3 2 Iris Meindertsma Driezum 7 6 6 19    
4 7 Lia Schokker de Blesse 8 5 5 18    
5 911 Nina Ferwerda de Blesse x 7 8 15    
6                  
7   Dames B              
8 198 Manouk Boer Noordwolde 9 8 9 26    
9 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 5 9 8 22    
10 16 Geke Elzinga Harkema 6 7 7 20    
11 21 Kim Ensing Spanga 7 6 6 19    
12 35 Astrid de Jong Moddergat 3 5 5 13    
13 208 Nikita Postma St. Annaparochie 4 4 4 12    
14 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 8 x x 8    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 117 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 9   18 1  
2 3 Jarno Terpstra Wergea 8 8   16 2  
3 454 Pieter Tolsma Tzum 7 7   14 3  
4 11 Dennis vd Ploeg Berlikum 9 9   18 4  
5 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 8 5   13 5  
6 99 Tommy Kruis Steenwijk x 6   6 6 1
7 12 Bram Zandberg Drogeham 6 6   12 7 2
8 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 6 8   14 8  
9 19 Leon Meijerink De Krim 5 4   9   3
10 94 Gert Homans Wouterswoude 4 3   7   4
11 21 Robin Koornstra Makkum 7 5   12   5
12 17 Willem Bekkema Rijs 5 4   9   6
13 7 Remco Koopman Noordwolde 3 7   10   7
14 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 4 3   7   8
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 48 Johan Kuiken Dongjum x 8   8 1 1
2 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 7 7   14 2  
3 5 Rick Grasdijk Froombosch 9 6   15 3  
4 90 Niels Broekema Hoogkerk 8 9   17 4  
5 23 Koen van Schoot Wolvega 7 8   15 5  
6 7 Stefan Bakker Langelille 6 6   12 6  
7 121 Thijs Schaap Makkum x 5   5 7 2
8 123 Arjen Wiersma Oudemirdum 5 5   10 8  
9 27 Dennis Strikwerda Exmorra x x   0   3
10 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 x   9   4
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series    
        1e 2e 3e totaal A B
1 208 Harm Postma St.Annaparochie 9 9 8 26    
2 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 7 9 23    
3 80 Roel de Vries Roden 8 8 7 23    
                   
Klasse:  ST 2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 2 Marcel Vlig Lemmer 8 7   15 1  
2 7 Anne Bos Harkema 9 8   17 2  
3 991 Ruben Guikema Groningen 7 7   14 3  
4 20 Bas Homans Wouterswoude 9 5   14 4  
5 18 Aron Schokker de Blesse 6 8   14 5  
6 37 Olav den Engelsman De Westereen x 9   9 6 2
7 14 Michel Bakker Langelille 8 6   14 7  
8 10 Gerard Bijlsma Drogeham x 9   9 8 1
9 126 Arjan de Jong Steggerda 7 5   12   3
10 68 Arend ter Heide Echtenerbrug 6 6   12   4
11 161 Gerbrand Visser Makkum 5 4   9   5
                   
    ST 2 B              
12 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 3 9   12 1  
13 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 4 7   11 2 1
14 9 Kevin Kramer Sondel 9 4   13 3  
15 111 Marten Dragtsma Wolvega 9 8   17 4  
16 26 Elmar Talsma Sondel 7 6   13 5  
17 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 5 7   12 6  
18 3 Jeffrey Kramer Sondel 8 8   16 7  
19 52 Willem Henstra Kootstertille 6 6   12 8 2
20 72 Robin de Haan Tzummarum 5 5   10   3
21 28 Ben van der Laan Munnekeburen 4 3   7   4
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 110 Ferry de Lange Marijenkampen 9 9   18 1  
2 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 8 x   8 2 1
3 34 Mark van der Heide Niawier 8 8   16 3  
4 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 7 8   15 4  
5 39 Benno Kies Smilde 6 7   13 5  
6 237 Jurgen Klein Klazinaveen 9 9   18 6  
7 192 Django Otten Kuinre 5 7   12 7  
8 20 Gerrit van der Horn Raard  7 x   7 8 2
9 196 Daniël Veldhuizen Noordwolde 4 6   10   3
10 31 Mike Dijkman Kuinre 3 5   8   4
11 72 Jerome vd Wouden Zwagerbosch   6   6   5
12 142 Ronnie vd Voort Wolvega 5 2   7   6
13 198 Erik Jubbega Noordwolde 4 4   8   7
14 55 Stefan Koopmans Kuinre 6 5   11   8
15 95 Nick van Ens Kuinre 3 3   6   9
16 10 Thies Henstra Oudwoude 2 x   2   10
                   
Klasse:  ST1/ST3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats            
        1 2 3 Totaal A B
1 2 Dirk Werkman Hemelum 9 9 7 25    
2 20 Stef Hamstra Harkema 8 8 8 24    
3 99 Ruurd v Rozendaal Wolvega 7 7 6 20    
4 3 Frank Hamming De Groeve 5 4 9 18    
5 19 Evert van Til Harkema 6 6 5 17    
6 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 3 5 4 12    
7 37 Olav den Engelsman de Westerein 4 x x 4    
                   
    Super Finale              
1 20 Stef Hamstra              
2 2 Dirk Werkman              
3 99 Ruben Guikema              
4 99 Ruurd v Rozendaal              
5 48 Johan Kuiken              
6 7 Anne Bos              
7 34 Mark v.d. Heide              
8 2 Marcel Vlig              
9 5 Rick Grasdijk              
10 110 Ferry de Lange              
11 18 Mirko Gardenier              
12 17 Gert jan Potze