GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

« mei 2017 »
zomadiwodovrza
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.

 







    Toppers in de dop 50 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in      
        1e 2e tot. A B C
1 22 ilian v/d Linde Boelenslaan 9 9 18 1    
2 42 Chris Andreas Hoogkerk 9 8 17 2    
3 115 Simon van Burgel Loppersum 9 6 15 3    
4 16 Nynke Sijbesma Waskemeer 8 9 17 4    
5 11 Joyce Elsinga St.Johannesga 7 8 15 5    
6 7 Remco Koopman Noordwolde 8 7 15 6    
7 51 Leon  Meijerink De Krim 5 5 10 7 1  
8 24 Fabian Dootjes Tolbert 6 8 14 8 2  
9 111 Randy Drijfhout Ezinge 6 4 10   3  
10 14 Delina Kruit Emmer compascum 6 5 11   4  
11 46 Bridget Portijk Tuk 7 6 13   5  
12 55 Senna Graver Oude Pekela 4 5 9   6  
13 12 Lores Drijfhout Ezinge 5 3 8   7  
14 69 Jeffrey de Boer Surhuisterveen 7 7 14   8  
15 33 Justine Wagemans Waskemeer 4 1 5     1
16 31 Angela Lageman Zuidbroek 4 2 6     2
17 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 4 7     3
18 35 Celine Vorenholt Roden 2 3 5     4
19 13 Kimberly Buis Steenwijkerwold 2 3 5     5
20 5 Sebastian Reitsma Westhoek 3 2 5     6
                   
    50CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e totaal    
1 6 Lucas van Burgel Loppersum 8 8 9 25    
2 108 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 2 20    
3 71 Jarno Terpstra Wergea 5 7 7 19    
4 97 Patrick Stegeman Rouveen 2 6 8 16    
5 95 Maik Stegeman Rouveen 7 x 6 13    
6 4 Jurgen Kramer Haulerwijk 4 5 4 13    
7 9 Elroy Vlietstra Franeker 3 4 5 12    
8 10 Kyra Wassenaar Opende 6 3 3 12    
                   
                   
    65CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
    A groep   1e 2e totaal A B C
1 2 Bonne v/d Kooi Noardburgum 9 9 18 1    
2 6 Lazar de Vries Opende 7 7 14 2 2  
3 18 Jimmy Tuinstra Tzummarum 8 8 16 3    
4 15 Robin de Haan Tzummarum 9 6 15 4    
5 16 Sybe Grouwstra Suwald 8 9 17 5    
6 5 Jordy Vermanen Naarden 4 8 12 6 1  
7 55 Rick Grasdijk Froombosch 7 6 13   3  
8 46 Dylan Arends Hoogkerk 5 7 12   4  
9 44 Devin Althof Opende 6 5 11   5  
10 111 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 4 5 9   6  
11 23 Oege de Haan Ureterp x x 0     1
12 21 Jeffrey Buis Steenwijkerwold 6 x 6     2
13 22 Meghan Bijl Oudehaske 3 4 7     3
14 19 Christian Wagemans Waskemeer 5 3 8     4
                   
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 15 Lambert Veltman Paasloo 9 9 9 27    
2 10 Roelof Postma Kollumerzwaag 8 8 8 24    
3 51 Willem Osinga Pingjum 7 7 7 21    
4 6 Wiebe de Wit Jubbega 6 6 5 17    
5 17 Elmer de Boer Schraard 5 5 6 16    
6 199 Ele Sietse Kingma Wons x 4 4 8    
7 13 Feike v/d Vaart Kollumerzwaag x     0    
8 23 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag x     0    
                   
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub    
        1e 2e 3e totaal    
1 7 Pricilla Wolgen Ter Apel 8 9 9 26    
2 5 Annelies Veensma Stiens 9 8 7 24    
3 10 Anderea de Vries De Westereen 7 7 8 22    
4 61 Ineke Renkema Ureterp 6 6 6 18    
5 6 Siske Benedictus Noardburgum x 5 5 10    
                   
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 6 Anne Bos Harkema 8 8 16 1    
2 2 Joey v. Kammen Opende 9 9 18 2    
3 18 Melvin Stegeman Menaldum 6 5 11 3 1  
4 19 Arnee Elsinga St Johannesga 9 7 16 4    
5 12 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 6 14 5 2  
6 5 Jordy Vermanen Naarden 7 7 14 6    
7 9 Marcel Vlig Lemmer 6 x 6   3  
8 26 Eric Nammensma Menaldum 5 x 5   4  
9 17 Sjoerd Hoekstra Sexbierum 3 4 7   5  
10 22 Jelmer de Ree Tjerkgaast 5 4 9   6  
11 38 Robin Hamminga Tynaarloo 4 x 4      
                   
                   
    125 jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats       Finale  
        1e 2e totaal A B  
1 29 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 1    
2 12 Richard Ijbema Opende 7 7 14 2    
3 10 Stef Hamstra Harkema 9 8 17 3    
4 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 8 6 14 4 1  
5 28 Jorn v/d Velde Opende 7 3 10 5 2  
6 45 Klaas Jan Terpstra de Kiel 6 8 14 6    
7 14 Timo Koopmans Berlikum 6 4 10   3  
8 6 Kevin Stegeman Menaldum 3 x 3   4  
9 15 Mike Philips Veendam 5 5 10   5  
10 35 Jefffry Mellens Zuidlaren 4 5 9   6  
                   
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e totaal    
1 31 Simon Reitsma Westhoek 9 9 8 26    
2 43 Jacob Wolgen Ter apel 7 7 9 23    
3 42 Henk Haantjes Woudsend 8 8 7 23    
4 46 Berend v/d Velde Opende 6 6 6 18    
5 146 Roelof Jan Veldhuis Ruinerwold 5 5 5 15