Wedstrijd te: | VLEDDERVEEN | Datum: | ###### | ||||||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: 50 cc | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in | |||||
1e | 2e | totaal | A | B | |||||
1 | 108 | Duncan Hoevens | Witmarsum | 9 | 9 | 18 | 1 | ||
2 | 10 | Elroy Vlietstra | Franeker | 8 | 9 | 17 | 2 | ||
3 | 97 | Patrick Stegeman | Rouveen | 8 | 8 | 16 | 3 | ||
4 | 52 | Kyra Wassenaar | Opende | 9 | x | 9 | 4 | 1 | |
5 | 1 | Maik Stegeman | Rouveen | 7 | 8 | 15 | 5 | ||
6 | 12 | Remco Koopman | Noordwolde | 6 | 7 | 13 | 6 | ||
7 | 14 | Nynke Sijbesma | Waskemeer | 7 | 6 | 13 | 7 | 2 | |
8 | 33 | Justine Wagemans | Waskemeer | 6 | 7 | 13 | 8 | ||
9 | 8 | Famke Kramer | Waskemeer | 5 | 5 | 10 | 3 | ||
10 | 6 | Delina Kruit | Emmer compascum | 5 | 6 | 11 | 4 | ||
11 | 28 | Rosalie Knap | Leek | 4 | 4 | 8 | 5 | ||
12 | 9 | Jessica Dijkstra | Zwaagwesteinde | 3 | 5 | 8 | 6 | ||
13 | 27 | Demi Valkema | Joure | afgem | 0 | 7 | |||
Wedstrijd te: | VLEDDERVEEN | Datum: | |||||||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: 50 cc | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in | |||||
1e | 2e | 3e | totaal | ||||||
1 | 2 | Jeffrey Sijbesma | Waskemeer | 9 | 9 | 7 | 25 | ||
2 | 14 | Oege de Haan | Ureterp | 6 | 8 | 9 | 23 | ||
3 | 13 | Jeffrey Buis | Styeenwijkerwold | 7 | 6 | 8 | 21 | ||
4 | 4 | Sybe Grouwstra | Suwald | 4 | 5 | 6 | 15 | ||
5 | 3 | Christian Wagemans | Waskemeer | 8 | 7 | x | 15 | ||
6 | 11 | Robin de Haan | Tzummarum | 5 | 4 | 5 | 14 | ||
7 | 7 | Jurgen Kramer | Haulerwijk | 3 | 3 | 4 | 10 | ||
8 | 6 | Margriet Diever | Wolvega | 2 | 2 | 3 | 7 | ||
Wedstrijd te: | VLEDDERVEEN | Datum: | |||||||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: 65cc | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in | |||||
1e | 2e | totaal | A | B | |||||
1 | 9 | Bonne v/d Kooi | Noardburgum | 8 | 8 | 16 | 1 | ||
2 | 1 | Jeffrey Oppersma | Jubbega | 9 | 9 | 18 | 2 | ||
3 | 3 | Michel Knap | Leek | 7 | 9 | 16 | 3 | ||
4 | 8 | Jarno de Vries | Lippenhuizen | 8 | 6 | 14 | 4 | ||
5 | 10 | Dave Meijerink | Schuinesloot | 6 | 7 | 13 | 5 | ||
6 | 5 | Jordy Vermanen | Naarden | 7 | 4 | 11 | 6 | ||
7 | 7 | William Kruit | Emmer compascum | 5 | 5 | 10 | 7 | 2 | |
8 | 6 | Lazar de Vries | Opende | 6 | 4 | 10 | 8 | 1 | |
9 | 72 | Jimmy Tuinstra | Tzummarum | 5 | 3 | 8 | 3 | ||
10 | 41 | Jelke Baarda | st nicolaasga | 3 | 3 | 6 | 4 | ||
11 | 12 | Jelmer van 't Hoeft | Haulerwijk | 4 | 2 | 6 | 5 | ||
12 | 35 | Jasper van Strik | Rouveen | 2 | 2 | 4 | 6 | ||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: 85 cc | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in de series | Sub | Finale | |||
2e | totaal | A | B | C | |||||
1 | 4 | Rick Douma | Opende | 9 | 9 | 18 | 1 | ||
2 | 3 | Sjon Ellens | Veenwouden | 8 | 9 | 17 | 2 | ||
3 | 5 | Joey v. Kammen | Opende | 9 | 7 | 16 | 3 | ||
4 | 14 | Anne Bos | Harkema | 6 | 8 | 14 | 4 | ||
5 | 41 | Auke de Graaf | Kollumerzwaag | 8 | 9 | 17 | 5 | ||
6 | 1 | Jeffrey Oppersma | Jubbega | 8 | 8 | 16 | 6 | ||
7 | 9 | Jille Hamstra | Kootstertille | 7 | 7 | 14 | 7 | 1 | |
8 | 18 | Arie Zandee | Noordwolde | 5 | 7 | 12 | 8 | 2 | |
9 | 12 | Benno Kies | Drachten | 6 | 6 | 12 | 3 | ||
10 | 11 | Anderea de Vries | Zwaagwesteinde | 7 | 5 | 12 | 4 | ||
11 | 33 | Dennis Stienstra | Holwerd | 6 | 4 | 10 | 5 | ||
12 | 77 | Arnee Elsinga | St Johannesga | 5 | 4 | 9 | 6 | ||
13 | 26 | Eric Nammensma | Menaldum | 5 | 6 | 11 | 7 | ||
14 | 6 | Kevin Stegeman | Menaldum | 4 | 5 | 9 | 8 | ||
15 | 95 | Gert Poolman | Rouveen | x | 3 | 3 | 1 | ||
16 | 29 | Johannes Smit | Eenrum | 3 | 4 | 7 | 2 | ||
17 | 35 | Jeffry Mellens | Zuidlaren | x | 3 | 3 | 3 | ||
Wedstrijd te: | VLEDDERVEEN | Datum: | |||||||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: Bromfiets | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in manches | |||||
1e | 2e | 3e | |||||||
1 | 23 | Gerrit v/d Horn | Kollumerzwaag | 9 | 9 | 9 | 27 | ||
2 | 15 | Lambert Veltman | Paasloo | 8 | 8 | 8 | 24 | ||
3 | 199 | Ele Sietse Kingma | Wons | 7 | 7 | 7 | 21 | ||
4 | 10 | Roelof Postma | Kollumerzwaag | x | 0 | ||||
Wedstrijd te: | VLEDDERVEEN | Datum: | |||||||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: 125 cc jeugd | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in series | Finale | ||||
1e | 2e | totaal | A | ||||||
1 | 10 | Stef Hamstra | Harkema | 9 | 9 | 18 | 1 | ||
2 | 11 | Siebe van Dekken | Oldeberkoop | 8 | 8 | 16 | 2 | ||
3 | 4 | Ruben Guikema | Groningen | 9 | 7 | 16 | 3 | ||
4 | 50 | Sylvana Postma | Rijs | 8 | 6 | 14 | 4 | ||
5 | 21 | Richard Ijbema | Opende | 5 | 6 | 11 | 5 | ||
6 | 83 | Jan Jacob van der Meulen | Suwald | 6 | 5 | 11 | 6 | ||
7 | 8 | Mike Philips | Veendam | 7 | 7 | 14 | 7 | ||
8 | 3 | Richard Nammensma | Menaldum | 4 | 5 | 9 | 8 | ||
9 | 46 | Jorn v/d Velde | Opende | 4 | 4 | 8 | 9 | ||
Wedstrijd te: | VLEDDERVEEN | Datum: | |||||||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: Dames | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in de series | Sub | ||||
1e | 2e | 3e | totaal | ||||||
1 | 11 | Jessica Elsinga | Wolvega | 9 | 9 | 9 | 27 | ||
2 | 50 | Sylvana Postma | Rijs | 8 | 8 | 7 | 23 | ||
3 | 10 | Priscilla Wolgen | ter Apel | 7 | 7 | 8 | 22 | ||
4 | 8 | Annelies Veensma | Stiens | 6 | 6 | 6 | 18 | ||
5 | 3 | Siske Benedictus | Noardburgum | 5 | 5 | 5 | 15 | ||
6 | 4 | Gerda de Haan | Houtigehage | 4 | 4 | 4 | 12 | ||
7 | 21 | Patricia Dol | Noordwolde | 3 | 3 | 3 | 9 | ||
Wedstrijd te: | VLEDDERVEEN | ||||||||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: 125cc senioren | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in manches | |||||
1e | 2e | totaal | A | B | C | ||||
1 | 2 | Frank Hamming | De Groeve | 9 | 9 | 18 | 1 | ||
2 | 7 | Rindert Boonstra | Noardburgum | 8 | 8 | 16 | 2 | ||
3 | 41 | Ruben Guikema | Groningen | 9 | 9 | 18 | 3 | ||
4 | 33 | Sebastiaan Mulder | Norg | 7 | 7 | 14 | 4 | ||
5 | 14 | Jan Okke Loonstra | Surhuisterveen | 8 | 9 | 17 | 5 | ||
6 | 15 | Gerben Hamstra | Kootstertille | 6 | 5 | 11 | 6 | 1 | |
7 | 5 | Tony Spa | Opende | 8 | 6 | 14 | 7 | 2 | |
8 | 80 | Roel de Vries | Wolvega | 7 | 7 | 14 | 8 | ||
9 | 83 | Johan v/d Meulen | Suawoude | 6 | 4 | 10 | 3 | ||
10 | 28 | Harm Herrema | Boer | 5 | 6 | 11 | 4 | ||
11 | 8 | Jeroen Huiskes | Haskerhorne | 5 | 8 | 13 | 5 | ||
12 | 35 | Wytse Vlietstra | Franeker | 5 | 6 | 11 | 6 | ||
13 | 42 | Henk Haantjes | Woudsend | 4 | 7 | 11 | 7 | ||
14 | 40 | Marco Dijkstra | Ijlst | 4 | 4 | 8 | 8 | ||
15 | 61 | Ineke Renkema | Ureterp | 3 | 3 | 6 | 1 | ||
16 | 45 | Sven v. Geffen | Drachten | x | 5 | 5 | 2 | ||
17 | 146 | Roelof Jan Veldhuis | Ruinerwold | x | 4 | 4 | 3 | ||
Wedstrijd te: | VLEDDERVEEN | Datum: | |||||||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: VT | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in series | Finale | ||||
1e | 2e | totaal | A | B | C | ||||
1 | 8 | Peter van Dekken | Harkema | 8 | 8 | 16 | 1 | ||
2 | 28 | Mark Dijkstra | Boer | 9 | 5 | 14 | 2 | 2 | |
3 | 29 | Jesper van Rosmalen | Ruinerwold | 6 | 6 | 12 | 3 | 1 | |
4 | 9 | Sietse Boek | Wolvega | 8 | 8 | 16 | 4 | ||
5 | 97 | Luuk Hoeve | Rouveen | 7 | 8 | 15 | 5 | ||
6 | 54 | Rienk Roersma | Schingen | 9 | 9 | 18 | 6 | ||
7 | 57 | Liekele de Bruin | Buitenpost | 8 | 9 | 17 | 7 | ||
8 | 3 | Nicklas Brakke | Staphorst | 7 | 9 | 16 | 8 | ||
9 | 33 | Wally Wolda | nietap | 4 | 7 | 11 | 3 | ||
10 | 111 | Klaas Slofstra | Houtigehage | 6 | 6 | 12 | 4 | ||
11 | 88 | Dave Bos | Oudehorne | 5 | 7 | 12 | 5 | ||
12 | 79 | Rene Brandsma | Marssum | 6 | 7 | 13 | 6 | ||
13 | 76 | Yde Verhaag | Damwoude | 7 | 4 | 11 | 7 | ||
14 | 5 | Rudie Agricola | Luinjeberd | 9 | 5 | 14 | 8 | ||
15 | 10 | Jelle Booi | Houtigehage | 3 | 3 | 6 | 1 | ||
16 | 150 | Jan Tippe | Staphorst | 4 | 6 | 10 | 2 | ||
17 | 12 | Danny Cahais | Dokkum | 3 | 4 | 7 | 3 | ||
18 | 11 | henk timmerman | staphorst | 4 | 5 | 9 | 4 | ||
19 | 129 | Bonne v/d Kooi | Noardburgum | 5 | 2 | 7 | 5 | ||
20 | 55 | Hendrik Hemrica | Kollumerzwaag | 2 | 3 | 5 | 6 | ||
21 | 99 | Lykele ter Schuur | oudehorne | 5 | 4 | 9 | 7 | ||
22 | 4 | Weier Stienstra | Surhuisterveen | 3 | 3 | 6 | 8 | ||
23 | 27 | Theo Rypkema | Ouwsterhaule | 2 | 2 | 4 | 9 | ||
24 | 34 | Jan Anton de Haan | Drogeham | 2 | 2 | 4 | 10 | ||
Wedstrijd te: | VLEDDERVEEN | Datum: | |||||||
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd | Klasse: Shorttrack | ||||||||
Plaats | Rijnr | Naam | Woonplaats | Punten in series | Finale | ||||
1e | 2e | totaal | A | B | |||||
1 | 16 | Berry de Vos | Hoogkerk | 9 | 9 | 18 | 1 | ||
2 | 8 | Dirk Werkman | Hemelum | 8 | 9 | 17 | 2 | ||
3 | 15 | Enne Sjoerd Alta | Joure | 9 | 7 | 16 | 3 | ||
4 | 5 | Ruben de Jong | Koudum | 6 | 8 | 14 | 4 | ||
5 | 14 | Erik Tjarks | Wijster | 5 | 6 | 11 | 5 | 1 | |
6 | 126 | Roland Halbersma | Noordwolde | 7 | 8 | 15 | 6 | ||
7 | 32 | Johannes Dupon | Twijzel | 4 | 5 | 9 | 7 | 2 | |
8 | 23 | Sander Valkema | Joure | 8 | 7 | 15 | 8 | ||
9 | 24 | Wouter de Jong | Buitenpost | x | 4 | 4 | 3 | ||
10 | 9 | Henk Kramer | Sondel | 7 | 6 | 13 | 4 | ||
11 | 44 | Fokke Jan de Haan | Drogeham | 6 | 4 | 10 | 5 | ||
12 | 36 | Marco Veensma | Stiens | 3 | 5 | 8 | 6 | ||
13 | 46 | Wilco Elzinga | Surhuizum | 3 | 2 | 5 | 7 | ||
14 | 27 | Jille Pultrum | Harkema | 4 | 3 | 7 | 8 | ||
15 | 144 | Davey Dodde | Zuidlaren | 5 | afge | 5 | 9 | ||