GRASBAANRACES

Volg ons op

 





Wedstrijd te:                                          VLEDDERVEEN   Datum:                                ######      
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: 50 cc                                            
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in        
        1e 2e totaal A B  
1 108 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 18 1    
2 10 Elroy Vlietstra Franeker 8 9 17 2    
3 97 Patrick Stegeman Rouveen 8 8 16 3    
4 52 Kyra Wassenaar Opende 9 x 9 4 1  
5 1 Maik Stegeman Rouveen 7 8 15 5    
6 12 Remco Koopman Noordwolde 6 7 13 6    
7 14 Nynke Sijbesma Waskemeer 7 6 13 7 2  
8 33 Justine Wagemans Waskemeer 6 7 13 8    
9 8 Famke Kramer Waskemeer 5 5 10   3  
10 6 Delina Kruit Emmer compascum 5 6 11   4  
11 28 Rosalie Knap Leek 4 4 8   5  
12 9 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 5 8   6  
13 27 Demi Valkema Joure   afgem 0   7  
                   
  Wedstrijd te:                                          VLEDDERVEEN   Datum:                                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: 50 cc                                              
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in        
        1e 2e 3e totaal    
1 2 Jeffrey Sijbesma Waskemeer 9 9 7 25    
2 14 Oege de Haan Ureterp 6 8 9 23    
3 13 Jeffrey Buis Styeenwijkerwold 7 6 8 21    
4 4 Sybe Grouwstra Suwald 4 5 6 15    
5 3 Christian Wagemans Waskemeer 8 7 x 15    
6 11 Robin de Haan Tzummarum 5 4 5 14    
7 7 Jurgen Kramer Haulerwijk 3 3 4 10    
8 6 Margriet Diever Wolvega 2 2 3 7    
                   
    Wedstrijd te:                                          VLEDDERVEEN     Datum:                                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: 65cc                                        
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in        
        1e 2e totaal A B  
1 9 Bonne v/d Kooi Noardburgum 8 8 16 1    
2 1 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 9 18 2    
3 3 Michel Knap Leek 7 9 16 3    
4 8 Jarno de Vries Lippenhuizen 8 6 14 4    
5 10 Dave Meijerink Schuinesloot 6 7 13 5    
6 5 Jordy Vermanen Naarden 7 4 11 6    
7 7 William Kruit Emmer compascum 5 5 10 7 2  
8 6 Lazar de Vries Opende 6 4 10 8 1  
9 72 Jimmy Tuinstra Tzummarum 5 3 8   3  
10 41 Jelke Baarda st nicolaasga 3 3 6   4  
11 12 Jelmer van 't Hoeft Haulerwijk 4 2 6   5  
12 35 Jasper van Strik Rouveen 2 2 4   6  
                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: 85 cc                                          
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub Finale    
          2e totaal A B C
1 4 Rick Douma Opende 9 9 18 1    
2 3 Sjon Ellens Veenwouden 8 9 17 2    
3 5 Joey v. Kammen Opende 9 7 16 3    
4 14 Anne Bos Harkema 6 8 14 4    
5 41 Auke de Graaf Kollumerzwaag 8 9 17 5    
6 1 Jeffrey Oppersma Jubbega 8 8 16 6    
7 9 Jille Hamstra Kootstertille 7 7 14 7 1  
8 18 Arie Zandee Noordwolde 5 7 12 8 2  
9 12 Benno Kies Drachten 6 6 12   3  
10 11 Anderea de Vries Zwaagwesteinde 7 5 12   4  
11 33 Dennis Stienstra Holwerd 6 4 10   5  
12 77 Arnee Elsinga St Johannesga 5 4 9   6  
13 26 Eric Nammensma Menaldum 5 6 11   7  
14 6 Kevin Stegeman Menaldum 4 5 9   8  
15 95 Gert Poolman Rouveen x 3 3     1
16 29 Johannes Smit Eenrum 3 4 7     2
17 35 Jeffry Mellens Zuidlaren x 3 3     3
                   
    Wedstrijd te:                                          VLEDDERVEEN       Datum:                                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: Bromfiets         
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches      
        1e 2e 3e      
1 23 Gerrit v/d Horn Kollumerzwaag 9 9 9 27    
2 15 Lambert Veltman Paasloo 8 8 8 24    
3 199 Ele Sietse Kingma Wons 7 7 7 21    
4 10 Roelof Postma Kollumerzwaag x     0    
                   
    Wedstrijd te:                                          VLEDDERVEEN     Datum:                                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: 125 cc jeugd                                             
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A    
1 10 Stef Hamstra Harkema 9 9 18 1    
2 11 Siebe van Dekken Oldeberkoop 8 8 16 2    
3 4 Ruben Guikema Groningen 9 7 16 3    
4 50 Sylvana Postma Rijs 8 6 14 4    
5 21 Richard Ijbema Opende 5 6 11 5    
6 83 Jan Jacob van der Meulen Suwald 6 5 11 6    
7 8 Mike Philips Veendam 7 7 14 7    
8 3 Richard Nammensma Menaldum 4 5 9 8    
9 46 Jorn v/d Velde Opende 4 4 8 9    
                   
    Wedstrijd te:                                          VLEDDERVEEN       Datum:                                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: Dames                                              
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in de series Sub    
        1e 2e 3e totaal    
1 11 Jessica Elsinga Wolvega 9 9 9 27    
2 50 Sylvana Postma Rijs 8 8 7 23    
3 10 Priscilla Wolgen ter Apel 7 7 8 22    
4 8 Annelies Veensma Stiens 6 6 6 18    
5 3 Siske Benedictus Noardburgum 5 5 5 15    
6 4 Gerda de Haan Houtigehage 4 4 4 12    
7 21 Patricia Dol Noordwolde 3 3 3 9    
                   
    Wedstrijd te:                                          VLEDDERVEEN            
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: 125cc senioren                                            
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in manches        
        1e 2e totaal A B C
1 2 Frank Hamming De Groeve 9 9 18 1    
2 7 Rindert Boonstra Noardburgum 8 8 16 2    
3 41 Ruben Guikema Groningen 9 9 18 3    
4 33 Sebastiaan Mulder Norg 7 7 14 4    
5 14 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 8 9 17 5    
6 15 Gerben Hamstra Kootstertille 6 5 11 6 1  
7 5 Tony Spa Opende 8 6 14 7 2  
8 80 Roel de Vries Wolvega 7 7 14 8    
9 83 Johan v/d Meulen Suawoude 6 4 10   3  
10 28 Harm Herrema Boer 5 6 11   4  
11 8 Jeroen Huiskes Haskerhorne 5 8 13   5  
12 35 Wytse Vlietstra Franeker 5 6 11   6  
13 42 Henk Haantjes Woudsend 4 7 11   7  
14 40 Marco Dijkstra Ijlst 4 4 8   8  
15 61 Ineke Renkema Ureterp 3 3 6     1
16 45 Sven v. Geffen Drachten x 5 5     2
17 146 Roelof Jan Veldhuis Ruinerwold x 4 4     3
                   
    Wedstrijd te:                                          VLEDDERVEEN     Datum:                                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: VT                                      
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B C
1 8 Peter van Dekken Harkema 8 8 16 1    
2 28 Mark Dijkstra Boer 9 5 14 2 2  
3 29 Jesper van Rosmalen Ruinerwold 6 6 12 3 1  
4 9 Sietse Boek Wolvega 8 8 16 4    
5 97 Luuk Hoeve Rouveen 7 8 15 5    
6 54 Rienk Roersma Schingen 9 9 18 6    
7 57 Liekele de Bruin Buitenpost 8 9 17 7    
8 3 Nicklas Brakke Staphorst 7 9 16 8    
9 33 Wally Wolda nietap 4 7 11   3  
10 111 Klaas Slofstra Houtigehage 6 6 12   4  
11 88 Dave Bos Oudehorne 5 7 12   5  
12 79 Rene Brandsma Marssum 6 7 13   6  
13 76 Yde Verhaag Damwoude 7 4 11   7  
14 5 Rudie Agricola Luinjeberd 9 5 14   8  
15 10 Jelle Booi Houtigehage 3 3 6     1
16 150 Jan Tippe Staphorst 4 6 10     2
17 12 Danny Cahais Dokkum 3 4 7     3
18 11 henk timmerman staphorst 4 5 9     4
19 129 Bonne v/d Kooi Noardburgum 5 2 7     5
20 55 Hendrik Hemrica Kollumerzwaag 2 3 5     6
21 99 Lykele ter Schuur oudehorne 5 4 9     7
22 4 Weier Stienstra Surhuisterveen 3 3 6     8
23 27 Theo Rypkema Ouwsterhaule 2 2 4     9
24 34 Jan Anton de Haan Drogeham 2 2 4     10
                   
    Wedstrijd te:                                          VLEDDERVEEN     Datum:                                   
Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                               Klasse: Shorttrack                                        
                   
Plaats Rijnr Naam Woonplaats Punten in series   Finale    
        1e 2e totaal A B  
1 16 Berry de Vos Hoogkerk 9 9 18 1    
2 8 Dirk Werkman Hemelum 8 9 17 2    
3 15 Enne Sjoerd Alta Joure 9 7 16 3    
4 5 Ruben de Jong Koudum 6 8 14 4    
5 14 Erik Tjarks Wijster 5 6 11 5 1  
6 126 Roland Halbersma Noordwolde 7 8 15 6    
7 32 Johannes Dupon Twijzel 4 5 9 7 2  
8 23 Sander Valkema Joure 8 7 15 8    
9 24 Wouter de Jong Buitenpost x 4 4   3  
10 9 Henk Kramer Sondel 7 6 13   4  
11 44 Fokke Jan de Haan Drogeham 6 4 10   5  
12 36 Marco Veensma Stiens 3 5 8   6  
13 46 Wilco Elzinga Surhuizum 3 2 5   7  
14 27 Jille Pultrum Harkema 4 3 7   8  
15 144 Davey Dodde Zuidlaren 5 afge 5   9