GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

  • Geen aankomende evenementen beschikbaar

Evenementen

« november 2018 »
zomadiwodovrza
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27      
2 16 Quinten Kin Staphorst 8 8 8 24      
3 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 5 7 7 19      
4 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 7 6 6 19      
5 12 Sven Zuur Yde 6 4 5 15      
6 14 Roan Nauta St. Annaparochie 4 5 2 11      
7 9 Gabryëla Horenga Marum 3 3 4 10      
8 22 Kaylee Schoo Sneek 2 2 3 7      
                     
9   Toppers                
10 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 9 9 9 27      
11 7 Levi Slot Noordwolde 8 8 8 24      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 33 Jelmer de Boer Menaam 8 8 8 24      
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 7 6 20      
4 46 Ywan Groeneveld Folsgare 5 6 7 18      
5 72 Jafaro Hazeveld Assen 6 5 5 16      
6 81 Rienk Bakker Minnertsga 4 4 4 12      
7 10 Britt Boezerooij Emmeloord 3 3 3 9      
8 11 Danique Schoo Sneek 2 2 2 6      
                     
    65cc B                
9 12 Imke v/d West Twijzelerheide 9 9 9 27      
10 2 Valentino Luider Groningen 8 8 8 24      
11 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 7 7 7 21      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 1    
2 74 Ward Monkel Oudehorne 8 7   15 2    
3 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 7   14 3    
4 15 Johan Veenstra Ureterp 7 8   15 4    
5 84 Bern Monkel Oudehorne 6 x   6 5 1  
6 77 Sem de Roode Menaam 4 5   9 6 2  
7 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9   18 7    
8 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum 8 8   16 8    
9 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 6 6   12   3  
10 8 Hidde Bakker Minnertsga 5 4   9   4  
11 66 Rens Spanjer Bitgummole 4 3   7   5  
12 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 3 6   9   6  
13 10 Jarno Slot Noordwolde 3 5   8   7  
14 37 Jesse Lamerus Westhoek 5 x   5   8  
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9 9 27      
2 66 Wiebren de Vries Langezwaag 8 6 8 22      
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 7 7 7 21      
4 6 Klaas Kin Staphorst 6 8 6 20      
5 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 5 5 15      
6 2 Wiebe de wit Jubbega 4 4 4 12      
7 94 Jirina de Vries Langezwaag 3 3 3 9      
8 22 Egbert Schaap Jubbega x 1 1 2      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 9   18 1    
2 96 Tonny Blok Noordwolde 9 6   15 2    
3 2 Mike Klein Klazienaveen 8 8   16 3    
4 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 7 8   15 4    
5 74 Lieuwe Baarda Wier 4 7   11 5    
6 99 Tommy Kruis Steenwijk 6 7   13 6    
7 46 Wessel de Jong Wier 5 4   9 7 2  
8 61 Willem Bekkema Rijs 6 5   11 8 1  
9 7 Stefan Bakker Langelille 3 3   6   3  
10 71 Pascal Jongbloed Frederiksoord 2 3   5   4  
11 36 Nick v/d Heide Niawier 2 2   4   5  
12 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 4 5   9   6  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 7 8 9 24      
2 77 Nina Ferwerda de Blesse 9 7 8 24      
3 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 9 7 24      
4 14 Jessica Dijkstra De Westereen 6 6 6 18      
5 45 Ineke Renkema Ureterp 5 4 5 14      
6 88 Christie van Steden Nijemirdum 4 2 4 10      
7 26 Romy Hamminga Anloo 2 5 2 9      
8 98 Evelien Koopmans De Hoeve 1 3 3 7      
9 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 3 1 1 5      
                     
    Dames B                
10 37 Sjoukje van der Veen Kollumerzwaag 8 9 9 26      
11 20 Nikita Postma St. Annaparochie 7 6 7 20      
12 21 Kim Ensing Spanga 4 7 8 19      
13 69 Celine Vorenholt Roden 5 8 6 19      
14 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 6 5 5 16      
15 35 Astrid de Jong Moddergat 2 4 4 10      
16 31 Michelle Dijkman Kuinre 9 x x 9      
17 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 3 3 3 9      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27      
2 14 Allard Bakker Langelille 6 8 6 20      
3 24 Andries de Vries St.Annaparochie 4 7 7 18      
4 55 Marco de Lang De Westereen 2 5 8 15      
5 15 Willem Mellens Zuidlaren 8 x 5 13      
6 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 1 6 3 10      
7 33 Wico Rooske Peize 5 x 4 9      
8 62 Reinder van Dellen Anjum 7 x x 7      
9 44 Hendrik Boltjes Dokkum 3 afg   3      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 48 Johan Kuiken Dongjum 9 7   16 1    
2 2 Marcel Vlig Lemmer 9 9   18 2    
3 72 Robin de Haan Tzummarum 7 6   13 3 2  
4 32 Bart Borg Paaslo 8 8   16 4    
5 34 Mark v/d Heide Niawier x 9   9 5 1  
6 71 Mark Beishuizen Stadskanaal 6 7   13 6    
7 1 Rindert Boonstra Rijperkerk 7 6   13 7    
8 31 Ronald ter Braake Nijeveen 8 8   16 8    
9 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 3 5   8   3  
10 4 Rick Grasdijk Froombosch 4 5   9   4  
11 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 5 3   8   5  
12 33 Ron Zandbergen   6 4   10   6  
13 26 Arjan de Jong Steggerda 5 4   9   7  
                     
    ST 2 B                
14 25 Mike Klein Klazienaveen 9 9   18 1    
15 76 Gerard Faber Anjum 5 8   13 2 1  
16 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 9 7   16 3    
17 9 Kevin Kramer Sondel 6 7   13 4 2  
18 41 Rick Wagt Willemsoord 7 8   15 5    
19 81 Rowdy Stevens Geesbrug 8 8   16 6    
20 54 Jornie de Boer Engwierum 9 9   18 7    
21 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 8 9   17 8    
22 40 Wesley Sijtsma Dokkum 4 6   10   3  
23 19 Richard Nammensma Menaam 3 7   10   4  
24 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 5 6   11   5  
25 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 5   13   6  
26 3 Jeffrey Kramer Sondel 6 7   13   7  
27 12 Douwe Haverdil Steenwijk 6 5   11   8  
28 88 Sven Venema Sappemeer x 6   6     1
29 36 Gerbrand Visser Makkum 5 5   10     2
30 20 Gerrit v/d Horn Raard  x 4   4     3
31 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 4 4   8     4
32 62 Jappie Renkema Ureterp 4 4   8     5
33 28 Ben v/d Laan Munnekeburen 3 3   6     6
34 77 Nina Ferwerda de Blesse 7 x   7     7
35 95 Sander Tameris Scherpenzeel x 3   3     8
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 8 5   13 1    
2 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 9 9   18 2    
3 21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 6 8   14 3    
4 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 7 x   7 4 2  
5 15 Kevin v/d Heide Niawier 4 8   12 5    
6 44 Jan Cloo Wolvega 5 6   11 6 1  
7 2 Bram Visser De Falom 7 9   16 7    
8 85 Gerco Cloo Kuinre 6 7   13 8    
9 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 3 5   8   3  
10 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 4 4   8   4  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 1 Stef Hamstra Surhuisterveen 6 9   15 1    
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9   18 2    
3 99 Ruurd van Roozendaal  Wolvega 8 8   16 3    
4 2 Dirk Werkman Nijemirdum 7 8   15 4    
5 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 4 7   11 5    
6 96 Tonny Blok Noordwolde 5 6   11 6 1  
7 9 Ferry de Lange Willemsoord 2 4 2   6 7 2  
8 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 7 5   12 8    
9 6 Marten Dragtsma Wolvega 2 3   5   3  
10 26 Elmar Talsma Sondel x 3   3   4  
11 4 Rick Grasdijk Froombosch 3 6   9   5  
12 11 Kenny Korten Pesse 5 4   9   6  
                     
    Cyriel van steden bokaal              
                     
1 1 Stef Hamstra                
2 2 Mike Klein                
3 96 Tonny Blok                
4 2 Marcel Vlig                
5 2 Dirk Werkman                
6 37 Olav den Engelsman              
7 99 Ruurd van Roozendaal              
8 7 Nina Ferwerda                
9 72 Robin de Haan                
10 99 Dirk Rypkema                
11 52 Jessie Veenstra                
12 48 Johan Kuiken                
13 21 Erwin Boezerooy                
14 88  Kristie van Steden