GRASBAANRACES

Evenementen

« juli 2018 »
zomadiwodovrza
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.









Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                
    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot.  
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 9 27  
2 2 Hidde Bakker Minnertsga 8 8 8 24  
3 10 Brit Boezerooij Bant 7 7 7 21  
4 3 Jafaro Hazeveld Assen 6 x x 6  
                 
    50 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot.  
1 99 Youri de Jong Steggerda 9 9 9 27  
2 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 7 6 8 21  
3 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 8 5 7 20  
4 24 Gert Homans Wouterswoude 6 8 6 20  
5 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 7 5 17  
6 13 Amber Boezerooij Bant 4 4 4 12  
                 
    65 CC            
    b groep Regio   1e 2e 3e tot.  
1 184 Devin Bouma Paasloo 9 7 9 25  
2 99 Tommy Kruis Steenwijk 8 9 8 25  
3 33 Martijn Wardenier Marijekampen 7 6 6 19  
4 42 Nick Versluis Noordwolde 6 5 5 16  
5 9 Demi Lageman Zuidbroek x 8 7 15  
6 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 4 4 13  
7 13 Amber Boezerooij Bant 4 3 3 10  
8 14 Janneke Oosterveld Paasloo x 2 2 4  
9 18 Chris Posthuma Finkega 3 x x 3  
                 
    65 CC            
    A groep   1e 2e 3e tot.  
1 9 Duncan Hoevens Witmarsum 9 9 9 27  
2 84 Mike Klein Klazinaveen 7 7 8 22  
3 48 Sake Johannes de Boer Menaam 6 6 6 18  
4 7 Remco Koopman Noordwolde 5 8 5 18  
5 12 Lars Hoeksma Jistrum 8 2 7 17  
6 23 Bridget Portijk Tuk 4 3 2 9  
7 6 Angela Lageman Zuidbroek x 4 4 8  
8 16 Fabian Dootjes Bakkeveen x 5 3 8  
                 
    Bromfiets            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 1 Egbert Schaap Jubbega 9 9 9 27  
2 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 8 8 8 24  
3 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 7 7 7 21  
4 2 Wiebe de Wit Jubbega 6 6 6 18  
5 84 Stefan Bakker Langelille 5 5 5 15  
                 
    Dames            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot.  
1 88 Kristie van Steden Witte Paarden 9 8 9 26  
2 7 Lia Schokker de Blesse 8 7 7 22  
3 98 Evelien Koopmans Steggerda 7 9 6 22  
4 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 6 6 8 20  
5 911 Nina Ferwerda De Blesse 5 5 5 15  
6 21 Kim Ensing Spanga 3 4 3 10  
7 33 Danielle Sijbesma Ruinen 4 x 4 8  
                 
    85 CC            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot. A B
1 2 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 8 17 1  
2 444 Oege de Haan Wolvega 5 7 12 2  
3 12 Robin de Haan Tzummarum 9 6 15 3  
4 84 Mike Klein klazinaveen 5 4 9 4 1
5 48 Johan Kuiken Dongjum 7 5 12 5  
6 5 Rick Grasdijk Froombosch 7 6 13 6  
7 14 Sem Ensing Peize x 9 9 7 2
8 58 Tonny Blok Noordwolde 8 8 16 8  
9 23 Koen van Schoot Wolvega x 3 3   3
10 19 Leon Meijerink De Krim 6 3 9   4
11 16 Nuri Heskes Nijensleek 4 2 6   5
                 
    85 CC Regio            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 184 gerard kleinsmit de pol 9 9 9 27  
2 1 Niels Dedden Steenwijkerwold 8 8 8 24  
3 14 Stijn Blum Marijenkampen 6 6 7 19  
4 121 Pieter Poelsema Paasloo 5 5 6 16  
5 67 mitchell mosterman steenwijkerwold 7 7 x 14  
6 11 Ruben Wardenier Marijekampen 4 4 5 13  
7 21 Meghan Bijl Steggerda 3 3 4 10  
                 
                 
    125 Jeugd            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 112 Mike Bakker De Blesse 9 9 9 27  
2 111 Marten Dragtsma Wolvega 8 8 8 24  
3 22 Bart Poelsema Paasloo 3 7 5 15  
4 3 Nick Oost Wolvega x 6 7 13  
5 46 douwe haverdeel steenwijk 7 x 6 13  
6 16 Joey Oosterveld De Basse 4 5 4 13  
7 69 Lukas Lukosius Wolvega 5 4 3 12  
8 23 Bart Borg Paasloo 6 x x 6  
                 
                 
    ST 2 A Groep            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 42 Richard Dol Oldeholtpade 9 9 18 1  
2 99 Lorenzo Punter Wolvega 8 8 16 2  
3 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 7 7 14 3  
4 18 Aron Schokker de Blesse 7 9 16 4  
5 14 Michel Bakker Langelille 5 5 10 5 1
6 222 Jordy Hoogland Wolvega 4 5 9 6 2
7 96 Nicky Blok Noordwolde 8 7 15 7  
8 199 Ruurd van Roozendaal Steggerda 9 8 17 8  
9 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 6 6 12   3
10 35 Sthan Visser Woudsend 4 6 10   4
11 20 Bas Homans Wouterswoude 6 4 10   5
12 26 Elmar Talsma Sondel 2 3 5   6
13 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 x 5   7
14 5 Rudie Agricola Luinjeberd 3 4 7   8
15 126 Arjan de Jong Steggerda 3 x 3   9
                 
    ST 2 Regio            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 13 Andre Gras Wolvega 7 8 8 23  
2 11 Karst Poelsema Paasloo 9 7 7 23  
3 95 kevin zwambag de hoeve x 9 9 18  
4 4 Marco de Graaf   6 5 5 16  
5 30 bert van veen scherpenzeel x 6 6 12  
6 23 marcel boezerooij   8 4 x 12  
7 96 Remko Stuiver Steggerda x x x 0  
                 
    ST 1/ST 3            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e 3e tot  
1 17 Richard Dol Oldeholtpade 9 9 9 27  
2 66 Andries Homans Wouterswoude 8 8 8 24  
3 325 Jan Fokker Nes 7 7 5 19  
4 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 5 5 6 16  
5 19 Jeffrey Smit Drachten 2 6 4 12  
6 320 Cor Zeilinga Moddergat 1 3 7 11  
7 18 Aron Schokker de Blesse 3 4 3 10  
8 99 Ruurd van Roozendaal Steggerda 6 2 x 8  
9 282 Marcel Hielkema Steggerda 4 1 2 7  
                 
    ST 1/ST 3 Regio            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 666 Jantinus Melman   9 x 9 1 1
2 29 Marco Dijkstra IJlst 8 6 14 2  
3 171 jandoeke hoekstra heerenveen 5 7 12 3  
4 60 Dennis de Lange   6 9 15 4  
5 184 sjors kleinsmit de pol 8 8 16 5  
6 86 Rick Wagt   6 5 11 6 2
7 34 mark van der heide   7 7 14 7  
8 89 Ferry de Lange   9 8 17 8  
9 92 stef van der wiel vledeerveen 7 4 11   3
10 723 fokke v/d heide   x x 0   4
11 23 Chris Werkman   4 3 7   5
12 6 Anton Jonas Steenwijk 0 x 0   6
13 18 Martijn Moes   5 6 11   7
14 28 Haye Dijkstra IJlst x x 0   8
                 
    OFF Road            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats          
        1e 2e tot A B
1 77 Johan Glorie Wolvega 7 9 16 1  
2 16 Anton Jonas steenwijk 8 6 14 2  
3 17 Michel. Ebink De Blesse 9 9 18 3  
4 71 Wiljan Brouwer De Blesse 4 5 9 4 2
5 41 Josv Dam Wolvega 6 7 13 5  
6 28 Andre Bakker De Blesse 8 8 16 6  
7 6 A de Jong Willemsoord 5 4 9 7 1
8 21 Gerjan hof Steenwijkerwold 5 7 12 8  
9 481 Johnnie Kroon Wolvega 3 4 7   3
10 8 Harry Bakker De Blesse 2 6 8   4
11 7 Wiljan. van Buiten Peperga 3 2 5   5
12 1 Theo Blum Marijenkampen 1 3 4   6